5040 посетителей онлайн

Лукашенко пригласил украинцев в Беларусь: "Мы открыты. Для нас они - благо"

лукашенко

Самопровозглашенный президент Беларуси Александр Лукашенко заявил, что его страна якобы готова принимать новых украинцев и призвал приезжать.

Об этом он сказал во время открытия восстановленного моста через реку Припять в Мозыре, цитирует белорусское информагентство БЕЛТА, передает Цензор.НЕТ.

"Меня простят украинцы"

Лукашенко заявил, что Украина расположена рядом с Мозырем, и сначала даже отказался от предложения посетить этот регион.

"Думаю, ну, на фоне войны в Украине как-то здесь нам радоваться и президенту ехать... Но, думаю, меня простят украинцы. Мы же соединяем берега в том числе и для них", - говорит он.

Приглашает в Беларусь

По словам белорусского диктатора, государство якобы открыто для приезда граждан Украины.

"Мы открыты. Пожалуйста, приезжайте, украинцы. Мы с удовольствием вас примем. Вашим семьям, вашим детям обеспечим такую жизнь, как белорусам - с точки зрения образования, здравоохранения", - призывает он.

Самопровозглашенный президент также говорит, что в Беларуси "много переселенцев" из Украины, которые работают на предприятиях, в частности - в Гомельской области.

"Мы готовы их принять. Для нас украинцы - это благо. Это очень трудолюбивые люди, которые нас понимают, разговаривают с нами на одном языке. Но беда пришла в дом нашего соседа. Я думаю, что мы справимся с этой проблемой", — добавил Лукашенко.

Топ комментарии
+42
Підор! Так біда прийшла і з твоєї території теж! Пробачать українці?! *** ти вгадав *****-тарган. І нехай мене забанять на три доби, але я інших слів стосовно цієї ссуки не знаходжу!
показать весь комментарий
06.11.2025 20:52 Ответить
+38
це падло нам погрожує - Вашим сім'ям, вашим дітям забезпечимо таке життя, як білорусам
показать весь комментарий
06.11.2025 20:44 Ответить
+25
"Триединая святая Русь" (Simon Skrepecki)
показать весь комментарий
06.11.2025 20:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
це падло нам погрожує - Вашим сім'ям, вашим дітям забезпечимо таке життя, як білорусам
показать весь комментарий
06.11.2025 20:44 Ответить
please elaborate
показать весь комментарий
06.11.2025 20:51 Ответить
Please be my slave
показать весь комментарий
07.11.2025 13:13 Ответить
кому краще життя - собача миска, а
кому й вовчий вий...

.
показать весь комментарий
06.11.2025 22:31 Ответить
От це якраз навряд.
Краще ніж у КНДР чи Кубі, але гірше ніж за МКАДом.

