6350 посетителей онлайн

"Тысячу Зеленского" профинансируют за счет соцзащиты детей и поддержки малообеспеченных, - СМИ

зеленський

Кабмин планирует выдать каждому украинцу по 1000 грн в рамках программы "зимняя поддержка", сократив расходы на программы социальной защиты детей и поддержку малообеспеченных семей.

Об этом говорится в сопроводительных документах к постановлению Кабинета Министров о выплате "зимней поддержки" в 2025 году, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Экономическую правду.

Документ раскрывает планы власти относительно количества лиц, которые должны получить "зимнюю поддержку" – 11 миллионов граждан (соответственно, расходы на выплату 1000 грн составят 11 млрд грн). Ранее же в правительстве публично заявляли, что ожидают, что тысячу гривен возьмут 10 миллионов человек (соответственно, расходы должны составить 10 млрд грн).

Как говорится в документах, выплата "зимней поддержки" всем украинцам будет происходить в рамках программы "Социальная защита граждан, попавших в сложные жизненные обстоятельства".

Однако средств, предусмотренных на данный момент в этой программе, будет недостаточно для того, чтобы 1000 грн смогли получить все 11 миллионов украинцев. Поэтому для того, чтобы профинансировать эту единовременную выплату, правительство решило перераспределить расходы из других программ социальной поддержки.

В частности, правительство предлагает уменьшить расходы по программе "Социальная защита детей и семьи" на 3,042 млрд грн, а также по программе "Поддержка малообеспеченных семей" на 1,483 млрд грн.

Соответственно, расходы на программу "Социальная защита граждан, попавших в сложные жизненные обстоятельства" (в рамках которой и будет выплачиваться "тысяча Зеленского") увеличат на 4,526 млрд грн.

Для того, чтобы иметь возможность осуществлять выплату "зимней поддержки" всем желающим в рамках программы поддержки лиц, попавших в сложные жизненные обстоятельства, правительство также предлагает изменить порядок использования средств по этой бюджетной программе.

Топ комментарии
+18
Не брав ні 6500 на початку , ні ту тисячу , і цю не візьму.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:28 Ответить
+17
я не знаю як коментувати цю Zельону дічь та ницість.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:28 Ответить
+14

показать весь комментарий
13.11.2025 22:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:

показать весь комментарий
13.11.2025 22:27 Ответить
Патужно приймаються патужні рішення - одне за одним, швидко-швидко((( Ідіоти, повністю кончені(((
показать весь комментарий
14.11.2025 00:01 Ответить
Не брав ні 6500 на початку , ні ту тисячу , і цю не візьму.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:28 Ответить
Чого? Міндичу нужніше?
показать весь комментарий
13.11.2025 22:30 Ответить
Це називається самоповага. Можете погуглити, що то таке.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:33 Ответить
То розказали б своїми словами. Чи ви без гугла не знаєте шо це таке?
показать весь комментарий
13.11.2025 22:38 Ответить
Слабенька відповідь. Краще було б промовчати.
показать весь комментарий
14.11.2025 00:04 Ответить
Ти статтю прочитав, чи тільки випендрюєшся?
Сказано, як для тебе. ВОВІНУ ТИСЯЧУ профінансують коштом малозабезпечених і дітей. До чого тут Міндіч?
показать весь комментарий
13.11.2025 22:49 Ответить
Вася, ти статтю читав?
показать весь комментарий
13.11.2025 23:08 Ответить
Вася, ти статтю читав?
показать весь комментарий
13.11.2025 23:09 Ответить
Краще б потужний з Міндіча ці кошти витряс...але то ж сусід та "єдіновєрєц"...😊
показать весь комментарий
14.11.2025 00:39 Ответить
я не знаю як коментувати цю Zельону дічь та ницість.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:28 Ответить
ось так
показать весь комментарий
13.11.2025 22:43 Ответить
Кожному! - заберуть у дітей і малозабезпечених і роздадуть міндічам - які ні в чому собі не відказують - їбанати!
показать весь комментарий
13.11.2025 22:29 Ответить
мін'єтдичу мільярди
а нам по 1000
ЗЕ ПНХ
показать весь комментарий
13.11.2025 22:32 Ответить
Що вибрали, те й маєте. Хтось змушував за зелене лайно голосувати? Чи не ясно було, що то лайно?
показать весь комментарий
13.11.2025 22:35 Ответить
"Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини". - ага ..міндічу перераХуйте
показать весь комментарий
13.11.2025 22:33 Ответить
Як КабМіндічі наказали з опу, так члЄни і роблять!!
показать весь комментарий
13.11.2025 22:33 Ответить
Нужно украинским коррупционерам всем эту эту тысячу выдать и заставить прожить хоть один месяц по решению суда, вот страшное наказание будет для них, а то миллиарды в своих сумках носят и не знают как оно другим.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:34 Ответить
Це геніальнно!
показать весь комментарий
13.11.2025 22:35 Ответить
це тисяча не зеленського
а народу України
ЗЕ покидьок копійки людям не дав
окрім мін₴єтдичів..цім дав грабувати скільки встигнуть
показать весь комментарий
13.11.2025 22:35 Ответить
Ну от 20 євро що змінить?
показать весь комментарий
13.11.2025 22:36 Ответить
та мабуть і льоні голубкову сьогодні б не вистачило, щоб купити своїй жєнє сапоги, в рамках компанії "зимова підтримка ріти льоньою". ))
показать весь комментарий
13.11.2025 23:11 Ответить
Все пенсіонери та малозабезпечені!
Кірдик всім Вам! На зиму раза 2-3 залишать без пенчіону, і навіть не пикните!

