8978 посетителей онлайн

В КНДР солдат учат подрывать себя, чтобы не сдаться ВСУ, - СМИ

Солдат КНДР заставляют готовиться к самоподрыву, чтобы не попасть в плен в Украине

Северокорейским солдатам приказывают не попадать в плен в Украине и в случае угрозы взорвать себя. Дважды в неделю им читают пропагандистские лекции.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет южнокорейское издание Daily NK.

Как отмечается, в воинских частях КНДР дважды в неделю проводят специальные политические занятия. Во время них военным рассказывают о "героических поступках" тех, кто якобы совершил самоподрыв, чтобы не попасть в украинский плен.

Отмечается, что на этих занятиях солдатам внушают, что самоубийство на поле боя является "путем к вечной жизни" и "славным подвигом". В подразделениях появился новый официальный лозунг: "Учимся у воинов, которые взорвали себя".

Южнокорейские источники указывают, что такая пропаганда демонстрирует полное безразличие власти КНДР к жизни собственных граждан, которых отправляют воевать в интересах России.

Во время занятий также заявляют, что северокорейские солдаты "храбрей русских", которые якобы чаще сдаются в плен и "не способны пожертвовать собой".

Топ комментарии
+8
надеюсь учения проходят с настоящими гранатами
показать весь комментарий
28.11.2025 12:06 Ответить
+5
Хай покажуть приклад прямо в КНДР на полігоні.
показать весь комментарий
28.11.2025 12:12 Ответить
+4
Залік по засвоєнню матеріала ще потрібно проводити в кінці місяца. Метод перевірки - практичний: "Скільки солдатів із 10 підірве себе по команді!"
Якщо результат буде менше "3"-х то потрібно проводити заняття 4 рази в тиждень!!!
показать весь комментарий
28.11.2025 12:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
надеюсь учения проходят с настоящими гранатами
показать весь комментарий
28.11.2025 12:06 Ответить
Потрібно знімати рекламні відео де полонених солдат КНДР, годують, одівають, лікують, віддають в Південну Корею родичам, чому це ніхто не робить! Дезертирство в рядах військових КНДР має бути масовим.
показать весь комментарий
28.11.2025 12:33 Ответить
Сміяться у якому місці? Ну - у нас, при Сталіні, те саме говорили... Коли в полон до німців, лише за 1941-й рік здалося більше 3 млн червоноармійців - стосовно рідних солдат, які здавалися в полон, почали застосовувать репресії... Саме тоді широко почала вживаться абревіатура - "ЧСИР" ("член семьи изменника Родины") Ними почали заповнюваться мордовські концтабори...
А у КНДР це вже не "тимчасовий вимушений захід", а ЦІЛЕСПРЯМОВАНА ПОЛІТИКА...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:37 Ответить
... и сдачей гос. экзамена с такими же гранатами.
показать весь комментарий
28.11.2025 14:42 Ответить
Корейські баби героїчно ще народять.
показать весь комментарий
28.11.2025 12:07 Ответить
Хай покажуть приклад прямо в КНДР на полігоні.
показать весь комментарий
28.11.2025 12:12 Ответить
Залік по засвоєнню матеріала ще потрібно проводити в кінці місяца. Метод перевірки - практичний: "Скільки солдатів із 10 підірве себе по команді!"
Якщо результат буде менше "3"-х то потрібно проводити заняття 4 рази в тиждень!!!
показать весь комментарий
28.11.2025 12:12 Ответить
Треба ще навчати, що підривати себе слід відразу при перетину кордону України та рядком з москалями
показать весь комментарий
28.11.2025 12:13 Ответить
Якесь дуже сумнівна інформація.
показать весь комментарий
28.11.2025 12:14 Ответить
