8521 посетитель онлайн

Свириденко о программе "зимней поддержки": "Это не популизм"

зеленский,свириденко

Премьер-министр Юлия Свириденко отреагировала на обвинения в популизме в отношении правительственной программы "зимней поддержки".

Об этом она заявила во время закрытой встречи с журналистами, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Главком".

По словам главы правительства, цель инициативы - помочь гражданам, оказавшимся в сложных условиях. Свириденко подчеркнула, что критики государственных программ и те, кто действительно нуждается в помощи, не всегда являются одними и теми же людьми.

"Это - не популизм. Если не правительство, то кто должен помочь людям? Это наша работа, наша задача", - отметила премьер-министр.

Что предшествовало?

  • Напомним, что 1 ноября президент Украины Владимир Зеленский поручил правительству сформировать достаточно значимый пакет программ, которые заработают уже в декабре, - зимнюю поддержку.
  • Впоследствии Свириденко рассказала подробности новой "зимней поддержки".
Топ комментарии
+23
Брехати гріх, Юля.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:13 Ответить
+17
Зразу вірю.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:09 Ответить
+14
Бубочка сказав - бубочка зробив.
Це я про кінець. Єпохи бідності.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зразу вірю.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:09 Ответить
Це не популізм - це замануха
показать весь комментарий
04.11.2025 11:10 Ответить
Бубочка сказав - бубочка зробив.
Це я про кінець. Єпохи бідності.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:12 Ответить
Кінцем епохи бідності
Пан грає на роялі
показать весь комментарий
04.11.2025 13:54 Ответить
Брехати гріх, Юля.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:13 Ответить
воно вже інакше не може - профдеформація
показать весь комментарий
04.11.2025 11:17 Ответить
вона не бреше, бо не знає слова "популізм", і думає,що це щось з сексуального
показать весь комментарий
04.11.2025 11:34 Ответить
Translator

напевно скоро вибори зепідари жопу лизати начинають
показать весь комментарий
04.11.2025 11:14 Ответить
Вибори ще не скоро і не факт що будуть взагалі. Просто зепідари окрім популізму нічого більше не можуть.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:20 Ответить
Як єрмак наказав, так Свириденко із зелупнями з Будинку Уряду і глаголять!! Ось такі вони Патріоти у вишиванках, заради записів у трудовій книжці !!!
показать весь комментарий
04.11.2025 11:16 Ответить
Треба заборонити патріотизм та вишиванки?
показать весь комментарий
04.11.2025 11:33 Ответить
Сирійці не заборонили національний одяг, а лише повісили башарівських довбнів, що допомагали на посадах, убивати Сирійців!
Так що все набагато краще робити руками, ніж теліпати язиками про «люстрацію у сміттєвих баках»!!! Життя, підтверджує дієвість цих дій!
показать весь комментарий
04.11.2025 13:32 Ответить
Тіліпання язиками теж має неабиякий ефект, що довів 2019 рік.
показать весь комментарий
04.11.2025 13:34 Ответить
Це не популізм? А що це тоді? Підкуп громадян для рейтингів Боневтіка?
показать весь комментарий
04.11.2025 11:16 Ответить
показать весь комментарий
04.11.2025 11:19 Ответить
"це не популізм" - це "ВПОПУВЛІЗ", з "лізатором" своєму виборцю
показать весь комментарий
04.11.2025 11:19 Ответить
Президентство коксонутого з 2019 це суцільний популізм і піар
показать весь комментарий
04.11.2025 11:19 Ответить
це щоб не мучалася
показать весь комментарий
04.11.2025 11:27 Ответить
показать весь комментарий
04.11.2025 11:21 Ответить
Зелупа казав 200 міл'ярдів до кінця року бюджету не вистачає. Слуга урода розповідав що війсковим нема грошей підняти зарплатню навіть на 10тисяч. А усім роздати по тисячі гроші дивним чином знайшлись
показать весь комментарий
04.11.2025 11:25 Ответить
Він про гроші з Українців на будівництво хатинок-майнових комплексів у Козині для своїх зелупнів, мав на увазі!!! Про захист Українців від орків ******, як і від КОВІД-19, ніхто й думки не мав, в головах зеленського -разумкова+стефанчука та групи осіб з Урядового кварталу!!!!
Для них головне записи у трудовій книжці (для подальшого нарахування їм пенсіону), майнові придбання, виведені гроші з України (голова нацбанку знає), і втеча з України, як ригоАНАЛІВ, бакая, шурми, шиферів, дубілєтів, венедіктової, данилова, костіна, рябошапки,….
Патіхаму в лєс…
показать весь комментарий
04.11.2025 13:42 Ответить
ЗЕлена гидота запустіння України!
показать весь комментарий
04.11.2025 11:26 Ответить
Зазвичай зелений колір асоціювався з Ісламом, а тут таке...
показать весь комментарий
04.11.2025 11:34 Ответить
до речі любимий колір хабада, тому і вибрано для слуг уродів...
показать весь комментарий
04.11.2025 14:07 Ответить
100%
показать весь комментарий
04.11.2025 14:11 Ответить
Не популізм. Зеленізм.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:34 Ответить
Ригозелена мразота та допомога людям,насмішила так насмішила.
показать весь комментарий
04.11.2025 11:35 Ответить
Це не популізм??!
Це треш казнокрада!!!
показать весь комментарий
04.11.2025 11:35 Ответить
По 20 євро роздадуть, оце жирувати будемо
показать весь комментарий
04.11.2025 11:49 Ответить
дебілка свириденка не знає, що завдання уряду, яким вона керує, балансувати економікою, що б держава розвивалася, а не роздавати населенню, його ж гроші!!!
хоччааа.....
про що це я?
вона не чим не керує, вона подобається дєрьмаку.
цікаво, що таке унікальне робить стюардеса юля?
показать весь комментарий
04.11.2025 11:54 Ответить
Та ж ясно, всі притомні розуміють, що таким чином пропіхнули тєму з дофінансуванням Укрзалізниці, бо потужні зелені мєнєджери НЕобдристалися, керуючи цим важливим та стратегічним державним підприємством, яке чомусь за 6 років опинилось на межі банкрутства (ну тут 100% винен Байден ). А так да, Юлька, віримо тобі, який тут популізм, мені ж п...здєц як потрібен зимою халявний проїзд у плацкарті на боковій верхній полці.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:00 Ответить
Ну якщо на готелі в Буковелі підкинуть грошенят-то можна з"їздити.
показать весь комментарий
04.11.2025 14:18 Ответить
Дурнувате!!!! А на дрони всією громадою скидуємось!!! Сосна корабельна!!!
показать весь комментарий
04.11.2025 12:04 Ответить
Знов Юля, хоч і не Тимошенко, а така ж підступна!
показать весь комментарий
04.11.2025 12:05 Ответить
А що вам персонально поганого зробила Тимошенко? Може в борщ накакала? Тимошенко якщо й займалась популізмом, то він був на реальних справах - наприклад вона єдина з усіх прем'єрів підняла мінімальні зарплати і пенсії вище прожиткового мінімуму, припинила монопольну змову аптечних магнатів по ціноутворенню ліків, зробила доступною і розумною в комерційному плані розтаможку, що прибрало левову долю контрабанди і корупції на таможні. Якщо ви не в курсі, то сім'ї пенсіонерів за прем'єрства тієї Юльки для оплати комунальних послуг, на ліки і харчування вистачало однієї пенсії, а другу вони відкладали на депозит в Ощадбанк. Популістичні виплати від Юлії Тимошенко на дитину призвели до росту народжуваності після стабільного зниження до її прем'єрства. То був здоровий для нації популізм і порівнюючи його з квартальним цинічним знущанням, ви (пробачте за прямоту) або дурень, або ботяра паршивий.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:58 Ответить
У Зельоних все популізм. Починаючи з передвиборчої кампанії. І раптом це не популізм!
показать весь комментарий
04.11.2025 12:07 Ответить
Ти шо нас за дурнів маєш. Да це чистої води популізм
показать весь комментарий
04.11.2025 12:07 Ответить
Звісно не популізм, якщо свириденко з братом, керівництвом та зеленими слугами повернуть вкрадене. І на армію вистачить, і на оборону з економікою.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:09 Ответить
Це піаразм!
показать весь комментарий
04.11.2025 12:15 Ответить
https://t.me/BaluHUB777/21435 🐻Балу HUB🐻

