9506 посетителей онлайн

Польша помогает украинским беженцам последний год, - Навроцкий

Навроцкий подписал закон о поддержке украинцев: что изменили

Президент Польши Кароль Навроцкий подписал закон о поддержке украинских граждан после внесения поправок, которые, по его мнению, делают документ справедливым для поляков.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет Interia Wydarzenia.

По словам Навроцкого, закон о помощи украинским беженцам, который поступил на его подпись в августе этого года, содержал положение о предоставлении безработным украинцам выплат по программе "800+" (ежемесячное пособие на ребенка в размере 800 злотых, которое получают семьи с детьми до 18 лет), поэтому он наложил на него вето.

Закон был подписан только после внесения поправок

Впоследствии президент Польши подписал отредактированный правительством законопроект о помощи гражданам Украины, который продлевает легальный статус украинских беженцев до 4 марта 2026 года, но ужесточает условия для получения социальных льгот.

"Я подписал закон уже во второй раз, потому что не хочу быть президентом хаоса, но я подчеркнул, и когда нас смотрит премьер-министр и парламентское большинство, то напоминаю, что я подписал этот закон о помощи украинцам в последний раз", – сказал он.

Кроме того, Навроцкий подчеркнул необходимость относиться к украинскому меньшинству с должным уважением, наравне с другими национальными меньшинствами в Польше.

"Мы находимся на таком социальном этапе, к которому мы созрели, и я надеюсь, что правительство работает над решениями, которые обеспечат наше благосостояние и комфортное проживание граждан Украины в нашей стране (...) и мы не попадем из-за правительства в хаос в марте следующего года", – добавил он.

Топ комментарии
+14
Зупинити війну зараз можна тільки капітулювати. Владося, ти сєпарок?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:25 Ответить
+13
Вимагаю репарації від польщі за окупацію ЗУНР 1919-1939 - 5 тис ойро щомісяця мені на рахунок пожиттєво. 🔪🔪🔪
показать весь комментарий
15.11.2025 11:11 Ответить
+12
Цілком згоден.чому здоровій молодій людині треба платити так виплатити 3 місяці.а потом хай працею.інваліди пенсіонери .багатодітні які залишились без житла згоден хай платять .ну якщо беженець з Києва чи Черкас поїхав як беженець і здае свою квартиру.в найм асам ще отримує гроші як беженець .то це як називається .?я 25 років пропрацював за кордоном .і маю пенсію 5070 крон мені ніхто житло недае і гроші теж в живу й досі працюю
показать весь комментарий
15.11.2025 11:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Єто как ЕС решит, гнида.
показать весь комментарий
15.11.2025 11:11 Ответить
ЕС, вирішує тільки терміни перебування. А гроші сплачують конкретні країни
показать весь комментарий
15.11.2025 11:15 Ответить
на чем же он пиариться будет? а еще же волынксая резня бензопилой останется и биндера
показать весь комментарий
15.11.2025 14:22 Ответить
Вимагаю репарації від польщі за окупацію ЗУНР 1919-1939 - 5 тис ойро щомісяця мені на рахунок пожиттєво. 🔪🔪🔪
показать весь комментарий
15.11.2025 11:11 Ответить
заголовок по-дебильному написан
показать весь комментарий
15.11.2025 11:13 Ответить
Ну це зрозуміло, що неможливо багато років витрачати кошти на іноземних громадян..
На п'ятий рік, більшість вже могла інтегуватися у супільство.
Тим бвльше, що у Європі допомогу біженцям - українцям більшість країн взагалі не надає..
Польща, Німеччина, Швейцарі, Чехія, Бельгія, Нідерланди- виключення..
Інші нічого не платять
показать весь комментарий
15.11.2025 11:14 Ответить
Польща вся існує на американські гроші.
показать весь комментарий
15.11.2025 11:15 Ответить
Ну хто на " мериканські", хто на медведчуківські
Artcore

