9835 відвідувачів онлайн

Польща допомагає українським біженцям останній рік, - Навроцький

Навроцький підписав закон про підтримку українців: що змінили

Президент Польщі Кароль Навроцький підписав закон про підтримку українських громадян після внесення поправок, які, на його думку, роблять документ справедливим для поляків.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Interia Wydarzenia.

За словами Навроцького, закон про допомогу українським біженцям, який надійшов на його підпис в серпні цього року, містив положення про надання безробітним українцям виплат за програмою "800+" (щомісячна допомога на дитину в розмірі 800 злотих, яку отримують сім’ї з дітьми до 18 років), тому він наклав на нього вето.

Закон був підписаний лише після внесення поправок

Згодом президент Польщі підписав відредагований урядом законопроєкт про допомогу громадянам України, що продовжує легальний статус українських біженців до 4 березня 2026 року, але посилює умови для отримання соціальних пільг.

"Я підписав закон вже вдруге, бо не хочу бути президентом хаосу, але я наголосив, і коли нас дивиться прем’єр-міністр і парламентська більшість, то нагадую, що я підписав цей закон про допомогу українцям востаннє", – сказав він.

Окрім цього, Навроцький наголосив на необхідності ставитися до української меншини з належною повагою, водночас на рівні з іншими національними меншинами в Польщі.

"Ми перебуваємо на такому соціальному етапі, до якого ми дозріли, і я сподіваюся, що уряд працює над рішеннями, які забезпечать наш добробут і комфортне проживання громадян України в нашій країні (...) і ми не потрапимо через уряд у хаос у березні наступного року", – додав він.

Топ коментарі
+15
Зупинити війну зараз можна тільки капітулювати. Владося, ти сєпарок?
показати весь коментар
15.11.2025 11:25 Відповісти
+14
Вимагаю репарації від польщі за окупацію ЗУНР 1919-1939 - 5 тис ойро щомісяця мені на рахунок пожиттєво. 🔪🔪🔪
показати весь коментар
15.11.2025 11:11 Відповісти
+13
Поляки заробляють на українцях 17 мільярдів злотих на рік. Витрачають 5 мільярдів. Це інформація від офіційних осіб уряду Польщі. Про яке "витрачання коштів" йдеться? Йде заробляння на українцях.
показати весь коментар
15.11.2025 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Єто как ЕС решит, гнида.
показати весь коментар
15.11.2025 11:11 Відповісти
ЕС, вирішує тільки терміни перебування. А гроші сплачують конкретні країни
показати весь коментар
15.11.2025 11:15 Відповісти
на чем же он пиариться будет? а еще же волынксая резня бензопилой останется и биндера
показати весь коментар
15.11.2025 14:22 Відповісти
Вимагаю репарації від польщі за окупацію ЗУНР 1919-1939 - 5 тис ойро щомісяця мені на рахунок пожиттєво. 🔪🔪🔪
показати весь коментар
15.11.2025 11:11 Відповісти
заголовок по-дебильному написан
показати весь коментар
15.11.2025 11:13 Відповісти
Ну це зрозуміло, що неможливо багато років витрачати кошти на іноземних громадян..
На п'ятий рік, більшість вже могла інтегуватися у супільство.
Тим бвльше, що у Європі допомогу біженцям - українцям більшість країн взагалі не надає..
Польща, Німеччина, Швейцарі, Чехія, Бельгія, Нідерланди- виключення..
Інші нічого не платять
показати весь коментар
15.11.2025 11:14 Відповісти
Польща вся існує на американські гроші.
показати весь коментар
15.11.2025 11:15 Відповісти
Ну хто на " мериканські", хто на медведчуківські
Artcore