Зимова підтримка?
Давайте почнемо з поставок від держави дронів, які не треба переробляти капітально.
Оце буде найбільша зимова підтримка! (с)
показать весь комментарий
04.11.2025 12:21 Ответить
дура, нищий пенсионер, ломанется в поездки, остальные или прячутся от тцк или работяги
показать весь комментарий
04.11.2025 12:32 Ответить
По-хорошому, з подібними ініціативами мали б виступати місцеві громади... А розумникам, яким "добре живеться" (інакше чому вони так здибилися?), варто поцікавитися, скільки людей в країні ледве зводить кінці з кінцями.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:41 Ответить
а когда гречку раздавать будут?
показать весь комментарий
04.11.2025 12:41 Ответить
Що ви там,очумєлая отара 73%,хоч поржали? Є можливість ще 3000 Ки їхати і ржати,може ,вже в останнє.
показать весь комментарий
04.11.2025 12:56 Ответить
А тим часом.... Держборг України перевищив вже 8 трильйонів грн !
Борг Укрзалізниці - 60,6 млрд грн
показать весь комментарий
04.11.2025 13:11 Ответить
Даушканееешна! Зильоная шоообла! Фсьо нитак, фсьо нам нитааак!
показать весь комментарий
04.11.2025 13:15 Ответить
Саме натуральний популізм.Знають ЗЕлені ублюдки що ЗЕленський політичний труп і давай йому рейтинги піднімати,на другий строк так хочеться.Тяжко від корита відірватись,тим паче що ЗЕленський повинен відповідати і за халатність і недбалість,в може і ще за що?
показать весь комментарий
04.11.2025 15:14 Ответить
А Свириденко не стюардеса Єрмака!!!
показать весь комментарий
04.11.2025 17:11 Ответить
Дійсно, "Це не популізм". Це вже дебілізм.
показать весь комментарий
04.11.2025 21:12 Ответить