10554 посетителя онлайн

Украина может оказаться перед сложным выбором: либо потеря достоинства, либо риск потери ключевого партнера, - Зеленский. ВИДЕО

Президент Владимир Зеленский обратился к украинскому народу.

Соответствующее видео опубликовала пресс-служба президента, информирует Цензор.НЕТ.

Публикуем текст обращения на языке оригинала:

"Українці! Українки!

В житті кожної нації є момент, коли всім треба поговорити. Чесно. Спокійно. Без домислів, чуток, пліток, без усього зайвого. Так, як є. Так, як я завжди намагаюся говорити з вами.

Зараз один із найважчих моментів нашої історії. Зараз тиск на Україну – один із найважчих. Зараз Україна може опинитися перед дуже складним вибором. Або втрата гідності, або ризик втрати ключового партнера. Або складні 28 пунктів, або вкрай важка зима – найважча – та подальші ризики. Життя без свободи, без гідності, без справедливості. І щоб ми вірили тому, хто напав уже двічі.

Від нас чекатимуть відповідь. Хоча насправді я вже її дав. Двадцятого травня 2019 року, коли, присягаючи на вірність Україні, зокрема, сказав: "Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, обстоювати права та свободи громадян, додержуватися Конституції і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі". Для мене це не протокольна формальність для галочки – це клятва. І кожного дня кожному її слову я бережу вірність. І я ніколи її не зраджу. Національний український інтерес має бути врахований.

Ми не робимо гучних заяв, ми будемо спокійно працювати з Америкою та всіма партнерами. Буде конструктивний пошук рішень із нашим головним партнером.

Я буду наводити аргументи, я буду переконувати, пропонувати альтернативи, але точно ми не дамо ворогу приводів сказати, що це Україна не хоче миру, що це вона зриває процес і це Україна не готова до дипломатії. Такого не буде.

Україна працюватиме швидко. Сьогодні, в суботу й неділю, весь наступний тиждень і стільки, скільки це буде потрібно. В режимі 24/7 я буду боротися за те, аби серед усіх пунктів плану не було пропущено щонайменше двох – це гідність і свобода українців. Бо саме на цьому базується все інше – наш суверенітет, наша незалежність, наша земля, наші люди. І українське майбутнє.

Ми будемо й маємо робити все, аби в результаті сталося закінчення війни й не сталося закінчення України, закінчення Європи та глобального миру.

Я говорив щойно із європейцями. Ми розраховуємо на європейських друзів, які точно розуміють, що Росія не десь далеко, що вона поруч із кордонами ЄС, що Україна зараз є єдиним щитом, який відділяє комфортне європейське життя від планів Путіна. Ми пам’ятаємо: Європа була з нами. Ми віримо: Європа буде з нами.

Україна не має бачити дежавю 24 лютого, коли було відчуття, що ми наодинці. Коли ніхто не міг зупинити Росію, окрім наших героїчних людей, які стіною стали проти армії Путіна.

І нам, безумовно, було дуже приємно, коли світ казав: українці неймовірні; боже, які вони, українці, як вони б’ються, як українці борються; які вони титани. І це правда. Абсолютна. Але і Європа, і весь світ мають розуміти й іншу правду – що українці перш за все люди, і ми майже чотири роки повномасштабного вторгнення стримуємо одну з найбільших армій світу, і ми тримаємо лінію фронту в кілька тисяч кілометрів, і наш народ щоночі переживає обстріли, ракетні атаки, удари балістики й удари шахедів, і наші люди щодня втрачають когось зі своїх близьких, і наші люди дуже хочуть, аби війна закінчилась. Ми, звісно, сталеві. Але будь-який, навіть найміцніший, метал може не витримати.

Не забувайте про це, будьте з Україною, будьте з нашими людьми, а отже, будьте з гідністю та свободою!

Дорогі українці!