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 28.10.2025
показати весь коментар
15.11.2025 11:16 Відповісти
Дозволяю підірвати медвещука самокатом, соросятко
показати весь коментар
15.11.2025 11:23 Відповісти
Соросятко?))) "Віллі, ніґа?"
показати весь коментар
15.11.2025 11:29 Відповісти
ні на гроші Брюсселя,найбільший отримувач з усіх,23 млрд/Є щорічно подачок. Ось на цьому й тримається вся гоноровість "успішних" та європейських ляхів...
показати весь коментар
15.11.2025 11:19 Відповісти
так Польщу і Штати створили - 13 пункт Вудро Вільсона, та щей Західні українські землі туди віддали, назвавши усіх поляками... Не розбираючись, що нац герой Шаттів Костюшко - був ополячений русин-українець.
показати весь коментар
15.11.2025 13:29 Відповісти
Поляки заробляють на українцях 17 мільярдів злотих на рік. Витрачають 5 мільярдів. Це інформація від офіційних осіб уряду Польщі. Про яке "витрачання коштів" йдеться? Йде заробляння на українцях.
показати весь коментар
15.11.2025 12:01 Відповісти
В городі бузина, в Києві дядько.
Так будь-яка країна фігурально "заробляє" на власних громадянах і на іноземцях, хто працює і сплачує податки.
Але ніхто нікого не тримає. Не бажаєш, щоб на тобі " хтось заробляв- у джуглі південної Америки, там де не існує держави. Там на тобі точно ніхто не заробить.
показати весь коментар
15.11.2025 13:27 Відповісти
Гіспанка, вже інтегрувалася у гіспанське суспільство? Мову вивчила? Працюєш? Чи тільки засмагаєш та шопишся?
показати весь коментар
15.11.2025 13:51 Відповісти
Посунуть українці далі?
показати весь коментар
15.11.2025 11:15 Відповісти
Я б ніколи в країну варшавського блоку не їхав, навіть на територію бувшого гдр не їхав - corrupted by moscovia
показати весь коментар
15.11.2025 11:16 Відповісти
Ну - так - Швейцарія і Польща - небо і земля
показати весь коментар
15.11.2025 11:20 Відповісти
Я в Україні поки ще.
показати весь коментар
15.11.2025 11:24 Відповісти
Та хоть в Габоні - це ж мого висновку не міняє
показати весь коментар
15.11.2025 11:30 Відповісти
500 тисяч здорових чоловіків не завадять в мобілізації, четвертий рік сидять тільки сраки гріють.
показати весь коментар
15.11.2025 11:16 Відповісти
Зупинити війну зараз можна тільки капітулювати. Владося, ти сєпарок?
показати весь коментар
15.11.2025 11:25 Відповісти
це ти про ментів прокурорів та суддів які на присязі, а не воюють, а також квартал95?
показати весь коментар
15.11.2025 13:25 Відповісти
І вони теж
показати весь коментар
15.11.2025 13:28 Відповісти
вони не теж - вони основні, бо давали присягу
показати весь коментар
15.11.2025 14:02 Відповісти
Питання. Ляхи десь платять 200 Є,німці 550Є /міс. Питання,чого там сидить 1 млн т.з. біженців? Терплять зневагу від маленьких ляхів,побої,образи,приниження і все це за 8600 грн подачки? Може,нам не треба взагалі згадувати про це біженське стадо?
показати весь коментар
15.11.2025 11:17 Відповісти
А ти з якої череди, кацапе?
показати весь коментар
15.11.2025 11:32 Відповісти
французська біженська отара? скільки євро платять,менше ніж у Німеччині? араби часто ганяють?
показати весь коментар
15.11.2025 11:36 Відповісти
відповідай на питання,біженська ти промокашка!
показати весь коментар
15.11.2025 13:25 Відповісти
Це все , до потрібно знати про поляків.
показати весь коментар
15.11.2025 11:25 Відповісти
От проблема... Навроцькому відомий вислів: "Голосування ногами..."? Вони вже один раз "обпеклися", "хапнувши шилом патоки..." - коли почали бороться з українським зерном. Україна перемістила потоки експорту зерна на південний регіон. І польські залізничники та елеватори залишилися без заробітку. Те саме було і у сфері сільського господарства - частина урожаю згнила на полях і в сховищах - бо не вистачало робочих рук для збирання врожаю та його переробки... Коли поляки припинять виплати допомоги - українці переберуться в сусідні країни... Кому від того легше стане?
показати весь коментар
15.11.2025 11:26 Відповісти
показати весь коментар
15.11.2025 11:47 Відповісти
