8927 відвідувачів онлайн

Рашисти атакують критичну інфраструктуру Чернігова: містянам радять робити запаси питної води

РФ б’є по інфраструктурі Чернігова. Що відомо?

Російські окупанти атакують критичну інфраструктуру Чернігова.

Про це повідомив глава МВА Дмитро Брижинський, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог атакує обʼєкти критичної інфраструктури міста", - йдеться в повідомленні.

Водночас у КП "Чернігівводоканал" закликали містян зробити запаси питної води.

РФ б’є по інфраструктурі Чернігова. Що відомо?

РФ б'є по інфраструктурі Чернігова. Що відомо?

Топ коментарі
+4
цім кадрам на це нема часу їм треба воювати з атрощенком і його командою а маскалі с дронами це таке
показати весь коментар
25.09.2025 16:06 Відповісти
+1
Якщо РФ не припинить війну, то її чиновники мають шукати для себе найближче бомбосховище, - Зеленський і шо дальше чергова хуцпа чи як?
показати весь коментар
25.09.2025 15:21 Відповісти
+1
Зеленський, з особами на посадах в Урядовому кварталі, з 2019 року, мабуть, всю свою діяльність спрямували на виконання положень законодавства України щодо завчасної підготовки інфраструктури життєзабезпечення населення України в Особливий період!!! Це вимагає Конституція і їх особистіобов'язки!! Це мова не про немічний Регламент кругової поруки КМУ, а про безпеку населення України!!
показати весь коментар
25.09.2025 15:26 Відповісти

Завантаження...