Згадайте той перший день війни. Більшість із нас зробила вибір. Вибір на користь України. Згадайте наші почуття тоді. Як це було? Темно, гучно, важко, боляче, багатьом – страшно, але ворог не побачив наші спини, що тікають. Він побачив наші очі, повні готовності боротися за своє. Це і є гідність. Це і є свобода. І це насправді найстрашніше, що тільки може бути для Росії, – бачити єдність українців.

Тоді наша єдність була спрямована на те, аби захистити від ворога наш дім.

І зараз єдність також потрібна нам як ніколи, аби в нашому домі був достойний мир.

Я звертаюся зараз до всіх українців. Наші люди, громадяни, політики – всі. Треба зібратись. Прийти в себе. Припинити срач. Припинити політичні ігрища. Держава має працювати. Парламент воюючої країни має працювати об’єднано. Уряд воюючої країни має працювати ефективно. І всі ми разом маємо не забувати й не плутати, хто саме є сьогодні ворогом України.

Я пам’ятаю, як у перший день війни різні ходаки передавали мені різні плани, пункти, ультиматуми були щодо завершення війни. Казали: або так, або ніяк. Або ви це підпишете, або вас просто ліквідують і це замість вас підпише "в. о. Президента України".

Чим це закінчилося – відомо. Чимало із цих ходаків стали частиною обмінного фонду й відправилися разом зі своїми пропозиціями та пунктами "дамой, в радную гавань".

Я не зрадив Україну тоді, я точно відчував за своїми плечами підтримку кожного. Кожного з вас. Кожного українця, українки, кожного солдата, кожного волонтера, кожного медика, дипломата, журналіста, усього нашого народу.

Ми не зрадили Україну тоді, ми не зробимо цього зараз. І я точно знаю, що в цей справді один із найважчих моментів нашої історії я не один. Що українці вірять у свою державу, що ми єдині. І в усіх форматах майбутніх зустрічей, дискусій, переговорів із партнерами мені буде набагато, набагато легше добиватися гідного миру для нас і переконувати їх, на сто відсотків знаючи: за мною – народ України. Мільйони наших людей, які мають гідність, які борються за свободу і які заслужили на мир.

Всі наші загиблі герої, які віддали за Україну життя, які зараз на небі й заслужили побачити звідти, що їхні діти та онуки будуть жити в гідному мирі. І цей мир буде. Достойний, дієвий, довготриваючий.

Дорогі українці!

Наступний тиждень буде дуже непростим, насиченим на події.

Ви дорослий, розумний, свідомий народ, який не раз це доводив. І який розуміє, що в цей час буде багато тиску – тиску політичного, інформаційного, різного. Щоб послабити нас. Щоб розсварити нас. Ворог не спить і робитиме все, аби в нас нічого не вийшло.

Чи дамо їм це ми з вами зробити? Не маємо права. І в нас вийде. Бо ті, хто прагне нас знищити, погано нас знають. Не розуміють, хто ми насправді, про що ми, за що ми, які ми люди. Ми недаремно відзначаємо на рівні державного свята День Гідності та Свободи. Це каже про те, ким ми є. Які наші цінності.

Ми будемо працювати на дипломатичному полі заради нашого миру. Ми маємо працювати єдино всередині країни заради нашого миру. Заради нашої гідності.

Заради нашої свободи. І я вірю, і я знаю, що я не один. Зі мною – наш народ, суспільство, воїни, партнери, союзники, усі наші люди. Гідні. Вільні. Єдині.

