7453 посетителя онлайн

Группа нардепов предлагает Раде выдвинуть Трампа на Нобелевскую премию мира

Украинские нардепы предлагают Раде выдвинуть Трампа на Нобелевскую премию мира

В Верховной Раде появился новый проект постановления, который предлагает выдвинуть президента США Дональда Трампа на Нобелевскую премию мира.

Проект постановления №14088 опубликован на сайте ВР, информирует Цензор.НЕТ.

Документ называется "Проект Постановления об Обращении Верховной Рады Украины к Нобелевскому комитету о выдвижении кандидатуры президента США Дональда Джона Трампа на соискание Нобелевской премии мира".

Текст проекта постановления пока не обнародован.

Авторами выступили народные депутаты из групп "За майбутнє" (Анна Скороход, Анатолий Урбанский, Тарас Батенко), "Восстановление Украины" (Александр Юрченко, Анатолий Бурмич), а также Георгий Мазурашу, Михаил Соколов и Николай Тищенко.

Отметим, что если Дональд Трамп все-таки станет лауреатом, то он будет пятым президентом Соединенных Штатов, который получил эту премию, после Теодора Рузвельта, Вудро Вильсона, Джимми Картера и Барака Обамы.

Топ комментарии
+34
Це Повний Пі***ец🤬🤬🤬
О цЕ лизнули Так Лизнули.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:39 Ответить
+33
цвіт нації! один чого тільки калян катлєта вартий.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:39 Ответить
+24
пропоную цим депутатам зебільним в прямому етері поцілувати Трампа в дупу
показать весь комментарий
29.09.2025 19:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це Повний Пі***ец🤬🤬🤬
О цЕ лизнули Так Лизнули.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:39 Ответить
Це після того як трамп пограбував Україну вкравши наші права на поклади корисних копалин, порти, аеропорти та інфраструктуру! Де ж та гідність за яку боролась Революція гідності? Те що в кончених депутатів немає гідності це зрозуміло, але ж український нарід має гідність і ніколи не плазував перед Трампом чи будь ким іншим!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:48 Ответить
Телятко ще в сраці, а Зелені його вже ріжуть.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:53 Ответить
Цим депутатам потрібно штурманути кілька посадок під Покровськом щоб мати моральне право від імені народу України робити такі заяви!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:38 Ответить
Бик ще корові руки на спину не клав!!!!!
показать весь комментарий
29.09.2025 22:15 Ответить
"Мудрий нарід" зробив свою справу в 2019-му. "Мудрий нарід" готовий плазувати перед будь яким клоуном, який пообіцяє більше, ніж його конкурент. І при чому тут "Революція гідності"? Її робили зовсім інші люди...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:08 Ответить
Більше поваги до українського народу який 11 років стримує ворога! Ви не забувайте що і більшість військових проголосувала за Зеленського!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:42 Ответить
Та невже? Більшість це ті, хто зрозумів що вони наробили чи ті кого впіймали ТЦКашники? А скільки їх чкурнуло через Тису та Карпати? Я лише знаю, що першими пішли до воєнкоматів ті, хто голосували за іншого кандидата. Багатьох, нажаль, вже немає в живих... (
показать весь комментарий
29.09.2025 21:57 Ответить
Ви намагаєтесь ділити українців, так робить ворог! Першими на фронт пішли патріоти без політичного забарвлення, партійці всіх кольорів досі сидять в тилу!
показать весь комментарий
30.09.2025 05:50 Ответить
вони готуються грін карту купувати за 5 тис дол у трампа - й почали домовлятися на знижку
показать весь комментарий
29.09.2025 20:20 Ответить
Обіцяти - не означає одружуватись
показать весь комментарий
29.09.2025 21:38 Ответить
цвіт нації! один чого тільки калян катлєта вартий.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:39 Ответить
https://mezha.net/ua/bukvy/sluga-narodu-jurchenko-v-2009-roci-vkrav-chotiri-pljashki-piva-zmi/ Слуга народу» Юрченко в 2009 році вкрав чотири пляшки пива
показать весь комментарий
29.09.2025 19:56 Ответить
о!
Ти і тут комуняко юний і синок маршруточника засвітився своїм засцаним диваном?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:03 Ответить
Зібрались одні "а-моральні авторитети"
показать весь комментарий
29.09.2025 20:06 Ответить
А Скороход , котру нагнули Риги , коли вона щось там ЗА розкриття вбивства коханця нардепа зі СН намагалося боротися - ну той що дав покази про конверти зЄльоним по 50шт зільольних за хороші голосування ... Наприклад -закрити випуск ракет та почати будувати дороги для рашистотанків з парадними ініціалами Зеленського на баштах ( латиною) .
показать весь комментарий
29.09.2025 20:09 Ответить
Вона мені нагадує Олену ПРитулу - консерву - редактора після вбивства Гонгадзе у з 2000 -по 2014 рулила УП - там "родились" як Таня Чорновол так й Сірожа з Мустахфою...
А біля неї вбивав Кремль її коханців -своїх ворогів, Гонгазде та Шеремета.
Як там опинився наприклад Сірьожа? а Тепер це ригоПРокремлівська тварина ...
Я особисто різалася на блозі Притулити за Українську мову а вона за КАКУЮРАЗНІЦУ - потім забанила мене . Це був період Яника ...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:17 Ответить
Наталия Гончар
Вадим Иванов #446563
Підлога Маккартні
Олександр Іванович Паламарчук
Ова!
Та5к ви ще і працюєте разом і тими хто банять на Цензорі?!
І без відома Бутусова.
Це зальот.
Скріни маю і авжеж відправлю))).
Піпець кацапскій сітки в цензорі)))
показать весь комментарий
29.09.2025 22:21 Ответить
показать весь комментарий
30.09.2025 06:36 Ответить
пропоную цим депутатам зебільним в прямому етері поцілувати Трампа в дупу
показать весь комментарий
29.09.2025 19:40 Ответить
" Група нардепів пропонує ... " зализати Трампу ще дужче, чим зараз лиже головний зєлєбобік. А чому б і ні? Головне ж результат! ))
показать весь комментарий
29.09.2025 20:07 Ответить
"- нє пацани. томагавки я вам всерівно не дам!"
показать весь комментарий
29.09.2025 19:40 Ответить
як що колян каклєта каже нобелівка, то значить нобелівка.
колян, людина слова!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:41 Ответить
Уранці капець рашки - вечором Нобель