А який стосунок маю я до заяв Навроцького? Адже полеміка на цій гілці стосується саме цього... Я написав адміну скаргу на Навроцького?
"Сдаётся мне, мил человек, что ты - провокатор..."
показати весь коментар
15.11.2025 11:53 Відповісти
Вибачай, "друже", що кацапською, але якраз про тебе..
показати весь коментар
15.11.2025 11:48 Відповісти
А я ОБОМА мовами... І теж "про тебе"...
показати весь коментар
15.11.2025 11:55 Відповісти
Я не "стукав" - можеш передивиться гілку "рада форумчан"... Мого звернення, щодо тебе, там немає...
А от тебе адмін "почистив" - бо ти "кактуси" провокативні, викладаєш...
показати весь коментар
15.11.2025 14:55 Відповісти
Но с другой стороны - нельзя быть безработным беженцем 5 лет. Если конечно ты не ребенок, не старик и не инвалид - за такое время можно спокойно выучить язык - тем более польский, и устроиться на работу чтобы не сидеть на шее страны которая тебя приняла. И у меня есть примеры когда люди поначалу на работе общались через гугл переводчик, а сейчас уже совершенно спокойно разговаривают на языке раньше из которого не знали ни слова. Было бы желание.
показати весь коментар
15.11.2025 11:55 Відповісти
А я заперечую? Але Навроцький пропонує "вихлюпнуть з будною водою і дитину...".
показати весь коментар
15.11.2025 11:58 Відповісти
В Польше помогают только пенсионерам(оплачивают жилье и кормят).Именно про этих людей говорит президент польши?Я сам лично знал пару с Мариуполя которым за 70 лет.И что их теперь выкинут на улицу?И в Польше все кто может работать-работают.Просто все!!! ЯЭто в ФРГ большенство сидит на пособиях.Но в Германии трудно устроится на работу.
Популисткая херьня гоноровых!вот такие они братушки.
показати весь коментар
15.11.2025 15:37 Відповісти
Цілком згоден.чому здоровій молодій людині треба платити так виплатити 3 місяці.а потом хай працею.інваліди пенсіонери .багатодітні які залишились без житла згоден хай платять .ну якщо беженець з Києва чи Черкас поїхав як беженець і здае свою квартиру.в найм асам ще отримує гроші як беженець .то це як називається .?я 25 років пропрацював за кордоном .і маю пенсію 5070 крон мені ніхто житло недае і гроші теж в живу й досі працюю
показати весь коментар
15.11.2025 11:26 Відповісти
ніфігасобі який ти молодець-горобець я прям чуть слезу не пустив від твого потужного спіча) Тільки одне питання, я от з Черкас, чи хочу я щоб мої діти тряслись від кожного гулу шахеда, від кожного вибуху, щоб вони сиділи по сирих підвалах в садочках і школах і чекати коли той транзитний шахед не далі полетить а впаде на голову? І все це без світла, води і тепла? Це комфортне життя для моїх дітей? Чи ти думаєш всі хто їде, їдуть виключно на "золоті гори" виплат? Треба бути ну дуже тупим, таким як ти, щоб так вважати. Ні кого не цікавить думка якогось там старого пердуна чи заброньованого імбіцила і тебе ніяким буєм не повинно хвилювати хто що і як там здає чи не здає, це справа вже до правоохоронних органів тої чи іншої країни якщо відбувається щось подібне, но точно не твоя.
показати весь коментар
15.11.2025 13:58 Відповісти
В Польше всі українці працюють.Допомогать лише пенсіонерам.
показати весь коментар
15.11.2025 15:39 Відповісти
А "біженцям" з Київської, Черкаської, Львівської та інших неокупованих областей, нема куди повернутись?
показати весь коментар
15.11.2025 11:26 Відповісти
я з Черкас, тебе яким буем це гребе уважаемий? Ну подобається тобі сидіти по сирих підвалах серед ночі без світла і опалення з дітьми - сиди, мені наприклад це нафіг нада? У нас надзвичайний стан по всій країні чи ні? чи чому у тебе "біженці" у кавичках клоуне, ти взагалі знаєш хто такий біженець? Всі питання риторичні.
показати весь коментар
15.11.2025 14:02 Відповісти
Як воно, в Польші, все добре? ХужєНє будєт?
показати весь коментар
15.11.2025 16:23 Відповісти
Сейм відхилив законопроект Навроцького про "бандеризм", про громадянство і про палки в колеса для українців. Уряд Туска далі вирішуватиме підтримку українців. Джинса для відволікання уваги від корупції зєлєнскава
показати весь коментар
15.11.2025 11:29 Відповісти