З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!" - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+35
Не тобі, утирку, розповідати про гідність! Коли негідник говорить про гідність - це звучить неприродно!
показать весь комментарий
21.11.2025 16:56 Ответить
+34
Так навіщо ти Чонгар розмінував? А тепер, кажеш, важка зима
показать весь комментарий
21.11.2025 16:56 Ответить
+33
Словили за яйца, но платить должна Украина.
показать весь комментарий
21.11.2025 16:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
показать весь комментарий
21.11.2025 17:19 Ответить
Якщо країна, обираючи між війною і безчестям, обирає безчестя, вона отримує і війну, і безчестя.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:20 Ответить
Зелена жаба, що називала себе самой опытной привела країну до прірви і намагається бути поза Законом.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:04 Ответить
Хто вср.всь? Невістка.
Хто замінив владу, дипломатів, завхозами, повіями, корупціонерами? Єрмак партнери.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:22 Ответить
Зараз блювану
показать весь комментарий
21.11.2025 17:22 Ответить
А що це за ключовий партнер такий, що вимагає втрати гідності? Взагалі пора вже звикнути то хотєлок рудого, та делікатно посилати нах
показать весь комментарий
21.11.2025 17:23 Ответить
> ми не дамо ворогу приводів сказати, що це Україна не хоче миру, що це вона зриває процес і це Україна не готова до дипломатії
Іронічно, що в цьому реченні мова про Трампа... Світовий поліцейський перетворився на найбільшого друга для найбільшого світового терориста.

