10449 посетителей онлайн

Пропала без вести часть воинов 125 ОВМБр, которые в подчинении другого формирования выполняли задачи на Запорожском направлении, - бригада

Военные пропали без вести

Определенное количество защитников 125 отдельной тяжелой механизированной бригады ВСУ, которые выполняли боевые задачи на Запорожском направлении, в настоящее время не выходят на связь и считаются пропавшими без вести, ранеными или погибшими.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на официальное заявление бригады.

Что говорят в бригаде?

Как отмечается, подразделения, выполнявшие боевые задачи на Запорожском направлении, вблизи населенных пунктов Полтавка и Ольговское, находились в оперативном подчинении другого военного формирования и действовали по распоряжениям соответствующего командования.

"Командование 125-й отдельной тяжелой механизированной бригады не было привлечено к планированию или управлению боевыми действиями на указанном участке фронта и, соответственно, не имело полномочий комментировать или изменять принятые решения", - говорится в сообщении.

О количестве защитников, которые не выходят на связь, не сообщается.

выяснение обстоятельств событий

По данным бригады, на сегодняшний день командиром бригады определено выяснение обстоятельств этих событий как приоритетная задача. Работа по проверке и уточнению информации продолжается во взаимодействии с соответствующими структурами и службами.

Коммуникация с родными

Для недопущения потери связи между семьями военнослужащих - погибших, без вести пропавших или находящихся в лечебных учреждениях - в ближайшее время будет налажена постоянная коммуникация с ответственными подразделениями бригады.

Уже сейчас семьи военнослужащих и действующие бойцы бригады могут зарегистрироваться для участия в онлайн-встрече с командованием и представителями служб:

• психологической поддержки персонала;

• юридической;

• финансово-экономической;

• медицинской;

• тылового обеспечения;

• гражданско-военного сотрудничества.

Дата и время встречи: 4 ноября 2025 года, в 10:00

💻 Платформа: Google Meet

🔗 Регистрация: https://forms.gle/t7TRzxWgX7bowe7e6

Ссылка для участия будет отправлена на указанный при регистрации электронный адрес.

Контакты

Также родственники могут обратиться за дополнительной информацией на горячую линию отделения гражданско-военного сотрудничества по вопросам коммуникации с семьями погибших, пропавших без вести или раненых военнослужащих:

📞 Телефон горячей линии: 098 718 1512
🕘 График работы: ежедневно с 09:00 до 18:00

Мы осознаем боль и тревогу, которые переживают семьи наших воинов, и делаем все возможное для установления достоверных обстоятельств и предоставления вам всей доступной информации.