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 28.10.2025
показать весь комментарий
15.11.2025 11:16 Ответить
Дозволяю підірвати медвещука самокатом, соросятко
показать весь комментарий
15.11.2025 11:23 Ответить
Соросятко?))) "Віллі, ніґа?"
показать весь комментарий
15.11.2025 11:29 Ответить
ні на гроші Брюсселя,найбільший отримувач з усіх,23 млрд/Є щорічно подачок. Ось на цьому й тримається вся гоноровість "успішних" та європейських ляхів...
показать весь комментарий
15.11.2025 11:19 Ответить
так Польщу і Штати створили - 13 пункт Вудро Вільсона, та щей Західні українські землі туди віддали, назвавши усіх поляками... Не розбираючись, що нац герой Шаттів Костюшко - був ополячений русин-українець.
показать весь комментарий
15.11.2025 13:29 Ответить
Поляки заробляють на українцях 17 мільярдів злотих на рік. Витрачають 5 мільярдів. Це інформація від офіційних осіб уряду Польщі. Про яке "витрачання коштів" йдеться? Йде заробляння на українцях.
показать весь комментарий
15.11.2025 12:01 Ответить
В городі бузина, в Києві дядько.
Так будь-яка країна фігурально "заробляє" на власних громадянах і на іноземцях, хто працює і сплачує податки.
Але ніхто нікого не тримає. Не бажаєш, щоб на тобі " хтось заробляв- у джуглі південної Америки, там де не існує держави. Там на тобі точно ніхто не заробить.
показать весь комментарий
15.11.2025 13:27 Ответить
Гіспанка, вже інтегрувалася у гіспанське суспільство? Мову вивчила? Працюєш? Чи тільки засмагаєш та шопишся?
показать весь комментарий
15.11.2025 13:51 Ответить
Посунуть українці далі?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:15 Ответить
Я б ніколи в країну варшавського блоку не їхав, навіть на територію бувшого гдр не їхав - corrupted by moscovia
показать весь комментарий
15.11.2025 11:16 Ответить
Ну - так - Швейцарія і Польща - небо і земля
показать весь комментарий
15.11.2025 11:20 Ответить
Я в Україні поки ще.
показать весь комментарий
15.11.2025 11:24 Ответить
Та хоть в Габоні - це ж мого висновку не міняє
показать весь комментарий
15.11.2025 11:30 Ответить
500 тисяч здорових чоловіків не завадять в мобілізації, четвертий рік сидять тільки сраки гріють.
показать весь комментарий
15.11.2025 11:16 Ответить
Зупинити війну зараз можна тільки капітулювати. Владося, ти сєпарок?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:25 Ответить
це ти про ментів прокурорів та суддів які на присязі, а не воюють, а також квартал95?
показать весь комментарий
15.11.2025 13:25 Ответить
І вони теж
показать весь комментарий
15.11.2025 13:28 Ответить
вони не теж - вони основні, бо давали присягу
показать весь комментарий
15.11.2025 14:02 Ответить
Питання. Ляхи десь платять 200 Є,німці 550Є /міс. Питання,чого там сидить 1 млн т.з. біженців? Терплять зневагу від маленьких ляхів,побої,образи,приниження і все це за 8600 грн подачки? Може,нам не треба взагалі згадувати про це біженське стадо?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:17 Ответить
А ти з якої череди, кацапе?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:32 Ответить
французська біженська отара? скільки євро платять,менше ніж у Німеччині? араби часто ганяють?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:36 Ответить
відповідай на питання,біженська ти промокашка!
показать весь комментарий
15.11.2025 13:25 Ответить
Це все , до потрібно знати про поляків.
показать весь комментарий
15.11.2025 11:25 Ответить
