9401 посетитель онлайн

Теща главного киберполицейского Киева Кулиуша после его развода обзавелась имуществом на миллионы, - СМИ

Теща главы киевского Управления по противодействию киберпреступлениям Вячеслава Кулиуша приобрела салон красоты для дочери и начала строить особняк в одном из самых дорогих коттеджных городков Одессы. Это произошло сразу после его развода с женой.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом говорится в материале Bihus.Info.

Одна только земля под строительство должна была стоить не менее 8 млн грн, что не соответствует официальным доходам всей семьи.

Вячеслав Кулиуш

Теща Кулиуша после его развода приобрела имущество на миллионы

В начале 2022 года он возглавил столичное управление Киберполиции. До этого работал в Одессе вместе с действующим руководителем всей Киберполиции - Юрием Выходцем.

Журналисты отмечают, что декларация Кулиуша выглядела подозрительно "пустой". В течение нескольких лет он декларировал небольшую квартиру в Одессе, а также два автомобиля — BMW 320I на правах пользования и Rav4 жены — Надежды Кулиуш.

Развод

В 2024 году он официально развелся с женой. В постановлении говорится, что они не проживают вместе с 2021 года. Однако журналисты заметили, что новая машина Надежды Кулиуш – BMW X5 – сейчас припаркована на стоянке жилого комплекса бизнес-класса "Premium Residence" в селе Крыжановка, что рядом с Одессой.

Теща Кулиуша после его развода приобрела имущество на миллионы

С 2023 года 100-метровой квартирой в этом комплексе владеет мама киберполицейского.

Имущество жены

Журналисты выяснили, что почти сразу после развода бывшая теща Кулиуша приобрела земельный участок в жилом массиве "Черноморская Ривьера" под Одессой. Это одно из самых дорогих мест области, где сотка стоит в среднем 500 тысяч гривен. Женщина приобрела 16 соток, то есть участок обошелся как минимум в 8 миллионов гривен.

Теща Кулиуша после его развода приобрела имущество на миллионы

Сейчас там идет строительство трехэтажного особняка с панорамными окнами и большими террасами.

Теща Кулиуша после его развода приобрела имущество на миллионы

Бывшая теща также приобрела нежилое помещение в Одессе, где теперь уже работает салон красоты экс-жены Кулиуша.

Источники доходов

Журналисты отмечают, что доходов на покупку такой недвижимости у семьи не было. Кулиуш ответил на запрос, что недвижимость приобрели "за средства, полученные тещей по договору займа в 2022 году".

Имущество переписали

Во время подготовки материала земельный участок с недостроенным имением в "Черноморской Ривьере" переписали с тещи на компанию "Медведь Сервис". Фирма зарегистрирована в Ривненской области, она принадлежит Вадиму Адамскому – брату бывшего руководителя отдела киберполиции Ривненской области Юрия Адамского.

"Семьи Кулиуша и Адамского связывают тесные связи: жены обоих занимаются косметологией, проходили курсы в Одессе и подписаны друг на друга в Instagram. Кроме того, именно жена бывшего ривненского киберполицейского Анастасия Адамская предоставляет в пользование Кулиушу свой автомобиль, а Надежда Кулиуш получала зарплату от связанной с семьей Адамских фирмы. Сам киберполицейский в ответе на запрос также подтвердил, что находится в дружеских отношениях с Анастасией Адамской", - отметили авторы расследования.

