6662 посетителя онлайн

Трамп поблагодарил Путина за поддержку в получении Нобелевской премии мира

Не получив Нобелевскую премию мира, президент США Дональд Трамп поблагодарил российского диктатора Владимира Путина за его комплиментарные слова.

Сообщение он опубликовал в своей соцсети Truth Social, передает Цензор.НЕТ.

"Благодарю президента Путина!" - написал лидер США, опубликовав видео с главой Кремля.

На видеозаписи диктатор Путин сказал, что не знает, достоин ли Трамп премии, но в то же время добавил, что тот "реального много делает" для того, чтобы решить "сложные кризисы", длящиеся годами и десятилетиями, в частности вспомнив урегулирование российско-украинской войны.

"Был случай, когда Нобелевский комитет присуждал премию тем, кто для мира ничего не сделал. Это нанесло ущерб авторитету премии. Поэтому авторитет в значительной степени утрачен. Но достоин или не достоин действующий президент США Нобелевской премии мира - я не знаю, но он реально много делает", - заявил он.

Нобелевская премия мира: Трамп поблагодарил Путина за поддержку

Топ комментарии
+31
Це епічний зашквар!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:01 Ответить
+28
Невиліковний довбень подякував пуйлу за те, що він його кинув. Геніально!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:02 Ответить
+27
Та трамплін не получив цю премію тільки тому,шо підтримував його сам людожер хуjло
показать весь комментарий
10.10.2025 19:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зрада (
показать весь комментарий
10.10.2025 19:02 Ответить
Перемога (
показать весь комментарий
10.10.2025 19:03 Ответить
замполіт" мова іде про Україну і її народ, якщо хамидло не вилікувався від рашизму, і не зрозумів.що Україну і її народ зрадили і США І 3,14дерація ще з часів Будапештської брехні,(де прописана зрада".то хто ж Тобі "дохтур" ???
показать весь комментарий
10.10.2025 19:11 Ответить
ему не присудили.
показать весь комментарий
11.10.2025 00:39 Ответить
Перезрада.
показать весь комментарий
10.10.2025 20:52 Ответить
Паталогічний маньяк і вбивця зробив комплімент Трампу. З чого б то? Тому й не дали премію Трампу: скажи мені, хто твої друзі , і я скажу , хто ти.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:19 Ответить
Ні. тут все складніше.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:47 Ответить
Лише, воєнний злочинець ******, ввів на всю довжину свого язика, стільки лайна з московії в голову Трампа, що і він це відзначив??
показать весь комментарий
10.10.2025 19:19 Ответить
Це епічний зашквар!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:01 Ответить
Страшно не те, що додік роздуплився, а те, оті ж придурки, що за нього голосували(такі ж як і наші 73%) готові і зараз за нього тягнути мазу(МАГАу).
Це вже діагноз невиліковної хвороби.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:30 Ответить
Наш слоняра!!!
показать весь комментарий
10.10.2025 20:42 Ответить
Позоріще
показать весь комментарий
10.10.2025 19:02 Ответить
Та трамплін не получив цю премію тільки тому,шо підтримував його сам людожер хуjло
показать весь комментарий
10.10.2025 19:02 Ответить
Невиліковний довбень подякував пуйлу за те, що він його кинув. Геніально!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:02 Ответить
Знову діда струсануло...А все через те,шо внуки підсунули старечі не ті пігулки.Врачі прописали статіни,а внучата підсунули меф...)))
показать весь комментарий
10.10.2025 19:04 Ответить
Чим не привід обняти в дьосна один одного?
показать весь комментарий
10.10.2025 19:05 Ответить
Так і згадується фото цілування Брежнєва з Хонекером.
показать весь комментарий
10.10.2025 20:36 Ответить
Хочу прокинутся і зрозуміти, що це сон! Світ їбону..ся(
показать весь комментарий
10.10.2025 19:06 Ответить
Дякую презу путлєру - він колись здрисне від цього хорошого хлопця? - чи вони вже як сиамські близнюки
показать весь комментарий
10.10.2025 19:06 Ответить
Терміново викликайте лікарів, Трамп пігулки забув прийняти!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:07 Ответить
ви ще маєте надію на томагавки смішні ви люди
показать весь комментарий
10.10.2025 19:08 Ответить
Те що їх дадуть-не дадуть було зрозуміло з самого початку, але те як русня сситься томагавків , вже того вартує
показать весь комментарий
10.10.2025 20:01 Ответить
ЦЕ НИ*ДЕЦ НЕВИЛІКОВНИЙ
показать весь комментарий
10.10.2025 19:09 Ответить
Купіть діду якусь премію, а то ще у психліканю потрапить.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:09 Ответить
Ну все, Трамп опять поплыл, после множественных разочарований из-за того, что ***** предпочло грубому Трампу нежного и утонченного Си, его грейт гай снова дал ему ложный намек на возобновление отношений, не видать теперь нам Томогавок
показать весь комментарий
10.10.2025 19:09 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2025 19:10 Ответить
Якщо ця Трампова подяка не була гіркою іронією, то вона феноменально наївна.
