4639 посетителей онлайн

Канада отменила передачу отремонтированной бронетехники Украине и расторгла предварительный контракт на $250 млн, - CBC

канада

Министр обороны Канады Дэвид Макгинти объявил об отмене плана передачи Украине отремонтированных боевых машин и расторжении предыдущего контракта с коммерческой компанией, выступавшей посредником в проекте.

Об этом сообщает CBC, передает Цензор.НЕТ.

В рамках проекта почти два года назад министерство передало компании Armatec Survivability в Дорчестере 25 снятых с эксплуатации военных транспортеров для восстановления. Ожидалось, что в результате восстановления часть техники будет поставлена Украине, а общая стоимость контракта оценивалась до 250 млн долларов.

По словам Макгинти, контракт с посредником аннулирован. Министр отказался от подробных комментариев относительно причин и содержания расторжения, добавив: "Посмотрим, как это будет развиваться с точки зрения взаимоотношений с департаментом и подрядчиком".

Ранее план предусматривал как передачу новых машин, так и восстановленных. Сейчас Украина получила лишь часть новых бронемашин. Armatec также показывала демонстрационный автомобиль с усовершенствованной пушкой и дистанционно управляемой оружейной станцией, разработанный для украинского проекта.

Детали о причинах отмены контракта и дальнейшей судьбе отремонтированных машин не раскрыты; правительственная отчетность лишь намекала на прекращение работ этим летом.

