5832 посетителя онлайн

Сийярто: "Зеленский полностью потерял связь с реальностью"

Министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто

Министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто отреагировал на слова Владимира Зеленского о вступлении в Евросоюз в обход вето Будапешта и заявил, что украинский президент "полностью потерял связь с реальностью".

Об этом пишет венгерское издание Magyar Nemzet, передает Цензор.НЕТ.

"По моему мнению, президент Украины полностью потерял ощущение реальности, потерял связь с реальностью, и, возможно, это объясняет то, что он говорит такие вещи, от которых при обычных обстоятельствах хочется взорваться. Например, он говорит, что [Украина] станет членом Европейского Союза, и точка. Уважаемый господин президент, это будете решать не вы", - говорит Сийярто.

По словам венгерского дипломата, подобные решения принимают исключительно члены ЕС, а не сам Зеленский.

"И это должно быть решено совместно, единогласно... Это будут решать венгры вместе с гражданами 26 других стран Европейского Союза, и венгры уже решили: мы не хотим стратегической интеграции с Украиной, мы не хотим, чтобы они стали членами ЕС и НАТО, и, добавлю, они не станут", - резюмировал глава МИД Венгрии.

Напомним, президент Украины Владимир Зеленский ранее заявил, что премьер-министр Венгрии Виктор Орбан останется в истории как единственный европейский политик, который тормозил вступление Украины в Европейский Союз.

