10633 посетителя онлайн

В большинстве регионов Украины до конца недели свет будут отключать до 12 часов в сутки, - "Укрэнерго"

світло

В большинстве областей Украины отключения света до конца недели будут происходить по трем очередям потребителей, что означает до 12 часов без электричества в сутки. 

Об этом сообщил председатель правления "Укрэнерго" Виталий Зайченко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По его словам, сейчас прогнозировать ситуацию сложно, поскольку энергетическая система ежедневно подвергается российским атакам. "Три очереди графиков почасовых отключений - это то, что нас ожидает. В некоторых регионах может быть легче, а в некоторых - хуже", - отметил Зайченко.

9 декабря аварийные отключения были введены на территории Харьковской, Сумской и Полтавской областей из-за российского обстрела энергетического объекта в Сумской области. Это привело к необходимости балансировать часть энергосистемы путем аварийных отключений.

После инцидента аварийные отключения распространились на другие регионы. По словам Зайченко, причиной стали одновременные неблагоприятные факторы: аварийное отключение генерации и невозможность увеличить производство на гидростанциях.

Глава "Укрэнерго" подчеркнул, что диспетчер НЭК был вынужден применить аварийные отключения, чтобы сохранить стабильность и целостность энергосистемы.

Топ комментарии
+20
показать весь комментарий
10.12.2025 18:00 Ответить
+17
А галущенку, навіть, підозру не винесли!
показать весь комментарий
10.12.2025 17:45 Ответить
+8
Та да. І хай діти галущенків і інших скороходів вчаться за 200тис., чи скільки там євро на рік в швейцаріях за ці гроші. Оце буде справедливо.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А галущенку, навіть, підозру не винесли!
показать весь комментарий
10.12.2025 17:45 Ответить
Неначасі! Потрібно дитятко вивчити за 200к долярів в ви посидьте без світла поки я буду ситий .
показать весь комментарий
10.12.2025 17:59 Ответить
Это победа, или как?
показать весь комментарий
10.12.2025 17:48 Ответить
Оооо, ефрейтор ерзянин, ти вже тут всплив з круглого отвору у підлозі дощатого доміка з назваю "Параша". Мабуть в тебе досвід не тільки у викачці гівна но і в енергетиці і ти тут теж кутузов.
показать весь комментарий
10.12.2025 17:51 Ответить
Прапор, не спиться, своих подтянул, если старшина, то роту)? Хотя у вас до уровня старшины, прапорам было сложно дослужить!
показать весь комментарий
10.12.2025 17:59 Ответить
Москворотий, ти до якого саме гівна людства з тавром "росиянин" відносишся? Умурт, коряк, чувашчи шось на кшталт осетина-иронгутанга?
показать весь комментарий
10.12.2025 18:26 Ответить
Для прапора, хорошие знания, У вас еще ходит автобус до областного центра? Или на дизеле? Чуваш я или не чуваш не знаю. Дальше не хочу продолжать, не люблю повторяться. Я по службе своей имею право на титул, не говоря про родословную). Дальше ,"быдло", можешь импровизировать. Посмотрим, что у тебя в уме, или что тебе написали умные!
показать весь комментарий
10.12.2025 18:33 Ответить
Тоб то, якут ефрейтор та генералісімус викачки гівна, ти ИВАН РОДУ НЕ ЗНАЮЩИЙ?
показать весь комментарий
10.12.2025 18:36 Ответить
Згинь кацап
показать весь комментарий
10.12.2025 17:57 Ответить
Звісно. Ми і в темряві люди. А ви - путінці і при світлі страшні монстри.
показать весь комментарий
10.12.2025 17:59 Ответить
Не знаю, с какого, дальше не продолжаю, вы сделали вывод, что я путинец?
показать весь комментарий
10.12.2025 18:01 Ответить
Та не соромся того кум ти є, ефрейтор радянськой армії та ******** кутузов з викачування гівна.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:33 Ответить
