11102 посетителя онлайн

Российские хакеры взломали военные базы Великобритании и похитили секретные документы, - СМИ

Кібератака

Группа российских хакеров осуществила кибератаку на восемь военных баз Великобритании, взломав систему подрядчика Минобороны. Злоумышленники похитили сотни конфиденциальных военных документов и опубликовали их в даркнете.

Об этом пишет The Mirror, сообщает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что хакеры, связанные с Кремлем, получили доступ к файлам, взломав систему подрядчика по техническому обслуживанию и строительству, услугами которого пользуется британское Министерство обороны. Утечка информации названа "катастрофической".

Среди объектов, которые подверглись атаке - база RAF Lakenheath в графстве Саффолк, где размещены истребители F-35.

Начато расследование

Сейчас, по словам представителя Минобороны Британии, продолжается расследование.

"Мы применяем решительный и проактивный подход к киберугрозам, которые могут представлять риски для национальных интересов. Мы активно расследуем заявления о том, что информация, связанная с Минобороны, была опубликована в даркнете",- заявил чиновник.

Топ комментарии
+6
Не розумію, це вже ескалація чи ще ні?
показать весь комментарий
19.10.2025 23:20 Ответить
+6
Вставай-прсоснись Європушка , бо скоро прийде жопушка!!!
показать весь комментарий
19.10.2025 23:22 Ответить
+5
ні !БУРАІТНКА, ****, ГІРШЕ ! - анлізуйте самі, якщо мізки є ... й не вибирайте більше його!
показать весь комментарий
19.10.2025 23:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
19.10.2025 23:16 Ответить
Що ці пєдіки роблять зі скульптурою?
показать весь комментарий
19.10.2025 23:43 Ответить
Варвари "асвабаждают" Рим. (художник Joseph-Noel Silvestre 1890 "The Plunder of Rome")
показать весь комментарий
20.10.2025 00:16 Ответить
Как раз Римская империя была гомосексуальной. Наверно это и довело до пи**еца.
показать весь комментарий
20.10.2025 00:27 Ответить
Всі розвинені цивілізації гинуть. Бо втрачають жагу до боротьби, бажаючи лише насолоджуватись життям.
показать весь комментарий
20.10.2025 07:22 Ответить
Тільки сьогодні на цьому сайті була новина що у рашистів проблеми з IT. Ми завжди недооцінюємо ворога
показать весь комментарий
19.10.2025 23:17 Ответить
З тим, у що вони вкладають гроші - в них проблем особливих немає. А у що не вкладають - є. В хацкерів - вкладають. А в виробників валасної "ос" чи " інженерного ПЗ" (як і в будь-які інші напрями ІТ) - не вкладають. Тож ніякого "імпортозамєщєнія" там не відбулось, взагалі - залежність від західного ПЗ за 10 років тільки збільшилась.
показать весь комментарий
19.10.2025 23:43 Ответить
Скоріше навпаки - НЕ вкладають. Якраз там де знання та вміння цінують найменше й з'являється найбільше хацкерів. Потім вони формуються у міжнародні банди та винаймаються будь ким , будь для чого.
показать весь комментарий
19.10.2025 23:56 Ответить
Вони вкладають в контрольованих фсб/гру хакерів. А загалом "цивільні хакери" з'являються "масово" там, де освіта та і вільний доступ до технологій є. Саме тому коли в США з'явились перші хакери, в совку/постсовку мамці та папки нинішніх хакерів ще розглядали письки один одного і вирішували "підійде чи не підійде".
показать весь комментарий
20.10.2025 01:07 Ответить
Контрольовані - це здебільшого свіжевідловлені. Ну й звісно що доступний інтернет та комп це мінімальна умова. Освіта можливо й допомагає, але не так суттєво, бо переважна більшість це самоучки - школярі та студенти.
показать весь комментарий
20.10.2025 01:23 Ответить
Нє, "відловлений" в середньому все рівно буде гірше працювати, ніж залучений на високу зарплатню тощо.

А щодо "освіта" і "доступ". Ну згадайте: 1976 рік, в США в доступі для дитини звичайного водопровідника з'явились перші персональні комп'ютери (вартість персонального компа тоді була десь $600, а зарплата водопровідника в США - більше $1500, тож в невеличку розстрочку їх реально брали на подарунки мільйонами), в США значно краща за совкову була і є мережа бібліотек та доступу до будь-якої літератури науково-технічної. На противагу: в совку комп'ютерів в вільному доступу не було взагалі до розвалу совка, доступу до літератури обмежувався "технікою молодьожі" - я коли потрапив в бібліотеку Вернадського в 90х (цербер на рецепції не з першого разу мене захотів реєструвати), тільки там зрозумів, що то такеє "обмеження доступу до інформації" - і якої - розробки новосибірського факультету кібернетики 1978 року...