Топ комментарии
+26
Як цей мерзотник вже задовбав. Доки це буде продовжуватися? Об'явіть його персоною нон грата в Україні. Чи тупо ворогом разом з орбаном.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:41 Ответить
+21
Про що цей азіат торочить??? Самі вони як у Європі опинилися? Історію нехай почитає, "еуропеєць" довбаний...
показать весь комментарий
09.10.2025 16:45 Ответить
+13
В Сітра рублі з кишені виглядають
показать весь комментарий
09.10.2025 16:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Як цей мерзотник вже задовбав. Доки це буде продовжуватися? Об'явіть його персоною нон грата в Україні. Чи тупо ворогом разом з орбаном.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:41 Ответить
Знайома фраза пані Меркель про пуйла на початку війни.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:41 Ответить
В Сітра рублі з кишені виглядають
показать весь комментарий
09.10.2025 16:41 Ответить
Та в нього ці срублі вже з горлянки лізуть, а воно не нажереться..щоб йому прилетіло вже..
показать весь комментарий
09.10.2025 16:45 Ответить
Мабуть лізуть, бо ху...до періодично з іншого боку пропихує.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:49 Ответить
Та все уже поняли, не будет никакого НАТО и ЕС, зачем вообще эти темы мусолить с мадярами
показать весь комментарий
09.10.2025 16:45 Ответить
Буде чи не буде - а веде себе, як повний *****..
показать весь комментарий
09.10.2025 16:47 Ответить
Головне щоб "таежного саюзу" не було. Правда, руцькошелепний? Теж саме зайвехромосомни казали про безвіз та Томос
показать весь комментарий
09.10.2025 17:10 Ответить
написал ФедорОВ)) у кого русская фамилия, потужно
показать весь комментарий
09.10.2025 17:26 Ответить
то не важливо. Є татари, а руцьких нема. Останній царь какцапії Коля другий на 1\63 був германцем і фемілі писав свою ROMANOFF
показать весь комментарий
09.10.2025 17:38 Ответить
Про що цей азіат торочить??? Самі вони як у Європі опинилися? Історію нехай почитає, "еуропеєць" довбаний...
показать весь комментарий
09.10.2025 16:45 Ответить
Наступного разу у Вас питати дозвіл?
показать весь комментарий
09.10.2025 16:51 Ответить
Сенс Ваших коментарів тоді у чому??? Змусити замовкнити всіх дописувачів, коментарі яких Вам не подобаються? І похизуватися своїм інтелектом?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:07 Ответить
Ну, судячи з Ваших коментарів тут, вона дуже проста: всі ідіоти зомбовані, а я єдиний носій абсолютної істини.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:35 Ответить
Ви не ведете дискусію. Одразу починаєте чіпляти ярлики. На прямі питання не відповідаєте. Або даєте такі відповіді, з яких незрозуміла Ваша позиція. Не полінуйтесь і напишіть великий коментар, в якому поясніть свою позицію. Якщо не хочете, тоді у Ваших дописах немає сенсу.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:44 Ответить
Все зрозуміло. Just another windbag...
показать весь комментарий
09.10.2025 17:55 Ответить
То ти на боці угорців?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:11 Ответить
І це аргумент??? То ти звісно тупий, не відповідаєш за свої слова
показать весь комментарий
09.10.2025 17:29 Ответить
Це як ти з ху...лом. зовсім зв'язок зі своєю країною втратив, гроші ху...ла перемогли
показать весь комментарий
09.10.2025 16:46 Ответить
Хитрожопая Венгрия знает , шо вопрос в цене. Даже это вот интервью часть торгов.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:47 Ответить
Вони не пройдуть - Сійярто
показать весь комментарий
09.10.2025 16:49 Ответить
Не вибагливий отой сіярту щодо сортів лайна *************!!
Як оплочено *******, так сіярту і виконає!! Хто дєвушков «нахарчьовує», той їх і «танцює»!! Класика, ще з часів Римської імперії!!!
показать весь комментарий
09.10.2025 16:49 Ответить
Сійярто був членом ЄС .а стане просто членом
показать весь комментарий
09.10.2025 16:52 Ответить
Та не воно, а Угорщина, що обрала оце опудало..
показать весь комментарий
09.10.2025 17:03 Ответить
Это будет решать ЕС, совместно... но точно без угорщины, её и так уже неоднократно посылали на х**. им там быть не впервой)
показать весь комментарий
09.10.2025 16:53 Ответить
Ніхто про запроданця не забув. Тема просто про угорського ******.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:04 Ответить
Дебіла тяжко зрозуміти
показать весь комментарий
09.10.2025 17:18 Ответить
🤣
показать весь комментарий
09.10.2025 17:46 Ответить
Ти тупий? Стара істина твердить - друг мого ворога - мій ворог
показать весь комментарий
09.10.2025 17:13 Ответить
Доведи що Мадьярщина нам дружня країна
показать весь комментарий
09.10.2025 17:24 Ответить
Не треба брихати. Маєш альтернативну думку? А як до блокування допомоги? А як блокування санкцій проти рашки? А як до розвідки в Україні? Що скажеш?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:44 Ответить
Кому що, в цей тільки по методиці. Ми про наше не забуваємо. Тут йдеться про Україну, а ти все за гроші
показать весь комментарий
09.10.2025 17:17 Ответить
То цей Сійярто дбає по службовців ЗСУ і наші гроші ? Ти давно у лікаря був? Чи так пан майор наказав говорити?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:27 Ответить
Дронами? Так нахабно? В країні яка потерпає від атак шахедів та іншої руцької срані? Ти дійсно хворий. Звернись до лікаря, або ми тебе побачимо на інтераью у Золкіна
показать весь комментарий
09.10.2025 18:27 Ответить
Ну тоді питання, чому ми ті дрони не збили?
Ми ж сміємося з "боягузів" з НАТО, що не збивають дрони рашки?