У меня коп все пишет! Вы меня оскорбили! Если вы Тамара, то. Хотя Держава Украина мне, пересичному, столько должна денег. Мне хватает, что есть! А разным Зольдатам , и другим дебилом, я могу рассказать куда идти! И по званию и по статусу!
показать весь комментарий
10.12.2025 18:20 Ответить
Пардон не очень красиво получилось написать! У Вас денег не хватит! Только по судам за мной ходить!
показать весь комментарий
10.12.2025 18:22 Ответить
Ти ба, його образили.
Бурят ефрейтор, та полководечь каналізації, як таке московотие гівно людства з тавром "росиянин" може образити ПРАВДА?
показать весь комментарий
10.12.2025 18:35 Ответить
"Прапор"! Ты не понял? ЦН не балуйся с никами ушедших!
показать весь комментарий
10.12.2025 18:37 Ответить
Теж саме тільки українською, інгуш ефрейто, бо я свинособачу не розумію.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:39 Ответить
Я тут с этим "ником" общаюсь исключительно из того, что есть инженерные проблемы, в квартире! Бей себя чем хочешь! " "Зольдату" здоровья, или покоя вечного!
показать весь комментарий
10.12.2025 18:43 Ответить
Агов, ефрейтор татарський, теж саме тільки українською, бо я свинособачу не розумію.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:45 Ответить
Цікаве формулювання - "у більшості". Наприклад, от у Львові вимикають десь по 2 години на добу, а деякі черги взагалі без відключень що можна легко перевірити онлайн. Це стосується і решти заходу України. А от центр сидить без світла по 15-18 годин. Цікава така справедливість.
показать весь комментарий
10.12.2025 17:50 Ответить
Київ 13-14 на добу.
показать весь комментарий
10.12.2025 17:52 Ответить
В мене сьогодні вже 13 годин не було світла і ще 2 не буде, виходить 15. Вчора було гірше.
показать весь комментарий
10.12.2025 17:55 Ответить
Тернопіль, вчора і сьогодні стало легше, а попередні 3 дні по 16+ годин не було. Бувало за один раз по 5-6 годин без електрики.
Думаю, тривалість відключень не тільки від браку енергії, а здатності ту електроенергію передати споживачам. Де роздовбані ЛЕП і підстанції, те, що залишилось має обмежену пропускну здатність. Тому і...
показать весь комментарий
10.12.2025 18:13 Ответить
В Киеве 7-8 часов подряд без света почти норма последнее время.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:27 Ответить
В Дніпрі - "7-8 часов подряд" зі світлом, це - фантастика. Бо вмикають на три з половиною години двічі на добу. Особливо бісить, коли "планові" відключення "до 17:00" раптово стають до 20:00 й графік на сайті відображує вже новий status quo, а те що було - те загуло, бо Остазія завжди воювала з Океанією саме до 20:00...
Я не скиглю, бо розумію, що зараз відбувається в енергосекторі, але для пересічних користувачів це виглядає... не на користь тих, хто "кидає кості", виставляючи оптимістичні графіки.
показать весь комментарий
10.12.2025 20:22 Ответить
Щодо мене особисто... За три години аккум заряждається, а далі... Холодильник та пральна машена - то щось з казок братів Грим, але освітлення в хаті, роутер та ноутбук - сім-вісім годин тягне.
показать весь комментарий
10.12.2025 20:27 Ответить
Чернівці сьогодні 13,5 годин
показать весь комментарий
10.12.2025 18:01 Ответить
- 16,5 год
показать весь комментарий
10.12.2025 18:12 Ответить
До чого тут справедливість? В принципі я просто зайшов пореготіти. Це те саме, що казати: чому Харків більше обстрілюють, ніж Львів
показать весь комментарий
10.12.2025 18:20 Ответить
Як ти там сказав - зайшов, щоб з тебе як завжди пореготіли? То я вже почав, насолоджуйся.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:35 Ответить
