9551 посетитель онлайн

Враг продвинулся вблизи Новониколаевки в Сумской области и около 5 населенных пунктов в Запорожской области, - DeepState

Продвижение врага возле Новониколаевки

Войска РФ имеют продвижение возле Новониколаевки в Сумской области и вблизи ряда населенных пунктов на территории Запорожской области.

Об этом сообщают аналитики мониторингового проекта DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

"Карта обновлена. Враг продвинулся вблизи Новониколаевки (село Сумского района Сумской области), Новоивановки (село в Гуляйпольской городской громаде Пологовского района Запорожской области), Охотничьего (село Пологовского района Запорожской области), Малиновки (село Пологовского района Запорожской области), Вишневого (село Пологовского района Запорожской области) и в Полтавке (село Пологовского района Запорожской области)", - говорится в сообщении.

Новониколаевка карта
Новониколаевка

Новоивановка
Новоивановка

Охотничье карта
Охотничье

Малиновка карта
Малиновка

Вишневое и Полтавка
Вишневое и Полтавка

Топ комментарии
+21
Геть верховного ішака! Обкурене чмо мовчить. То ж, як "врятувала" курська авантюра сумщину від обстрілів і скільки "обміняв" територій? А, чмо безтолкове!
показать весь комментарий
08.10.2025 07:16 Ответить
+8
Цих тарганів можна випалити тільки суцільним напалмом.
показать весь комментарий
08.10.2025 06:36 Ответить
+4
10 кв. км біля Новомиколаївки, зепоц відштовхнув?
показать весь комментарий
08.10.2025 07:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цих тарганів можна випалити тільки суцільним напалмом.
показать весь комментарий
08.10.2025 06:36 Ответить
Геть верховного ішака! Обкурене чмо мовчить. То ж, як "врятувала" курська авантюра сумщину від обстрілів і скільки "обміняв" територій? А, чмо безтолкове!
показать весь комментарий
08.10.2025 07:16 Ответить
10 кв. км біля Новомиколаївки, зепоц відштовхнув?
показать весь комментарий
08.10.2025 07:21 Ответить
Нажаль, пів країни кацапи відкусять, кожен день у них просування,
Запоріжжя, Дніпро, Харків і ні як цю наволоч не зупинить.
показать весь комментарий
08.10.2025 09:20 Ответить
Так званий Верховний головнокомандувач що відбуваєтся на фронті ?,чи тобі головне утриматись при владі ,даючи ворогу нищити Україну ,за що тобі Україно це ?
показать весь комментарий
08.10.2025 09:55 Ответить
Брешуть, це російське ІПСО. Боневтік Потужно-Брехливий недавного говорив і просив не вірити зафарбованому в червоний колір наші захоплені території, бо ніхто нічого не захопив - то брехня. Я правду написав 73%?
показать весь комментарий
08.10.2025 10:54 Ответить
Продовження історії Романа Замрія. З армії вже його звільнено...
"А найстрашніше, що ми починаємо уподібнювати себе до недонароду, до тих виродків, проти яких і воюємо.
І в цей момент, коли мавпи з рашистської федерації копіюють нас, вчаться у нас використовувати дрони, вкрали у нас методику війни малими групами. Ми чомусь вчимось у них обмежувати права, позбавляти честі і гідності, позбавляти права голосу. Навіщо "ви" перетворюєте найвеличніший народ на копію клоаки світу, яка межує з нами на сході. Навіщо перетворюєте народ, який у 2022 році показав, що розум та винахідливість важливіші за озброєння і кількість військ. Народ, який наніс нищівну поразку клоаці світу під Києвом, Черніговом, у Сумській області, Миколаївській області, а згодом - у Херсоні і на Харківщині. Це ж той самий винахідливий свободолюбивий і талановитий народ! Навіщо перетворювати його на бездумного раба? Ми ж ще у 2022 році показали, що бездумні раби приречені на поразку!"
показать весь комментарий
08.10.2025 11:54 Ответить
....
