8479 посетителей онлайн

Россияне запустили ударные дроны по Украине, - Воздушные силы (обновлено)

шахеди

Вечером пятницы, 3 октября, российские захватчики запустили ударные беспилотники для атаки по Украине.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные силы ВСУ.

В 20:16 ВС сообщили:

  • БпЛА в центре Харьковщины, курс западный;
  • БпЛА на востоке Полтавщины, курс западный;
  • БпЛА в центре Черниговской области, курс юго-западный;
  • БпЛА на востоке Черниговщины, курс южный;
  • БпЛА в Донецкой области, курсом на Днепропетровщину;
  • БпЛА западнее Полтавы, курс западный.

БпЛА на Днепр с юга, - сообщалось в 20:22.

Обновление относительно движения вражеских БпЛА

В 22:33 ВС сообщили:

  • БпЛА на Черниговщине по направлению к Киевщине;
  • БпЛА в Сумской области юго-западным курсом в направлении Полтавщины;
  • БПЛА на Харьковщине западным курсом в направлении Полтавщины.

"Над Павлоградом – вражеский разведывательный БпЛА! Привлечены средства для его сбивания. Он может быть наводчиком вражеских средств поражения", – сообщалось в 22:37.

Топ комментарии
+7
Є - Станом на 20:43 в усіх областях України оголошена повітряна https://glavcom.ua/tags/trivoha.html тривога. Як повідомляють моніторингові пабліки, тривога пов'язана з ракетною небезпекою через зліт винищувача МіГ-31К.

Має бути - Станом на 20:43 в усіх областях росіі оголошена повітряна https://glavcom.ua/tags/trivoha.html тривога. Як повідомляють моніторингові пабліки, тривога пов'язана з ракетною небезпекою через зліт винищувача F-16.
показать весь комментарий
03.10.2025 21:11 Ответить
+3
Ото через той навчальний політ, в мене мрія з'явилась - ну вже типу трампон дав добро по рососії бити, у нас там щось клепають..в них хоч пілотів тренують по деяким військовим частинам, але ШІ підказав, що основні - навчаються в сизрані й борисоглєбску. Навіть з Харкова дотягнутись можна. Відстань по прямій - 400-790 км по двох закладах..

Нема пілотів - немає польотів..
показать весь комментарий
03.10.2025 21:35 Ответить
+3
Чернігі не почне опалювальний сезон. А в цей час за 30 км від кордону у Бєлгороді дві ТЕЦ працюють у звичайному режимі.
показать весь комментарий
03.10.2025 23:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:

Нема пілотів - немає польотів..
показать весь комментарий
03.10.2025 21:35 Ответить
Каждий вєчер-начінаєм вдруг…
показать весь комментарий
03.10.2025 22:51 Ответить
Чернігі не почне опалювальний сезон. А в цей час за 30 км від кордону у Бєлгороді дві ТЕЦ працюють у звичайному режимі.
показать весь комментарий
03.10.2025 23:05 Ответить
щоь після розйобу котлотурбінного цеху Бєлгородської ТЕЦ не побачив дзеркальної відповіді по Харкову. Мабуть тому що кацапам все одно - шо Чернігів, що Харків, що Суми, що Полтава...
показать весь комментарий
04.10.2025 06:10 Ответить
у вас теж сповільнена реакція, як у нашої влади?? прошло після того 27 днів!!
показать весь комментарий
04.10.2025 06:39 Ответить
Удар по Бєлгородські ТЕЦ 28 вересня "атакамами" був відповіддю на https://rubryka.com/2025/09/27/armiya-rf-atakuvala-ob-yekt-energetyky-na-chernigivshhyni-vnaslidok-udaru-ye-postrazhdalyj/ удар по енергетичним обєктам у Чернігові 26 версня.. Тому після удару жовтня по ОРУ Чернігівської ТЕЦ логічно винести нахєр обидві працюючі ТЕЦ, що залишились - і "Мічурінскую", і "Луч".
Бєлгород по населенню трохи більши ніж Чернігів, але має не одну ТЕЦ як у Чернігові, а три, тому що там є промисловість, на відміну від Чернігова. І це не означає, що не треба уражати ТЕЦи у прикордонних областях рф. По перше насєлєніє повинно відчути війну на собі, а не спостерігати за нею як за безкоштовним атракціоном, а по друге - евакуація/переміщення насєлєнія буде додатковим економічним навантаженням на суміжні регіони рф, по третє - у Бєлгороді достатньо підприємств, які працюють на війну. І далі необхідно виносити дронами ОРУ на ТЕЦах у Ліпецьку, Брянську, Воронежі... Теж саме стосуєтся і ГКСів у цих областях. Відповіді повинні бути дзеркальними, а не займатись соплєжуйством.
показать весь комментарий
04.10.2025 07:56 Ответить
це "аналітична робота", яку спроможний зробити за п'ять хвилин навіть школяр отаннього року школи, а от часто багато дорослих нажаль навіть до цього рівня не дотягують.
показать весь комментарий
04.10.2025 08:21 Ответить
по перше, я їх не рахую - все це є у відкритому доступі.
А по друге - чи вам платять у Польщі за ваші спостереження?
показать весь комментарий
04.10.2025 08:38 Ответить
зрозумів. Тобто просираєш час.
показать весь комментарий
04.10.2025 08:46 Ответить
Тоді дзеркально на дзеркальне дасться відповідь по ТЕЦ в Курську. Які проблеми,терпіла?
показать весь комментарий
04.10.2025 06:38 Ответить
Может лучше писать новость когда этих дронов нет в нашем воздушном пространстве? Вот это будет действительно новость.
показать весь комментарий
03.10.2025 23:12 Ответить
Не росіяни, а рашисти-неофашисти!!!@@!!!
показать весь комментарий
04.10.2025 02:20 Ответить
Пока ты тут на бутылке вертишься, Ашот томит твою Просковью, вошь лобковая)))
показать весь комментарий
04.10.2025 06:04 Ответить
У ніч на 4 жовтня ударні безпілотники атакували місто Кириші у Ленінградській області РФ, вразивши один із найбільших нафтопереробних заводів країни - "Киришинефтеоргсинтез" (КІНЕФ).
показать весь комментарий
04.10.2025 07:00 Ответить