5233 посетителя онлайн

В Брюсселе не нашли способов преодоления вето Венгрии на вступление Украины в ЕС, - DW

орбан

В Брюсселе не нашли способов, как преодолеть вето Будапешта на вступление Украины в ЕС, и ждут смены власти в Венгрии.

Об этом в разговоре DW на условиях анонимности рассказал высокопоставленный чиновник Евросоюза, информирует Цензор.НЕТ.

Издание пишет, что открытие переговорных кластеров по вступлению Украины в ЕС будет возможным только после того, как в апреле 2026 года в Венгрии пройдут парламентские выборы, по итогам которых, вероятно, партия действующего премьер-министра Виктора Орбана потеряет власть.

Венгрия блокирует открытие первого кластера переговоров о вступлении с Украиной, несмотря на то, что Киев выполнил все необходимые условия.

"Сейчас способов преодоления вето Венгрии не существует",- сказал чиновник ЕС, напомнив, что решение об открытии переговорных кластеров со страной-кандидатом на вступление в ЕС принимается только по принципу единодушия.

Однако в Евросоюзе "велись разговоры", чтобы изменить этот подход и принимать такие решения квалифицированным большинством голосов, но это осталось "только на уровне разговоров".

По словам источника, единственный "реалистичный выход" в этой ситуации - продолжать всю техническую работу "наперед, чтобы, когда Орбан уйдет, мы были готовы быстро двигаться вперед" в переговорах с Украиной о вступлении.

Другой собеседник DW в европейских институтах также подтвердил, что страны-члены ЕС "пытались исследовать правовые пути, чтобы обойти вето Венгрии", и дискуссии по этому поводу велись в Еврокомиссии и Совете ЕС, "однако это не привело ни к каким результатам", поэтому пока "ситуация сложная".

"Оказалось, что в переговорах о расширении речь идет все же о политическом решении, хотя мы повторяем, что это процесс, который базируется на заслугах страны-кандидата", - отметил чиновник ЕС, подчеркнув, что Украина сделала все необходимое для открытия первого переговорного кластера о вступлении в ЕС.

Кроме этого, он подтвердил, что 29 сентября будет проведена финальная сессия с Украиной по скринингу, то есть оценки украинского законодательства на соответствие законам ЕС.

После этого до открытия первого кластера должно было бы состояться "несколько промежуточных технических шагов, на выполнение которых могло бы уйти около недели".

"Если бы не вето Венгрии, мы могли бы очень быстро открыть первый и последующие кластеры", - сказал чиновник ЕС.

Топ комментарии
+37
Неможливо. Це таємна політика ЄС. Якби хотіли - вже б давно вишвирнули. А так тільки мямлять.
показать весь комментарий
27.09.2025 02:06 Ответить
+30
Уйобщину викинути з ЄС не варіант? Влаштовуе мабуть деструктівна дія холуїв *****?
показать весь комментарий
27.09.2025 01:30 Ответить
+27
Походу дикуни нахлобучують західну демократію, як хочуть.

І доки демократия не навчиться вибивати дикунам зуби одразу і без розмов, кіна не буде.
показать весь комментарий
27.09.2025 01:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Уйобщину викинути з ЄС не варіант? Влаштовуе мабуть деструктівна дія холуїв *****?
показать весь комментарий
27.09.2025 01:30 Ответить
В ЄС знаходяться дві країни,де їх керманичи підтримують путлера,постійно ВЕТО накладають,не допомагають Україні і ЄС їх тримає у себе.Невже неможливо такі країни вигнати з ЄС? Що це за Закони у них такі дурнуваті .А там ще Румунія на підході до цих двох виродків .
показать весь комментарий
27.09.2025 01:36 Ответить
Неможливо. Це таємна політика ЄС. Якби хотіли - вже б давно вишвирнули. А так тільки мямлять.
показать весь комментарий
27.09.2025 02:06 Ответить
Якби хотіли подолати вето то знайшли б спосіб, отже нас там насправді не хочуть. То моде і нам не так активно ділитись з ЄС та НАТО бойовим досвідом?
показать весь комментарий
27.09.2025 08:04 Ответить
Досить перекрити дотації,і народ знесе цю нечисть
показать весь комментарий
27.09.2025 11:00 Ответить
Для подолання вето достатньо оприлюднити документи про фінансування передвиборної програми Орбана злочинцем Семеном Могилевичем. Останній, після того, як американці підняли ціну за його голову до 5 міліонів доларів ,поза сумнівом поділився цими матеріалами з Пуйлом, як пропуском на територію Росії де він тепер проживає під крилом у Пуйла.
показать весь комментарий
27.09.2025 19:56 Ответить
Твої хотєлки і реальність- абсолютно різні речі. Коли не беруть, і ясно що ніколи не візьмуть треба припинити оце-" Ми дуже хочемо до вас"і почати хоча б наводити в країні законність і порядок, а не обнадіювати населення хибними надіями.
показать весь комментарий
27.09.2025 05:33 Ответить
Ну, нє шмагла
показать весь комментарий
27.09.2025 01:32 Ответить
А чего й досі не викинуть цю Угорщину з ЄС,якщо вона така чужа та неприродна для ЄС?..І хоча пройшло вже майже 1000 років з часів переселення угорців з мокшанських боліт та хащів на терени Європи,генетично вони й досі ЧУЖІ тут у Європі!.
показать весь комментарий
27.09.2025 01:37 Ответить
Відкриття переговорних кластерів щодо вступу України до ЄС буде можливим лише у разі втратити влади Віктором Орбаном після парламентських виборів в Угорщині у квітні 2026 року, сказав DW на умовах анонімності високопосадовець ЄС.
показать весь комментарий
27.09.2025 01:33 Ответить
ср*ні імпотенти. А якщо він не втратить владу?? а якщо прийде хтось з такими ж вимогами?
показать весь комментарий
27.09.2025 01:42 Ответить
Походу дикуни нахлобучують західну демократію, як хочуть.

