10444 посетителя онлайн

МВФ может остановить финансирование Украины из-за спора в Евросоюзе, - Politico

МВФ может остановить финансирование Украины из-за спора в ЕС

Из-за позиции Бельгии Международный валютный фонд (МВФ) может прекратить помощь Украине.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Politico.

Отмечается, что из-за отказа Бельгии поддержать репарационный кредит ЕС на 140 млрд евро, МВФ может отложить финансовую помощь Украине, что повлияет на ее экономическую устойчивость и инвестиционный климат.

Зависимость от кредита ЕС

Европейские сторонники репарационного кредита отмечают, что поддержка Украины со стороны Международного валютного фонда является ключевой, и опасаются, что времени на то, чтобы убедить институт выделить Киеву новый кредит, остается мало.

Согласно сообщениям, МВФ рассматривает возможность предоставления Украине финансирования в размере $8 млрд в течение трех лет.

Получение средств от МВФ зависит от того, удастся ли Европейскому Союзу оформить собственный кредит для Украины на сумму 140 млрд евро, используя замороженные российские активы, находящиеся в Бельгии.

Противоречия внутри ЕС

Представители Еврокомиссии и дипломаты трех государств-членов утверждают, что заключение этого соглашения убедит МВФ в финансовой жизнеспособности Украины на ближайшие годы - обязательное условие для получения финансирования.

Однако Бельгия выступила против репарационного кредита, что подорвало шансы на заключение соглашения до решающего заседания МВФ в декабре. Эксперты МВФ посетят Киев в ноябре, чтобы обсудить программу финансирования Украины на следующие три года.

"Мы столкнулись с проблемой сроков", - заявил изданию представитель ЕС.

Источники издания указали, что следующая встреча лидеров ЕС состоится 18 и 19 декабря, что подчеркнуло необходимость принятия быстрых решений.

"Хотя объем программы МВФ для Украины относительно невелик, ее одобрение сигнализирует инвесторам о финансовой устойчивости страны и ее успешном проведении реформ", – говорится в материале

Топ комментарии
+21
Та нащо ті гроші з МВФ ? В країні повно грошей ... Найвеличніший може це підтвердити , бо збирається бешкоштовно пересічних на УкрЗалізниці по країні перевозити по 3000 км кожного бажаючего !
показать весь комментарий
03.11.2025 09:46 Ответить
+18
здається зеля вичерпав всі букви алфавіту щоб позначити свої грандіозні плани, від а до я повний провал
треба переходити до чисел
показать весь комментарий
03.11.2025 10:04 Ответить
+17
А як там з планом "Б" у ЗЄ?

Потужність працюватиме без чужого бабла?
показать весь комментарий
03.11.2025 09:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А як там з планом "Б" у ЗЄ?

Потужність працюватиме без чужого бабла?
показать весь комментарий
03.11.2025 09:46 Ответить
Ви натякаєте що в кварталі95 будуть діяти по плану Б, потужно працюючи зі своїм баблом?
Яке повернуть в Україну.
Я б на це не розраховував.
показать весь комментарий
03.11.2025 10:02 Ответить
Нє. Це не варіант.
Вирогідніше закриття цього потужного проєкту "Хуже ні будіт" і табличка на дверях в ОП "Буду папізже".
показать весь комментарий
03.11.2025 14:13 Ответить
здається зеля вичерпав всі букви алфавіту щоб позначити свої грандіозні плани, від а до я повний провал
треба переходити до чисел
показать весь комментарий
03.11.2025 10:04 Ответить
План №69. "Весняна стійкість" Таксі-3000.
показать весь комментарий
03.11.2025 10:31 Ответить
План #70. Літня потужність. Самокат-3000.
...
показать весь комментарий
03.11.2025 10:53 Ответить
Та нащо ті гроші з МВФ ? В країні повно грошей ... Найвеличніший може це підтвердити , бо збирається бешкоштовно пересічних на УкрЗалізниці по країні перевозити по 3000 км кожного бажаючего !
показать весь комментарий
03.11.2025 09:46 Ответить
зато над Завентемом дрони не літають.
показать весь комментарий
03.11.2025 09:48 Ответить
Головне що Зеля усе робить як треба, вже корупцію подолали !
показать весь комментарий
03.11.2025 09:49 Ответить
Мразі! Щоб вже вони скоріше відчули на собі моск@..й ракетний таз!!
показать весь комментарий
03.11.2025 09:52 Ответить
Так, бельгійський уряд діє не на користь України. А український уряд, Верховна Рада і Офіс президента діє на користь України? Чому європейці мають фінансувати мародерства і корупцію хуцпи Зелі-Міндічів, в них що, немає свого народу?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:29 Ответить
З якого дива Бельгія має думати про таких безмозглих в Україні як ти? Ти само наобирало мразоту до влади,яка окрім як брехати,мородерити,грабувати,зраджувати не вміє,тепер ти засунуло свого язика собі до дупи,мовчки спостерігаєш як твій обранець знищує країну, ******* гроші партнерів ( платників податків мешканців країн ЄС), а виправляти те що ти наобирало та наробило своїми руками мусить ЄС? Тепер можете іржати скількі завгодно, ЖріТЕ не заляпайтесь!!!!!
показать весь комментарий
03.11.2025 11:52 Ответить
Як так? 😲 Зєлєнскій вже гроші розписав!
показать весь комментарий
03.11.2025 09:52 Ответить
Особливо на інвестиційний клімат.
показать весь комментарий
03.11.2025 09:53 Ответить
А за чий рахунок тоді зелене блювотиння красти і харчуватись буде???
показать весь комментарий
03.11.2025 09:58 Ответить
Скільки можна масштабувати інформацію, що заохочує ворога продавжувати війну, Цензоре?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:03 Ответить
А що потрібно робити, підбріхувати марафону і дурити знекровлений народ? Чи тут є якась неправда? не пробували попросити своїх слугорих не красти, а турбуватися про Україну?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:31 Ответить
Вони не мої і просити їх марно. Можна не переповідати двісті раз одне і те ж про те, що Україна ось-ось здасться, бо МВФ не дасть грошей.
показать весь комментарий
03.11.2025 10:38 Ответить
А як же ж тоді МОЇ 3000 кілометрів БЕЗКОШТОВНО Укрзалізницею???!!!

