5366 посетителей онлайн

Трамп о завершении войны в Украине: Это произойдет

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трмап заявил, что ему удастся достичь мирного урегулирования войны России против Украины.

Об этом политик сказал на пресс-конференции в Белом доме 9 октября, информирует Цензор.НЕТ.

Прекращение войны в Украине он комментировал в контексте мирного соглашения между Израилем и ХАМАСом относительно Сектора Газа.

По его словам, ХАМАС должен освободить израильских заложников "в понедельник или вторник" на следующей неделе. А подписание самого соглашения состоится в Египте.

"Помните, мы урегулировали семь войн или крупных конфликтов... Это уже восьмой. И я думал, что быстрее всего будет с Россией и Украиной, и считаю, что это также произойдет. Однако пока они теряют около семи тысяч человек в неделю", - добавил лидер США.

Топ комментарии
+8
Значить Томагавки вже фсьо? Війна ж вже Трампом закінчена то навіщо вони.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:49 Ответить
+7
Та дайте йому вже оселедця! Терміново! Хоч якийсь час рот буде зайнятий.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:55 Ответить
+4
Нобелівський комітет на питання про присвоєння Трампу премії - "Це станеться ... колись, можливо..."
показать весь комментарий
09.10.2025 19:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Значить Томагавки вже фсьо? Війна ж вже Трампом закінчена то навіщо вони.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:49 Ответить
А Томагавки не стануться.. імхо
показать весь комментарий
09.10.2025 19:49 Ответить
Премія миру уже на 50 % в небі, а журавель ще не злетів....
показать весь комментарий
09.10.2025 19:49 Ответить
Аби тільки не за рахунок України
показать весь комментарий
09.10.2025 19:49 Ответить
З такими темпами допомоги Україні це станеться наприкінці наступної каденції трампа, звісно, якщо він остаточно не втратить до того часу здоровий глузд.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:51 Ответить
Цікаво, як можна втратити те, чого немає ?
показать весь комментарий
09.10.2025 20:51 Ответить
Нобелівський комітет на питання про присвоєння Трампу премії - "Це станеться ... колись, можливо..."
показать весь комментарий
09.10.2025 19:51 Ответить
кагда-нибуть, скарее всиво абизатильна
показать весь комментарий
09.10.2025 20:12 Ответить
Їпіческий оракул.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:52 Ответить
та ладно тамагавки. то всьо балачки.
добре що фламінги більше не потрібні!
коли там нобеля вручають?
доні встигне, ще одну зустріч замутити з крємлєчмолью?
показать весь комментарий
09.10.2025 19:52 Ответить
Яким чином, навіть теоретично, можна зупинити цю війну? Що має мотивувати ***** зупинитися?
показать весь комментарий
09.10.2025 19:52 Ответить
нобелівську премію трампу, терміново, він же геній!
показать весь комментарий
09.10.2025 19:53 Ответить
Та дайте йому вже оселедця! Терміново! Хоч якийсь час рот буде зайнятий.
показать весь комментарий
09.10.2025 19:55 Ответить
хамас звільнить в понеділок заручників, а в п'ятницю набере нових, які проблеми...
показать весь комментарий
09.10.2025 19:56 Ответить
Звісно , що скінчиться - все колись закінчується
Тут ключове питання - when ?
А головне чим вона скінчиться
показать весь комментарий
09.10.2025 19:57 Ответить
Дебіл
показать весь комментарий
09.10.2025 19:58 Ответить
Вірний діагноз !!
показать весь комментарий
09.10.2025 20:52 Ответить
починаючи з 1991р ...коли США були Україні друзі ?!!! ... подвійні стандарти , звіздьож на кожному кроці ,політична поведінка нарзиза , де стосунки між державами, роздивляються ,як до постійно звинуваченної жертви ...але як раз ці гребані СЩА і довели Україну до майже ,такого стану ,і вишенька на торту , дякуючи 🤡 теж ...
показать весь комментарий
09.10.2025 19:59 Ответить
Наш слоняра 💪💪💪
показать весь комментарий
09.10.2025 20:01 Ответить
Изыди лох
показать весь комментарий
09.10.2025 20:03 Ответить
Да, Томагавки Украине и дальше рассказывай всё что хочешь...
показать весь комментарий
09.10.2025 20:05 Ответить
Попугай
показать весь комментарий
09.10.2025 20:12 Ответить
американський вислів "HERE WE GO"
може означати
1) "ми починаєм", "ось ми"
2) "тепер наш хід", "ми починаємо діяти"
3) "ми вступаємо в гру"

а може взагалі нічого не означати, - нуль, зеро, пусте місце - якщо це каже президент США
показать весь комментарий
09.10.2025 20:30 Ответить
А скільки це в днях/тижнях/місяцях/роках?
Вже майже 9 місяців, як трампон закінчив цю війну за 24 години
Вже майже 9 місяців, як трампон дав московитам 2 тижні і не вводить санкції (зате ручкається з головним терористом)
Вже майже 9 місяців, як здійснюється перманентний тиск на Україну (призупинення обміну розвідданими, припинення постачання зброї та боеприпасів і т.п.)
Вже майже 9 місяців, як знищується авторитет США у світі і нівелюється посада Президента США
Вже майже 9 місяців світ намагається зрозуміти шизофренічну маячню з рота рудої мавпи

Хтось вважає, що по закінченні цих 9 місяців народиться щось здорове?
показать весь комментарий
09.10.2025 20:48 Ответить
Это просто театр абсурда... Несмотря на падение поддержки этого сумасшедшего деда, у него всё равно остаётся рейтинг одобрения со стороны избирателей в США. В каком абсурде и в какой атмосфере нужно находиться, что бы поддерживать психически больного старика.
Ужасно то, что Президент США может нести абсолютно любую чушь, а тупоголовая его аудитория будет в это верить... почему он придумал цифру 7? Мог бы уже и про 70 остановленных конфликтов говорить. Например, конфликт с женой на кухне, мог бы приписать туда, он бы гармонично вписался в "трампологию" и его список "остановленных конфликтов"
показать весь комментарий
09.10.2025 21:22 Ответить
Як рак свисне, та щука заспіва?
показать весь комментарий
09.10.2025 21:45 Ответить
пророк... сам догадався?
показать весь комментарий
09.10.2025 21:47 Ответить
Не розумію, от ***** це хамасу, коли він бачить на яку тряпку перетворилися США?
показать весь комментарий
09.10.2025 23:11 Ответить
пре3идент Трмап нікому нічого не обіцяв