12548 посетителей онлайн

Если гражданин до сих пор не обновил учетные данные и не явился в ТЦК - он безответственный человек, - Решетилова

военная учет

Военный омбудсмен Ольга Решетилова считает безответственными тех украинских граждан, которые до сих пор не обновили свои военно-учетные данные и не подготовились к возможной мобилизации.

Об этом она сообщила в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

Военный учет

Так, омбудсмен назвала "очень странным" тот факт, что на четвертом году всеобщей мобилизации военнообязанные "шокированы тем, что их мобилизуют или что ТЦК и СП имеют к ним вопросы".

"Если до сих пор вы не обновили учетные данные, не выбрали подразделение, в котором будете проходить службу, сами не явились в ТЦК, не подготовились к тому, что в любой момент можете встать в строй, и не завершили все свои гражданские дела — вы не только правонарушитель и безответственный гражданин. Вы — безответственный человек, которому плевать на своих родных", — подчеркнула она.

По ее словам, в случае мобилизации такого человека проблемы с его "больной головой" переходят на головы чиновников и командиров, которые должны их решать.

Мобилизация многодетного отца

Решетилова привела пример отца четырех несовершеннолетних детей, который с 2022 года ни разу не явился в ТЦК, чтобы обновить данные, из-за чего попал в розыск и был мобилизован.

"Да, у него есть законное право на отсрочку, которое просто нужно подтвердить документально. И теперь куча людей должны включиться и потратить время для его освобождения. Таких случаев множество. Это колоссальная трата ресурсов государства там, где их и так катастрофически не хватает", - пояснила омбудсмен.

При этом она отметила, что считает плохой и антигуманной практикой исчезновение военнообязанных из связи после доставки их в ТЦК. По ее словам, отсутствие связи с родными — это одна из причин большого количества СОЧ.

Военный омбудсмен Решетилова о мобилизации в Украине
Военный омбудсмен Решетилова о мобилизации в Украине

