11629 посетителей онлайн

Согласно "мирному плану" США, Россия получит без боя территорию Украины размером с Люксембург, - AFP

Встреча Трампа и Путина на Аляске 15 августа 2025 года

Реализация "мирного плана" США в нынешнем виде может привести к тому, что Россия без боя получит территорию площадью около 2300 квадратных километров, что почти равно площади Люксембурга (2590 кв. км).

Об этом пишет AFP, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

Согласно плану, Украина якобы уступает:

  • почти 5000 кв. км в Донецкой области,

  • 45 кв. км в Луганской области.

В обмен на это Россия якобы должна вернуть:

  • около 2000 кв. км в Харьковской области,

  • 450 кв. км в Днепропетровской,

  • 300 кв. км в Сумской,

  • 20 кв. км в Черниговской области.

В материале AFP отмечается: "План, предложенный Вашингтоном, фактически предусматривает передачу 20% территории Украины для возвращения менее 0,5%".

Эксперты предупреждают, что такой сценарий может иметь  для Украины серьезные политические последствия и всфере безопасности.

Топ комментарии
+34
Там не просто територія, а географічні засоби спротиву наступу. Це просто знищення своєї оборони на яку кацапи мали б покласти роки і сотні тисяч кацапят.
показать весь комментарий
21.11.2025 20:42 Ответить
+33
А де наш план перемоги?А безпекові гарантії?
показать весь комментарий
21.11.2025 20:41 Ответить
+30
Я хочу щоб ті хто в нас приймає рішення уявили, що відчувають зараз наші золоті люди в Крамі, в Слов'янську, Святогірську, Лимані інших містах Донбасу. Як ви собі ***** уявляєте вихід армії? Армія вийде і залишить наших людей на Бучу 2.0? Після такого України не буде
показать весь комментарий
21.11.2025 20:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Вся робота ЗЕленського,його команди,потужних менеджерів,виходить коту під хвіст.Їздив підписував безпекові угоди,видвигав плани перемоги і що ?
Все даремно?А скільки було залучено посадовців,переїзди,перельоти,гроші,зарплати.Результат де?Не здатний,об'єднуйся зі всіми хто має авторитет за кордоном з числа наших дипломатів,політиків,опозиції.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:06 Ответить
Тут скоро План Победы(да кто его помнит) от Зегевары свершится, так шо до жопы план надоеды Трампа. Все збс.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:07 Ответить
Підписуємо без всякого вводимо війська ,анлічан ,поляків,німців всіх хто хоче озброюємося до шариків ,і тоді кажемо ами передумали і як шандарахнемо що кацапи втечуть
І крим і все освободимо,цеж просто
А не панікувать і скавучати
показать весь комментарий
21.11.2025 21:08 Ответить
А як же Кінсбурський півострів? Половина його належить до Миколаївської області, але він захоплений повністю. ВІн стратегічно важливий - вхід у гирло Дніпра і розміщений навпроти Очакова.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:15 Ответить
Та там є пункт, що, мовляв, орки не будуть перешкоджати Україні вільно пересуватися річкою Дніпро для комерційних потреб. Але, дійсно, дуже схоже що про окуповану частину Миколаївської області тупо забули.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:42 Ответить
Ага, стратегически. Правда в оккупации левый берег Днепра от устья до Каменского в Запорожской области.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:49 Ответить
Ну так Україна теж отримає майже 3000 ким без бою.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:21 Ответить