Топ комментарии
+62
схоже командування взагалі перестало відповідати за втрати тому і не рахуют загиблих, ці дії підривают мобілізацію гірше ніж ворожа агітація.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:06 Ответить
+45
Нема гірше ніж бути приданими.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:00 Ответить
+38
Нова схема, відправляти військових на смертельні дурнуваті операції для десяти хвилинного піару зеленої мерзоти і монгола. Тільки тепер навіть винних не знайдеш.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нема гірше ніж бути приданими.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:00 Ответить
От власне скільки часу вже піднімається питання оцього хаосу, коли замість викопистання у певних локаціях, чи виконання завдань потрібно використовувати цілісні підрозділи, не поьрібнююяи їх і не розтягуючи по різних ділянках, інавіть по різних оперативних напрямках. Однією з причин перезоду на корпусну систему і було оте розпорошення і розтягування, коли ні одне, ні друге, ні третє командування повноцінно не відповідає за особовий склад, ні за виконання нарізаних приданому підрозділу завдань. Такі рішення приймаються в основному з двох причин - нестачі особового складу, або некомпетентності вищого начальства. Останнім часом якось вимальовується і третя, у яку вірити не хочеться - зумисні дії на користь ворогу.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:52 Ответить
Ні друже. Такі рішення приймаються зовсім з інших причин...
Я б написав але адмін тут мене дуже швидко банить.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:01 Ответить
Не спрощуй ситуацію. Якщо почати перераховувати причини, то "наявність- ненаявність, некомпетентність " далеко не на першому місці.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:05 Ответить
Мабуть, вони «підпорядковані» отим СРАТЬєхам, єрмаку, міндічу, чернишову, стефанчукам, зеленському, щоб в Козині, щоб нарешті завершити зводити майнові палаци та їх фортифікації ??
Умеров заздрить, що не може отак «підпорядкувати» і собі, на маєтки у Філадельфії ??
показать весь комментарий
02.11.2025 13:24 Ответить
**** ви скажіть чи хоч один бат в самі 125 є ? Вас уродів всіх на гіляку треба. Гнойки.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:05 Ответить
Зробили з бомж-піхоти "важку" бригаду на папері - по факту ще гірше, бо всі ті самі бомж-піхотинці, тільки вічно кудись придані.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:11 Ответить
Це як в мене, був у 5 танковій бригаді, а по факту стрілецький м'ясний батальон в якому мало хто виживав й він вічно переходив на так зване "доукомплектування".
показать весь комментарий
02.11.2025 12:21 Ответить
схоже командування взагалі перестало відповідати за втрати тому і не рахуют загиблих, ці дії підривают мобілізацію гірше ніж ворожа агітація.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:06 Ответить
100%
показать весь комментарий
02.11.2025 12:15 Ответить
Командування ніколи не мало жодної відповідальності за втрати, бо в нього "бойовий імунітет"
показать весь комментарий
02.11.2025 17:24 Ответить
Ситуація більш ніж класична. А найголовніше хрін тепер крайнього знайдеш...
показать весь комментарий
02.11.2025 12:07 Ответить
Нова схема, відправляти військових на смертельні дурнуваті операції для десяти хвилинного піару зеленої мерзоти і монгола. Тільки тепер навіть винних не знайдеш.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:12 Ответить
Ця "нова тема" майже з першого дня, просто раніше тероборону так деребанили, а тепер за кадрові взялися...
показать весь комментарий
02.11.2025 12:14 Ответить
Скоріш послали без бойових роспоряджень, по паперам іх ніде нема , не хто не відповідае де вони поділись.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:42 Ответить
А солдат разом із своїм офіцером, чому без бойового розпорядження взагалі кудись пішов?
Ну є ж статут!
Посилаєшся на нього і відмовляєшся від виконання!
Бойовий наказ - це ж основний документ, нема то і сидиш на місці.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:04 Ответить
125 це і є по суті тероборона Львова тільки нахібась перейменували
показать весь комментарий
02.11.2025 13:12 Ответить
Молимось за наших захисників
показать весь комментарий
02.11.2025 12:07 Ответить
Ну звісно,твоя молитва швидко поверне мертвих до життя а полонених додому.
показать весь комментарий
02.11.2025 17:29 Ответить
Після призначення монгола, настав повний пздець і на фронті і в тилу. Савпадєніє?
показать весь комментарий
02.11.2025 12:09 Ответить
він настав ще у 2019 р.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:11 Ответить
Ну лондонський посол, хоч не всі забаганки зейла виконував. Тому кацапам і віддали за 3 дні тільки південь, а не всю країну.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:14 Ответить
Але лондонській посол не знайшов в собі сили опиратися "наступу" 23-го року...
показать весь комментарий
02.11.2025 13:20 Ответить
А розмінуванню і здачі Півдня знайшов?
показать весь комментарий
02.11.2025 14:11 Ответить
Здача Півдня відбулася "вєраломно бєс аб'явлєнія вайни"...
показать весь комментарий
02.11.2025 16:00 Ответить
Саме так. Кацапи пів року кучкувались на кордоні, але посол цього не бачив впритул і продовжував розміновувати Південь і відводити війська...
показать весь комментарий
02.11.2025 17:27 Ответить
Не пиши маячню

https://www.youtube.com/watch?v=q1B6SfTbT6g&ab_channel=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0
показать весь комментарий
02.11.2025 19:19 Ответить
Ще нещодавно це була 125 обр ТрО.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:13 Ответить
Придані " - це по типу "не свої , не жалко "???
показать весь комментарий
02.11.2025 12:21 Ответить
Не новина, ТРО завжди кидали на прикриття відходу більш боєздатних частин, навіть ціною великої кількості полонених і загиблих. Але вважатимуться "зниклими безвісти", тому родичі компенсацію не отримають і в статистику втрат не підуть - можна на марафоні розказувати що втрати кацапів 2000 в день, а наші набагато менші, а новий "ресурс" тецека ще наловить.
показать весь комментарий
02.11.2025 12:39 Ответить
А це "інше військове формування" має назву, прізвища командирів?