можливо...
показати весь коментар
15.11.2025 11:37 Відповісти
Дай-то Боже!
показати весь коментар
15.11.2025 11:58 Відповісти
Боти, як там мішаня подоляк? Бачу ви тут зібрались🤣
показати весь коментар
15.11.2025 11:31 Відповісти
До березня 2026 - це на рік? Хтось рахувати не вміє?
І потім - цей термін не про гроші, а про легальний статус українців у Польщі. То він торкнеться не тільки безробітних, але ВСІХ, включно з дітьми! Тобто виявляється, що залишилось 4,5 місяця, і українці у Польщі стають нелегалами, чілішолі? І це питання дуууже недаремне та серйозне!
Чи я щось невірно зрозуміла?
показати весь коментар
15.11.2025 11:57 Відповісти
Допомагали лише пенсіонерам и давали 800 злотих на дитину(якщо батьки офіційно працевлаштовані ).Я так розумію хочуть викинути стариків на вулицю.Я знав пару з Маріуполя яким було за 70ть років.Вся допомога-сплачували маленьку кімнату в старому "будинку відпочинку" и безкоштовно давали харчі(і не так щоб багато).
Думаю,що ніхто їм( гоноровим)цього не дасть зробити.
показати весь коментар
15.11.2025 15:46 Відповісти
мое мнение, я бы очень тщательно фильтровал бы этих "беженцев"
там много "беженцев" из регионов, которых война не коснулась фактически; а также достаточно состоятельных людей, которые могут себе позволить это "беженство" из других областей
я лично считаю, что в состоянии войны нам границы нужно было закрыть для всех, кроме тех, кто реально выполняет какие-то миссии для страны: военные, политические или экономические, но это должно тщательно проверяться и быть командировкой, а не бегством.
показати весь коментар
15.11.2025 12:21 Відповісти
Ще є окрема місія Шлях)
показати весь коментар
15.11.2025 14:01 Відповісти
а я вважаю, що ти повинен бути в окопі але чомусь ти не там. Чому я віддав своє здоровья пригаючи з ями в яму а ти сидиш тут розглагольствуєш шо кому де і як доживати? Це кого там війна "не коснулась" уйопиш ти руснявий?
показати весь коментар
15.11.2025 14:04 Відповісти
мне все равно, что ты там считаешь
показати весь коментар
15.11.2025 16:04 Відповісти
Багато чим помогла европа.памятую перші дні в потім місяці війни .брно- чехія.люди несли на пункти приему продукти Сахара тушонку шоколад . Одежу.да і я носив не раз .і гроші переказував в консульство .шкода що тоді не прийшли військові до влади дуже шкода військовий стан і вся влада військовим які захищають країну .кордон закрити .все і чистити тіх хто грабував країну 30 років .непотрібно набу сап прокуратуру.уряд передати військовим ті що на фронтах.тоді буде порядок
показати весь коментар
15.11.2025 12:32 Відповісти
Коли собаці немає чого робити, вона викусує блох. Коли немає що робити Навроцькому, він нападає на українців.
показати весь коментар
15.11.2025 12:36 Відповісти
Я хз який той Навроцький, та він з математикою зовсім не знайомий.
Українці дають у бюджет Польші 17 міліардів злотих кожен рік.
Польша витрачає на ці 800 і ще мед допомогу українцям 5 міліардів що рік.
Питання де Навроцький знайде ці 12 лярдів на рік якщо українці просто поїдуть західніше в Німетчину, Іспанію і Францію?
Саме собі в ногу стріляє як і №уйло на маскві.
показати весь коментар
15.11.2025 12:43 Відповісти
Ти погодишся, щоб в твій дім заїхали кацапи і платили тобі за оренду?
показати весь коментар
15.11.2025 13:11 Відповісти
нічого не зрозумів.
Ти кажеш що трудяги українці і людожери кацапи це такі самі, тобто на твоїй шальці терез вони однаково важать?
показати весь коментар
15.11.2025 13:23 Відповісти
Я тобі не про свої шальки, в про польські. Якщо ти ненавидиш кацапів, то поляки можуть ненавидить українців? Та і по коментарям на цьому форумі я бачу, що і багато українців ненавидять поляків. Так що це взаємно. Тому мені незрозуміло, чому ти дивуєшся?
показати весь коментар
15.11.2025 13:33 Відповісти
мене дивує твоя персона.
У віці інтернета неможливо бути таким тупим.
Я думаю ти кацап "на спецзаданІЄ".
Кацапи розпочали три великі війни за останні сто років у Європі.
Скільки вієн розпочали українці за ці ж сто років?
показати весь коментар