А за МКАДом навіть не всі про унітази знають.
показать весь комментарий
06.11.2025 22:48 Ответить
"Триединая святая Русь" (Simon Skrepecki)
показать весь комментарий
06.11.2025 20:48 Ответить
Крохмальний хвюрер (до речі за новими правилами так і пишеться)
показать весь комментарий
06.11.2025 20:51 Ответить
Лицемірству лицемірних лицемірів-немає меж...
показать весь комментарий
06.11.2025 20:51 Ответить
- Куме! А у чому саме полягає різниця між українцем і білорусом?
- Українець пишається тим, що його нікому загнуздать не вдається, а білорус - тим, що у нього "гуздечка зручная и нигде не натира
ет"!
показать весь комментарий
06.11.2025 20:52 Ответить
десь тихенько сміється Єрмак
показать весь комментарий
07.11.2025 00:42 Ответить
Читав , що через Вільчу поїхав по картоплю
показать весь комментарий
07.11.2025 05:51 Ответить
Підор! Так біда прийшла і з твоєї території теж! Пробачать українці?! *** ти вгадав *****-тарган. І нехай мене забанять на три доби, але я інших слів стосовно цієї ссуки не знаходжу!
показать весь комментарий
06.11.2025 20:52 Ответить
Цікаво буде побачити статистику - скіки з Европи поїде до белорашки українців. А поїдуть. Якшо до знищеного Маріуполя сотні тисяч повернулось українців.
показать весь комментарий
06.11.2025 20:52 Ответить
Звісно, в Європі гірше чим у бульбофюрера.
Якщо і поїдуть - то тільки одбитіші за зедібілів.
показать весь комментарий
06.11.2025 21:16 Ответить
при "витисканні" біженців зі старої, буржуазної європи, спочатку вони будуть намагатись переїхати та залишитись в країнах бувшого "соціалістіческого лагєря", переїжджаючи по них з однієї до іншої - польща, чехія, словакія, "югославія", ..... болгарія, Україна, і тільки потім - до бульбохуйла. але це будуть всі ті рештки, які ніде себе не знайшли і які й там себе не знайдуть, ну і пенсіонери та інваліди. це так, грубо. звичайно, будуть і винятки, коли самі неадаптованіші та одбитіші за відбитих, зразу рвонуть до бульбохуйла! але чи буде радий він таким "переселенцям"? він то чекає, також на "молодих, здорових і з маленькими дітьми".
показать весь комментарий
06.11.2025 22:09 Ответить
шта? там до войны жило около 500 тыс, какие сотни тысяч туда вернулись? не придумывайте
показать весь комментарий
06.11.2025 22:15 Ответить
Читай убогий - https://tsn.ua/********/*********-masovo-povertayutsya-v-okupovaniy-mariupol-yaka-prichina-2708508.html
показать весь комментарий
07.11.2025 02:47 Ответить
А ты сам читал ту новость? Убогий Там нет про сотни тысяч, которые вернулись в Мариуполь
Прочитай еще раз внимательно
показать весь комментарий
07.11.2025 08:41 Ответить
За його словами, через війну Росії проти України з Маріуполя виїхало близько 200 тис. людей. Однак кожен третій з них повернувся в окуповане місто.
показать весь комментарий
07.11.2025 15:36 Ответить
Совершенно верно, а сколько будет третья часть от 200 тыс?
показать весь комментарий
07.11.2025 15:59 Ответить
Це тіки один ресурс. Ти взагалі не знав, або нехотів знати. Шукай. Я тобі нічого не винен.
показать весь комментарий
07.11.2025 16:15 Ответить
А на других сайтах больше вернулось?
Что я не знал или не хотел знать?
Что, к сожалению, какая-то часть украинцев вернулась после захвата в Мариуполь? Во первых, знал, а во вторых, причем здесь мои знания к тому, что Вы либо осознанно либо нет, эту цифру преувеличили в несколько раз? Зачем?
И кто сказал, что Вы мне что-то должны? Сами зачем-то придумали?
Я указал Вам, что Вы ошибаетесь, что цифра, которую Вы озвучиваете очень завышена, Вы зачем-то в ответ "набросились" на меня, а не признаете свою ошибку.
Туда физически не могло вернуться, как Вы пишите несколько сот тысяч, там население до войны было всего около 500 тыс.
показать весь комментарий
07.11.2025 17:45 Ответить
«Туди спробувало вʼїхати мінімум 350 тис. українців. З них від 100 до 130 - пропустили, всіх інших з різних причин - ні. Можна додати, що з тих, хто вʼїхав не менше 40% через певний час виїхали з окупації знов після оформлення нерухомості за «новими» російськими порядками та зібрав залишки з домівок. Проте, щонайменше 50-60% українців самостійно повернулись в окупацію назавжди», - пише Петро Андрющенко.
показать весь комментарий
07.11.2025 17:52 Ответить
Тобі ще не перекосило твоє брехливе чорне рило?
Ти мало горя приніс на українську землю зі своїм спільником )(уйлом. Ти ще маєш відповісти за викрадених українських діток. ******** !!!
Понад 2100 українських дітей було депортовано до Білорусі з тимчасово окупованих територій України в період між вереснем 2022 року і травнем 2023 року. Олександр лукашенко особисто підписав документи, в яких він ухвалив фінансування вивозу українських дітей.