Чого "сумнівна"? Згадай "камікадзе"... Льотчики та водії "людиноторпед" - тільки "вершина айсбергу"... Були масово, піхотинці, які кидалися, з тодішніми "поясами шахєда", під танки, а також плавці, що билися , начинені вибухівкою, об борт ворожих суден... Згадай масове самовбивство на Іводзімі та Окінаві... Жінки з дітьми стрибали масово, зі скель...
Тут головне - вміло "засрать мізки"...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:47 Ответить
Тому що не резонно Кіму так власні війська просирати.
Ну або він ***** відправив зброд якого не шкода.
показать весь комментарий
28.11.2025 14:51 Ответить
Коли це диктаторські режими цікавила доля "м"яса"? Навіть оці "бездумні трати" людського ресурсу працюють на зміцнення їх влади... Є купа прикладів, не тільки з "найновішої" історії... Царський режим, у часи "наполеонівських війн", не був "медом"Але, після взяття Парижу, коли солдати-кріпаки побачили, ЯК живуть "пабеждённые заваеватели", почалося масове дезертирство... Виявилася парадоксальна ситуація - "переможці,, пысля остаточної перемоги над ворогом, тікали до цього ворога! Солдати залишали підрозділи і ховалися між французьким населенням. Брали французські прізвища, вивчали мову, та асимілювалися. Коли Олександру І доповіли масштаб цього явища, він розпорядився терміново вивести війська з Франції - "пока не разбежалась вся армия"...
А ось тобі приклад "новейший" - знайомий, що втік з Луганська у 2015-му (як тільки поховав свою паралізовану матір), розказував: "Говорил с "ополченцем"- дальневосточником. Так тот удивлялся: "Не пайму - чего вы против хахлов взбунтовались? Ведь вы же живёте намного лучше, чем мы, в Рассии...".
Саме цього порівняння диктатори і бояться - бо це розхитує їх владу...
показать весь комментарий
28.11.2025 15:16 Ответить
Я не про долю м'яса, я про те що Кіму не вигідно розбазарювати так ресурси, самому потрібно.
показать весь комментарий
28.11.2025 15:23 Ответить
Ти так нічого й не зрозумів... Сталіну що, "вистачало" людських ресурсів? Він, задля утримання та зміцнення влади, влаштовував Голодомори", "Великий терор", війни на всьому Євразійському материку (від Польщі з Фінляндією, до Кореї з Китаєм. В результаті знищив десятки мільйонів власного народу... А ти про якесь "розбазарювання"...
показать весь комментарий
28.11.2025 15:55 Ответить
Ти справді вирішив порівняти СССР часів Сталіна, з міліпіздричною по розмірам КНДР?
показать весь комментарий
28.11.2025 16:34 Ответить
СРСР, часів Сталіна, і КНДР, відрізняються лише ФІЗИЧНИМИ РОЗМІРАМИ... Політична система - ТА САМА... Більш того, в КНДР вона доведена майже до "ідеалу"... Бо "чучхеїсти" врахували всі помилки сталіністів, які призвели до краху сталінської системи, в СРСР... Деякі дослідники іменують режим "чучхе" , "рафінованим сталінізмом"...
показать весь комментарий
28.11.2025 16:41 Ответить
Потрібно себе підривати - двічі
показать весь комментарий
28.11.2025 12:14 Ответить
Швидше, підриваєш себе, підірви і товариша, а краще москаля
показать весь комментарий
28.11.2025 12:19 Ответить
А потім ще ножичком себе по горлянці, щоб вже точно.
показать весь комментарий
28.11.2025 20:55 Ответить
Типу цих зомбаків не навчають такому ВЗАГАЛІ...
показать весь комментарий
28.11.2025 12:15 Ответить
До речі, просто цікаво, в хто їм виділяє біди лади, бо корейці скоріше з родини за гранати відрахують
показать весь комментарий
28.11.2025 12:16 Ответить
Це вже було... Німецьким родинам знищених в"язнів німецьких концтаборів , нацистська влада виставляла рахунки за лікування, кремацію, та пересилку праху за їх місцем проживання...
показать весь комментарий
28.11.2025 14:41 Ответить
Вже нехай підриваються. Нащо пертися за тисячі кілометрів?
показать весь комментарий
28.11.2025 12:25 Ответить
Гранату в пєрдак і на побачення з кімерсеном