> Треба зібратись. Прийти в себе. Припинити срач. Припинити політичні ігрища. Держава має працювати
Якщо підписання ганебної "угоди", запропонованої путіним-Трампом - неминуче, то НАВІЩО НАМ ZЕЛЕНСЬКИЙ?
Zеленський тримається за владу до останнього, воно навіть формально не хоче звільнити Єрмака, бо воно, як і "руZкіє", СВОїх нє бросаєт. Воно дуже грамотно випустило всю молодь з країни, щоб не було більше протестів з "картонками". Воно привело Україну до капітуляції.
Повторю питання - навіщо нам тепер Zеленський?
показать весь комментарий
21.11.2025 17:23 Ответить
окружив себе ганебними ворюгами,злодіями,трутнями,зрадниками,просрав все і вся і тепер ридає в жилєткуи та питає що робити ????? ІДИ в сраку іуда !
показать весь комментарий
21.11.2025 17:53 Ответить
Zellya 4MO, Ermac mudac приведет, а потом подпишет капитуляцию. Майские шашлыки превратились в смертельную трагедию. Zaчем нужен такой дырявый гандон к которому нет уважение, а только презрение и ненависть.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:00 Ответить
І що тобі Зеленський зробити, щоб повірити тобі і повага появилась?
показать весь комментарий
21.11.2025 17:23 Ответить
Дякую,пане Президент!!! Я,- з Вами!!!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:24 Ответить
Крав з ним? 😀
показать весь комментарий
21.11.2025 17:28 Ответить
Зелена жаба, що називала себе самой опытной привела країну до прірви і намагається бути поза Законом.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:47 Ответить
Судячи з риторики, Зеля згідний підписати капітуляцію, але спробує підправити деяки пункти цієї капітуляції.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:25 Ответить
Но так щоб не втратити ключового партнера, а то будуть нові плівки.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:28 Ответить
Капітуляція зелі торкнеться всіх нас українців, ще більшими втратами життів у найближчому майбутньому.
Коли згідно пунктів капітуляції армія буде скорочена і роззброєн тоді пуйло знову нападе.
Через рік, два роки.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:32 Ответить
Якщо готуватися до шашликів -так і буде.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:49 Ответить
Логічний кінець, бо так як вела війну українська влада... війни не виграють...
показать весь комментарий
21.11.2025 17:26 Ответить
Пане Президент, відколи Трамп став президентом США, то, як він сам говорив, Америка нам не союзник, в посередник. А от Європа, то наші справжні союзники (особливо Німеччина, Франція і Британія), за виключенням таких проросійських виродків, як Орбан.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:26 Ответить
ясно, ця срака буде продовжуватися до ще більшої сраки, варимо жабу далі, тільки незрозуміло, хто в результаті стане цією жабою, бо поки товстий схудне, то худий здохне
показать весь комментарий
21.11.2025 17:27 Ответить
Тобто, Армія, Мова, Віра - на#уй (усі досягнення Порошенка) + дике поле (бамбас). Ну, чудово - колись була країна...
показать весь комментарий
21.11.2025 17:28 Ответить
"Той, хто між війною та ганьбою обирає ганьбу, отримає і війну і ганьбу". Чого коштують Гарантії США всі остаточно вже зрозуміли. США під п'ятою злочинця, п#дофіла Трапа це ворог не тільки України а всього Людства.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:29 Ответить
Вибір є ще один - або воювати, і щоб воювали, і менти, і удошники, і муніципальна охорона, міська варта і навіть прокурори хоча б по черзі як пропонувала Южаніна, молоді відставники, всі охоронці, бо це важливіше, ніж охороняти маєтки і стояти під деревами, офіцери, як непотрібні за званням і восом, то простим піхотинцем, хто служив і закінчив військовий навчальний заклад, скороти чинуш, тих, що числяться на окупованих територіях, скоротити всіх, дітей чинуш, навіть квартали і дізеля щоб показово пішли на фронт, а не глумились із нас, як кошовий стрибав у формі, а в НГУ сказали, що його в них нема, потрібна повна люстрація суддів і прокурорів, щоб була боротьба із корупцією, і т.д., або, як всього цього не робити, а продовжувати красти і хапати на вулицях хворих і беззахисних, то ми просто не встоїмо і на нас чекає поразка!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:29 Ответить
Потрібно терміново змінювати Стефанчука на когось адекватного, як приклад - Порошенка. Терміново
показать весь комментарий
21.11.2025 17:29 Ответить
Країні кінець.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:29 Ответить
Основа оманського договорняку пуйла та зелі - це знищення України як суверенної держави.
Це буде виконано, згідно плану дворянка, в найближчі місяці.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:36 Ответить
зеленський 🤡 під* раст малолітній ...просто віддай владу нацкомітету захисту України , і пішов нах !!! якого х...ти в стрілочники підписався ,згинь чорт !!!...
показать весь комментарий
21.11.2025 17:33 Ответить