Саме через те, що путлєр не припинив війну, зірвав усі мирні перемовини і продовжує обстріли населених пунктів та інфрастуктури України, особливо енергетики, війна продовжується, що і є справжньою причиною того, що Трамп не став лауреатом Нобелевської премії миру.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:10 Ответить
У Трампа іронії не буває - тільки сарказм.
показать весь комментарий
10.10.2025 22:49 Ответить
через час - зеленский бумажный тигр который проиграл, бункерный Володя я дам тебе томагавки чтоб посадить этого задиру за стол переговоров!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:10 Ответить
Деменція - штука серйозна!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:11 Ответить
Пропав будинок....Білий...
показать весь комментарий
10.10.2025 19:11 Ответить
https://youtu.be/9s7aY0m3FSs Та то вже бордель...будинок вранiшнього сонця.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:34 Ответить
а як же зєля трампу дупу його вилизує!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:11 Ответить
Тягне до цицьки
показать весь комментарий
10.10.2025 19:13 Ответить
Грумінг і петінг продовжується. Ще трішки і вони знов зіллються у їхній улюбленій позі 69.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:18 Ответить
Не, ну, не лiдор(мелкiй) , часiв вави.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:23 Ответить
Одна дупа, і два стільці - спосіб життя Трампа
показать весь комментарий
10.10.2025 19:23 Ответить
Психологічні травми дитинства вилазять ,коли літа на захід повернули .
показать весь комментарий
10.10.2025 19:23 Ответить
Дементій Трамп тепер обов'язково надасть Україні Томагавки
показать весь комментарий
10.10.2025 19:25 Ответить
Шахматна партія...
Але Є2 Є4 було
Хід конем!!!
показать весь комментарий
10.10.2025 19:25 Ответить
старе кохання трампона до ***** ще не згасло?
показать весь комментарий
10.10.2025 19:25 Ответить
Надо было в кремль приехать и жопу ему полизать
показать весь комментарий
10.10.2025 19:27 Ответить
Два кислих друга- х...й і оцет.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:28 Ответить
с днем рождения не поздравил, за не полученную нобелевку поблагодарил, мне страшно, что в той голове с прогрессирующей деменцией, а после того, как получил за щеку от нобелевского комитета, крыша может уехать навсегда
показать весь комментарий
10.10.2025 19:28 Ответить
Пходу, пыня склеит ласты раньше рудого оболдуя... I як рудий тее переживе... Мабуть пiде Сi cмоктати заспокiйливу тiтц.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:28 Ответить
Цьому світу приходить повний "піз-ець"
показать весь комментарий
10.10.2025 19:31 Ответить
Ні, це невиліковно
показать весь комментарий
10.10.2025 19:34 Ответить
Тщеславный рыжий дебил нашел, кого благодарить - убийцу, кровавого маньяка, военного преступника, объявленного в международный розыск! 😡
Слава богу, что Нобелевская премия досталась другому номинанту. Иначе её престиж окончательно был бы утрачен.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:43 Ответить
Це потрібно бути настільки тупим щоб дякувати тому хто завадив отримати нобелівську премію. Якби ***** погодився хоча б на якесь перемир'я то Тампону скоріше за все таки б видавили цю премію. А так Тампону тільки залишається радіти що йому ***** на голову сцить і нахвалює. Видно тому в Тампона і волосся таке
показать весь комментарий
10.10.2025 19:43 Ответить
не дали діду грамоту. Тепер він знову дружить з Путіним.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:44 Ответить
Не пам'ятаю, щоб росіяни офіційно зробили заяву на висунення Трампа на нобеля. Тільки язиком патякали. То у чому їх заслуга в очах Трампа?
показать весь комментарий
10.10.2025 19:51 Ответить
Головний ******* сусіднього болота КГБшною хваткою використовує Трампа,знаючи що той "хворий"нарцисизмом,розхвалює того як в байці "Лисиця та ворона".Таким чином він якби зменшуючи гнів Трампа,ще й відтягує його в часі.Пуйло стелиться прям перед рудим,що якби у нього не вкрали перемогу на виборах то війни не було б,що Трамп заслуговує на Нобелівську премію,що він не одну війну зупинив.Останній мліє від такої похвали.Мабуть,умовний Бен Ладен похвалив би Трампа то він був би для нього гарним хлопцем.
показать весь комментарий
10.10.2025 19:54 Ответить
И собака помнит, кто ее кормит. / Русская пословица/
показать весь комментарий
10.10.2025 19:55 Ответить
Два хворих самозакоханих нарциса-педофіла
показать весь комментарий
10.10.2025 20:01 Ответить
IF Trump does something good for you THEN praise Trump.
IF Trump does something bad for you THEN praise Trump.
IF Trump does anything at all THEN praise Trump.
IF Trump does nothing at all THEN praise Trump.
IF Trump insults you THEN praise Trump.
IF Trump attacks your friend THEN praise Trump.
IF Trump dies or leaves office THEN still praise Trump for a while to make sure.

