7810 посетителей онлайн
3 134 23

Белый дом запустил сайт со списком СМИ, которые якобы распространяют "фейковые новости"

Трамп

Администрация президента США Дональда Трампа запустила на сайте Белого дома спецраздел с перечнем СМИ, которые, по их мнению, распространяют "фейковые новости".

Страница под названием "Зал позора для правонарушителей" опубликована на сайте Белого дома, информирует Цензор.НЕТ.

Какие СМИ попали в список?

В список СМИ, которые, по мнению администрации Трампа, распространяют фейковые новости, попали, в частности:

  • The Washington Post;
  • CBS News;
  • CNN;
  • msnbc;
  • The New York Times;
  • Politico и другие. 

Еженедельно планируют определять "лидера" списка по "фейковым новостям".

Топ комментарии
+12
куди котиться Америка с таким президентом
показать весь комментарий
29.11.2025 23:18 Ответить
+11
правильніше назвати цю сторінку "Вони обіжають трумпа"
показать весь комментарий
29.11.2025 23:09 Ответить
+10
Це від безсилля. Так, ці видання не такі як були раніше, навіть журналістика змінилася. Але, вони хоч намагаються слідувати якимось стандартам, а друзі Трампа, по типу Карлсона, це просто звичайний фейк
показать весь комментарий
29.11.2025 23:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Карточний Офис там є? Ні?
Недопрацьовують!
показать весь комментарий
29.11.2025 23:05 Ответить
Нью - Йорк Таймс пишуть якусь лабуду - потрібно їх привести до тями - Трамп
показать весь комментарий
29.11.2025 23:06 Ответить
Ісландія і Петров із Івановим попали?
показать весь комментарий
29.11.2025 23:07 Ответить
правильніше назвати цю сторінку "Вони обіжають трумпа"
показать весь комментарий
29.11.2025 23:09 Ответить
Що, і Телемарахфон теж ?!!
показать весь комментарий
29.11.2025 23:12 Ответить
Слабовато!- могли б вивішувати список медіа під заголовком - їх розшукує міліція/поліція/
показать весь комментарий
29.11.2025 23:12 Ответить
Кто какой то позор. Мешают главному Рыжему клоуны зажигать на трубе в театре марионеток кремля.
показать весь комментарий
29.11.2025 23:14 Ответить
куди котиться Америка с таким президентом
показать весь комментарий
29.11.2025 23:18 Ответить
куйло дав фсбешну вказівку агенту "краснову"
показать весь комментарий
29.11.2025 23:22 Ответить
Дуже схоже на те
показать весь комментарий
30.11.2025 08:08 Ответить
TeleMaraphon
показать весь комментарий
29.11.2025 23:23 Ответить
Це від безсилля. Так, ці видання не такі як були раніше, навіть журналістика змінилася. Але, вони хоч намагаються слідувати якимось стандартам, а друзі Трампа, по типу Карлсона, це просто звичайний фейк
показать весь комментарий
29.11.2025 23:25 Ответить
Це все справді ліві пропагандисти. Хоча б це Трамп розуміє...
показать весь комментарий
30.11.2025 00:02 Ответить
Ви як і вся трампівська тусовка вважаєте демократію "лівацтвом"? Трамп ненавидить демократію як систему, тому йому ближчі по духу диктатори, такі як путін, кім чен ин...
показать весь комментарий
30.11.2025 00:12 Ответить
Все кого не любят езраильтяне те есть леви пропагандисти. И это говорят самые главные лжецы в мире.
показать весь комментарий
30.11.2025 01:54 Ответить
Іноагєнти?
показать весь комментарий
30.11.2025 00:15 Ответить
Треба бд запустити сайт зі списком медіа з не фейковими новинами.Такими,як лєнта ру. правда.ру, весті ру та ін.
показать весь комментарий
30.11.2025 00:29 Ответить
А файли епштейна викладуть?
показать весь комментарий
30.11.2025 01:24 Ответить
так треба ж і дошку пошани рядом з дошкою ганьби ...піз* ець а не трамп , будьоновку скоро надіне у Білому домі, на всіх ...
показать весь комментарий
30.11.2025 01:36 Ответить
Коли там вже Білий Дурдім почне забороняти інтернет, саджати опозицію і оголошувати всіх іноагентами? Коли я ще кілька років назад казав що Тампон це новий диктатор то на мене тут шипіли
показать весь комментарий
30.11.2025 01:41 Ответить
Все по Библии, 8:44 - отец ваш дьявол, он лжец и убийца. Вы называете правду ложью и ложь правдой. Йешуа хорошо знал свой народ.
показать весь комментарий
30.11.2025 01:55 Ответить
А до чого тут "Йєшуа"? Ти хочеш сказать, що саме Ісус Христос написав Тору ("Біблію")?
показать весь комментарий
30.11.2025 09:39 Ответить
До списка иноагентов осталось пол шага)
показать весь комментарий
30.11.2025 03:39 Ответить