Ви не зрозуміли, як вони склали речення. Україна віддає 5000 кв км, ************ віддає 3000. Отже, в підсумку ************ здобува: 5000-3000=2000, що дорівнює площі Люксембургу. Отже, Україна, як Ви кажете, здобува 3000, але ж й втрачає 5000.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:48 Ответить
Нельзя Украине идти на какие-то либо переговоры нельзя отдавать территорию, потому что если россия получит все эти области тогда лет через 7 или 8 она снова нападет на Украину даже если не Путин будет призидентом россии, даже если будет другой призидент в России, он скажет чем я хуже путина я тоже хочу завоевать территорию , станет выбор на кого напасть на Казахстан нельзя там китай и Турция, на страны Балтии тоже нельзя там нато , на Беларусь нельзя это союзник , а вот на Украину можно недавно её победили территорию забрали почему бы ещё раз не напасть, если сейчас отдать территорию то это подписаться на следующию войну лет через 7 или 8 , тогда будут воевать ваши дети и внуки уже
показать весь комментарий
21.11.2025 21:40 Ответить
Та всі розуміють. Але суспільство хворе, гниле, розшароване, як до 1917 року, на панів, що несамовито крадуть, та холопів, що вже геть нічого не віддупляють. Сподіватися можна було б лише на допомогу європейців, але вони ведуть якусь свою незрозумілу гру. Давно б же могли дати Тауруси, начно більше Скальпів та Штормів, й ракети повітря-повітря для виніщувачів. Але їм не на часі.
показать весь комментарий
21.11.2025 21:52 Ответить
Я бы на месте Казахстана не был так уверен в своей неприкосновенности
показать весь комментарий
21.11.2025 22:53 Ответить
А Китай ?
показать весь комментарий
22.11.2025 09:52 Ответить
на жаль але у нас залишилась одна відповідь, заявити на сесії ООН що ми почали підготовку АЄС до вибухів. все, завдяки наші владі інших варіантів у нас не залишилось, і ми мусимо готувати іх до вибухів! набуй нам ця планета як не буде України!
показать весь комментарий
21.11.2025 21:44 Ответить
Ааааа...людолови...забусярили...хавайся...зе нужна вайна...зе хоче здатца...уряд єдності спасе...уряд єдності до дного місця...Америка йде лісом з своїм планом, бо Європа протів...поляки з угорцями продались...а фбр хароше, бореться з корупцією разом з набу, то їхній президент тільки поганий, а іншого пока небуде. Чи як вас тут зрозуміти? Корітше, США настроїлись кинуть, тому танцюємо від того, що московити згодом кинуть і їх(безсумнівно). А ми вальнемо всі аес, до яких дотягнемся, всеодно без діла стоять. Чи слабо?
показать весь комментарий
21.11.2025 21:52 Ответить
горсекгомосекмандраж ти такі жахливі речі написав про аес що від москви до вашингтона вже простяглася жирна коричнева лінія
показать весь комментарий
22.11.2025 07:33 Ответить
А х*р ему !
показать весь комментарий
21.11.2025 22:25 Ответить
Ну получит она ее через год, дальше что? Потужные париоты что-то не спешат в тцк пополнять ряды сил обороны. А людей катастрофически не хватает. Еще и молодняк выпустили заграницу. Кого дальше мобилизовать, женщин, детей? И какие будут условия после?
показать весь комментарий
21.11.2025 22:48 Ответить
Або кацап-провокатор, або чистой воды ухилянт. Полюбос, термин про.идор - применим.
показать весь комментарий
22.11.2025 07:29 Ответить
В обмін на це Росія нібито має повернути:
близько 2000 кв. км у Харківській області,
450 кв. км у Дніпропетровській,
300 кв. км у Сумській,
20 кв. км у Чернігівській області.