Саме тому, "коли в США з'явились перші хакери, в совку/постсовку мамці та папки нинішніх хакерів ще розглядали письки один одного і вирішували "підійде чи не підійде". Доступ до літератури, технологій і освіти. І ніяк інакше. В планово-командному порядку зробити армію хакерів не вийде.
показать весь комментарий
20.10.2025 12:40 Ответить
Ця новина про те, що навіть надійний ІТ підрядник не гарантує захисту повністю корелює з тим , що у свиногорії, де навіть поняття про надійність не існувало взагалі з ІТ повний швах.
показать весь комментарий
19.10.2025 23:43 Ответить
Іноді хакерам підставляють "секретні" документи. Ігри спецслужб - то складно і заплутано...
показать весь комментарий
20.10.2025 04:58 Ответить
Не розумію, це вже ескалація чи ще ні?
показать весь комментарий
19.10.2025 23:20 Ответить
Та ні, яке! Це зовсім не єскалація, єскалація буде тоді коли вони в Англію висадяться , Але перед Тим англійське керівництво збереться і буде оголошувати єскалацію чи ні
показать весь комментарий
19.10.2025 23:45 Ответить
Вставай-прсоснись Європушка , бо скоро прийде жопушка!!!
показать весь комментарий
19.10.2025 23:22 Ответить
так, там зовсім не все гаразд, але спочатку подивіться що ваша руда гнида чудить в ций ситуації...
показать весь комментарий
19.10.2025 23:29 Ответить
"моя" руда гнида не гірша за РИГА буратінку
показать весь комментарий
19.10.2025 23:30 Ответить
ні !БУРАІТНКА, ****, ГІРШЕ ! - анлізуйте самі, якщо мізки є ... й не вибирайте більше його!
показать весь комментарий
19.10.2025 23:32 Ответить
я за цю буратинку не голосував, бо розумів що це катастрофа*******, бо "мудрийй нарід"... але мова йшла про Європу, з буратінкою все зрозуміло...
показать весь комментарий
19.10.2025 23:40 Ответить
не тицяй в іншого коли сам гівно, ну , а якщо не гівно- то не тицяй, якщо розум маєш , якщо не маєш - то дурним завжди вибачаю.
показать весь комментарий
19.10.2025 23:48 Ответить
у тебе все з головою нормально? "не тицяй в іншого коли сам гівно" - "тицять" на Європу почала саме ти, в той час коли трампло чудить люту дичину! потім почала "тицяти" в зегниду, коли мова йшла взагалі не про нього, тоді висновок - ти розуму не маєш і вибачаєш сама себе дурну
показать весь комментарий
20.10.2025 00:09 Ответить
ЮПІТЕРЕ ТИ БІСИШСЯ - значить ти не правий

А то Європа не спала? На Трампа чекала? Наші дронщики приймали ось ось участь у військових навчаннях там ( проснулася Європа) за пару часів танкові наступи-навчання завершилися
показать весь комментарий
20.10.2025 00:28 Ответить
а якщо розумний, то новина про Європу, а ти читай мої коментраі про США , про Трампа, а так виглядало як у дурних "САМ ДУРАК бо хвлажок у тебе американський"
показать весь комментарий
20.10.2025 00:31 Ответить
Та нічого страшного, головне щоб не було ескалації, правда ж?😠
показать весь комментарий
19.10.2025 23:39 Ответить
поліція вже розслідує?
показать весь комментарий
19.10.2025 23:42 Ответить
Европейские политики с вообще как дети. Украина защищает Европу и Западную Цивилизацию.
показать весь комментарий
19.10.2025 23:48 Ответить
Хай беруть британці приклад з України. Маю на увазі "Дію". Її ламати не потрібно.
показать весь комментарий
19.10.2025 23:50 Ответить
😂👍
показать весь комментарий
19.10.2025 23:57 Ответить
Хто зна , що таке "the Mirror" у цирку не сміється -- трохи крайщий за рівень "The Scooper" . Кожен фахівець у захисті даних скаже , що через прибиральницу в їх офісі , це на 2 порядку легше зробити через зомбування персоналу . Але ж для цього требо знайти закодовини списки . Потім в тих списках зрозуміти , хто за що відповіда й хто з них той , в кого є ключи для усіх пермішенз й привілей щось копіювати . Потім , "зламати" прогу 3-тьої сторни , яка надсила усім начальникам, що ось є спроба копіювати щось , потім заблокувати команду , яка відключує конекцію (що у побуту дорівно як вирубити напругу) ...
Й головне "база данних" це точно не є якісь там окремі файли . Як мінімум на рівні коду доступу , а не на Кернел-моуд . Але ж читати з "Кернелу" цев 10 тисяч раз скаднійше . А усі читают не файли , а таблиці . На їх не написанно , що там є секретне , а що ні . Таблиця в який 10 мілійонів записів (rows) й 50-100 полів (columns) . Й це величезна брехня, що нібито 99.999% програмерів з 20 роками стажу щось робять за Х часу , а є хтось , що може зробити це за Х * 5 ( вже не кажу про швидкість 10 разів більшу за інших -- таких вундеркіндів не існує , це тупі вигадки недоброякістного синематографу) що не відрізня сисадмінів , в девопс менеджерів , програмерів бекенда від фронт-енда .
показать весь комментарий
20.10.2025 00:25 Ответить
Кожного місяця постійно виходить якась херня , мовляв хтось щось зламав , але назовіть реальні факти й успішного вкрадання якоїсь інфи прям з БД -- жодного , бо це вкрай нерентабельно . Що дісно рентабельно й чутливо -- запраситу у штучного інтелекту , що дуже схоже на секретні матеріали й нехай британці тратять час й людей на звірку орігіналу й підробки ... А в той час це руйнує довіру між ВБ й США в військовій галузі ...
показать весь комментарий
20.10.2025 01:46 Ответить
Колись англійська контррозвідка попереджала буратіну про те що Козир =ангент кремля та ще штук 50 у ЗСУ та спецслужбах ... Ну і шо ? Вовка прибрав Залужного й 14 генраолів його команди ...
А у в себе прогавили?
показать весь комментарий
20.10.2025 00:42 Ответить
Що там Джеймс Бонд, ще не вирушив рятувати світ?
показать весь комментарий
20.10.2025 00:54 Ответить
Поговаривают что Джеймс Бонд уже не тот, теперь он негр и под копчик долбится.
показать весь комментарий
20.10.2025 01:50 Ответить