І доки демократия не навчиться вибивати дикунам зуби одразу і без розмов, кіна не буде.
показать весь комментарий
27.09.2025 01:53 Ответить
Физдунішко фантазіста,а не пішов би ти..... работать на таксі
показать весь комментарий
27.09.2025 09:07 Ответить
Походу тебе нахлобучує мразєнський як хоче і що ти з цим зробив ікспєрдун ???
показать весь комментарий
27.09.2025 10:35 Ответить
Заздплегідь підготував тили, змінив роботу, заробив грошей, отримав бронь, встановив ДБЖ на 7квт і ще багато чого. Тепер не без єхидства спостерігаю спазми вкраїнчиків. 😁

А ти?
показать весь комментарий
27.09.2025 10:45 Ответить
Оголосіть, що "дружба" ремонтується, поки ми не приєднажмось до ЄС. Хай це буде незламна "база". Незабаром побачите, як орбан із фіцою навипередки тягнутимуть Україну у Євросоюз.
показать весь комментарий
27.09.2025 02:00 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=BOMnqxD10pQ
прибережні зони , стоять кораблі РФ - Данія, Британія і т д й т п- запускають дрони й готовлять повне знищення систем зв"зку цих країн
показать весь комментарий
27.09.2025 02:20 Ответить
ОРБАН то така капля в морі повного Європейсько-НАТОськог пздца ... Кораблі, що стоять прибережжі Балтії абєспокоілі їх НАРЕШТІ лише дронами - а стоять вони на якорі хрен зна відколи...
показать весь комментарий
27.09.2025 02:58 Ответить
Якби хотіли шукали, то знайшли!! Але, то таке… Після зеленського….
показать весь комментарий
27.09.2025 03:18 Ответить
Населення Угорщини 9,6 млн. Населення ЄС 565 млн. Дивна якась демократія в ЄС. Орбана можна запросто відсторонити від влади з ганьбою Він корумпований і цьому є багато доказів починаючи з того що його політичну карєру фінансував Семен Могілєвіч. Якщо це знаємо ми, то в ЄС про це теж знають. Знають ... але нічого не роблять. Це дозволяє тягнути час. Для когось час це гроші і вікно можливостей для комфортного переозброєння, але для нас це затягування війни.
показать весь комментарий
27.09.2025 04:01 Ответить
Уяви що знають в ЄС про зельону корупцію, і зрозумій вже, чому європа не хоче нагнути орбана
показать весь комментарий
27.09.2025 06:37 Ответить
Читаю й думаю, чи справді тут "писаки" думають, що демократія - це як прийшов хтось "старший" в пісочницю, ********* викинув за межі пісочниці, тих, хто лишився - вистроїв рядочками, щоб грались і не **********, не виходили за межі пісочниці.... і наступила "благодать"??? Чи всі такі наївні, чи вам заплачено за "погавкати"???
Демократія - один із самих недосконалих способів керування державою, але кращого, ще ніхто не придумав... Не я сказав, а хтось з відомих "старих" політиків....
На рахунок Угорщини... Люди там адекватні (свої звичаї і нюанси, але адекватні), тому навіщо робити якийсь АВРАЛ, коли можна почекати, коли муха(комар) сама здохне?....
І, навіщо кивати на мадярів, словаків, поляків, як МИ самі вибрали клоуна, що нас продав ще до виборів, а потім швиденько "перевзувся" в повітрі, коли зрозумів, що "друзья-таваріщі" посадять його ще швидше, як українці, бо в нас, все-таки , демократія!!!! Яку ці зелені гниди намагаються знищити!!!
показать весь комментарий
27.09.2025 14:01 Ответить
Угорщина це просто зручний привід "відморожуватися" для євролицемірів.
показать весь комментарий
27.09.2025 05:42 Ответить
Ну можеш же бути адекватним, коли хочеш.
показать весь комментарий
27.09.2025 10:26 Ответить
🥴
показать весь комментарий
27.09.2025 16:45 Ответить
Від дєрьмакак ?
показать весь комментарий
27.09.2025 10:36 Ответить
"Мадяр" знає як подолати вето.
показать весь комментарий
27.09.2025 06:23 Ответить
Вступ до ЄС як пішки до луни в квітні випливе ще якась країна з вето і так до безкінечності
показать весь комментарий
27.09.2025 06:37 Ответить
На який член нам таке утворення?
показать весь комментарий
27.09.2025 06:50 Ответить
Дійсно що утворення причому з деякими потворами а не союз. Нагадує Радбез ООН.
показать весь комментарий
27.09.2025 07:42 Ответить
Вам пі дкацапленим двббм ,звісно,що не надо, а нам українцям дуже надо
показать весь комментарий
27.09.2025 09:11 Ответить