15.11.2025 15:39 Відповісти
ти дурне, українці заїхали в польщу як кацапи в Україну? Тобі ж написали - українці рятують Польщу, як през Шаттів Вудро Вільсон врятував їх в 1919 та створив з нічого Польщу, віддавши їй Західні українські землі
показати весь коментар
15.11.2025 13:24 Відповісти
Я не про тих кацапів, які заїхали в Україну зі зброєю в руках. А про звичайних мирних кацапів, яким просто немає де жити і вони вирішили, що твій дім їм підходить і вони готові щедро тобі платити, але будуть жити в тебе )
показати весь коментар
15.11.2025 13:34 Відповісти
в рашкі більше 30% етнічних окацаплених українців - дивимось перепис 1926 року.
якщо вони проходять перевірку СБУ та тести на знання мови, і відчувають себе українцями, будь ласка - купляйте\знімайте помешкання живіть платіть податки розвивайте Країну. Так для прикладу, на початку 90х коли тільки починали їздити в Китай, у Хабаровську та окрузі на базарах усі говорили та вітались українською! І це після СРСР, що фсб-шні кацапи наразі зробили відомо.
А мирні "справжні" кацапи не потрібні - вони і так з 2016 року не могли заїзжати, нехай чалять на болотах
показати весь коментар
15.11.2025 13:57 Відповісти
Пропонуєш і українцям у Польщі здавати тести на знання польської мови? І повинні відчувати себе поляками?
показати весь коментар
15.11.2025 14:14 Відповісти
І ще раз.мені 65 я не бот .при Кучмі виїхав з України .пропрацював в Чехії. Дістав пенсію .зараз приїхав помогти Україні .міг би висратись да жалко молодих.хлопців .помогаю .540 гривень кожний місяць від тоді як навчалась війна . повторюю віддати владу військовим. Вони самі знають що їм потрібно для фронту.чихоть один депутат знащо треба військовим бригадам сьогодні .завтра?він не зна.так само як і всі останні .?що зараз робиться на фронті .що треба ?якій бригаді?фронту?
показати весь коментар
15.11.2025 13:04 Відповісти
чим ти приїхав помогти помагальщик, де ти? де твої діти\зятьки\онуки? вони теж всі приїхали помогти, чи ти один знаючи що тобі нічого не загрожує звиздиш сидиш який ти герой? зараз би вже сидів в посадці зі спорудами які встиг собі викопати саперною лопаткою під обстрілами 24\7. **** як же в мене горить срака від цих патріотів диванний і помагальщиків які поза призовним віком або заброньовані і тому кукарікають про свій патріотизм з усіх шпарин. Я на відміну від тебе сидів на нулі 4 місяці і 23 дня з яких майже 2 місяці взагалі без ротацій і я не знаю як я живим залишився! біжи давай в ТЦК тебе добровільно візьмуть навіть в 65! є багато роботи, ажеж ти не підеш, бо одне діло чесати яхиком а інше - робити.
показати весь коментар
15.11.2025 14:11 Відповісти
А це падло Навроцький ощетинився...
Забуло чорт, що воно існує завдяки ополяченому русину-українецю Костюшко, який зробив для Штатів те, через що президенат Шаттів Вудро Вільсона 24 травня 1919 року подарував Польщі незалежність, домовившись з СРСР на Ризькій "сходці" та віддавши Польщі Західні українські землі, куди поляки масово заселились і де почалась Пацифікація та знущання над українцями.
Польща вже забула про ці подарунки?

показати весь коментар
15.11.2025 13:21 Відповісти
поляки це гієна Європи (В.Черчіль),а гієна пам"ятає лише те де лежить стерво яким можна поживитися...
показати весь коментар
15.11.2025 13:27 Відповісти
показати весь коментар
15.11.2025 13:51 Відповісти
Так поляки будуть жерти траву лиш би самім не воювати, це сцикливі гієни Європи, це в них давно така кличка.
показати весь коментар
15.11.2025 13:30 Відповісти
Нічого страшного, переїдуть у країни де краще ставлення.
показати весь коментар
15.11.2025 13:57 Відповісти
Там всі працюють окрім пенсіонерів та матерів-одиначек .І багато їм не дають.
Тому це просто гавений популізм.Українці в Польші всі працюють,і там де самі поляки не дуже бажають.
показати весь коментар
15.11.2025 15:54 Відповісти
Тоді Польща буде наступною під чоботом московитого загарбника!
Ці поляки вже знахабніли вкрай.

Треба показати їм своє місце у цьому житті!
показати весь коментар
15.11.2025 16:20 Відповісти