Топ комментарии
+47
я не лікар, але діагноз очевидний - зелена мразота
показать весь комментарий
11.11.2025 16:53 Ответить
+28
Дорослій, впевненій в собі і психічно здоровій людині насрати, якої про неї думки незнайомі люди
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
+28
Бгг... Рєшєтілова, в якій бригаді чоловік і сини?
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
я не лікар, але діагноз очевидний - зелена мразота
показать весь комментарий
11.11.2025 16:53 Ответить
В коментах дивлюся лише зборище ухилянтів,які ж ви м.....ні,вам влада не така,вам конституція не така, тільки за свої сраки і турбуєтесь,ви просто огидні,але дивлячись за кого ви тут топите,то жоден з вас не спитав, - а де ж Пєтіни дітки,як їм там в Лондоні,чи не тривожно,що сикотно у божка свого спитати?
P.S. Але тут і адміни у Пєті на зарплаті, так що я даремно пишу, видалять і забанять, тільки не за порушення правил чату, в за те,що посмів проти "найвеличнішого" щось написати, дякую за увагу!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:28 Ответить
Та людям пофіг, що в тебе курячий чи індичий, а в голові справді як у курки.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:49 Ответить
Не тобі тупому невігласу давати оцінку моїм розумовим здібностям, я мав чудову освіту і кар'єру, коли я був читачем цензору ти хоч би до садочку ходив!
показать весь комментарий
11.11.2025 21:27 Ответить
А де ж діти Зешобли?, Скільки маміних квіточок по Европах да Америках ховаються від війська, чи не тривожно їм там, що сикотно у божка піськограя свого спитати?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:56 Ответить
Найбільша помилка це створювати кумирів з можновладців,їх необхідно лише критикувати, притягувати до відповідальності,і змінювати тих, хто не виконав обіцянок, нажаль у нас військовий час!(((
показать весь комментарий
11.11.2025 21:32 Ответить
Не треба дякувати. Йди отримуй свої копійки за висер у бригадного.
показать весь комментарий
11.11.2025 18:15 Ответить
Я маю пенсію,так що твої заробітки в телеграмі мене не цікавлять))
показать весь комментарий
11.11.2025 21:28 Ответить
Звісно маєш. Як розумово відсталий.
показать весь комментарий
12.11.2025 01:15 Ответить
Розуміло відсталі твої батьки,коли таке недолуге по-п'яні в бур'янах за клубом випадково струганули!)))
показать весь комментарий
13.11.2025 18:00 Ответить
А ті , хто виїхав за кордон і спокійно там живуть - як вони називаються ?
показать весь комментарий
11.11.2025 16:53 Ответить
Діаспора
показать весь комментарий
11.11.2025 16:54 Ответить
Генофонд!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:05 Ответить
Решетілова , до них , немає запитань ?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:09 Ответить
Ви нє панімаєтє...
показать весь комментарий
11.11.2025 17:11 Ответить
Везунчики.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:08 Ответить
Виборці Зеленського.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:28 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2025 16:53 Ответить
Міндіч з кагалом лідора самі відповідальні,слів нема одни матюки!
показать весь комментарий
11.11.2025 16:53 Ответить
громадяни Україні не шоковані що Зеля та його команда краде у держави
показать весь комментарий
11.11.2025 16:53 Ответить
А если человек не хочет идти на войну, тогда как? Это его право не воевать и всё тут.
показать весь комментарий
11.11.2025 16:54 Ответить
Ти в Армії служив?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:12 Ответить
ні
показать весь комментарий
11.11.2025 17:15 Ответить
Чому?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:40 Ответить
Нет у него такого права. Человек, особенно мужчина - раб государства (в самом буквальном смысле, ну назвали его "военнообязанный", а не "раб") и обязан воевать, платить налоги, и т.д. Варианта "не хочу" не предусмотрено.
(если что, отказаться от службы "по религиозным причинам" можно только в мирное время)
показать весь комментарий
11.11.2025 17:14 Ответить
бредятину не пишите - если человек не хочет, никакое государство его не заставит!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:16 Ответить
Аналогичный вопрос - а если человек в принципе не хочет выполнять законы? Это его право не выполнять их?
А если человек в принципе не хочет платить налоги - это его право не платить их?
А если человек не хочет оплачивать вятый в магазине товар - это его право не оплачивать?
И много аналогичных "если".
показать весь комментарий
11.11.2025 17:21 Ответить
Взагалі то - так. Є багато людей, які в принципі не виконують закони. Он той же Міндіч.
показать весь комментарий
11.11.2025 20:06 Ответить
Не виконувати і мати право не виконувати - це не одне й те саме.
показать весь комментарий
12.11.2025 10:06 Ответить
Ти ще впади і ніжками покоси, щоб всі бачили, що ти не хочеш. Відтоді, як з'явилося поняття держава, виникли і обов'язки громадян цієї держави, прописані для всіх без винятку. І там же прописана і довга хворостина для тих, хто ******** ніжками і кричатиме: "Не хочу!!!".
показать весь комментарий
11.11.2025 18:12 Ответить
Спочатку права обов'язки потім. А ти шурік не сучи ніжками завчасно.
показать весь комментарий
11.11.2025 20:15 Ответить
Ти вмагазині теж береш спочатку сметану, а потім пакування? Твої права загорнуті в обов'язки, щоб ними скористатися, доведеться попорпатися в обгортці. Доречі, шурік тобі на базарі сметану продає.
показать весь комментарий
12.11.2025 08:18 Ответить
Це вже схоже на совок головного мозку.
показать весь комментарий
11.11.2025 16:54 Ответить
вона перевіряла, в зєліной же ж оп-і, включно з найвеличнішим, всі дані обновили? ну шо ж так!!
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
"Суровиє годи прахооодят в баях за свабоооду страниии, за німі другіє пріхоооодят, ані будут тожеее трудниии"
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
Дорослій, впевненій в собі і психічно здоровій людині насрати, якої про неї думки незнайомі люди
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
Бгг... Рєшєтілова, в якій бригаді чоловік і сини?
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
Ні в якій вони за кордоном, в ви дурні воюйте за масштабну корупцію, за трирівневі захисти, за свавілля тцк, і за оцих мразот зелених.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:01 Ответить
Чому за кордоном? У них бронь, вони актори цирку.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:07 Ответить
Ви знаєте, я оце гімно на вентилятор накинув, але якось внутрішньо чекав, шо хтось напише "та ти шо, діти маленькі, а чоловік воює\воював". Бо я насправді нічо про них не знаю. Ну почекаємо трохи. Може я не правий і доведеться вибачатись.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:15 Ответить
Ну якщо так, то чорт який сидить в тцк з 22 року , сраку тре, і бумажки перекладає, то теж "воює" виходить? + Убд в нього ще може бути (за який хер?)
показать весь комментарий
11.11.2025 17:18 Ответить
Джерело доходу: Чоловік ПІБ: Кобилинський Ігор Володимирович