Така нині Європа. Їй краще почекати поки змінеться влада в Угорщині, в ху... йловському оркостані, в України чи будь де... Аби самим не непрягатися та не відволікатися від спокійного житія. Прийде, прийде скоро війна й у саму Європу!
показать весь комментарий
27.09.2025 07:05 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=JjIITprVqk4 https://www.youtube.com/watch?v=
Ви не готові до такої ПРАВДИ! Ось що означає РІЗКИЙ розворот Трампа в сторону Києва. ЗАГОРОДНІЙ
показать весь комментарий
27.09.2025 07:50 Ответить
Й що дивно, я ніколи не могла заперечити його логіку - й тут видається вона 100%. Й так, він говорив все раніше про що нагадує зраз... Я про Загороднього. Й це досить оптимістично виглядає - я про розворот США
показать весь комментарий
27.09.2025 07:54 Ответить
Довіряєте аналітиці Загородного?Я-ні.Він примазується до влади.Перед повномасштабним вторгненням він усирався доказував,що наступу не буде.
показать весь комментарий
27.09.2025 16:11 Ответить
Вітаю ЄС з черговою великою безпорадністю! Тепер, навіть, статут не вдасться змінити заради вирішення надважливих питань.
Вже час назву змінити на "союз європейської безпорадності" та очільником обрати вітю орбана.
показать весь комментарий
27.09.2025 08:18 Ответить
Орбан реально рятує лицемірство Європи, що до нашого вступу. Не хочуть вони нас приймати до себе, і ніколи не приймуть. З Грузією їм пощастило, сама відпала, Молдова буде теж так само, як і ми між добром та злом .
ЄС буде чекати коли ***** піде, а не Орбан.
показать весь комментарий
27.09.2025 09:16 Ответить
то вони просто самі не хочуть-і орбаном прикриваються--там і поляки таке саме говорять
показать весь комментарий
27.09.2025 09:25 Ответить
Демократія має такий мінус - право голосу мають всі. Власне, так зєлєнской став президентом
показать весь комментарий
27.09.2025 09:33 Ответить
У Брюсселі не знайшли способів, як подолати вето Будапешта на вступ України в ЄС, і чекають зміни влади в Угорщині. СПОНСОРИ РАШИСТСЬКОЇ МАШИНИ СМЕРТІ, І СПІВУЧАСНИКИ РАШИСТСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ УКРАЇНИ І ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ІЗ ЄС, ЧЕРЕЗ УГОРЩИНУ, НАКЛАЛИ ВЛАСНЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВЕТО НА ВСТУП УКРАЇНИ В ЄС...ПОТВОРИ
показать весь комментарий
27.09.2025 09:39 Ответить
шукають? як знайдуть, посадіть орбана на палю! вето буде миттєво подолано, а фіцо й словом не заїкнеться!
показать весь комментарий
27.09.2025 09:41 Ответить
Це проста відмовка, привід не давати членство. Це прояв дитячого інфантилізму на рівні ЄС.
показать весь комментарий
27.09.2025 09:49 Ответить
Українцям яке діло до Орбана ,не він роздавав обіцянки про вступ до ЄС.
показать весь комментарий
27.09.2025 10:09 Ответить
Які умови виповнив Київ? Диктатура, узурпація влади, тотальна корупція та вилов чоловікові.
показать весь комментарий
27.09.2025 10:31 Ответить
Ну так і раніше ніхто би не починав, тому не розумію де зрада
показать весь комментарий
27.09.2025 10:34 Ответить
Читаєш коментарі цього диванного ікспєрдунячого бидла... все про всіх знають а те що їх ригоагали з анальними ляльками кварталівськими мають у всі дири не бачать...
показать весь комментарий
27.09.2025 10:37 Ответить
Вони й не хотіли. Для них, вето Угорщини дуже зручне, щоб нікуя не робити. Це ж очевидно.
показать весь комментарий
27.09.2025 11:17 Ответить
Стратегія Заходу була розроблена за адміністрації Байдена і звучить вона приблизно так "Україна мусит програвати поволі, виснажуячи росію, але в жодному разі не перемогти її" Звідси всі ці піпеточні поставки зброї, заборони на удари по москві і т. п.. Сюди ж відносяться і розмови про деструктивну Угорщину. Орбан просто виконує заздалегіть усталену роль "поганого хлопчика" а Європа бідкається і кричить ай-ай-ай. Ми, мол, хочемо допомогти але Орбан чи Фіцо заважають. А в кулуарах сміютьсся як вони розводять Україну і світ.
показать весь комментарий
27.09.2025 11:25 Ответить
Дають мало, бо жаль грошей/мало запасів + звісно страх росії ("ескалація").