От проблема... Навроцькому відомий вислів: "Голосування ногами..."? Вони вже один раз "обпеклися", "хапнувши шилом патоки..." - коли почали бороться з українським зерном. Україна перемістила потоки експорту зерна на південний регіон. І польські залізничники та елеватори залишилися без заробітку. Те саме було і у сфері сільського господарства - частина урожаю згнила на полях і в сховищах - бо не вистачало робочих рук для збирання врожаю та його переробки... Коли поляки припинять виплати допомоги - українці переберуться в сусідні країни... Кому від того легше стане?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:26 Ответить
показать весь комментарий
15.11.2025 11:47 Ответить
А який стосунок маю я до заяв Навроцького? Адже полеміка на цій гілці стосується саме цього... Я написав адміну скаргу на Навроцького?
"Сдаётся мне, мил человек, что ты - провокатор..."
показать весь комментарий
15.11.2025 11:53 Ответить
Вибачай, "друже", що кацапською, але якраз про тебе..
показать весь комментарий
15.11.2025 11:48 Ответить
А я ОБОМА мовами... І теж "про тебе"...
показать весь комментарий
15.11.2025 11:55 Ответить
Но с другой стороны - нельзя быть безработным беженцем 5 лет. Если конечно ты не ребенок, не старик и не инвалид - за такое время можно спокойно выучить язык - тем более польский, и устроиться на работу чтобы не сидеть на шее страны которая тебя приняла. И у меня есть примеры когда люди поначалу на работе общались через гугл переводчик, а сейчас уже совершенно спокойно разговаривают на языке раньше из которого не знали ни слова. Было бы желание.
показать весь комментарий
15.11.2025 11:55 Ответить
А я заперечую? Але Навроцький пропонує "вихлюпнуть з будною водою і дитину...".
показать весь комментарий
15.11.2025 11:58 Ответить
Цілком згоден.чому здоровій молодій людині треба платити так виплатити 3 місяці.а потом хай працею.інваліди пенсіонери .багатодітні які залишились без житла згоден хай платять .ну якщо беженець з Києва чи Черкас поїхав як беженець і здае свою квартиру.в найм асам ще отримує гроші як беженець .то це як називається .?я 25 років пропрацював за кордоном .і маю пенсію 5070 крон мені ніхто житло недае і гроші теж в живу й досі працюю
показать весь комментарий
15.11.2025 11:26 Ответить
ніфігасобі який ти молодець-горобець я прям чуть слезу не пустив від твого потужного спіча) Тільки одне питання, я от з Черкас, чи хочу я щоб мої діти тряслись від кожного гулу шахеда, від кожного вибуху, щоб вони сиділи по сирих підвалах в садочках і школах і чекати коли той транзитний шахед не далі полетить а впаде на голову? І все це без світла, води і тепла? Це комфортне життя для моїх дітей? Чи ти думаєш всі хто їде, їдуть виключно на "золоті гори" виплат? Треба бути ну дуже тупим, таким як ти, щоб так вважати. Ні кого не цікавить думка якогось там старого пердуна чи заброньованого імбіцила і тебе ніяким буєм не повинно хвилювати хто що і як там здає чи не здає, це справа вже до правоохоронних органів тої чи іншої країни якщо відбувається щось подібне, но точно не твоя.
показать весь комментарий
15.11.2025 13:58 Ответить
А "біженцям" з Київської, Черкаської, Львівської та інших неокупованих областей, нема куди повернутись?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:26 Ответить
я з Черкас, тебе яким буем це гребе уважаемий? Ну подобається тобі сидіти по сирих підвалах серед ночі без світла і опалення з дітьми - сиди, мені наприклад це нафіг нада? У нас надзвичайний стан по всій країні чи ні? чи чому у тебе "біженці" у кавичках клоуне, ти взагалі знаєш хто такий біженець? Всі питання риторичні.
показать весь комментарий
15.11.2025 14:02 Ответить