а інакше - ніяк !

.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:42 Ответить
Вам би лизать. Кому за скільки пох.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:42 Ответить
Збіговисько *********. Ото так лизанули дупу рудому.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:42 Ответить
Ще заскоро , буде результат , тоді сувайте ним , куди заманеться .
показать весь комментарий
29.09.2025 19:45 Ответить
Сцикло року
показать весь комментарий
29.09.2025 19:45 Ответить
Від Скороход рашистошлюхи до Колі Катлєти - ату СБУ на них!!! Або одразу нехай й хйла впишуть ...І тоді СБУ!!!
показать весь комментарий
29.09.2025 19:46 Ответить
Ну хоча б за те що він зупинив столітню війну між Азербайджаном і Албанією
показать весь комментарий
29.09.2025 19:48 Ответить
Премія вечером - томагавки зранку , зранку премія ..
показать весь комментарий
29.09.2025 19:48 Ответить
Нехай спочатку ракети привезе ОСОБИСТО . Не може бути лауреат Миру, якщо не приїхав до Києва. Бо Київ- столиця світу
показать весь комментарий
29.09.2025 19:48 Ответить
показать весь комментарий
29.09.2025 19:50 Ответить
Він головному ворогу України ***** червону доріжку стелить, а наші депуДЯТЛИ його на Нобелівську премію Миру висувавють... Тьфу, мля! Слів немає...
показать весь комментарий
29.09.2025 19:48 Ответить
І присвоїти йому почесне звання Голупь Міра.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:49 Ответить
Неправильный заголовок. Надо "Группа нардепов-******...в" и далее по тексту
показать весь комментарий
29.09.2025 19:50 Ответить
А це не допоможе. Ні санкцій, ні зброї.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:50 Ответить
Тут треба підма(х)нути. Дипломатія заради перемоги.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:52 Ответить
показать весь комментарий
29.09.2025 19:52 Ответить
Це за те, що переіменовує Департамент оборони в Департамент війни?
показать весь комментарий
29.09.2025 19:53 Ответить
Ета другоє
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
Група нардепів пропонує Раді висунути Трампа на Нобелівську премію миру.