("Остап Ибрагимович! Когда ми будем делить НАШИ деньги?!" (с) )
показать весь комментарий
03.11.2025 10:22 Ответить
+ Мені мій президент особисто обіцяв!!!
показать весь комментарий
03.11.2025 10:23 Ответить
Хм, хтось вчергове насрав у шаровари потужності. Невже знову Трамп ?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:33 Ответить
А є квитки на Маріуполь, Бахмут, Ізюм, Авдіївку чи Херсон? залишилися вільні до Покровська? Не бажає Боневтік Потужно-Брехливий разом зі своєю родиною: мамою, татком, дружиною і дітьми поїхати в Маріуполь на берег моря і сфоткатися з українцями, як він це робив у 2019 році на лижному курорті в Буковелі?
показать весь комментарий
03.11.2025 10:35 Ответить
Зрозуміло, вони навіть гроші віськових злочинців не можуть заморозити, а ми гинемо, стали для них живим щитом, не дивлячись на гарантії, в яких нас запевняли, коли ми здавали зброю, і на те, що ультиматум путлер ставив до всього НАТО стосовно кордонів до 97-го року, а віддуваємось одні ми.
показать весь комментарий
03.11.2025 11:04 Ответить
Бельгія обіссалася... дуже вона любить гроші вбивці-гвалтівника кац...па.
показать весь комментарий
03.11.2025 11:13 Ответить
А що, хіба Бельгія нам щось і за щось винна? Проснися, ти обіссявся.
показать весь комментарий
03.11.2025 11:20 Ответить
да ніхто нам не винен в Європі..Ти що?? Кацапи перебудують ЄС на свій лад з Орбанами ..всіх крім Бельгії
показать весь комментарий
03.11.2025 13:58 Ответить
Вот тогда все "боевые пенсы", адепты разных информационных сект, которых никогда не банят на сайте, что осталось от ЦН "сядут на попу"! И не важно, кто дурак, когда ты голодный и холодный сидишь в своем маетке!
показать весь комментарий
03.11.2025 11:28 Ответить
Це якраз інфа для тих хто вірить що в разі капітуляції України Європа буде допомагати Україні фінансово і військово.
показать весь комментарий
03.11.2025 12:02 Ответить
Постійно дивлюсь польське телебачення і роблю власний висновок - Україна майже повністю зникла з польських ефірів. Якщо раніше навіть по кілька разів на день висвітлювались події в нас то зараз може не бути жодного репортажу на протязі доби. Висновки робіть самі.
показать весь комментарий
03.11.2025 12:09 Ответить
Да как же без бабла а что же тогда дерибанить и по афшорам расгонять пока пацанов пачками на передке ложат
показать весь комментарий
03.11.2025 12:26 Ответить
Зелена шмаркля робить усе по завітам шефа з Кремля щоб здати Україну.. навіть довбням 76 відсотковим це повинно бути видно неозброєним оком.
показать весь комментарий
03.11.2025 12:49 Ответить
Фламінго, паляниці, пекла полетіли в офшори зеОманського, а тепер цього чекають 20 мільйонів безпілотників. Необхідно бути безголовим, щоб повірити, що ракету може зробити фірма через яку зеОманський продавав свої відосики, щоб не сплачувати податки.
показать весь комментарий
03.11.2025 14:45 Ответить
будемо кататись 3000км на зелену халяву бо ми усі президенти