9427 відвідувачів онлайн

Трамп та Зеленський говоритимуть про ракети Tomahawk, - Axios

зеленський,трамп

У п'ятницю, 17 жовтня, президент США Дональд Трамп і президент України Володимир Зеленський обговорять постачання зброї Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це повідомляє Axios з посиланням на два джерела, знайомих із плануванням.

Зокрема президенти обговорять, яку саме зброю слід передати Україні,  та чи мають США поставити Україні, переломні за своїм значенням далекобійні ракети Tomahawk.

Зазначається, що Зеленський планує запропонувати конкретні варіанти стратегічного співробітництва, наголошуючи на необхідності таких переговорів. Це стане продовженням нещодавньої телефонної розмови між двома лідерами, під час якої обговорювалося надання Україні ракет Tomahawk і додаткових систем Patriot для зміцнення її повітряної оборони.

Axios пише, що якщо поставки відбудуться, ці ракети дозволять Україні проводити удари по цілях на території Росії.

Топ коментарі
+5
А нахіба нам ті Томагавки, якщо в нас Фламінго є?! Мало того, їх ЗЕлупа вже тисячами випускає! Само казало! А воно тих Томагавків вчепилось. Все дай і дай...
А Фламінго ж тоді як? Чи проблема, Фламінго є, а от рожевої фарби бракує...
показати весь коментар
14.10.2025 08:33 Відповісти
+4
піаніст , бери дві !
показати весь коментар
14.10.2025 08:01 Відповісти
+2
Томагавки зроблять непотрібними ракети-дрони Fire Point за мільярди доларів, тому у Зеленського зараз знову вибір своя кишеня чи оборона України!
показати весь коментар
14.10.2025 07:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а Баба Яга проти !
показати весь коментар
14.10.2025 07:46 Відповісти
Томагавки зроблять непотрібними ракети-дрони Fire Point за мільярди доларів, тому у Зеленського зараз знову вибір своя кишеня чи оборона України!
показати весь коментар
14.10.2025 07:52 Відповісти
Не зроблять.
показати весь коментар
14.10.2025 08:15 Відповісти
а шо тама гавкать ,Томагавки вже повинні бути в Нас
показати весь коментар
14.10.2025 07:48 Відповісти
А нахіба нам ті Томагавки, якщо в нас Фламінго є?! Мало того, їх ЗЕлупа вже тисячами випускає! Само казало! А воно тих Томагавків вчепилось. Все дай і дай...
А Фламінго ж тоді як? Чи проблема, Фламінго є, а от рожевої фарби бракує...
показати весь коментар
14.10.2025 08:33 Відповісти
Trump says he may send Tomahawk missiles to Ukraine
показати весь коментар
14.10.2025 07:52 Відповісти
or may not
показати весь коментар
14.10.2025 07:53 Відповісти
Що про них говорити? Годі вже, давайте передавайте
показати весь коментар
14.10.2025 07:57 Відповісти
- Давайте поговорим о прекрасном.
- Давайте.
- У вас глисты есть?
- Нет.
- Вот и прекрасно!
показати весь коментар
14.10.2025 09:35 Відповісти
⚡️США здивували новинкою - мобільна компактна пускова для Tomahawk.
показати весь коментар
14.10.2025 08:00 Відповісти
піаніст , бери дві !
показати весь коментар
14.10.2025 08:01 Відповісти
як один кацап тут говорив - з тазика будете запускати - це такій тазик
показати весь коментар
14.10.2025 08:08 Відповісти
за 4 года еще ни одну очередную вундерваффе не дали в количестве которая кардинально могла переломить ход войны. Почему сейчас будет по другому ?
показати весь коментар
14.10.2025 08:20 Відповісти
Цікаво, дуже цікаво ... по-факту будуть говорити про нескінченість цієї війни заради нескінченності влади ЛІДОРА!

Який ЛІДОР вправний в своєму бажанні воювати з сусідньою Помийкою до останнього українця ... навіть вправніше за лідорів ХАМАСУ, навіть яких таки нагнули на перемир'я!

ЛІДОР все робить заради виконання свого гасла - ХАЙ ЖИВЕ ВІЧНА ВІЙНА ЗАРАДИ МОЄЇ ВІЧНОЇ ВЛАДИ !

А що Україна? В Україна то таке ... витратний матеріал для ЛІДОРА та його ЗЕоточення.
показати весь коментар
14.10.2025 08:20 Відповісти
Поговорять
показати весь коментар
14.10.2025 08:28 Відповісти
Нє, ну якщо Трамп не забуде, що таке Томогавки, і матиме успіхи в грі в гольф, то може і продасть. Багато, штук з 5.
показати весь коментар
14.10.2025 08:31 Відповісти
Попустіться, ніхто нічого нікому не дасть...
показати весь коментар
14.10.2025 08:42 Відповісти
Дати то дадуть. Але все дають, як їжу десь в концтаборі. Треба скажімо 2000 калорій в день, а дають 800. Чисто щоб тачку якось тягав, але завжди був ледь живий.
показати весь коментар
14.10.2025 09:55 Відповісти
Річ то не про їжу, а про високотехнологічну зброю. А оскільки рівень мислення української влади відомий , то зрозуміло шо вони ними начнуть шмаляти по кримському мосту. Це типу як мікроскопом забивати цвяхи. І нашо їх тоді давати.
показати весь коментар
14.10.2025 10:39 Відповісти
Ви реально думаєте, що такою зброєю всі ці роки стріляють туди, куди каже українська влада?)

Нюанси суверенітету...)
показати весь коментар
14.10.2025 10:57 Відповісти
Запускати їх можна із залізничної платформи. От лише козлики для підтримки позбивати слід...
показати весь коментар
14.10.2025 08:54 Відповісти
Шоу для зебілів з нульовим результатом
показати весь коментар
14.10.2025 09:31 Відповісти
ФуфлоМінго буде говорити з Паляницею про **************.
показати весь коментар
14.10.2025 10:24 Відповісти
Axios вже раз ввела в оману
показати весь коментар
14.10.2025 10:50 Відповісти
Новина навіть не про надання, а про "говоритимуть". Як завжди патужно й незламно.
показати весь коментар
14.10.2025 10:57 Відповісти