6621 посетитель онлайн

54% украинцев категорически против любых территориальных уступок России, - опрос КМИС. ИНФОГРАФИКА

Большинство граждан Украины не согласны ни на какие территориальные уступки России для завершения войны.

Об этом свидетельствуют результаты опроса КМИС, передает Цензор.НЕТ.

По данным КМИС, 54% украинцев категорически против любых уступок, тогда как 38% готовы принять определенные территориальные потери. По сравнению с началом лета показатели практически не изменились.

опрос о территориях

Во время опроса респондентам предложили три уточненных варианта уступок. В случае официального признания отдельных территорий частью России - 67% высказались против, а 24% готовы согласиться. Относительно передачи России территорий, которые контролирует Украина, - 71% не поддерживают такую идею, только 19% выразили согласие.

Если речь идет о замораживании линии фронта без официального признания оккупации, 56% респондентов выступают против, 35% - готовы рассмотреть такой вариант. По сравнению с маем-июнем количество тех, кто готов согласиться, снизилось с 43% до 35%.

опрос о территориях

Исполнительный директор КМИС Антон Грушецкий подытожил, что варианты с официальным признанием российского контроля или передачей территорий являются "нежизнеспособными" и обречены на категорическое неприятие обществом.

Топ комментарии
+17
"Щоб ***** не напав другий раз - треба щоб нинішня війна тривала вічно. От я на теплому місці прилаштувався, бронь маю, зарплату платять з європейських кредитів, а припече - виїду закордон, а ви воюйте далі без жодних поступок"
показать весь комментарий
09.10.2025 13:17 Ответить
+14
"Навіть якщо через це війна триватиме довше і будуть загрози збереженню незалежності"

- це показує, наскільки 54% незламникам начхати не лише на війну (бо вони не воюють), а і в цілому на країну.
показать весь комментарий
09.10.2025 13:08 Ответить
+11
38 відсотків не розуміють що миру не буде ніколи або ми або московія
показать весь комментарий
09.10.2025 13:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Почему эти 54% українців тонда сами не идут в Армию? В опросах они все такие смелые и крутые, а как только увидят ТЦК перед собой - так сразу убегают в первые же кущи!
показать весь комментарий
09.10.2025 14:45 Ответить
Цікаво було б подивитися на результати опитування по регіонах.Особисто мені здається,що бажаючих воювати до кордонів 91 року і терпіти до "перемоги" скільки буде потрібно в Чернігівській, Сумській, Харківській, Запорізькій областях в рази менше ніж в Львівській або Закарпатській. Наприклад , серед моїх знайомих бажаючих воювати і вмирати за території одиниці, майже всі хочуть миру на будь яких умовах, навіть якщо це буде лише тимчасова пауза. Всі адекватні і притомні розуміють , що продовження війни - гарантоване знищення країни, а перемир"я - шанс, хоч і маленький, на відновлення .
показать весь комментарий
09.10.2025 14:47 Ответить
54 % які здриснули у Варшаву,Прагу,Лондун...???
показать весь комментарий
09.10.2025 15:02 Ответить
19% готові віддати території, які Україна контролює??
показать весь комментарий
09.10.2025 15:26 Ответить
Питання часу. Ще два - три роки війни і перестане контролювати. Ціною життів ще кількох десятків тисяч українців. Далі що?
показать весь комментарий
09.10.2025 15:41 Ответить
А якщо віддасть без бою то знову потрапить у рабство до імперії, та втратить мільйони. Далі що?
показать весь комментарий
09.10.2025 16:49 Ответить
А якщо віддасть з боєм, то не потрапить? І про які мільйони ти гундосиш? Де втратить? В Херсонській та Запорізькій області? Так більша їх територія вже окупована.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:57 Ответить
Як мінімум, передача Херсон та Запоріжжя, разом з переправою через Дніпро в обмін ні на що, то не дуже розумна ідея. А це й є лише умовою початку перемовин про перемир'я. А єдина гарантована зупинка війни - повна капітуляція - концтабори й т.і.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:06 Ответить
Тобто, краще воювати поки українці не закінчаться?
показать весь комментарий
09.10.2025 20:06 Ответить
Таке життя - або стояти навколішки та смиренно чекати постріла у потилицю, або відстрілюватися до кінця.
показать весь комментарий
09.10.2025 20:49 Ответить
Страница 2 из 2