І ось прийшла відповідь від Чернівецького обласного ТЦК. Ми були вражені. Виявляється, телефон у мене не відбирали, я сам його віддав (коли озброєні люди віддають вам наказ, що ви маєте віддати їм телефон і маєте покласти його в скриньку, яку замкнуть на замок і це не обговорюється, а коли ви відмовляєтесь, починають на вас кричати і погрожувати, - це виявляється - ви самі поклали телефон на зберігання! Коли ви вимагаєте віддати телефон, щоб надіслати їм документи, а вони відмовляються, - це означає ви добровільно віддали телефон). Пише, що телефоном за межами приміщення ТЦК користувався вільно, але в момент проходження ВЛК я був в Чернівцях, а мій телефон в працівників ТЦК і, ймовірніше за все, в приміщенні ТЦК в Хотині. Коли мене зачинили на замок в приміщенні роти охорони ТЦК, мій телефон був в іншому приміщенні, потім його привезли, і я не розумів, навіщо його привезли, якщо мені все-одно не віддають. Аж пізніше стало зрозуміло, що вони бояться, що перевірять локацію телефона і буде встановлено, що я - в одному місці, а телефон - в іншому. Вони знали, що грубо порушують закон, і таким недолугим чином намагались принаймні якось прикрити себе. Працівники ТЦК можуть стверджувати, що це рота охорони відібрала телефон, адже телефон був не в приміщенні ТЦК, перекидати свою вину на інших - їхнє все. Але сотні свідків, серед яких і офіцери військової частини, у яку мене привезли, можуть підтвердити, що телефоном ніхто вільно не користувався, телефони були в працівників ТЦК і їх довелось навіть шукати і доганяти, щоб вони віддали телефон і отримати змогу принаймні оформити мені банківську картку в частині. Відносно їжі і води відповідь була взагалі типу "все було нічого не було". Бо у них не було, банально, сухпайків, і вся їхня паперова армія тут зіграла проти них. ******* армія закидана папірцями, і власне в цьому випадку папірці зіграли з ними злий жарт. Отримуючи якусь річ на зберігання (телефон) в армії є папірець, який потрібно заповнити, (що я такий-то добровільно передаю телефон, а вони в особі відповідального такого-то приймають його на зберігання, дата, час, підпис, дата видачі назад телефону, підпис). Теж саме із сухими пайками, (я такий-то отримав сухий пайок на 1 добу, підпис). А всього цього нема, бо все, описане представником, - брехня. Як і слова про вільне пересування. "Ніхто не зачиняв на замок двері", - каже представник ТЦК. Описано так, наче: "у своїй камері він мав свободу пересування і в межах камери його ніхто не обмежував". Брехня в радянському стилі, бреши чим більше, аж до абсурду, тоді є шанс, що повірять.
показать весь комментарий
08.10.2025 11:57 Ответить
І т.д.
показать весь комментарий
08.10.2025 11:59 Ответить
"А тим часом до нас прибувають двоє чоловіків, у яких по троє дітей. У них теж "не відбирали телефон, не зачиняли на замок", але чомусь тільки тут вони, отримавши телефони, зателефонували дружинам, які відправили їм одразу копії свідоцтв про народження дітей і обоє чоловіків одразу подали рапорти на звільнення. І військова частина замість готувати інших солдат до війни, займалась процедурою видачі їм майна, а потім процедурою звільнення зі служби.
Тим часом до нас прибуває К****в С.Є. у якого в процесі ВЛК були записи двох лікарів, що він не придатний до служби взагалі, один із діагнозів - онкологія 3-4 ст. ВЛК він недопройшов, бо один з лікарів рекомендував йому термінову госпіталізацію, його пролікували, він вийшов з лікарні і його мобілізували (у ТЦК своє ВЛК…). Вся частина була «безмежно щаслива», що в неї відібрали стільки сил і часу в процесі звільнення непридатного.
По наметам ходили офіцери і щодня розповідали, що тут не буде так, як в ТЦК, що будуть ставитись нормально, що не варто тікати, про все можна поговорити і вирішити…"
показать весь комментарий
08.10.2025 12:47 Ответить