Топ комментарии
+32
Хорошие дивиденды приносит крышевание всяких колл-центров.
показать весь комментарий
07.11.2025 08:32 Ответить
+30
Ну от як так, кожен керівник - паразит в поліції - мільйонер! Наче не правоохоронний орган, а ОЗГ якесь ?!
показать весь комментарий
07.11.2025 08:25 Ответить
+26
а для війни вони не навчені , но хлібороб з села , навчаний
показать весь комментарий
07.11.2025 09:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну от як так, кожен керівник - паразит в поліції - мільйонер! Наче не правоохоронний орган, а ОЗГ якесь ?!
показать весь комментарий
07.11.2025 08:25 Ответить
правільніше-правопохоронний половий орган,а ще вірніше приватна охоронна фірма з регистрацією у пиндосів,як і більшість всіх що тожнюють себе з владою в Україні.....
показать весь комментарий
07.11.2025 08:44 Ответить
а для війни вони не навчені , но хлібороб з села , навчаний
показать весь комментарий
07.11.2025 09:04 Ответить
бажаю кожному поліцаю та тцк зустріти свого ,,добровольця,,-СЗЧшника для оживлення спільних спогадів про минулі зустрічі....
показать весь комментарий
07.11.2025 09:43 Ответить
кіберполіцію ліквідувати, всіх кіберментів мобілізувати до лав ЗСУ
показать весь комментарий
07.11.2025 13:42 Ответить
А чому тебе лайкають тільки роісяни?
показать весь комментарий
07.11.2025 12:15 Ответить
Вологодський, тщатєльнєй надо, супєрвайзєр за лажу висіче
показать весь комментарий
07.11.2025 12:14 Ответить
Сашко Білий, у 2014 році, правильно «мотивував», і в хвіст і в гриву, керовників правоПохоронних органів, щоб були Порядними, Патріотичними та Професійними, не Продажними!!! Аваків-рюкзакян, з кулявлобим та гройсманом, його убили, як і Гонгадзе, Чорновола, ….та Патріотів Небесної Сотні! А далі, на вертольотах та засіданнях у Кабміні, робили ШОУ щодо «затримання» КОГОСЬ, для йолопів, щоб відволікти увагу від свох злочинів (зам Чоботартов, махніцкий, ярема, луценко, можуть це засвідчити)!! Жодних змін і сьогодні!! Сирійці, пішли дієвим шляхом з вірьовкою…
показать весь комментарий
07.11.2025 12:02 Ответить
Твій Сашко Сірий, був звичайним Бандюганом і щосььдкже довго коптив небо, як для бандюгана.
І Аваков то був би, чи ти, його б застрелив, суспільству по барабану . На одного бандита просто стало менше.
показать весь комментарий
07.11.2025 12:19 Ответить
Українці, як Сашко Білий, захищають Україну від московита окупанта, з 2014 року, зато рюкзакян з кулявлобим і гройсманом, потікали з України, набравши деньог! Ось і вся твоя «правдоньки», страждалець ти наш, запарєбрікавай!!! Цілуй їх у дупу!!
показать весь комментарий
07.11.2025 12:29 Ответить
Побреши, ще, але щось смішніше, про " лунний трактор, чи атомний рєактор"
показать весь комментарий
07.11.2025 12:38 Ответить
Тьоща моя залаталітая, тьоща мая нікєм нє занятая
показать весь комментарий
07.11.2025 08:26 Ответить
Кібер - воїн з баблом
показать весь комментарий
07.11.2025 08:30 Ответить
Хорошие дивиденды приносит крышевание всяких колл-центров.
показать весь комментарий
07.11.2025 08:32 Ответить
Тепер зрозуміло, чому так важко боротися з картковими шахраями та інтернетними кидалами.
показать весь комментарий
07.11.2025 09:08 Ответить
Таки да. Там и его друг-начальник Выходец такое же самое дерьмо. А про цельного бригадного генерала СБУ Виктюка, начальника департамента кибербезопасности, еще помните? Еще один труженик на этой ниве. Можно только представить какие суммы там вращаются, раз откаты с них позволяют этому дерьму жить как недоолигархи. Новая золотая "элита" Зеленского наряду с военкомами областных ТЦК.
показать весь комментарий
07.11.2025 09:56 Ответить
Посадових осіб, зазначених у примітці до частини 5 статті 51-3 Закону України "Про запобігання корупції", та їхніх близьких родичів, які були такими в період перебування на відповідній посаді, треба позбавити права на придбання у приватну власність цінного майна на увесь строк такого перебування на посаді і ще на 10 років після цього.
Це дуже легко зробити, внісши необхідні зміни до законодавства щодо адміністрування державних реєстрів тощо. І тоді Україна в короткий строк очиститься від бажаючих отримувати неправомірну вигоду користаючись своєю посадою.
показать весь комментарий
07.11.2025 08:33 Ответить
Схема та сама.. Любив тещу і тому розвівся???Але всі ці гниди лігають спати і встають ранком з думкою про Україну!!! Побудували театр в Україні за 30 років українці дурники-глядачі а їх влада це режисери та артисти ..Біда не тільки в тому, а ще в тому що в театрі в нашому кремлівські під..раси теж грають ..і в головних ролях
показать весь комментарий
07.11.2025 08:33 Ответить
Бывший предводитель уездного дворянства Вячеслав Калиуш «Киса» он же Воробьянинов живёт вместе со своей https://dvenadtsat-stulev.fandom.com/ru/wiki/%D0%9A%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D1%8F_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0 тёщей Клавдией Ивановной в уездном городе N и служит главным киберполицейским. Внезапно Клавдия Ивановна умирает и перед смертью открываетполицаю Славику тайну о том, что в одном из двенадцати стульев гостиного гарнитура она зашила свои бриллианты.