Топ комментарии
+40
посередник якась прокладка від умерова чи шмигаля ?
показать весь комментарий
22.10.2025 11:21 Ответить
+31
Вже всіх задовбали ці корупційні схеми Зельоного шобла. Західна преса рясніє статтями про боротьбу Зельоних не з ворогом, а з тими, хто заважає красти.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:21 Ответить
+22
Боюсь чи не встромили свої горбаті дзьоби рожеві фламінгоміндічі в цю угоду між Канадою і Україною, бо просто так Канада не призупиняла б цю угоду.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
посередник якась прокладка від умерова чи шмигаля ?
показать весь комментарий
22.10.2025 11:21 Ответить
Перш ніж пятякати, подивись тут, https://business.londonchamber.com/list/member/armatec-survivability-dorchester-23778
показать весь комментарий
22.10.2025 14:39 Ответить
100%
показать весь комментарий
23.10.2025 07:32 Ответить
Вже всіх задовбали ці корупційні схеми Зельоного шобла. Західна преса рясніє статтями про боротьбу Зельоних не з ворогом, а з тими, хто заважає красти.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:21 Ответить
Українська корупція!?!...
... Через комерційну " прокладку"!...
показать весь комментарий
22.10.2025 11:21 Ответить
Мабуть зеленський ляпнув то що не треба було ляпати.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:22 Ответить
зі злодіями ніхто на Заході не має намірів мати справу
показать весь комментарий
22.10.2025 11:22 Ответить
Треба у гріхах каятись та Богу молитися
показать весь комментарий
22.10.2025 12:24 Ответить
для злодія це не помічне
показать весь комментарий
22.10.2025 12:36 Ответить
Канадское правительство помнит как подставили с Rochel Senator ! Как из бюджета Канады через офшор ЗЕдеятели вывели 9 млн.CAD! Тогда Анан чуть поста не лешилась!
показать весь комментарий
22.10.2025 11:25 Ответить
Боюсь чи не встромили свої горбаті дзьоби рожеві фламінгоміндічі в цю угоду між Канадою і Україною, бо просто так Канада не призупиняла б цю угоду.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:25 Ответить
можете не боятися - однозначно та гарантовано встромили
показать весь комментарий
22.10.2025 11:35 Ответить
101 % шо встромили.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:36 Ответить
До бабки не ходи- встромили!
показать весь комментарий
22.10.2025 11:52 Ответить
Як завжди влада клоуна все робить щоб посваритися з партнерами.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:31 Ответить
Не бійтеся. Встромили. Чи може шмуль добровільно пройде мимо можливості бабла зрубити?
показать весь комментарий
22.10.2025 11:33 Ответить
.. десь явно стирчали зелені корупційні ручки.
показать весь комментарий
22.10.2025 11:33 Ответить
там вже давно лапи загребущі
показать весь комментарий
22.10.2025 11:36 Ответить
100% зелені паскуди спалились на корупії
показать весь комментарий
22.10.2025 11:35 Ответить
Це було очікувано
показать весь комментарий
22.10.2025 11:43 Ответить
Який нах посередник у час війни?
Звісно, зе-слуги, що варять бабло, на крові!
показать весь комментарий
22.10.2025 11:44 Ответить
Якщо уважно читати то всі проблеми зв'язані в Канаді, тож зачекайте коли нові повідомлення!!!
показать весь комментарий
22.10.2025 11:48 Ответить
контракт з посередником анульовано Джерело: https://censor.net/ua/n358100
Класична ситуація ще з 90х (мовою оригіналу):
"Я ж тєбє ґаваріл - бандіцкіє морди, а ти: юрідічєскіє літца, юрідічєскіє літца!"
показать весь комментарий
22.10.2025 11:58 Ответить
Ох вже ці ЗЕпосередники!!!
показать весь комментарий
22.10.2025 12:01 Ответить
Корупція і розпил у час війни - смертельні!
показать весь комментарий
22.10.2025 12:19 Ответить
Руках мацкви, чи просто грішники, які є повсюди?
показать весь комментарий
22.10.2025 12:22 Ответить
Менеджери з трускавецькою освітою не при ділах .
показать весь комментарий
22.10.2025 12:31 Ответить
пиляють бабло зелеботи
показать весь комментарий
22.10.2025 12:50 Ответить
Как понял, стоимость РЕМОНТА каждой бронемашины 10млн.$, за такие гроши можно несколько новых купить
показать весь комментарий
22.10.2025 13:03 Ответить
Або двадцять шт. фламінго FP-5.
показать весь комментарий
22.10.2025 13:29 Ответить
За 10 лям баксів вийде два корейські танки ,,Блек пантер,, які без проблем в бою перетворять на металолом два десятки любих бронетранспортерів.Класне відмивання бабла
показать весь комментарий
22.10.2025 14:01 Ответить
За 10 лям баксів вийде два корейські танки ,,Блек пантер,, які без проблем в бою перетворять на металолом два десятки любих бронетранспортерів.Класне відмивання бабла
показать весь комментарий
22.10.2025 14:01 Ответить
Нема в Україні толкових дипломатів, щоб розібрались в проблемах місцевої влади?
показать весь комментарий
22.10.2025 13:44 Ответить
Немає в Україні людей з мізками, що ті хоч якось думали, кого приводити до влади, починаючи з дев'яносто першого року.
показать весь комментарий
22.10.2025 14:05 Ответить
Діпломати толкові є, тільки ЗЕбобіку вони не потрібні, вони ж прихильники Порошенко. Ставити молоді облича, дурнуватих, котрі на перемовинах у Трамбона впопадают в супорт, а головний зовхоз країни з "командою" даже не розуміють куди вони їдять і для чого.
показать весь комментарий
22.10.2025 14:23 Ответить
Су́порт (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. support, від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 лат. supporto - «підтримую») - основний вузол https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82 металорізального верстата (зазвичай https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0_%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%96%D0%B2 токарного і стругального), який призначений для закріплення різального інструмента або заготовки і передачі при роботі руху подачі. Супорт забезпечує високу точність встановлення заготовки і робочого руху.

Ступор - це стан оцепенения, який проявляється як психічною, так і фізичною загальмованістю, повною або частковою нерухомістю та зниженою реакцією на зовнішні подразники. Він може бути спричинений стресом, психічними травмами, депресією, або бути симптомом психічних розладів, таких як шизофренія або біполярний розлад. Для подолання ступору потрібна допомога спеціаліста (психіатра, невролога, психотерапевта).
показать весь комментарий
22.10.2025 18:28 Ответить