Чи невідомо, хто, невідомо як і відповідати нема кому?
показать весь комментарий
02.11.2025 12:40 Ответить
Черговий контрнаступ був?
показать весь комментарий
02.11.2025 12:49 Ответить
Частина воїнів - це скільки? Командири не знають скільки їхніх підлеглих зникло? А радіозв'язок, Старлінки? Ноу коментс. Приплили, злазьте.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:21 Ответить
Для москаля Сирського та кошерного Зеленського - то звичайні робочі витрати.
Ці виродки Українців не рахують - то для них розхідний матеріал.
показать весь комментарий
02.11.2025 13:34 Ответить
125-та окрема важка механізована бригада (125 ОВМБр) -Перебуває в складі https://uk.wikipedia.org/wiki/3-%D0%B9_%D0%B0%D1%80%D0%BC%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BF%D1%83%D1%81_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0) 3-го армійського корпусуhttps://uk.wikipedia.org/wiki/125-%D1%82%D0%B0_%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D0%B0%D0%B6%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0)#cite_note-1 [1].
Що вона робила на Запорізькому напрямку ?
показать весь комментарий
02.11.2025 13:41 Ответить
Збіглися всі кацапи і боти,щоб обкакати ЗСУ
показать весь комментарий
02.11.2025 13:48 Ответить
Не плутай ЗСУ і тупих командирів, які фактично працюють проти них.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:13 Ответить
А ти напевно один з тих командьорів?
показать весь комментарий
02.11.2025 16:57 Ответить
Кожна проблема має "прізвище" і "посаду".
показать весь комментарий
02.11.2025 13:52 Ответить
Ця проблема називається Зеленський.Що неясно?
показать весь комментарий
02.11.2025 16:00 Ответить
Кожна проблема має ще й можливі варіанти рішень.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:05 Ответить
Коротше кажучи, там бардак і безлад в оцих командуваннях, командири що хочуть те й роблять, ніхто ні зі що не відповідає і кинути можуть і м'ясний штурм навіть оператора бпла
показать весь комментарий
02.11.2025 14:24 Ответить
Зате кожен день оголошують число втрат росіян.
показать весь комментарий
02.11.2025 14:42 Ответить
Якшо ми будемо воювати як маленька армія рф, то ми маємо всі шанси пограти великій армії рф. На людей просто начхати, таке враження
показать весь комментарий
02.11.2025 14:55 Ответить
А інший споб є лише один: налетіти гуртом, як в Іраку. Але нам, на жаль, він недоступний.
показать весь комментарий
02.11.2025 15:14 Ответить
"Частина воїнів" - не один не десять і не сто а частина. Це і є ще одним доказом того що в ЗСУ коїться щось не добре!
показать весь комментарий
02.11.2025 15:28 Ответить
Діловодів відправили відпочити від заповнювання табличок в екселі?
показать весь комментарий
02.11.2025 15:36 Ответить
Моєю 32 затикали всякі діри ще до мене.Наберуть рекрутів .окопи бої і п..да.Потім йде доукомплектування і дальше в с.аку.
показать весь комментарий
02.11.2025 16:41 Ответить
коментарі на фб до їх заяви почитайте
показать весь комментарий
02.11.2025 17:36 Ответить
Як може загубитись цілий підрозділ? Там же є і штаб, і тилові посади забезпечення. Тілько що вони всі масово та організовано пішли у СЗЧ.
показать весь комментарий
02.11.2025 18:26 Ответить
Тро від початку війни як придаток, там ні загиблих ні тих хто пропали особливо не рахують...
показать весь комментарий
02.11.2025 18:59 Ответить
'людський ресурс' міндічам безкоштовно дістався, можна тратити.
показать весь комментарий
02.11.2025 19:01 Ответить