11030 посетителей онлайн

В Литве уволили министра Адомавичюса, который отказался говорить, чей Крым

Отставка Игнотаса Адомавичюса

Президент Литвы Гитанас Науседа подписал указ об отставке министра культуры Игнотаса Адомавичюса, который не смог ответить, чей Крым.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Delfi.

Обязанности министра культуры временно будет исполнять министр образования, науки и спорта Раминта Поповене.

Как указано, после назначения Адомавичюса новым министром культуры, поднялась волна возмущения: звучали вопросы о компетентности политика, а также критика по поводу заявлений министра.

В пятницу на вопрос журналистки lrytas.lt о том, кому принадлежит Крым, Адомавичюс не смог сразу ответить. Вместо этого он заявил, что "это провокация".

После инцидента премьер-министр Литвы Инга Ругинене отреагировала жестко.

"Представители нашего государства должны четко выражать позицию относительно территориальной целостности Украины. Никаких двусмысленностей здесь быть не может", - подчеркнула она.

Впоследствии Адомавичюс объявил об отставке.

Топ комментарии
+16
Та то фигня!
У нас ,к примеру- Владимир Александрович
Пять лет на простой вопрос :
Так нах... вы ,Пане ппрезидент , летали в Оман?
Не может ответить
Или не хочет....
И ничего...
Народ как- то терпит....
А литовцы такие нетерпеливые ....
показать весь комментарий
04.10.2025 12:39 Ответить
+12
"чий дєрьмак?" ))
показать весь комментарий
04.10.2025 12:55 Ответить
+10
Міністр подав сам у відставку А що наші---по три чотири крімінальні справи на міністрів,а його перекинуть в іншу структуру Оце вам Європа .Корупція,шахрайство,зловживання владою, бездіяльність ,порушення конституції,порушення Законів і т.інш---в нас не привід для звільнення То кому ми потрібні в Європі .А особливо потрібно побільше брехати--бо це ще і подобається лохам і баранам.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
його питали як я відразу не здогадався
показать весь комментарий
04.10.2025 12:36 Ответить
Все таки, що ж примусило його "відморожуватися"? Кацапські корені?
показать весь комментарий
04.10.2025 12:38 Ответить
Може "спонсорська пАддЄржка" від кацапні?
показать весь комментарий
04.10.2025 12:42 Ответить
Це тіж самі ригоАНАЛИ, що і сьогодні сидять у ВРУ! Бойко-шуфрич, та ще купа московських дуполизів, теж мнуться з ноги на ногу, коли їх про це запитують!! Стефанчуки з аброхамієм, можуть це підтвердити!
показать весь комментарий
04.10.2025 14:27 Ответить
Та то фигня!
У нас ,к примеру- Владимир Александрович
Пять лет на простой вопрос :
Так нах... вы ,Пане ппрезидент , летали в Оман?
Не может ответить
Или не хочет....
И ничего...
Народ как- то терпит....
А литовцы такие нетерпеливые ....
показать весь комментарий
04.10.2025 12:39 Ответить
Це ж вчора було. Хіба ні ? Знову написали
показать весь комментарий
04.10.2025 12:40 Ответить
Хоч якась перемога, можна кожного дня мусолити.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:41 Ответить
Вчора він заяву написав, а сьогодні звільнили.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:43 Ответить
Як казав один український новоспечений доктор філософії: Крим- божий. Незрозуміло-чого литовці такі принципові?
показать весь комментарий
04.10.2025 12:41 Ответить
А зачем журналист спрашивал у министра культуры чей Крым. Он неблагонадежный?
показать весь комментарий
04.10.2025 12:44 Ответить
Як цей поц взагалі утримався на посаді до тепер…
показать весь комментарий
04.10.2025 12:49 Ответить
"Протримався" аж цілий тиждень.
показать весь комментарий
04.10.2025 13:00 Ответить
Міністр подав сам у відставку А що наші---по три чотири крімінальні справи на міністрів,а його перекинуть в іншу структуру Оце вам Європа .Корупція,шахрайство,зловживання владою, бездіяльність ,порушення конституції,порушення Законів і т.інш---в нас не привід для звільнення То кому ми потрібні в Європі .А особливо потрібно побільше брехати--бо це ще і подобається лохам і баранам.
показать весь комментарий
04.10.2025 12:54 Ответить
"чий дєрьмак?" ))
показать весь комментарий
04.10.2025 12:55 Ответить
Лягавый!!!🤪
показать весь комментарий
04.10.2025 13:00 Ответить
Видворіть ще його в Крим.
показать весь комментарий
04.10.2025 13:02 Ответить
Дивуюсь румунам, молдованам, литовцям. Тільки чують запах руського міра : там звільнили, там всю партію зняли з виборів, там орка зняли з президентської гонки, там нах*й послали нетребко.

Виявляється - так можна, поки Захід топчеться в толерантності, бюрократії і власній безпорадності.
показать весь комментарий
04.10.2025 13:15 Ответить
Можна ще 100 років називати Крим українським, це нічого не змінить, він ніколи вже нашим не буде. Запитайте у японців, фінів, прибалтів, молдаван.
показать весь комментарий
04.10.2025 18:41 Ответить