9541 посетитель онлайн

Труханов утверждает, что не имеет российского гражданства: Множество документов это подтвердили

Есть ли у Труханова российское гражданство

Мэр Одессы Геннадий Труханов утверждает, что российского гражданства никогда не имел и не имеет на сегодняшний день. Это якобы подтверждается рядом документов.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом он сообщил в телеграм-канале.

Он также отметил, что за 12 лет на должности история о его российском гражданстве возникает стабильно раз в несколько лет, особенно перед выборами или другими важными политическими процессами в стране.

"За эти годы я получил множество документов как с украинской, так и с российской стороны, которые подтвердили - российского гражданства я никогда не имел и не имею на сегодня. Более того - с 2018 года в россии я внесен в санкционные списки как гражданин Украины", - заверил Труханов. Впрочем, он не отметил, о каких именно документах идет речь.

Также читайте: Труханов нахамил военному, который спросил его о памятнике Пушкину. ВИДЕО

"Главное - я 12 лет возглавляю миллионный украинский город, а это значит, что прошел максимальные уровни всех возможных для украинского чиновника проверок, в том числе и на наличие любого другого гражданства, кроме украинского", - добавил Труханов.

Напомним, накануне Труханов заявил, что его лишат паспорта Украины. В свою очередь, общественный деятель и волонтер Сергей Стерненко, который неоднократно обвинял чиновника в коррупции и связях с РФ, опубликовал документы, подтверждающие российское гражданство Труханова.

Топ комментарии
+10
Падло брехливе. Чого цього виродка ще не відправили до кобзона. Невже хтось думає що воно перестало хотіти рузгого мира в Одесі?
показать весь комментарий
13.10.2025 16:25 Ответить
+10
Ага, ну прям патріот! Я б сказав би латентний "Бандерівець". Віримо!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:28 Ответить
+9
Цінний кріт!
Уявляю, як всцикаються його куратори з ФСБ: задокументований член ОПГ з російським громадянством, 12 років очолює одне з найвеличніших міст України!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мав чи не мав? - СБУ шо каже?
показать весь комментарий
13.10.2025 16:23 Ответить
Мабуть ще проводить тендер.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:53 Ответить
Наука на це питання відповіді не має.
показать весь комментарий
13.10.2025 20:03 Ответить
Не треба йому виправдовуватися, хай хто копає під нього нададуть докази.
Реагувати на різні висери невідомо
від кого давно вже не потрібно.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:24 Ответить
Кому нададуть? Ніяких доказів не потрібно. Лідар сам вирішить - за ним останнє слово.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:33 Ответить
Громадянство параши це ніщо. Посада мера Одеси це все. росінці Одеси не дісталися, то навіщо те руцьке громадянство?
показать весь комментарий
13.10.2025 16:24 Ответить
Взагалі-то Труханов москальська фамілія , а національність якою вона не була рано чи пізно проявиться .
показать весь комментарий
13.10.2025 16:24 Ответить
На думку дослідників, назва «Труханів острів» імовірно виникла від імені половецького хана https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%BD Тугорхана (наприкінці 11 століття тут розміщувалася резиденція його дочки - дружини київського князя https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BA_%D0%86%D0%B7%D1%8F%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%87 Святополка)
показать весь комментарий
13.10.2025 16:55 Ответить
Труханов с немецкава индюков. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.10.2025 21:18 Ответить
А путень с немецкава индюшкин, я иго с пивом жру рыгулярна... 🤣🤣🤣ПС. Ваащета с мардовскава ано типа назначенный, а на китайском путунхуй. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.10.2025 21:21 Ответить
Падло брехливе. Чого цього виродка ще не відправили до кобзона. Невже хтось думає що воно перестало хотіти рузгого мира в Одесі?
показать весь комментарий
13.10.2025 16:25 Ответить
Да йому пофіг який мир буде в Одесі, головне скільки за це заплатять
показать весь комментарий
13.10.2025 16:34 Ответить
Цінний кріт!
Уявляю, як всцикаються його куратори з ФСБ: задокументований член ОПГ з російським громадянством, 12 років очолює одне з найвеличніших міст України!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:26 Ответить
А ми що, взагалі маємо померти від сміху коли ху....лостан взагалі весь час мафія очолює.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:29 Ответить
це пушкін має рабсійське громадянство,
труханов - ні!!!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:28 Ответить
Ага, ну прям патріот! Я б сказав би латентний "Бандерівець". Віримо!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:28 Ответить
Це фотомонтаж, на реальному знімки була зірка хероя ху.... лостану
показать весь комментарий
13.10.2025 16:31 Ответить
Щось дуже багато "фотомонтажу"
показать весь комментарий
13.10.2025 16:38 Ответить
Цей ,пости господи,труханов має не один, а два паспорти кацапстану - один видано в Московській області, інший - у Дагестані. І хоча журналісти опублікували копії документів, а кілька народних депутатів надіслали заяви в СБУ та Генпрокуратуру з проханням зняти Труханова з кандидатів у зв'язку з порушенням законодавства (в Україні заборонено подвійне громадянство), з часом ця історія припала порохом, а Труханов успішно виграв вибори.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:33 Ответить
Хотілося б уточнити, а з якого року, ця історія припала порохом??? так би мовити оце неподобство, раніше, до дев'ятнадцятого року, цього! ніХто не бачив?? чи то було не на часі?? думаю ви розумієте, про що я.
показать весь комментарий
13.10.2025 18:41 Ответить
Да затримуйте на обмін цього підара і агента! Національна безпека дорожча мілйона труханових і йому подібних . Це гній московський і показник того як Україна толерує відвертих своїх ворогів
показать весь комментарий
13.10.2025 16:40 Ответить
Зачем Зеленский решил убрать его именно сейчас.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:46 Ответить
Один, Лисий вже є! Двох, буде забагато...
показать весь комментарий
13.10.2025 16:53 Ответить
Круто зашухерився, навіть Зеленський і Єрмак не можуть його розкрутити!
показать весь комментарий
13.10.2025 17:10 Ответить
Я не я, і паспорт не моя)
показать весь комментарий
13.10.2025 17:28 Ответить
...він пройшов перевірку ...
Знаємо ми ці перевірки, і наумова, аферистовіча, баканова, новинського ,попи моспархату, та ще багато інших зрадників !
показать весь комментарий
13.10.2025 17:35 Ответить
Я думаю нахабно бреше. На початках незалежності, в під час кучмівсько-януковичського правлінні всі вони оформлчли кацапський паспорт. Це не вважалося чимось ай-яй-яй. І їздити у рашку було зручніше.
показать весь комментарий
13.10.2025 17:46 Ответить
Довідку від ФСБ приніс, шо він там не працює?
показать весь комментарий
13.10.2025 18:03 Ответить
Чудесно!!!!!