Маєш відповідь?
показать весь комментарий
09.10.2025 18:30 Ответить
не вистачило потужнлсті ППО на Заході, вопрос дурня
показать весь комментарий
09.10.2025 20:36 Ответить
заткни вже свою пельку і пиз@уй вже до усірайто
показать весь комментарий
09.10.2025 18:03 Ответить
Вогнегасник хоч маєш біля себе?
показать весь комментарий
09.10.2025 18:17 Ответить
От козел! Наговорює на нашого Небожителя! Та Зеленский і не мав зв'язку з реальністю. Як він його міг раптом втратити?
показать весь комментарий
09.10.2025 16:54 Ответить
Ми маємо бути як ізраїль - якщо якесь мурло, хай і держпосадовець, щось здить проти України - має прилітати куля або фпв дрон.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:54 Ответить
Ну, то що зеля живе в світі рожевих поні та доброго коня Єрмака це ми і так знаємо, і без усяких Сіряйто
показать весь комментарий
09.10.2025 16:57 Ответить
В ЄС створюють групу для розслідування шпигунства Угорщини
показать весь комментарий
09.10.2025 16:57 Ответить
Угорська розвідувальна служба проводила шпигунські операції проти ЄС та його персоналу.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:58 Ответить
Нема навіть чого коментувати орбан і ця паскуда ,це троянський кінь рашистів в ЄС і НАТО,але і в нас нічого не роблять ,нашою територією йде нафтопровід по якому рашисти качають нафту в угорщину і Словачину заробляючи щорічно понад 7 мільярдів євро і хтось хоч заікнувся про це ,чи це не є зрада національних інтересів ?
показать весь комментарий
09.10.2025 16:57 Ответить
Схоже, йому взагалі вже нема про що говорити, якщо він чіпляється до таких звичайних фраз. Ну впевнений Зе, що Україна буде у ЄС, і що? Чи на це треба якийсь дозвіл від сіряти?
показать весь комментарий
09.10.2025 16:57 Ответить
Час обірвати зв'язок Угорщини з Дружбою.
показать весь комментарий
09.10.2025 16:57 Ответить
Ну тут він правий)
показать весь комментарий
09.10.2025 16:59 Ответить
в цілому я бачу , що вчерговий раз наїбали українців і з нато і з єс. Невже це нато і єс коштує таких жертв!?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:02 Ответить
Поосто - поза реальністю
показать весь комментарий
09.10.2025 17:06 Ответить
руки понабивати ,тим хто ставив свій голос за це зеленське чмо ...
показать весь комментарий
09.10.2025 17:14 Ответить
Так повертайся та щось роби
показать весь комментарий
09.10.2025 17:19 Ответить
ігорьок шо хочеш ? постійно пересікаєш ? на готові з тазіком біля 🤡 крутишся ? вибрали ...зализуй сам ...
показать весь комментарий
09.10.2025 17:29 Ответить
а ти шо, поки бюргерам полижешь?
показать весь комментарий
09.10.2025 18:12 Ответить
тобі теж на туда ...
показать весь комментарий
09.10.2025 18:20 Ответить
Зеленський тільки повторив слова еврокомісарки з розширення Марти Кос, яка під час візиту в Україну висловила впевненість у тому, що угорське вето на початок переговорів з Україною скоро здолають. Водночас вона утрималася від коментарів щодо сценарію для обходу вето Угорщини. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/4042433-marta-kos-evrokomisarka-z-pitan-rozsirenna.html
показать весь комментарий
09.10.2025 17:05 Ответить
ну тут він має рацію
але й у нас є трансівер
показать весь комментарий
09.10.2025 17:07 Ответить
Не розумію, чого так всі обурюються в коментарях? Який сенс реагувати на кал та фекальні маси виробництва угорського уряду?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:07 Ответить
И то туда же - Засерято!
показать весь комментарий
09.10.2025 17:07 Ответить
Щоб бути членом європейського союзу треба виконати умови які є повинні для вступу, а також проти корупційні закони , а сама корупція, на жаль в Україні це все процвітає
показать весь комментарий
09.10.2025 17:17 Ответить
Ця Кремлівська повія Сіярто взагалі ніколи не мала зв'язка з реальністю!
показать весь комментарий
09.10.2025 17:24 Ответить
Пане Сіярто, якщо Євросоюз вирішить прийняти Україну, то ніяка Угорщина не зможе цьому завадити, навіть якщо всі угорці поголовно будуть проти
показать весь комментарий