Провокація! Викинули пропозицію від якої неможливо відмовитися...

«Трамп всегда готов сделать что-то не очень хорошее после одного звонка от Путина»,

«То, что Трамп говорит в понедельник, не совпадает с тем, что он говорит во вторник»

"Трамп всегда возвращается… Главное Трампа - чаще кардинально менять свою точку зрения на самые разные вопросы».

«Трамп всегда готов сделать что-то не очень хорошее после одного звонка от Путина», - напомнил на условиях анонимности чиновник ЕС.

«То, что Трамп говорит в понедельник, не совпадает с тем, что он говорит во вторник», - развил эту же мысль неназванный соратник Макрона.

И это поистине уникальный случай, когда точка зрения европейских чиновников совпала с позицией российского «ястреба» Дмитрия Медведева, зампреда Совбеза РФ, который выразил уверенность в том, что прежний Трамп вернется: «Он всегда возвращается… Главное Трампа - чаще кардинально менять свою точку зрения на самые разные вопросы».

В Кремле не увидели никакой трагедии. Как пояснил пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков в эфире Радио РБК, сейчас в арсенале Трампа «доминирует позиция, которую он услышал от Зеленского», но у Москвы «будет возможность довести свою оценку до американской стороны».

«В подходах нынешней администрации США видим не только стремление способствовать поиску реалистичных путей урегулирования украинского кризиса, но и желание развивать прагматичное взаимодействие, не вставая в идеологическую позу», -Сергей Лавров

https://novayagazeta.eu/articles/2025/09/29/segodnia-zakanchivaetsia-iubileinaia-genassambleia-oon-vse-obsuzhdali-donalda-trampa-i-ego-zaiavleniia?fbclid=IwY2xjawNHmDhleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFhNzgxY3pTekI1Y3RQcTNJAR6OzNohCmd5vwB0JsMYSqRpDf1v-UKfqw2lQuWtur5u7I-bywy1o3WaldMisg_aem_Ybom7ZljfyZq_goEqgoXdA

