5493 посетителя онлайн

Аварийные отключения света применили в ряде областей

отключение,свет

Вечером субботы, 18 октября, в ряде областей Украины применили аварийные отключения электроэнергии из-за сложной ситуации в энергосистеме.

Об этом сообщают ДТЭК и местные облэнерго, информирует Цензор.НЕТ.

"По команде "Укрэнерго" в Днепропетровской области применены экстренные отключения", - сказано в сообщении.

Кроме этого, экстренные отключения света применены в Запорожской, Харьковской и Полтавской областях.

В Черниговской области действуют графики отключения света.

Напомним, что утром 18 октября на территории Сумщины были введены графики аварийных отключений.

Топ комментарии
+11
слава нашому свєточу зєлєнськаму! твой лік святой нам свєтіт і грєєт нас! а скумбрія корміт!
показать весь комментарий
18.10.2025 18:38 Ответить
+9
Слава Ze! Слава Ze! Слава Ze!
Так, ******** чи ні?
показать весь комментарий
18.10.2025 18:54 Ответить
+8
як тіки народ захвилюється і почне критикувати вонючу фсбешну саунну підстилку - почнеться массове тотальне відключення світла.щоб не *******.
показать весь комментарий
18.10.2025 18:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
слава нашому свєточу зєлєнськаму! твой лік святой нам свєтіт і грєєт нас! а скумбрія корміт!
показать весь комментарий
18.10.2025 18:38 Ответить
👏коте на фото ото - щоб ми піймали мімімі?))
показать весь комментарий
18.10.2025 19:06 Ответить
ми тільки облизня від дурника зеленського можемо спіймати.
показать весь комментарий
18.10.2025 19:08 Ответить
В мене не так й холодно, але кішка, хоч й шерстяки дофіга - мерзне. британка...3 добу риє укриття у ковдрі))) отаке ж з глазьями, зиркає))
показать весь комментарий
18.10.2025 19:52 Ответить
мій кіт живе дуже добре. в мене теплий будинок. а спить в ночі в кублі між мною та дружиною.
показать весь комментарий
18.10.2025 19:58 Ответить
Ну то вона теж кубло влаштовує)) в мене теж не холодно..але вона ж принцеска))
показать весь комментарий
18.10.2025 20:00 Ответить
в мене мій кіт має вагу на сьогодні 14 кілограм
показать весь комментарий
18.10.2025 20:01 Ответить
Уго..то у Вас кіт у чоботях))) моя без чобіт десь 3 - 3.5 кг))
показать весь комментарий
18.10.2025 20:03 Ответить
ні. звичайний кіт. в 2015 якщо я не помиляюсь під ********** мені його місячним кошеням принесли мені мої бійці. і подарували на день народження. ось ак він в мене і живе мій рудий захисник. він улюблинець моєї родини.
показать весь комментарий
18.10.2025 20:08 Ответить
Ми свою з притулку Сіріус взяли..вірніше - приїхали будь якого кошару взяти, а нам шмакодявку цю дали - їм підкинули, а мала постійно плакала..притулок потім на самому початку повномаштабного кацапи зруйнували..
показать весь комментарий
18.10.2025 20:19 Ответить
повага Вам Пані
показать весь комментарий
18.10.2025 20:38 Ответить
показать весь комментарий
18.10.2025 20:49 Ответить
на таких як Ви тримається людяність. ДЯКУЮ ВАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
18.10.2025 20:50 Ответить
Дякую Вам. Ви й такі, як Ви - тримаєте Україну!
показать весь комментарий
18.10.2025 21:02 Ответить
Это из классики:
Кот и лампа.
Когда настанет блекаут (як це буде українською?) Появится тигр с прожектором.
показать весь комментарий
18.10.2025 20:28 Ответить
Ну Ви ж знаєте українську - то перекладіть. Чи кацапську шануєте?
показать весь комментарий
18.10.2025 20:33 Ответить
Блін, тільки згадала..

"Нам солнца не надо - нам партия светит!
Нам хлеба не надо - работу давай!" (С)

З тієї ж серії.
показать весь комментарий
18.10.2025 19:55 Ответить
та зєля в нас недоносок совдепівський
показать весь комментарий
18.10.2025 19:59 Ответить
17.10.25 18:07

Ситуація з тим, що світла не буде, малоймовірна, - голова "Укренерго"

https://censor.net/biz/news/3580288/sytuatsiya-z-tym-scho-svitla-ne-bude-maloyimovirna-golova-ukrenergo#comment_6c7b511e-132c-4ee8-a20f-bcc71a1ff087
показать весь комментарий
18.10.2025 18:44 Ответить
як тіки народ захвилюється і почне критикувати вонючу фсбешну саунну підстилку - почнеться массове тотальне відключення світла.щоб не *******.
показать весь комментарий
18.10.2025 18:46 Ответить
На параші не?
показать весь комментарий
18.10.2025 18:50 Ответить
Слава Ze! Слава Ze! Слава Ze!
Так, ******** чи ні?
показать весь комментарий
18.10.2025 18:54 Ответить
А где горящие силовые подстанции дальнего Подмосковья?
показать весь комментарий
18.10.2025 19:17 Ответить