Одержимый желанием скоро разбогатеть Киса едет в свой родной город Одессу. Чтобы не привлекать внимание окружающих к своей персоне, он приобретает контрабандное средство для волос «Титаник».
показать весь комментарий
07.11.2025 08:37 Ответить
Машина на жену, дача на тестя... У тебя ничего нет! Ты голодранец!
показать весь комментарий
07.11.2025 08:38 Ответить
пройшло 60 років..... слова Папанова невмирущі
показать весь комментарий
07.11.2025 08:44 Ответить
Так само почала "заробляти" мільйони й дружина сбу-шного генерала Вітюка, одразу після призначення чоловіка на посаду начальника Департаменту кібербезпеки СБУ.
Просто виродки, котрих покриває і заохочує влада.
показать весь комментарий
07.11.2025 08:44 Ответить
Чергова історія -мотиватор поважати наших потужних поліцаїв.💪
показать весь комментарий
07.11.2025 08:44 Ответить
там є до чого устрімлятися....
показать весь комментарий
07.11.2025 08:46 Ответить
Корупціонери найкращі друзі *****, бо дивним збігом на території їхнього чарівного майна і хатинок ***** не направляє ні шахедів, ні ракет?
показать весь комментарий
07.11.2025 08:57 Ответить
Проста, як шмат цегли, схема по приховуванню незаконних доходів, може працювати тільки при повному сприянні прокуратури та судів. Вони і самі використовують цю тупу схему з бувшими дружинами, мамами, тещами та іншіми казково-збагатівшими родичами.
показать весь комментарий
07.11.2025 09:01 Ответить
єта СОВ падєніє
показать весь комментарий
07.11.2025 09:02 Ответить
Це ІПСО, створене на ТОТ. Буряти вже не обмежуються фейковими відео про так звану "бусифікацію", а почали оббріхувати родичів українських правоохоронців. Зараз такі вкиди активізуються, щоб відволікати увагу від неминучого краху російської економіки в наступному році.
показать весь комментарий
07.11.2025 09:02 Ответить
так для цього спочатку закрили реєстри а потім прийняли закон про заборону очерняти світлу особистість тих самих чинуш.....треба глянути хто і як голосував
показать весь комментарий
07.11.2025 09:47 Ответить
ви ще бурятських відео про преЗЕдента не бачили. вони там його намалювали писюном на роялі граючого і говорившого різні вульгарності про Україну
показать весь комментарий
07.11.2025 10:06 Ответить
Путь к успєху бил нєльогкім...
показать весь комментарий
07.11.2025 10:53 Ответить
Не здивувався ... Мусор є мусор, що ще з нього взяти, крім злодійкуватості та абсолютної непорядності. Це як в старезному совковому анекдоті, що не ліпи з гівна, все рівно вийде муор.
показать весь комментарий
07.11.2025 09:15 Ответить
На те вона і теща . То ж любимий зять. Уроди
показать весь комментарий
07.11.2025 09:41 Ответить
Змінили назву з міліції поліція набрали нових. Чесних. А старі через суди поверталися і схеми з новою силою запрацювали хабарі більші корупція вища система бистро прилаштуваласядо нових викликів
показать весь комментарий
07.11.2025 09:44 Ответить
Де гроші взяв, хворобливий ти наш?
показать весь комментарий
07.11.2025 09:46 Ответить
у тумботці...
показать весь комментарий
07.11.2025 09:48 Ответить
Ііі..шо? І нічого)))
показать весь комментарий
07.11.2025 10:00 Ответить
Підар на підарі та підаром погоняє
показать весь комментарий
07.11.2025 10:43 Ответить
это алименты
показать весь комментарий