https://novayagazeta.eu/articles/2025/09/29/segodnia-zakanchivaetsia-iubileinaia-genassambleia-oon-vse-obsuzhdali-donalda-trampa-i-ego-zaiavleniia?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExYTc4MWN6U3pCNWN0UHEzSQEejszaIQpneb8AdCbDGEqkaQ39b_lCn6sNpULlrbq-buyPm8sMtaN1mpXTIrI_aem_Ybom7ZljfyZq_goEqgoXdA
показать весь комментарий
29.09.2025 19:53 Ответить
Рецепт салату "Купа гівна": (Анна Скороход, Анатолій Урбанський, Тарас Батенко), "Відновлення України" (Олександр Юрченко, Анатолій Бурміч), а також Георгій Мазурашу, Михайло Соколов та Микола Тищенко.
Плюс - майонез.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:56 Ответить
Юрченко,який крав пиво в"Каштані",висуває Трампа на Нобелівку.Паноптикум,мля.
Подавайте вже заодно й Зегевару на "нобелівку" по літературі за серію його книг про війну.
показать весь комментарий
29.09.2025 19:57 Ответить
І з економіки.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:12 Ответить
https://t.me/voynareal/123016 Міністр війни США Піт Гегсет вдарив себе по прутню скейтбордом
показать весь комментарий
29.09.2025 19:58 Ответить
Це ж не пательнею , можливо і не попав.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:29 Ответить
дбл блд
показать весь комментарий
29.09.2025 19:59 Ответить
Трамп вже заявляв, що прийдуть, і будуть лизати. Не думав, що у деяких депутатів такі збочені рефлекси.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:00 Ответить
А може блін зачекати того миру для початку?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:02 Ответить
Рашитська провокація від кнопкодавів. Як завжди
показать весь комментарий
29.09.2025 20:04 Ответить
Цікаво, що у Франкліна Рузвельта нобелівки нема. Ну, звісно, він помер ще до завершення 2WW. Але ж нема нобелівки у генерала/президента Дуайта Ейзенхауера.
показать весь комментарий
29.09.2025 20:05 Ответить
Цікаво а на що ті депутани ролраховують що трамп розм,якне і як байден підкине зброї чи хочуть задобрить щоб драпака дать бо терпець уривається людям
показать весь комментарий
29.09.2025 20:06 Ответить
ТРАМБОН ФІНАНСОВУ І ВІЙСКОВУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ ЗАРУБАВ, А ВНУТРІШНІ ВОРОГИ УКРАЇНИ ЗА ЦЕ ЙОГО НА ПРЕМІЮ НОБЕЛЯ ПХАЮТЬ...
показать весь комментарий
29.09.2025 20:16 Ответить
Якесь божевілля у стані поціновувачів цілування Трампа в дупу.
Він нічого не зробив корисного а ні для Америки, а ні для світу. Це шахрай, який тільки збагачується завдяки владі, та його родина теж. Вони думають, шо у труні будуть кишені !?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:19 Ответить
Відлиз очка на найвищу оцінку, але трамп не оцінить і за старання грошей не дасть
показать весь комментарий
29.09.2025 20:20 Ответить
Це якісь дебіли ,що Трамп зробив для закінченя війни ? може те що легалізував міжнародного терориста путіна ,чи може те що перестала поступати Україні американська допомога яка була при Байдені ?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:20 Ответить
мабуть всі його братани ,дібілоїди
показать весь комментарий
29.09.2025 20:23 Ответить
А задонатити на ВСУ слабо?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:31 Ответить
Таке відчуття, що у Верховній Раді концентрація дебилів зашкалює
показать весь комментарий
29.09.2025 20:31 Ответить
Не відчуття, а факт
показать весь комментарий
29.09.2025 21:21 Ответить
Они там оптом **@нулись ???
Идиоты…
показать весь комментарий
29.09.2025 20:34 Ответить
Норм, лизнуть трампону никогда не помешает. Меня больше другой вопрос интересует... одна фамилия...
колян тищенко до сих пор себя нормально чухает я так понял? в зраду себе спокойно ходит, не в сизо, депутатик до сих пор. Порешали, все на мази?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:38 Ответить
***....ті?
показать весь комментарий
29.09.2025 20:38 Ответить
Прямо в Очко! Поцілуночком!
показать весь комментарий
29.09.2025 20:40 Ответить
Якщо зупинить війну в Україні,то сто процентів,що отримає Нобелівську миру.
Зелені шалено опиратимуться,бо після війни будуть питання до них,надто від військових і вони це розуміють.
показать весь комментарий
29.09.2025 21:01 Ответить
За що ?!
показать весь комментарий
29.09.2025 21:10 Ответить
Це мабуть трампакс за томагавки вимагає авансу
показать весь комментарий
29.09.2025 21:19 Ответить
показать весь комментарий
29.09.2025 21:20 Ответить
Коротше кажучи, який "номінант" такі й "підлизувачі"😂🤣🤣🤣
показать весь комментарий
29.09.2025 21:40 Ответить
А-ха-ха,тищенко.це той,що вітав українців зі святом Чорнобиля?
показать весь комментарий
29.09.2025 21:41 Ответить
Він хоч знає президентом якої держави є Трамп?
показать весь комментарий
29.09.2025 22:07 Ответить
Сраколизи: не зламайте язики, так "глибоко вилизувати" дупу іуді
показать весь комментарий
29.09.2025 21:59 Ответить
Думають , в разі чого , в Америку тікати ..?
Дарма - це не допоможе ...
показать весь комментарий
29.09.2025 22:04 Ответить
Ви (депутати) їбануті??
показать весь комментарий
29.09.2025 22:15 Ответить
На Шнобелівську його треба висунути.
показать весь комментарий
29.09.2025 22:32 Ответить
Дайте їм всім по пігулці . А краще - по дві зразу .
..
показать весь комментарий
29.09.2025 23:02 Ответить
Парад дебілів.