Улучшены тактические позиции в нескольких кварталах Покровска и увеличено количество штурмовых групп, - 7-й корпус ДШВ

О ситуации в Покровске по состоянию на 15:00 1 ноября.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на 7 корпус Десантно-штурмовых войск.

Обстановка в Покровске остается сложной и динамичной.

ВСУ улучшили тактическое положение

Вследствие успешных контрдействий украинские военные сумели улучшить тактическое положение в нескольких кварталах города.

Увеличиваем количество штурмовых групп в Покровске, используя диверсифицированные способы перемещения личного состава.

Одновременно украинские военные работают над решениями по блокированию логистики врага с последующим ее перерезанием.

"Держим противника под огневым контролем, а количество ликвидированных россиян в Покровске – постепенно растет. За последнюю неделю в городе уничтожили 85 россиян", – сообщили военные.

Данные о ликвидации оккупантов

Всего в октябре в зоне ответственности 7-го корпуса БР ДШВ украинские воины ликвидировали 1320 россиян, еще 646 – "вышли из строя".

Наращиваем возможности для противодействия дронам-камикадзе. Только за последние сутки Силы обороны сбили 5 "Шахедов" и 1 "Герань".

Успешное безпарашютное десантирование

Силы обороны провели успешное беспарашютное десантирование в районе Покровска.

Это была сложная операция, требующая синхронных действий различных звеньев Сил обороны. В условиях непосредственной угрозы со стороны врага нужно было создать все условия для безопасного пролета борта и высадки личного состава.

Для успешного выполнения задачи в зоне ответственности 7 корпуса БР ДШВ были задействованы, в частности, подразделения ПВО, РЭБ, РЭР и БпС.

Топ комментарии
+25
134 прсмотра и ни одного пожелания удачи в бою... Воины, с вами вся Украина, тримайтеся та пермвгайте!!!
показать весь комментарий
01.11.2025 18:24 Ответить
+10
Всі адекватні моляться за наших Героїв і бажають удачі в боях і не тільки сьогодні, а вже 1347й день!
показать весь комментарий
01.11.2025 19:10 Ответить
+8
Гоніть кідарів до самого ростова. Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
01.11.2025 18:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
134 прсмотра и ни одного пожелания удачи в бою... Воины, с вами вся Украина, тримайтеся та пермвгайте!!!
показать весь комментарий
01.11.2025 18:24 Ответить
Не всі мають можливість писати.
показать весь комментарий
01.11.2025 19:05 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=cOk3mttQDJk

Важкі втрати ворога - підірвані три колони , Покровськ . відео . сьогодні
Слава воїнам-героям
показать весь комментарий
01.11.2025 19:33 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=BgvpTbchYjw

виклаедно 5 хв тому сьогоднішні

ПЕРШІ УСПІХИ ВСУ В ПОКРОВСЬКУ! Нарощують сили, звільняють квартали, ріжуть логістику ворогові
показать весь комментарий
01.11.2025 20:57 Ответить
Що вона курила((???
показать весь комментарий
02.11.2025 11:38 Ответить
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!!!
Армія! Мова! Віра! Смерть, ********** московитам !
Слава Україні!
показать весь комментарий
01.11.2025 21:01 Ответить
Буданову Героя !
показать весь комментарий
01.11.2025 18:26 Ответить
показать весь комментарий
01.11.2025 19:06 Ответить
А буданов до Покровська яким боком з Києва??
Штурмує не він, з єрмаком і міндічем!!
показать весь комментарий
01.11.2025 21:02 Ответить
Догуя туди в Покровськ кацапів набилося і тепер така заруба
показать весь комментарий
01.11.2025 18:38 Ответить
Це називається інфільтрація трапилася.
показать весь комментарий
01.11.2025 18:47 Ответить
Гоніть кідарів до самого ростова. Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
01.11.2025 18:39 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=evf4lN5iXSA&t=2272s

Добра антирашстська пропоагдистська робота Портінкова на руззькам - про Покроськ та інші вийібони хйла
показать весь комментарий
01.11.2025 19:54 Ответить
Якби наше керівництво дбало за армію,цього би небуло.Мільон дронів,довгі нептуни і фламінгло так на фоонті і не дочеекалися,зате пиляння бабла,хоч відбавляй.
показать весь комментарий
01.11.2025 19:04 Ответить
Зрі в корєнь))) Якби не дебіли, що припхалися в 2019 на дільниці і не вибрали б ото непорозуміння - і війни б такої жахливої не було!
показать весь комментарий
01.11.2025 19:08 Ответить
Всі адекватні моляться за наших Героїв і бажають удачі в боях і не тільки сьогодні, а вже 1347й день!
показать весь комментарий
01.11.2025 19:10 Ответить
Слава ЗСУ! Ганьба верховному ішаку!
показать весь комментарий
01.11.2025 19:26 Ответить
гарно, що нарешті це вже відлунням йде від партнерів , про ІШАКА ...
показать весь комментарий
01.11.2025 19:57 Ответить
Це не "безпарашутне десантування", а десантування в посадковий спосіб.
показать весь комментарий
01.11.2025 20:02 Ответить
Справи ГУР треба робити ТИХО((
Максимальна неповага до хайпожерів.
Хайпожерів в високих чинах - ті що злили висадку ГУР відосіком - В рядові і впосадку!!!!
показать весь комментарий
01.11.2025 20:07 Ответить
А сначала деблокировать город не? Надо туда по-быстрому написать как можно больше бойцов, а там как будет. Десантирование как бы само по себе намекает на ситуацию вокруг городах. Судя по спешке и пиару чувствую мы на пороге очень плохих новостей.
показать весь комментарий
01.11.2025 20:45 Ответить
Вам, як вічному СРАТЬєху, це краще і зробити!!
показать весь комментарий
01.11.2025 21:03 Ответить
https://t.me/DeepStateUA/22687 DeepState про ситуацію в Покровську:

🏹 Продовжується інфільтрація ворога в місто через оборонні порядки Сил Оборони на півдні, по раніше зазначених ділянках по відтинку Звірове-Шевченко-Новопавлівка та вздовж залізниці від Котлиного. Противник фіксується або знищується в різних районах Покровська, що збільшує "сіру зону" його диверсійно-розвідувальної діяльності. Останні дні зосередженість збільшується на східних околицях міста в районі населеного пункту Рівне, а також наявна фіксація на північних околицях, де кацапської піхоти стає більше.

🇷🇺 Ворог починає осідати в місті, створюючи позиції, зокрема, спостережні пункти (СП), пілотні позиції тощо. Цьому сприяє наявність відповідної кількості піхоти, яка часто також кочує з району в район, при спробах їх зачистити. Про це https://t.me/DeepStateUA/22677 ми писали в своїй публікації раніше з розповідей бійців, які тримають там оборону.

🏚 В район Покровська приїхало вище військове керівництво, яке взяло ситуацію під свій контроль. Наразі ми бачимо рішення задіяти різноманітні спеціалізовані підрозділи, щоб зачистити ворога в місті, який накопичив не одну сотню піхоти. Однак поки немає ніяких рішень щодо блокування просочування ворога на півдні міста. Результати таких рішень ми побачимо з часом, українські дронщики щодня і щоночі намагаються вишукувати та знищувати противника і ця робота на сьогодні "безкінечна".
показать весь комментарий
01.11.2025 22:55 Ответить
Вдалого полювання, братики))))
показать весь комментарий
02.11.2025 11:44 Ответить