Все інше (вето орбана, умови Польщі про Бандеру) - пояснюється і без конспірології. Всі женуться за вигодою (політичними балами, не допустити в ЄС конкурента тощо)
показать весь комментарий
27.09.2025 11:47 Ответить
Орбан і Фіцо - просто цапи-відбувайли, на яких ЄС навішує своє небажання брати до себе Україну, от і все.
Розумію чому - корупційна зелена клоака нах ЄС не сплющилася, але б могли сказати чесно: з вашим гундосим клопом і золотими унітазами міндічів, ми ніколи не приймемо Україну.
показать весь комментарий
27.09.2025 12:32 Ответить
У Брюсселі не знайшли способів, як подолати вето Будапешта на вступ України в ЄС, і чекають зміни влади в Угорщині !?

В тому вся Європа - всю свою історію чекає. То чекала зміни влади в Німеччині при Гітлері і потім. А тепер зміни влади в Угорщині, у РФ, в Китаї, в США...

Але як же бути тій Європі без того ж Орбана, Фіцо, які і грають для боягузливої опортуністичної старої лукавої путани Європи, завжди готової повторити Мюнхен38 щоб потім відвідати Ватікан і покаятися...
показать весь комментарий
27.09.2025 12:58 Ответить
для нас найпростіше було би вальнути орбана і його прихвостнів благо що інструментів до фіга
показать весь комментарий
27.09.2025 13:17 Ответить
соплежуи,импотенты и ********! рашка возьмёт этих импотентов голыми руками!
показать весь комментарий
27.09.2025 13:45 Ответить
А достойна ли Украина быть в ЕС, если Украина даже не может выиграть суд по будапештскому меморандуму?
показать весь комментарий
27.09.2025 17:28 Ответить
Не змогли, чи не захотіли?
показать весь комментарий
27.09.2025 20:15 Ответить
Что значит не нашли? Так ведь механизма и не было изначально! И вся трепотня последние почти 3 года---дешёвка! Ну все это знали. Нас за дураков водили. И знали мы---но продолжали унижаться. Кривое никогда не станет ровным---а чего нет, то и не считают! Вот возможно после выборов в Венгрии весной 26 г придут к власти другие---ну мол тогда! А если не придут??? А придут, но тоже так же? Дрочилово чистой воды. Ведь реально только устав менять надо. Но даже слова сказано не было реального за подобное. Не светит нам и ЕС. Сто раз намекал---нам пора всё абсолютно назвать своими именами. И что внутри страны, и что далее от нас.
показать весь комментарий
27.09.2025 20:16 Ответить
Самотній, альтернативно обдарований ВІктор Орбан, який очолює уряд Угорщини, один переміг увесь Євросоюз? Як же Брюссель збирається захищатися від путлєра? Дрони літають, Орбан ветує...
показать весь комментарий
27.09.2025 21:31 Ответить
у 17 році Порошенко П.О. зробив безвіз для українці, але 73% тих хто голосував за зельонського цього не оцінили, бо зебидлотам аби поржати і хуже нє будєт. зараз зельонський просуває такий маневр- вступ в ЄС. з такою корупцієй, крадіжками у сотні мільйнів, золотим унітазом міндіча, боротьба з САП, НАБУ, дєрьмаком і самим зельонським в ЄС ніхто не буде брати Україну. це перед мордою віслюка морква, а те що орбан вето накладає, то політика ЄС. з такими українським президентом, то Україна буде рашка-2.
показать весь комментарий
27.09.2025 22:37 Ответить