Above all, remember: you win not if Trump gives you something, but if Trump does not take away something that you consider yours. With Trump like with God, absence of punishment is already a big reward.
показать весь комментарий
10.10.2025 20:02 Ответить
IF Trump praises Putin, whom of them should one praise first?
показать весь комментарий
10.10.2025 22:54 Ответить
"Трамп подякував Путіну за підтримку на здобуття Нобелівської премії миру" - плюс подякував за черговий масований ракетний напад на Україну.
показать весь комментарий
10.10.2025 20:06 Ответить
ТРАМП АДЕКВАТНИЙ 7
показать весь комментарий
10.10.2025 20:06 Ответить
Вибачте замість 7 ???????????????????
показать весь комментарий
10.10.2025 20:10 Ответить
Два дебіла маразматичних.
показать весь комментарий
10.10.2025 20:16 Ответить
Дід зовсім ***..., ні - путінувся. Ніколи він не буде мати ту премію. І до конця каденції не досидить. Бо маразм крєпчаєт.
показать весь комментарий
10.10.2025 20:34 Ответить
Тим двом виродкам: рашистському та американському недовго залишилося, а наш буде псувати повітря ще багато-багато років
показать весь комментарий
10.10.2025 20:57 Ответить
Нахабне пуйло грає на самозакоханому придурку як на" балалайкє".
показать весь комментарий
10.10.2025 21:32 Ответить
Палиться "агент краснов".
показать весь комментарий
10.10.2025 21:33 Ответить
Тут жахливо все:
1. ні слова засудження через сьогоднішню масовану атаку росіян на Україну.

2. Так легко підкорити серце трампа - просто кілька теплих слів.

3. трамп - дуже дурний. Фактично путін і позбавив трампа нобелівки, і одночасно поводив х*єм по трампівських губах, а трамп цього навіть не викупив
показать весь комментарий
10.10.2025 21:49 Ответить
Военный преступник, террорист, убийца, агрессор и лжец роазвязавший 4 войны хвалит Трампона Трампакса в получении премии мир!!! А Трампон Трампакс благодарит агрессора за это, это ******!!
показать весь комментарий
10.10.2025 21:58 Ответить
Безуглий доні.
показать весь комментарий
10.10.2025 22:05 Ответить
рудий 3,14ндос і )(уйло сіамські близнюки.
показать весь комментарий
10.10.2025 23:50 Ответить
як би Трамп не підлизував путіну, росія залишатиметься з китайцями в тісному союзі і Штати будуть самотніми у війні проти Китаю