Партнер идет на йух, достоинство и свобода важнее всего. Слава Украине!!!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:34 Ответить
Мудило .
показать весь комментарий
21.11.2025 17:34 Ответить
Казав Станіславський:"Не вірю!"
Призиваєш об'єднатись,народ розуміє що навколо чого,чи навколо кого.Навколо кого не виходить,тому що той не призиває своє оточення,друзів,кумів.Вони об'єднанні навколо одного-як побільше вкрасти у тих кому передбачено об'єднатись навколо чого.І той котрий м'яко стелив,каже не бачив,не знав.Як же не знав коли ти робив все для того що друзям все в іншим закон.Ти переслідував патріотів,опозицію.Тепер тобі треба зустрічатись не тільки зі своїм болотом,а і з опозицією.Спрос з тебе буде ще той!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:34 Ответить
"І всі ми разом маємо не забувати й не плутати, хто саме є сьогодні ворогом України" - ми й не забули, ми впевнені як ніколи - ти на другому місці після рашистів-свинособак.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:35 Ответить
Долбайоб пафосний
показать весь комментарий
21.11.2025 17:35 Ответить
показать весь комментарий
21.11.2025 17:36 Ответить
На палюку пархатого жи@а. Про яку гідність булькоче негідник.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:36 Ответить
Цю цинічну потвору можна демонструвати в якості пропаганди атеїзму, як залізобетонний доказ того, що Бога нема.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:36 Ответить
Вірю і підозрюю , що головний корупціонер в нашій країні Зе і його
колега , Єрмак !!
Сьогодні Зеленський викручується , як скумбрія на пательні ,
але довіри для нього ніколи не було і немає 😡
тільки в майбутньму його чекають на зоні !!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:37 Ответить
Будапештський меморандум їм усім в горлянку, а план трампа в дупу!!!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:37 Ответить
Коли цей ******* мародерів бабло державне він **** до людей не звертався , а тепер коли зажали яйця він почав звериатися до людей.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:38 Ответить
Коротко-єднайтеся навколо мене з ємраком
показать весь комментарий
21.11.2025 17:38 Ответить
Гідність Україна втратила в 2019 році завдяки 73% зебілам
показать весь комментарий
21.11.2025 17:39 Ответить
"Ключовий партнер " це хто ? Трамп ? Українці вибирають-ГІДНІСТЬ !
показать весь комментарий
21.11.2025 17:39 Ответить
при Zевладі .. це як ?
показать весь комментарий
21.11.2025 17:43 Ответить
Ви кого вибирали ?
показать весь комментарий
21.11.2025 17:46 Ответить
не Оманську Гниду
показать весь комментарий
21.11.2025 17:49 Ответить
Тоді слідкуємо за опозицією , допомагаємо їм , бо вони знать що робити в критичних ситуаціях , яка саме зараз створюється зебидлом.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:52 Ответить
Так шо сказати хотів??? Будеш підписувати чи ні?
показать весь комментарий
21.11.2025 17:40 Ответить
Запад не перестанет помогать Украине, потому что от этого зависит их безопасность.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:40 Ответить
Людей тоже даст Запад?
показать весь комментарий
21.11.2025 17:49 Ответить
Як можна втратити те чого вже давно нема. Пане президент 4 роки побирається по світу, а потім мародерить наколядоване. Якщо мова про те щоб це втратити - то вперед.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:44 Ответить
ПОГОВОРИТИ чи послухати черговий гундосік? Виходь на Майдан і поговори з народом, мародер брехливий!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:45 Ответить
Гідність втратили, коли за тебе негідника проголосували, а та катастрофа яку зараз маємо то вже закономірні наслідки твого мародерства та зради останні 6,5 років.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:45 Ответить
Ти пдр вже здав коли по.херив оборону починаючи з 2019 року - ска ти квартальна!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:45 Ответить
Гідність Україна майже втратила коли дебіли в 2019 році за тебе проголосквали, скот.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:46 Ответить
Открывай границы зеля. Кина не будет электричества нету.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:47 Ответить
як воно заспівало про едність та гідність....обікравши нас разом з миндичем
показать весь комментарий
21.11.2025 17:48 Ответить
Підар хрипатий
показать весь комментарий
21.11.2025 17:48 Ответить
Єрмака звільни спочатку, почвара. Тоді до людей звертайся ган..н.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:48 Ответить
Він же зразу сказав: З Єрмаком він прийшов, з Єрмаком він піде. Але йти він не збирається.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:53 Ответить
А є ще третє, - послати саме зараз Бобу Голобородька напуй, оголосити повну загальну та безумовну мобілізацію і почати повертати своє!
Бо, щодалі, то буде невідворотніше та трагічніше!