Сейм відхилив законопроект Навроцького про "бандеризм", про громадянство і про палки в колеса для українців. Уряд Туска далі вирішуватиме підтримку українців. Джинса для відволікання уваги від корупції зєлєнскава
показать весь комментарий
15.11.2025 11:29 Ответить
можливо...
показать весь комментарий
15.11.2025 11:37 Ответить
Дай-то Боже!
показать весь комментарий
15.11.2025 11:58 Ответить
Боти, як там мішаня подоляк? Бачу ви тут зібрались🤣
показать весь комментарий
15.11.2025 11:31 Ответить
До березня 2026 - це на рік? Хтось рахувати не вміє?
І потім - цей термін не про гроші, а про легальний статус українців у Польщі. То він торкнеться не тільки безробітних, але ВСІХ, включно з дітьми! Тобто виявляється, що залишилось 4,5 місяця, і українці у Польщі стають нелегалами, чілішолі? І це питання дуууже недаремне та серйозне!
Чи я щось невірно зрозуміла?
показать весь комментарий
15.11.2025 11:57 Ответить
мое мнение, я бы очень тщательно фильтровал бы этих "беженцев"
там много "беженцев" из регионов, которых война не коснулась фактически; а также достаточно состоятельных людей, которые могут себе позволить это "беженство" из других областей
я лично считаю, что в состоянии войны нам границы нужно было закрыть для всех, кроме тех, кто реально выполняет какие-то миссии для страны: военные, политические или экономические, но это должно тщательно проверяться и быть командировкой, а не бегством.
показать весь комментарий
15.11.2025 12:21 Ответить
Ще є окрема місія Шлях)
показать весь комментарий
15.11.2025 14:01 Ответить
а я вважаю, що ти повинен бути в окопі але чомусь ти не там. Чому я віддав своє здоровья пригаючи з ями в яму а ти сидиш тут розглагольствуєш шо кому де і як доживати? Це кого там війна "не коснулась" уйопиш ти руснявий?
показать весь комментарий
15.11.2025 14:04 Ответить
Багато чим помогла европа.памятую перші дні в потім місяці війни .брно- чехія.люди несли на пункти приему продукти Сахара тушонку шоколад . Одежу.да і я носив не раз .і гроші переказував в консульство .шкода що тоді не прийшли військові до влади дуже шкода військовий стан і вся влада військовим які захищають країну .кордон закрити .все і чистити тіх хто грабував країну 30 років .непотрібно набу сап прокуратуру.уряд передати військовим ті що на фронтах.тоді буде порядок
показать весь комментарий
15.11.2025 12:32 Ответить
Коли собаці немає чого робити, вона викусує блох. Коли немає що робити Навроцькому, він нападає на українців.
показать весь комментарий
15.11.2025 12:36 Ответить
Я хз який той Навроцький, та він з математикою зовсім не знайомий.
Українці дають у бюджет Польші 17 міліардів злотих кожен рік.
Польша витрачає на ці 800 і ще мед допомогу українцям 5 міліардів що рік.
Питання де Навроцький знайде ці 12 лярдів на рік якщо українці просто поїдуть західніше в Німетчину, Іспанію і Францію?
Саме собі в ногу стріляє як і №уйло на маскві.
показать весь комментарий
15.11.2025 12:43 Ответить
Ти погодишся, щоб в твій дім заїхали кацапи і платили тобі за оренду?
показать весь комментарий
15.11.2025 13:11 Ответить
нічого не зрозумів.
Ти кажеш що трудяги українці і людожери кацапи це такі самі, тобто на твоїй шальці терез вони однаково важать?
показать весь комментарий
15.11.2025 13:23 Ответить
Я тобі не про свої шальки, в про польські. Якщо ти ненавидиш кацапів, то поляки можуть ненавидить українців? Та і по коментарям на цьому форумі я бачу, що і багато українців ненавидять поляків. Так що це взаємно. Тому мені незрозуміло, чому ти дивуєшся?
показать весь комментарий
15.11.2025 13:33 Ответить
