10113 посетителей онлайн

Трамп и Зеленский будут говорить о ракетах Tomahawk, - Axios

зеленский,трамп

В пятницу, 17 октября, президент США Дональд Трамп и президент Украины Владимир Зеленский обсудят поставки оружия Украине.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Axios со ссылкой на два источника, знакомых с планированием.

В частности президенты обсудят, какое именно оружие следует передать Украине, и должны ли США поставить Украине, переломные по своему значению дальнобойные ракеты Tomahawk.

Отмечается, что Зеленский планирует предложить конкретные варианты стратегического сотрудничества, подчеркивая необходимость таких переговоров. Это станет продолжением недавнего телефонного разговора между двумя лидерами, во время которого обсуждалось предоставление Украине ракет Tomahawk и дополнительных систем Patriot для укрепления ее воздушной обороны.

Axios пишет, что если поставки состоятся, эти ракеты позволят Украине проводить удары по целям на территории России.

Топ комментарии
+8
А нахіба нам ті Томагавки, якщо в нас Фламінго є?! Мало того, їх ЗЕлупа вже тисячами випускає! Само казало! А воно тих Томагавків вчепилось. Все дай і дай...
А Фламінго ж тоді як? Чи проблема, Фламінго є, а от рожевої фарби бракує...
показать весь комментарий
14.10.2025 08:33 Ответить
+5
піаніст , бери дві !
показать весь комментарий
14.10.2025 08:01 Ответить
+3
Томагавки зроблять непотрібними ракети-дрони Fire Point за мільярди доларів, тому у Зеленського зараз знову вибір своя кишеня чи оборона України!
показать весь комментарий
14.10.2025 07:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а Баба Яга проти !
показать весь комментарий
14.10.2025 07:46 Ответить
Томагавки зроблять непотрібними ракети-дрони Fire Point за мільярди доларів, тому у Зеленського зараз знову вибір своя кишеня чи оборона України!
показать весь комментарий
14.10.2025 07:52 Ответить
Не зроблять.
показать весь комментарий
14.10.2025 08:15 Ответить
а шо тама гавкать ,Томагавки вже повинні бути в Нас
показать весь комментарий
14.10.2025 07:48 Ответить
А нахіба нам ті Томагавки, якщо в нас Фламінго є?! Мало того, їх ЗЕлупа вже тисячами випускає! Само казало! А воно тих Томагавків вчепилось. Все дай і дай...
А Фламінго ж тоді як? Чи проблема, Фламінго є, а от рожевої фарби бракує...
показать весь комментарий
14.10.2025 08:33 Ответить
Trump says he may send Tomahawk missiles to Ukraine
показать весь комментарий
14.10.2025 07:52 Ответить
or may not
показать весь комментарий
14.10.2025 07:53 Ответить
Що про них говорити? Годі вже, давайте передавайте
показать весь комментарий
14.10.2025 07:57 Ответить
- Давайте поговорим о прекрасном.
- Давайте.
- У вас глисты есть?
- Нет.
- Вот и прекрасно!
показать весь комментарий
14.10.2025 09:35 Ответить
⚡️США здивували новинкою - мобільна компактна пускова для Tomahawk.
показать весь комментарий
14.10.2025 08:00 Ответить
піаніст , бери дві !
показать весь комментарий
14.10.2025 08:01 Ответить
Дворник возьми три!
показать весь комментарий
14.10.2025 14:47 Ответить
як один кацап тут говорив - з тазика будете запускати - це такій тазик
показать весь комментарий
14.10.2025 08:08 Ответить
за 4 года еще ни одну очередную вундерваффе не дали в количестве которая кардинально могла переломить ход войны. Почему сейчас будет по другому ?
показать весь комментарий
14.10.2025 08:20 Ответить
Цікаво, дуже цікаво ... по-факту будуть говорити про нескінченість цієї війни заради нескінченності влади ЛІДОРА!

Який ЛІДОР вправний в своєму бажанні воювати з сусідньою Помийкою до останнього українця ... навіть вправніше за лідорів ХАМАСУ, навіть яких таки нагнули на перемир'я!

ЛІДОР все робить заради виконання свого гасла - ХАЙ ЖИВЕ ВІЧНА ВІЙНА ЗАРАДИ МОЄЇ ВІЧНОЇ ВЛАДИ !

А що Україна? В Україна то таке ... витратний матеріал для ЛІДОРА та його ЗЕоточення.
показать весь комментарий
14.10.2025 08:20 Ответить
Поговорять
показать весь комментарий
14.10.2025 08:28 Ответить
Нє, ну якщо Трамп не забуде, що таке Томогавки, і матиме успіхи в грі в гольф, то може і продасть. Багато, штук з 5.
показать весь комментарий
14.10.2025 08:31 Ответить
Попустіться, ніхто нічого нікому не дасть...
показать весь комментарий
14.10.2025 08:42 Ответить
Дати то дадуть. Але все дають, як їжу десь в концтаборі. Треба скажімо 2000 калорій в день, а дають 800. Чисто щоб тачку якось тягав, але завжди був ледь живий.
показать весь комментарий
14.10.2025 09:55 Ответить
Річ то не про їжу, а про високотехнологічну зброю. А оскільки рівень мислення української влади відомий , то зрозуміло шо вони ними начнуть шмаляти по кримському мосту. Це типу як мікроскопом забивати цвяхи. І нашо їх тоді давати.
показать весь комментарий
14.10.2025 10:39 Ответить
Запускати їх можна із залізничної платформи. От лише козлики для підтримки позбивати слід...
показать весь комментарий
14.10.2025 08:54 Ответить
Хз, не думаю що херачити дорогоми ракетами по мостам на чонгарі було ідеею нато. А це ж реально було. Хіба щоб не псувати відносини зросією ).
показать весь комментарий
14.10.2025 12:14 Ответить
Шоу для зебілів з нульовим результатом
показать весь комментарий
14.10.2025 09:31 Ответить
ФуфлоМінго буде говорити з Паляницею про **************.
показать весь комментарий
14.10.2025 10:24 Ответить
Axios вже раз ввела в оману
показать весь комментарий
14.10.2025 10:50 Ответить
Новина навіть не про надання, а про "говоритимуть". Як завжди патужно й незламно.
показать весь комментарий
14.10.2025 10:57 Ответить
Знову говоритимуть. ***** з Кон Чен Ином один раз поговорили а на слідуючий день вже ешелони з ракетами і мільйонами снарядів на Сосію поїхали. А в нас партнериті роками балакають поки вже та допомога неактуальна стає
показать весь комментарий
14.10.2025 11:30 Ответить
А більшість українців просто сситься від зеленского - він буде обговорювать. І байдуже шо зеленский кожного дня бреше про Трембіти, Паляниці, Фламіного - хто ще не чув йього - це такі надсекретні ракети від зеленского і з 24 року їх виробляють 3000 ракет(та ще собі обіцянка-цяцанка) на рік. Куди ті три тисячі ракет тіки запускають - та видно ж у телефоні гниди - летять. Одразу до томагавків проси три підводні, або три надводні кораблі у Трампа. Він всеодне нічого не дасть. Але ж потім у змі імені зеленского - саме він буде винуватий у програші України.
показать весь комментарий
14.10.2025 12:16 Ответить
Томагавки орков не вылечит. Такое впечатление, что даже на Западе нет хороших средств для лечения умалишенных.
показать весь комментарий
14.10.2025 13:56 Ответить