Бобі поставили ультматум, - Донбас, Крим, частину Херсона, і всі загарбані землі ти, - Боба віддаєш окупантам рф, а натомість ми тебе не сильно чпокнем за розкрадання бабла.
А якщо ні, то трендець тобі й твоїй шайці-лійці!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:49 Ответить
Зеленський готує злив це зрозуміло... Інакше це відео не пояснити. "або втрата гідності, або ризик втрати ключового партнера". Він же зібрався обрати втрату гідності, це ж очевидно! Ще й в роковини революції гідності. При чому про втрату гідності говориться прямо, а про втрату ключового партнера тільки як про ризик! Далеко не факт, що американське суспільство дозволить трампу кинути Україну. Тому однозначно, при такому виборі, треба обирати "ризик втрати ключового партнера", а не гідності!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:49 Ответить
схоже єрмак пояснив пейсатому, що за всі злочини проти України відповідатиме він один - Незламний та Потужний
показать весь комментарий
21.11.2025 17:50 Ответить
Ніяких здобутків, лише оголошення інформації. Ведучий хер знає чого...
показать весь комментарий
21.11.2025 17:50 Ответить
Не смешите меня , где Зеленский и где ДОСТОИНСТВО . Человек который на корпоративах всех вылизывал унижаясь для тех кто заказывал корпоратив.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:50 Ответить
Обмен достоинства ради "ключевого партнёра"? Ради того, кто постоянно вонзает ножи в спину Украине, стелет красные дорожки людоеду x#йлу и думает только о своей выгоде.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:50 Ответить
показать весь комментарий
21.11.2025 17:51 Ответить
Краще згинути з гордо піднятою головою ніж капітулювати перед ****** і все одно згинути але з ганьбою під проводом цього ЗЕленого недоношеного кацапського блазня! Слава Україні!!!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:52 Ответить
Підтримую Ваш вибір, але це виключно ваше право і вибір. Особисто я вважаю, що мертвим держава не потрібна і кожна людина має право самостійно вирішувати за що і коли їй гинути. Тому відкривайте кордони всім бажаючим жити, звісно з умовою позбавлення громадянства і права володіння землею, а хто хоче може залишитися і далі потужно та гідно гинути поки "ефективні менеджери" будуть набивати кишені грошима.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:07 Ответить
Треба триматися. Не фанат Зеленського але в даному випадку він правий дійсно треба триматися, країна в небезпеці.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:52 Ответить
Зельц ты сам виноват, проворовался, поэтому и оказался перед выбором, тюрьма или капитуляция.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:54 Ответить
Вова перекинути свою провину на когось іншого в тебе не вийде, ти брехло і злодій, до керувався до ручки.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:54 Ответить
Україна втратила гідність в 2019 році.....
показать весь комментарий
21.11.2025 17:56 Ответить
Я, я, я - головка від рояльного смичка.
Лицемірне брехло та слуга Дєрьмака, за якого тримається як за соломинку, не гідності ні честі не має.
Йдить обоє за кацапськім кораблем.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:57 Ответить
Мало того, що зі своїми "друзями", на увесь світ зганьбив країну і усіх нас....та ще продовжує казати про гідность.
показать весь комментарий
21.11.2025 17:57 Ответить
Трамп не наш партнер , трамп партнер пуйла , не пререплутай хрипатий , бо порвемо тебе на шмаття . Ми дуже на тебе злі !!!
показать весь комментарий
21.11.2025 17:59 Ответить
"АСтанавітєсь"-2.. Ручку вже ламав..? Ти гидота хрипата, всі при тямі, на відміну від тебе, це ти прийди до тями після чергової білої доріжки. Воно буде торгувати Україною заради своєї і єрмакової сраки..
показать весь комментарий
21.11.2025 17:59 Ответить
Всё верно, эта пара голубцов пойдёт на что угодно, лишь бы их жопы не упали на скамью подсудимых.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:01 Ответить
Володимере, от ти кажеш, що завжди відчував за спиною свій народ.. а ось я, наприклад, николи не відчував ні тебе як гаранта, ні кого з інших політиків ******** і з минулого.. чому при владі ви всі такі стаєте? Це питання до всі горе правителів минулого, почтнаючі з 1991 року..
показать весь комментарий
21.11.2025 18:00 Ответить
Гідність по Зеленському: друзям гідні заробітки на схемах в енергетиці і , а пересічним гідно терпіти по 16-20 годин без світла в холодних будинках.
показать весь комментарий
21.11.2025 18:00 Ответить
Коротше кажучи, набу яке керує фбр , взяло конкретно за яйця потужнього, або він підписує капітуляцію (з деякими колективами) або США припиняють допомогу і оприлюднюють нову частину міндічгейту, (а там і до омана недалеко)
показать весь комментарий
21.11.2025 18:04 Ответить
Воно ******* про ефективну роботу і тримає при собі явних агентів Росії. От як у цього уйобка воно вкладається в голові?
показать весь комментарий
21.11.2025 18:05 Ответить
Страница 2 из 2