07.11.2025 10:47 Ответить
Такого розгулу стрімкого збагачення мусорського начальства не було навіть при Янеку.
Як кажуть у певних колах, гуляй, рваніна!
показать весь комментарий
07.11.2025 10:50 Ответить
Тому вони прикривають злочини бусифікації, і кришують її... Де гроші там усі правоохронні органи....
показать весь комментарий
07.11.2025 11:11 Ответить
Всі підрозділи системи МВС - поліція, тсц (бувші МРЕВ), держ. міграційна служба, беб та інші - хабарники , а в даний час це ще й можливість легально переховуватись від мобілізації
показать весь комментарий
07.11.2025 11:02 Ответить
Украина - страна возможностей (Хвьодрич)
показать весь комментарий
07.11.2025 11:05 Ответить
Не вижу адептов про "ссыкунов" горлопанить. Вот "достойный" гражданин! Не сцикун! Ворует и никого не биться!
показать весь комментарий
07.11.2025 11:26 Ответить
Усі ці сидячі посади керівників може замінити чат-гпт за 20$ в місяць.
показать весь комментарий
07.11.2025 11:38 Ответить
Саме так. Майже кожен правоохоронець, це ворог народу. І як зараз може бути інакше? Коли їх роками кришують міністр МВС І. Клименко, голова нацполіції І. Віговський і всі їхні посіпаки. А гаранту Конституції, на це плювати.
показать весь комментарий
07.11.2025 11:51 Ответить
Скоро зелена сволота прийме закон 14057 і головний Кібермусор накаже видалити навіть цю публікацію
показать весь комментарий
07.11.2025 11:54 Ответить
Ох і пощастило тещі на зятя. Навіть після розлучення осипає тещу коштовними подарунками. Навіть така непристойна думка виникає,та чи не шпилить той мєнт вою тещу?
показать весь комментарий
07.11.2025 12:24 Ответить
Дивіться в суть справи.Якщо є подружжя,і воно не має дітей то переписувати щось на дружину тим паче на тещу - це не просто викинути гроші,то дати лишній привід тебе мусолити як ото тепер.А от якщо є спільні діти - то розлучення юридично має якийсь сенс,а по факту все одно майно в родині...Тут,до речі,чомусь не сказано чи мають спільних дітей...
показать весь комментарий
07.11.2025 12:31 Ответить
Клептократія
показать весь комментарий
07.11.2025 13:43 Ответить
Какістократія - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F система управління, яка перебуває під орудою найгірших - найменш кваліфікованих або найаморальніших членів суспільства
показать весь комментарий
07.11.2025 14:51 Ответить
Всі генерали вже давно міліонери. Без грошей туди не беруть.
показать весь комментарий
07.11.2025 14:03 Ответить
Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт №14057 про право корупціонерів змусити журналістів мовчати
показать весь комментарий
07.11.2025 14:54 Ответить
єврокомісія у своєму звіті зазначила що в україні боротьба з корупцією ..дуже обмежена.. простою мовою боротьби ***** НЕМАЄ !!! і ще та комісія написала у звіті що генпрокурор простою мовою кишенькова шавка зеленого офісу
показать весь комментарий
07.11.2025 15:31 Ответить
Всі на фронт, ставити заград отряди і розтрілювати - того бажають виборці від слуг народу. А як уйло береже зеленского - нещодавно нагороджував військових - всіх вишукували - але чомусь жодної рашистської ракети. А на такеж шикування трохи раніше - прилетіло. Загинули люди, поранені. Думайте.
показать весь комментарий
07.11.2025 15:45 Ответить