ти дурне, українці заїхали в польщу як кацапи в Україну? Тобі ж написали - українці рятують Польщу, як през Шаттів Вудро Вільсон врятував їх в 1919 та створив з нічого Польщу, віддавши їй Західні українські землі
показать весь комментарий
15.11.2025 13:24 Ответить
Я не про тих кацапів, які заїхали в Україну зі зброєю в руках. А про звичайних мирних кацапів, яким просто немає де жити і вони вирішили, що твій дім їм підходить і вони готові щедро тобі платити, але будуть жити в тебе )
показать весь комментарий
15.11.2025 13:34 Ответить
в рашкі більше 30% етнічних окацаплених українців - дивимось перепис 1926 року.
якщо вони проходять перевірку СБУ та тести на знання мови, і відчувають себе українцями, будь ласка - купляйте\знімайте помешкання живіть платіть податки розвивайте Країну. Так для прикладу, на початку 90х коли тільки починали їздити в Китай, у Хабаровську та окрузі на базарах усі говорили та вітались українською! І це після СРСР, що фсб-шні кацапи наразі зробили відомо.
А мирні "справжні" кацапи не потрібні - вони і так з 2016 року не могли заїзжати, нехай чалять на болотах
показать весь комментарий
15.11.2025 13:57 Ответить
Пропонуєш і українцям у Польщі здавати тести на знання польської мови? І повинні відчувати себе поляками?
показать весь комментарий
15.11.2025 14:14 Ответить
І ще раз.мені 65 я не бот .при Кучмі виїхав з України .пропрацював в Чехії. Дістав пенсію .зараз приїхав помогти Україні .міг би висратись да жалко молодих.хлопців .помогаю .540 гривень кожний місяць від тоді як навчалась війна . повторюю віддати владу військовим. Вони самі знають що їм потрібно для фронту.чихоть один депутат знащо треба військовим бригадам сьогодні .завтра?він не зна.так само як і всі останні .?що зараз робиться на фронті .що треба ?якій бригаді?фронту?
показать весь комментарий
15.11.2025 13:04 Ответить
чим ти приїхав помогти помагальщик, де ти? де твої діти\зятьки\онуки? вони теж всі приїхали помогти, чи ти один знаючи що тобі нічого не загрожує звиздиш сидиш який ти герой? зараз би вже сидів в посадці зі спорудами які встиг собі викопати саперною лопаткою під обстрілами 24\7. **** як же в мене горить срака від цих патріотів диванний і помагальщиків які поза призовним віком або заброньовані і тому кукарікають про свій патріотизм з усіх шпарин. Я на відміну від тебе сидів на нулі 4 місяці і 23 дня з яких майже 2 місяці взагалі без ротацій і я не знаю як я живим залишився! біжи давай в ТЦК тебе добровільно візьмуть навіть в 65! є багато роботи, ажеж ти не підеш, бо одне діло чесати яхиком а інше - робити.
показать весь комментарий
15.11.2025 14:11 Ответить
А це падло Навроцький ощетинився...
Забуло чорт, що воно існує завдяки ополяченому русину-українецю Костюшко, який зробив для Штатів те, через що президенат Шаттів Вудро Вільсона 24 травня 1919 року подарував Польщі незалежність, домовившись з СРСР на Ризькій "сходці" та віддавши Польщі Західні українські землі, куди поляки масово заселились і де почалась Пацифікація та знущання над українцями.
Польща вже забула про ці подарунки?

показать весь комментарий
15.11.2025 13:21 Ответить
поляки це гієна Європи (В.Черчіль),а гієна пам"ятає лише те де лежить стерво яким можна поживитися...
показать весь комментарий
15.11.2025 13:27 Ответить
показать весь комментарий
15.11.2025 13:51 Ответить
Так поляки будуть жерти траву лиш би самім не воювати, це сцикливі гієни Європи, це в них давно така кличка.
показать весь комментарий
15.11.2025 13:30 Ответить
Нічого страшного, переїдуть у країни де краще ставлення.
показать весь комментарий
15.11.2025 13:57 Ответить