5537 посетителей онлайн

Зеленский поблагодарил Мерца за решение поставить Украине два дополнительных Patriot

Зеленский и Мерц провели беседу 10 октября

Президент Владимир Зеленский в пятницу, 10 октября, провел разговор с федеральным канцлером Германии Фридрихом Мерцем.

Об этом он сообщил в соцсетях, информирует Цензор.НЕТ.

Глава государства проинформировал о последствиях очередного террористического удара России по Украине, в частности по энергетической инфраструктуре. РФ применила сотни дронов и десятки ракет. Президент поблагодарил Германию за солидарность с Украиной и поддержку.

"Германия сделала большой вклад в защиту жизней наших людей. Еще раз поблагодарил за совместное с Норвегией решение поставить нам две дополнительные системы Patriot. Мы обсудили российские намерения и нашу общую возможность защищаться и защититься", - отметил Зеленский.

Кроме того, Зеленский и Мерц говорили о контактах с партнерами, совместной работе в рамках коалиции желающих и инициативе PURL.

Президент поблагодарил Германию за ее вклад. Лидеры договорились работать над расширением программы и привлечением к ней других стран.

Топ комментарии
+4
Якась дивна тенденція - чим більше петріотів в Україні тим більше прильотів
показать весь комментарий
10.10.2025 22:03 Ответить
+1
туман же
показать весь комментарий
10.10.2025 22:04 Ответить
+1
а ще і хмари
показать весь комментарий
10.10.2025 22:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якась дивна тенденція - чим більше петріотів в Україні тим більше прильотів
показать весь комментарий
10.10.2025 22:03 Ответить
туман же
показать весь комментарий
10.10.2025 22:04 Ответить
а ще і хмари
показать весь комментарий
10.10.2025 22:06 Ответить
Так не всі петріоти в модифікації MSE/CRI, там же частина з ракетами GEM-T, які не hit to kill. MSE/CRI схоже вже мають певні проблеми зі збиттям російської балістики, через те, що дальності в них не вистачає, боросіяни змінили траекторію польоту. Плюс вони знають, де є ППО/ПРО, а де немає вже і враховують маршрути польоту. І ракет самих MSE/CRI у нас не стільки, як потрібно, через дії Трампа.
показать весь комментарий
10.10.2025 22:12 Ответить
не тратьє куме сили на ботів кремля.
показать весь комментарий
10.10.2025 22:16 Ответить
Оксана Фесенко #582011
Max Shela
Luk Viktor

тенденція більш цікавіша якщо глянути під іншим кутом)
Чим більше Петріотів в Україні тим більше лахтошлюх на цензорі.
Ну тих лахтошлюх по обслуговуванні путлера і його пропаганди.
показать весь комментарий
10.10.2025 22:15 Ответить
причем тут пэтриот к шахедам?
показать весь комментарий
10.10.2025 23:34 Ответить
Патріотом по КАБам стріляти не будеш. Потрібне інше ПВО. А наші довбні тільки це слово і вивчили. Зараз найактуальніше - відігнати кацапські літаки подалі від. А цим ніхто не переймається. Орки просуваються виключно завдяки тому, що методично все знищують на шляху.
показать весь комментарий
11.10.2025 04:13 Ответить
Дякую мужнім алемандцям.
І їхньому вибору.
показать весь комментарий
10.10.2025 22:12 Ответить
Спікер єрмака сьогодні дуже активний
показать весь комментарий
10.10.2025 22:20 Ответить
Це у них така політична гра дати-забрати петріот. То обіцють дати пускову ,то батарею ,то дають без ракет, то дають ракети що не збивають балістику, то дають ті що з ізраілю ,то ізраіль посилає всих лісом , то довго взагалі нічого не дають.....я нічого не пропустив?
показать весь комментарий
10.10.2025 22:37 Ответить
Десь так.
показать весь комментарий
11.10.2025 04:14 Ответить
Для кого ця новина? Для бариг? Для русні щоб не прогавила їх поставки?
показать весь комментарий
10.10.2025 23:30 Ответить
Потім буде всім казати..." Якби не я то хрін би ви щось мали " . Десь так!!!
показать весь комментарий
11.10.2025 00:01 Ответить
Розквакався сьогодні найвеличніший, горла не жаліє, так і «заболєть» можна