09.10.2025 17:28 Ответить
Під тиском суспільства і нестачею кадрів - як судді щодня складають іспит на довіру
https://www.pravda.com.ua/columns/2025/10/01/8000769/
показать весь комментарий
09.10.2025 17:32 Ответить
Ми це знаємо, але не тобі про це казати! Муд@к...
показать весь комментарий
09.10.2025 17:33 Ответить
Пуйло казав, що українцям потрібні вибори. Сіярто каже, що зєля не в адекваті. І той, і інший має НУЛЬ впливу на думку українського суспільства. Все, що ці особи випорожнюють, працює з ефектом до навпаки - українці ставляться до їхніх заяв критичніше, ніж до чогось іншого. То може ці всі заяви пуйла і його куплених міньонів лише операція прикриття? Щоб українці залишили російського шпигуна зєлю і не робили вибори?
показать весь комментарий
09.10.2025 17:34 Ответить
Хто б там ще квакав на Україну зі свого болота.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:43 Ответить
Тюрків ще не питали що нам робити.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:47 Ответить
При тому негативні до ЗЕленського,радив би йому Сіярто і Орбана послати курсом крейсера"москва".ЗЕленський сказав що Україна буде в Євросоюзі з Орбаном,чи без нього.Як Сіярто проводив з Орбаном чи то опитування,чи то референдум щось схоже з тими як пуйло проводив.В Угорщині банери призивали угорців голосувати проти вступу України до ЄС і НАТО.Коли Україна подасть заявку на вступ ні Орбана,ні Сіярто в керівництві країни вже не буде.Та і знає угорський народ яка корупція в вашій владі.
показать весь комментарий
09.10.2025 17:59 Ответить
Якщо від всіх навколо воняє гівном, то може це ти обісрався, Сіярто?
показать весь комментарий
09.10.2025 18:21 Ответить
..від яких за звичайних обставин хочеться вибухнути.. Джерело: https://censor.net/ua/n3578785
- так не стримуй себе - вибухни !
показать весь комментарий
09.10.2025 18:30 Ответить
Ну кто-нибудь!, ну пристрелите уже этого мудака !!!, вместе с орбаном … Этих мерзких гиен уже не возможно слушать , постоянно такую пургу несут … 🤮
показать весь комментарий
09.10.2025 18:33 Ответить
Як би Сіярто не бісив, але тут важко не погодитись.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:38 Ответить
Навесні цього ****** відправлять на смітник , в Угорщині зміниться влада на адекватну і перемовини про вступ України в Євросоюз продовжаться далі .
Нехай погавкає , йому недовго залишилось .
показать весь комментарий
09.10.2025 19:50 Ответить
А Сіярто має зв'язок з реальністю тільки через московську призму Орбана.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:50 Ответить
Звичайно, коли закінчиться війна, то на Угорщину "насядуть" з усіх боків і нікуди вона "з підводного човна" не дінеться. Варіант №2 - ЄС і Україна просто дочекаються зміни влади в Угорщині на більш про-європейську (або активно цьому сприятимуть).
Але є ще більш елегантний варіант, щоправда трохи бюрократично затратний (тому наразі неймовірний, але у майбутньому хтозна, якщо іншого варіанту обходу вето не буде) - створити ЄС №2 без Угорщини, але з Україною, оголосити, що все законодавство, всі програми і т. д. автоматично продовжуються у новому блоці, але блок буде функціонувати на нових принципах (без одностайності, а з кваліфікованою більшістю голосів, з більш тісною інтеграцією і так далі). І тоді, коли Угорщина опиниться поза спільним ринком і поза Шенгеном, вона на колінах приповзе до Брюсселя, молити про пробачення.
Бо зараз механізму виключення з ЄС немає і одна така зловредна владна компашка (я далекий від думки, що проблема у всьому угорському народі - ні, проблема лише в Орбані і його команді) може отруювати цілий європейський організм. Це ненормально.
показать весь комментарий
09.10.2025 21:41 Ответить
Всп б нічого, тільки ЗЄ нічого не казав про обхід вето.
Було сказано, що Україна вступить у ЄС "з Угорщиною чи без".

І тут все абсолютно ясно. 😁
Або ми встураємо у ЄС і Угорщина сидить на дупі рівно, або ми вступаємо, а Угорщина іде найух з ЄС.
показать весь комментарий
09.10.2025 22:07 Ответить