10235 посетителей онлайн

Китайские и российские военные самолеты залетели в зону ПВО Южной Кореи: Сеул поднимал истребители, - Yonhap

корея,учения,южная,f-35

Девять военных самолетов Китая и России во вторник кратковременно вошли в зону идентификации ПВО Южной Кореи (KADIZ) над водами на востоке и юге страны.

Об этом сообщило командование Объединенного штаба вооруженных сил Южной Кореи (JCS), передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Yonhap.

По данным JCS, около 10:00 утра два китайских и семь российских самолетов поочередно зашли в KADIZ, что вынудило южнокорейских военных подготовить истребители на случай непредвиденной ситуации.

В течение примерно часа бомбардировщики и истребители несколько раз входили и выходили из зоны, после чего полностью ее покинули.

В штабе сообщили, что воздушное пространство Южной Кореи не нарушено, а самолеты были зафиксированы заблаговременно до входа в зону. KADIZ не является территориальным воздушным пространством, а определена для обязательной идентификации иностранных самолетов с целью предотвращения инцидентов.

Южнокорейские военные отметили, что Россия и Китай регулярно, один-два раза в год, заходят своими самолетами в KADIZ во время совместных учений. Последний раз такой массовый пролет произошел в ноябре прошлого года, когда одновременно вошли 11 самолетов.

Топ комментарии
+2
а, пєдолєвацьких пластелинових буржуїв попереджали, що саме так і буде!!!
так шо, цивілізовані собакоїди, готуйтесь до чергової зради від піндосів!!!!
трампу бальшой прівєт віж друга владіміра.
тайвань наступний!
нуу.... японія питання часу! китай все пам'ятає і дуже мстивий.
показать весь комментарий
09.12.2025 11:56 Ответить
+1
Туреччина діяла по-іншому! Там вистачило до 1 хвилини, щоб очистити свій повітряний простір!
показать весь комментарий
09.12.2025 11:48 Ответить
+1
показать весь комментарий
09.12.2025 11:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Туреччина діяла по-іншому! Там вистачило до 1 хвилини, щоб очистити свій повітряний простір!
показать весь комментарий
09.12.2025 11:48 Ответить
Ще в когось є якісь питання на тему "чому китай на стороні параші "?
показать весь комментарий
09.12.2025 12:07 Ответить
Чи є заслуга ердогана, дружбана путіна, в збитті російського літака....Дуже сумніваюсь.
Турецькі пілоти на винищувачах F-16, 5 хвилин (10 разів) попереджали рашинського пілота СУ-24, який залетів в повітряний простір Туреччини в 2015 році, та вимагали зупинитися чи змінити курс.
Наприкінці червня 2016 року президент Туреччини ердоган перепросив у рашки за збитий літак і висловив співчуття родині загиблого пілота. У листі до путіна ердоган підкреслив готовність робити все можливе для відновлення відносин між Туреччиною і Росією 🤮🤮🤮 (прогнувся так прогнувся ердоган під болотяну моль )
Але саме цікаве, що два турецьких пілоти, які були учасниками операції проти російського Су-24 в листопаді 2015 року, були затримані турецькою владою (тобто по наказу ердогана) у липні 2016 року за підозрою в причетності до спроби державного перевороту, хоча їх і пов'язували з інцидентом, який спричинив загибель російського пілота...
показать весь комментарий
09.12.2025 12:45 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2025 11:48 Ответить
Зі всього світу сталеві яйця є тільки у Турків.
показать весь комментарий
09.12.2025 11:54 Ответить
А ви побільше поставляйте підсанкційного обладнання до рашки. З таким відношенням до міжнародної безпеки недалеко той час, коли китайсько-кацапські-КНДРівські ракети завітають до вас в "гості",


Росія продовжує отримувати з Південної Кореї високоточні верстати з числовим програмним керуванням та інші товари подвійного призначення, які підпадають під експортні обмеження ЄС і США.

Зокрема, лише у 2024-2025 роках до Росії імпортували виготовлене у Південній Кореї високоточне виробниче обладнання на суму понад $3,7 млн, повідомило південнокорейське видання https://koreajoongangdaily.joins.com/news/2025-11-07/national/diplomacy/South-Korean-precision-tools-appearance-at-Russian-industrial-expo-highlights-challenges-of-sanctions-compliance/2438143 Korea JoongAng Daily, підтвердивши дані дослідження Ради економічної безпеки України (ESCU).

Крім того, продукцію щонайменше трьох південнокорейських виробників високоточного обладнання демонстрували на щорічній виставці "Металлообработка-2025" у Москві. Це свідчить про ризик того, що ці технології можуть використовувати в оборонній промисловості Росії. Джерело: https://censor.net/n3584487
показать весь комментарий
09.12.2025 11:54 Ответить
Рядом з цими вже і японці вишикувалися на "параді друзів" України.
Японія виступила проти конфіскації активів РФ на користь України.
Дата публікації: 9 грудня 2025 11:34
Японія відмовилася підтримати ініціативу Європейського Союзу щодо використання заморожених російських активів на користь України. У такий спосіб Японія руйнує спробу Брюсселя заручитися глобальною підтримкою.
показать весь комментарий
09.12.2025 11:57 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2025 11:56 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2025 12:01 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2025 12:40 Ответить
от, гавномєси!
показать весь комментарий
09.12.2025 13:59 Ответить
О, в Китаї теж є ЛГБТ ?
показать весь комментарий
09.12.2025 14:00 Ответить
З усіма нейьтральними так буде. Не хочете допомагати Україні? Війна прийде і до вас...
показать весь комментарий
09.12.2025 12:01 Ответить
Людство, на планеті Земля, наближається до гарячої фази Третьої світової війни!
показать весь комментарий
09.12.2025 12:08 Ответить
А що там Тромб, тихенько посцикує в бункері за океаном і надуває памперс? Думаю південна корея і Тайвань приречені з такими то партнерами і союзничками
показать весь комментарий
09.12.2025 13:07 Ответить
Перєстаньтє стрєлять )
показать весь комментарий
09.12.2025 13:28 Ответить