9630 посетителей онлайн

Враг нанес удар дроном по Чернетчине в Сумской области: погибла семья с двумя детьми. ФОТОрепортаж

В селе Чернетчина Краснопольской громады в результате удара ударного беспилотника по жилому дому погибла семья - родители и двое маленьких детей.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил начальник Сумской ОГА Олег Григоров.

Ударный дрон ударил прицельно по дому, где жила семья с двумя детьми.

"К сожалению, спастись не удалось никому. Из-под завалов спасатели деблокировали тела четырех погибших - родителей и их сыновей 6 и 4 лет", - говорится в сообщении.

По данным ГСЧС, под удар попали частично разрушившиеся двухэтажный и одноэтажный жилые дома.

После попадания возник пожар. Спасатели одновременно тушили пламя и обследовали поврежденные здания.

p>Сумська область
Сумська область
Сумська область
Сумська область

Топ комментарии
+18
Всім мерзенним рашистським вбивцям горіти у пеклі...
показать весь комментарий
30.09.2025 07:41 Ответить
+14
Варвари кацапи що ж ви за народ такий нікчемний що дітей вбиваєте ? ,бодай ви всі виздихали,більш мерзенної істоти на землі немає,смерть терористу путіну.
показать весь комментарий
30.09.2025 08:25 Ответить
+11
Кацапи і іх кремлівський вибл@док здохнуть в страшних
муках , за всі злодіяння , які вони вчиняють на украінській
землі 😠
показать весь комментарий
30.09.2025 08:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всім мерзенним рашистським вбивцям горіти у пеклі...
показать весь комментарий
30.09.2025 07:41 Ответить
Я замучився повторювати: війна в Україні закінчиться тільки при фізичній ліквідації Пуйла. Це можливо тільки при заміні нелегітимного Вови ********** і нелегітимного в квадраті д'Єрьмака , а також їхнього холуя і шабесгоя ВасіДвамагазина. Тому алгоритм дій України повинен бути єдиним і слідуючим:
1) Надати копняка під зад нелегітимному неконституційному Вові **********, подякувавши на прощання за те, що він так потужно "розсмішив " українців;
2) потужного копняка під зад нелегітимному в квадраті д'Єрьмаку;
3) потужного копняка під зад холую і шабесгою двох вищеназваних ВасіДвамагазина;
4) створення "Комітету національного порятунку України" під керівництвом когось з високопоставлених військових, саме військових, а не спецслужб.
5) відданяя наказу на ліквідацію Пуйла новопризначеному начальнику СБУ не рахуючись з грошима: будь-яка гігантська сума грошей повинна бути заплачена за голову цього покидька.
6) ліквідація Пуйла, кінець війні і бризки шампанського.
7)інших реальних способів швидко закінчити війну не існує.
показать весь комментарий
30.09.2025 12:03 Ответить
Кацапи і іх кремлівський вибл@док здохнуть в страшних
муках , за всі злодіяння , які вони вчиняють на украінській
землі 😠
показать весь комментарий
30.09.2025 08:02 Ответить
Варвари кацапи що ж ви за народ такий нікчемний що дітей вбиваєте ? ,бодай ви всі виздихали,більш мерзенної істоти на землі немає,смерть терористу путіну.
показать весь комментарий
30.09.2025 08:25 Ответить
Це не народ, це болотне посЕлЕнИе.
показать весь комментарий
30.09.2025 08:50 Ответить
показать весь комментарий
30.09.2025 08:34 Ответить
показать весь комментарий
30.09.2025 08:36 Ответить
Ну от хто скаже, що там, у раші, є люди? Немає там людей, в тільки кровожерливий скот.
показать весь комментарий
30.09.2025 08:48 Ответить
Вічна пам'ять всим Українцям, які загинули від рук варварів,андрофагів,фашистів-рашистів,нелюдів з запоребрика! Щоб у вас сук кацапських земля горіла під ногами, щоб ви захлинулися кров'ю своєю! Амінь!
показать весь комментарий
30.09.2025 08:51 Ответить
Ze мерzото, де Нептуни та Хламіндичі? Де відповідь по мацквабаду?
показать весь комментарий
30.09.2025 09:35 Ответить
Гниди ЙО*ані...