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю 5 495 997

https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/bbd9d1b8-e1f7-42c5-86fd-2f1fc0fe2dec
показать весь комментарий
11.11.2025 18:09 Ответить
ооххх... мда... зелена влада така зелена...
показать весь комментарий
11.11.2025 20:04 Ответить
Чоловік квіточки продає на могили воїнів, котячі і собачі корми, і має мільйонні доходи під час війни.
показать весь комментарий
11.11.2025 18:02 Ответить
Так, давайте поговоримо про базові речі, такі як права людини. Бусифікація, що характеризується незаконним позбавленням волі і силовими методами примусу - це незаконно. Більше того, якщо такі дії скоюються військовослужбовцями, то це взагалі воєнний злочин; і місце цим злочинцям - на лаві підсудних у Гаазі.
показать весь комментарий
11.11.2025 16:56 Ответить
Оце найбільша проблема. Не сама мобілізація а як її проводять, з одного боку розказують що тцк без поліції не мають права затримувати, а з іншого люди в масках без розпізнавальних знаків на евробляхах вивозять кудись людей, здебільшого в тцк. І поліція ігнорує звернення. Плюс мобілізований фактично безправніший за звинуваченого у вбивстві.
показать весь комментарий
18.11.2025 02:51 Ответить
О! Знову винну в усіх бідах ухилянти! А в як отой ухілес міндич виїхав з країни?! Тцк нічого не чула і не бачило, чи він вище всіх а всі хто на війні кріпаки? Ох я думаю цих мерзот просто будуть вішати біля вр
показать весь комментарий
11.11.2025 17:00 Ответить
При цьому вона зауважила, що вважає поганою та антигуманною практикою зникнення військовозобов'язаних зі зв'язку після доставлення їх до ТЦК Джерело: https://censor.net/ua/n3584457
- в кацапів навчились новоязу ? Чому не написати , що це просто незаконно і порушує права людини ?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:00 Ответить
А громадянин який забронювався, вкрав державні кошти призначені на оборону і спокійно виїхав за кордон ті відповідальні чи ні?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:02 Ответить
ти. бабо , подивися скільки міндічів позйобувало за кордон, таке враження що прикордонників не існує, поставте перелаз та ІДІТЬ У СРАКУ - буцім мени всраті
показать весь комментарий
11.11.2025 17:03 Ответить
Війна в Україні з 14го року, я нагадую. Тож ваш президент , який *** клав на повістки і цього не соромився, а публічно поо це казав, з ваших же слів "безвідповідальна людина, якій плювати на рідних" ще й з "хворою головою"?
Ви обережніше з таким, воно злопам'ятне та легко ображається. 😁
показать весь комментарий
11.11.2025 17:06 Ответить
Аби ти оновила і твої родичі. А ще краще, щоб твої родичі були на передовій
показать весь комментарий
11.11.2025 17:06 Ответить
Її чоловік військовослужбовець.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:26 Ответить
Барбершопний воїн?
показать весь комментарий
11.11.2025 17:40 Ответить
Там вище навели посилання, шо її чоловік - підприємець. Шось не клеїться.
показать весь комментарий
11.11.2025 20:07 Ответить
Ай-я-яй, ну пристыдила так пристыдила теперь замученные совестью потенциальные призывники как ломанутся в ТЦК, отбоя не будет...
показать весь комментарий
11.11.2025 17:23 Ответить
Повилазили сцикуни!
показать весь комментарий
11.11.2025 17:23 Ответить
Просто він діє так, як заклало в нього феміністичне суспільство.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:25 Ответить
Міндіч і брати Цукермани вже оновили дані, стали на облік і прошли ВЛК?
показать весь комментарий
11.11.2025 18:08 Ответить
Зате влада у нас надпотужно відповідальна. Куди не плюнь-суцільна відповідальність. І енергооб'єкти захистили і ракет наробили і Укрзалізниця процвітає і на енергетиці не мародерять. Чи Оля хоче сказати що народу суцільні обов'язки, а владі суцільні права?
показать весь комментарий
11.11.2025 18:13 Ответить
Спочатку в ТЦК убрали з програми всі данні тих , хто виключений з обліку, крім грошових мішків. Прийшов, оновив...не тільки дані але й військовий квиток, бо того вже нема. де ти виключений з обліку
показать весь комментарий
11.11.2025 18:56 Ответить
МНОГОДЕТНЫЙ НЕ ОБНОВИЛСЯ И ПОПАЛ НА ФРОНТ

КАКОЙ ТО ИДИОТИЗМ

то есть как инвалид без ног не обновился и попал на фронт
показать весь комментарий
11.11.2025 19:45 Ответить
Міндич зато відповідальний
показать весь комментарий
11.11.2025 22:39 Ответить
СКАЖИТЬ ЦЕ ЛУГАНСЬКИМ, ДОНЕЦЬКИМ, ХЕРСОНСЬКИМ, ХАРЬКОВСЬКИМ И Т.П. ЯКІ СИДЯТЬ В КИЄВІ Й ДАЛІ НА ЗАХІД !)
показать весь комментарий
12.11.2025 03:27 Ответить