_________________________________________________________

Якщо план будуть обговорювати місяцями, то із цих дві тисячі кілометрів стане п'ять, а то й більше. Цинічно, але для нашого керівництва це може бути він-він, типу щось віддаємо, але щось і повертаємо.
показать весь комментарий
21.11.2025 22:49 Ответить
Европа просыпайся. По ком звонит колокол? Он звонит по тебе!
показать весь комментарий
21.11.2025 23:09 Ответить
Отримає Оо===========Ф
показать весь комментарий
22.11.2025 00:33 Ответить
Это не мирный план, а принуждение к капитуляции с невнятными гарантиями безопасности и компенсации триллионного ущерба. Такое чувство, что это Украина напала на Россию и ее надо приструнить. Алле, гараж, вы че там курите?
показать весь комментарий
22.11.2025 01:04 Ответить
Трамп - отримає ...Епштейна!!!
показать весь комментарий
22.11.2025 01:21 Ответить
ТО ДЕ Ж ТВОЇ ТОМАГАВКИ !!!???
показать весь комментарий
22.11.2025 01:50 Ответить
ГАВКИ Є ДЕ ТОМАГАВКИ !?)
показать весь комментарий
22.11.2025 01:51 Ответить
ТРЕБА МІНУВАТИ ВСІ АТОМНІ СТАНЦІЇ Й ГЕС ТА ГОТУВАТИ ВСЮ ХІМІЧНУ Й БІОЛОГІЧНУ ЗБРОЮ !!!
показать весь комментарий
22.11.2025 01:53 Ответить
санітарів негайнооооооо!!!
показать весь комментарий
22.11.2025 07:07 Ответить
Хлопцы вы можете лить говно на лупатого как ниагарский водопад, его кагал вас на*бал, как детей обвёл вокруг пальца, Зельц свалит в Израиль, готов поспорить на почку!
показать весь комментарий
22.11.2025 02:26 Ответить
******: то готовь вже почку, черга на твою почку неміряна!
показать весь комментарий
22.11.2025 08:02 Ответить
Эти пассажиры с Ближнего Востока капец как коварны, арабы аллах бабах, там всё понятно, а пейсатые смерти подобны.
показать весь комментарий
22.11.2025 02:46 Ответить
З Рашою про щось домовлятись - себе не поважати. Так. здається. і з Трампом
показать весь комментарий
22.11.2025 04:30 Ответить
А з Юлькою i того бiльше - далi притча про западло та 1 га.
показать весь комментарий
22.11.2025 07:40 Ответить
Це руде чудо з плівок епштейгна разом з путлєром хоче зламати світовий порядок і поставити світ з ніг на голову, якщо ми цьому кодлу це дозволимо?!...
показать весь комментарий
22.11.2025 06:06 Ответить
Скоротити ЗСУ, позбавити дальнобойної зброї, значить і ПВО, і авіації взамін обіцянки пу не нападати?!
хахаха
Точно нападе, привід навіть шукати не буде, адже Херс і Запор.обл в його канстритуції...
тр обіцяє ...захистити... але якщо Україна відповість на нову агрессію, то безпекові гарантії тр відмінить і звинуватить Україну
тобто, Україна смиренно має підставитись под бомби і ракети пуйла... адже не можна друзяуі тр боляче робити... з пешой доби зв'язує руки ЗСУ, не дозволяючи бити вглубь раши, тобто в піддавки має Україна з пу грати, а тр постійно пу козир за козирем підкидає
А що оон, міжн.право?
Існує лише право пу геноцидить, адже товстим ядерним жупелом володіє... тільки натякне і все... сдулись "партнери"(
о-ба-ма вже обіцяв...співчував, був озабоченним... приїхали(
Якщо в 2014 нато під провідом сша не наважилсь покласти край беззаконню, то що куди подінеться їз страх в наступний раз? Уви, булуть лише охи та вздохи
Без до зубів озброєних ЗСУ безпеки не буде
Від пу тр достатньо лише чесного слова... при тому, що вже купу своїх чесних" договорів пу похерів... він же вимушений асвабаждать адин нарот от київськой хунти...яка загрожує його імперським маренням.
єдине чесне, що каже пу, це те, що він не зупинеться, доки не демілітаризує і не денаціналізує Україну, тобто, поки не знищить укр державність разом з українцями.
У тр підгорає, адже за вождєленного Нобеля тр згоден на всі тяжкіє
+ жирний гешефт з пу...
= єдині приоритети тр(
показать весь комментарий
22.11.2025 08:00 Ответить
Іріска, так до чого ти ведеш?
показать весь комментарий
22.11.2025 08:37 Ответить
Страница 2 из 2