Z-е-патрон запустив лапу й у Ваші кишені!
Можете вже класти зуби на полицю, якщо вони у Вас ще звичайно є!
Так за кого Ви всі проголосували у 2019 році?!
Ваші слова: "...аби за кого, тільки не за Петра Олексійовича!"
При Петру Олексійовичу, такого нахабного та відвертого розграбовування держави, якщо її такою після всього цього ще можна назвати, навіть не було мови!
Корупціонери сиділи як миші під віниками!
показать весь комментарий
13.11.2025 22:37 Ответить
Іспанський сором. Зеcondom ввійде в анали історії, і не тільки. Його ім'ям буде названа одиниця вимірювання цинізму, брехні, зрадництва та нарцисизму- 1 зеcondom....
показать весь комментарий
13.11.2025 22:39 Ответить
він ввійде як в історію, так і в її анали, як перший могильщик України!
показать весь комментарий
13.11.2025 23:13 Ответить
З вибору самих українців...😢
показать весь комментарий
14.11.2025 00:40 Ответить
Завелика одиниця, незручно користуватись. Тільки Трампа можна поміняти в мікро, для решти може і піко буде забагато.
показать весь комментарий
13.11.2025 23:14 Ответить
Це взагалі дно. У міндічів хоча б позич паскуда.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:39 Ответить
Вот така "країна мрій Зеленського" !
показать весь комментарий
13.11.2025 22:41 Ответить
За такі рішення цих "рішателів" я б власноруч пристрелив. Без тіні сумніву.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:41 Ответить
З такими кірувальниками добра не буде абсолютні нездари
показать весь комментарий
13.11.2025 22:54 Ответить
А діти голосувати можуть? Ні? То до побачення! Піар найголовніше.
показать весь комментарий
13.11.2025 22:57 Ответить
Оце віслюк ******* мочить......потужність аж із дупи вилазе...
показать весь комментарий
13.11.2025 23:11 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 23:17 Ответить
ох сильно ...👍
показать весь комментарий
13.11.2025 23:40 Ответить
це чмо 🤡 до Польші чхурне ще до 15 листопада ...шоб пересидіти Майдан не в Україні ...
показать весь комментарий
13.11.2025 23:39 Ответить
За цією схемою стоїть Кремль. Подоляк не дасть збрехати💩
показать весь комментарий
13.11.2025 23:39 Ответить
Це міндіч не все спи@див)))
показать весь комментарий
14.11.2025 00:02 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 00:06 Ответить
Потужний щедро роздає гроші які призначалися малозабезпеченим..?!
А в Міндіча він не хоче конфіскувати..?!!!😡
показать весь комментарий
14.11.2025 00:36 Ответить
Не знаю, за чий рахунок, але торік за "тисячу Зеленського" (свою і дружини) передплатив місцеву газету на рік, сплатив за телефон lifecell на півроку, ще залишилось і на комуналку. Що тут поганого?
показать весь комментарий
14.11.2025 01:34 Ответить
Дурнуваті. Безнадійні.
показать весь комментарий
14.11.2025 01:35 Ответить
Гра на піаніно !!!
показать весь комментарий
14.11.2025 01:57 Ответить
Ай молодец
показать весь комментарий
14.11.2025 02:03 Ответить
Залізняк каже, що вр тепер і за бюджет не голосуватиме, так що подивимось, як ті тисячі летітимуть.
показать весь комментарий
14.11.2025 02:21 Ответить
А з витрат на утримання ВР, ОПи, КМУ - ні?
показать весь комментарий
14.11.2025 02:36 Ответить