Організація Латушка "Народне антикризове управління" вже неодноразово передавала у міжнародні структури докази депортації українських дітей з тимчасово окупованих територій України на територію Білорусі.

Зокрема останню партію доказів минулого тижня було передано до Міжнародної незалежної комісії ООН з розслідування порушень в Україні, яка базується у Відні.

Також документи з доказами, які свідчать про причетність вищого керівництва Білорусі до депортації українських дітей, було передано до Міжнародного кримінального суду в Гаазі.
показать весь комментарий
06.11.2025 20:55 Ответить
Після подій 20-го року нема кому працювати на заводах в медицині, навіть продавців і прибиральниць не вистачає. Всюди оголошення з вакансіями... Учасників тих подій продовжують переслідувати, знаходять нових хто десь засвітився.... Фахівці та більш-меньш тямуща молодь тікають на захід... Влада масово завозить таджиків... У нас на заводі групі таджиків читають техніку безпеки і тільки один з них розуміє російську і перекладає іншим...
За обурливі коменти з цього приводу в інтернеті влада переслідує... Був поліклініці, там їх натовп проходе мед комісію, щоб кудись влаштуватись. У лікарів нерви периодично здають... Хтось з телефоном намагається перекладати... Хтось тягає одного на трьох перекладача...
Мінськ.
показать весь комментарий
06.11.2025 21:17 Ответить
..а не пішов би ти *****!!!
показать весь комментарий
06.11.2025 20:55 Ответить
Так и переедем только вместо кота полк Калиновского вперед пропустим.
показать весь комментарий
06.11.2025 20:55 Ответить
Картопляний фюрер
показать весь комментарий
06.11.2025 20:57 Ответить
Неодмінно, Григорович. Відразу прийдемо, вслід за полком ім. Каліновського. Ти покі навчайся разом з синами кричати "Живе Беларусь", стара вусата гнида.
показать весь комментарий
06.11.2025 20:57 Ответить
Згода.Нам брати-полк Калиновського,а не вусата гнида.
показать весь комментарий
06.11.2025 21:13 Ответить
мені вже 63 і я вчитель, але завітав би,так... дайте щось, чим можна припинити існування цього таргана, натисну на гачок легко і без вагань. ****
показать весь комментарий
06.11.2025 21:19 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 20:59 Ответить
лукашенко - союзник путлера, співучасник вбивств українців
показать весь комментарий
06.11.2025 21:00 Ответить
Зовсім (ОЙ)бнувся...
показать весь комментарий
06.11.2025 21:01 Ответить
показать весь комментарий
06.11.2025 21:05 Ответить
Шо воно пи₴дить?
показать весь комментарий
06.11.2025 21:18 Ответить
Всіх ждунів і русофілів туди без права повернення!
показать весь комментарий
06.11.2025 21:44 Ответить
Спочатку українські ввічливі дрони прибудуть на Бульбосрань
показать весь комментарий
06.11.2025 21:53 Ответить
Зі своєю гостеприїмністю іди кобилі в тріщину.Вже казав що з Білорусі можеш приїхати тільки на тракторі "Бєларусь",а в 2022 24 02 посунула орда до Києва.
показать весь комментарий
06.11.2025 22:06 Ответить
Нє. Ну шанувальникам ЗЄ у Луки буде добре. 😁 ЗЄ перед виборами навіть проїзд до Бульбостану оплатить.

А от нормальній людині навряд це лайно сподобається.
показать весь комментарий
06.11.2025 22:44 Ответить
Украинцы приедут. Не завтра.
послезавтра приедут на танках.
показать весь комментарий
06.11.2025 23:57 Ответить
Пасібочки. Але чокнутий диктатор в нас вже свій є - навіщо кудись рипатися?
показать весь комментарий
07.11.2025 01:39 Ответить
Агенти в Україні закінчуються? ФСБ чекає нових у Білорусі?
показать весь комментарий
07.11.2025 08:27 Ответить
Ця тварина не сказала,чому ця біда прийшла з Білорусі? Ще один місток біди відкрив? Знищити його з українського боку. Щоб біда втопилася при спробі прийти знову.
показать весь комментарий
07.11.2025 10:03 Ответить