От дивится - у вас з сусідами 1 насосна станція на 12 споживачів. Ідуть труби. Як шо до вас в 3 містах хтось перебив трубу а іншиму в 1 місці а іншому в 5 а іншим пощастило, то як вам ту воду подати? Приклад звісно примітівний но десь так.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:31 Ответить
Я чесно скажу- мені абсолютно байдуже, чому саме так. Я хочу, щоб все нормально працювало і всі виконували свою роботу, а не тільки крали і розказували, чому нічого не працює.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:42 Ответить
А це вже запитання до бізнес-партнера та друзяки Зеленського Міндіча з Чернишовим, Галущенко, Алі-Бабою тощо. Ви не за них в 2019 голосували?
показать весь комментарий
10.12.2025 18:47 Ответить
Я вже безліч разів писав, що голосував за Пороха і всіх знайомих вмовляв за нього голосувати.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:53 Ответить
Це добре. Дякую за відповідь.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:55 Ответить
Так вже котру добу по 18 годин без світла, Дніпровщина! 😮‍💨
показать весь комментарий
10.12.2025 19:24 Ответить
Кам'янець Подільський Хмельницька область 14 годин без світла
показать весь комментарий
10.12.2025 19:30 Ответить
Так потрібно просто вимикати,щоб справедливість була? На заході цілі розподільчі станції,але не всюди.В Чернівцях вимикають.
показать весь комментарий
12.12.2025 07:10 Ответить
Необхідно просто підвищити ціну за кіловат хоча б до 25 гривень.
показать весь комментарий
10.12.2025 17:55 Ответить
Та да. І хай діти галущенків і інших скороходів вчаться за 200тис., чи скільки там євро на рік в швейцаріях за ці гроші. Оце буде справедливо.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:07 Ответить
Слухай, а де ти копійку за ці коментарі заробляєш? Хоч сотка гривень буде?)
показать весь комментарий
10.12.2025 18:34 Ответить
Наслідки трьохрівневого будівництва
показать весь комментарий
10.12.2025 17:57 Ответить
показать весь комментарий
10.12.2025 18:00 Ответить
За цього зеленого п***раса мабуть і 20 відсотків адекватних громадян не проголосують сьогодні, зостануться тільки близькі сраколизи і фанатки, так прої**ати все що можна це талант треба , овоч тихенько сміється в стороні.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:03 Ответить
У вашому коментарі є слабке місце - відсоток адекватних громадян. Нажаль, досі дуже багато "єдиномарафонців", у котрих перемоги слідують одна за одною...
І пес Патрон отримує чергову медаль...
показать весь комментарий
10.12.2025 18:18 Ответить
До речі вже час для петиції на закриття *************.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:22 Ответить
Є ще одне слабке місце - відсутність альтернатив.
Сивочолий гетьман - далеко не факт, якщо чесно, що в нього є реальні шанси на перемогу.
Залужний - добре було б, але де його кандитатура, якщо він сам не має наміру на перегони?
А хто ще? Про Йюлю не треба - це вже точно мертвий вовк, а не Акела, та й Мауглі не видно...
Обдристовичів та щось подібне не розглядаю взагалі....

Тому так, знов будуть 73%, але не "по приколу", а щоб не розвалити те, що зараз якось ще тримається, бо наступними передерибанами тих, хто увірветься до корита при зміні влади, розвалимо все остаточно IMHO.
показать весь комментарий
10.12.2025 20:45 Ответить
А на вибори зможуть дістати доступ тільки Зеленскій і низькопроцентні "відволікалки". Всіх потенційних конкурентів не допустять під різними причинами.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:20 Ответить
Згадайте, який рейтинг "надувають" Буданову (незрозуміло за що), і він далеко не низьковідсотковий.
показать весь комментарий
11.12.2025 08:04 Ответить
Підстаркуватих фанаток у нього багацько! 🤬
показать весь комментарий
10.12.2025 19:25 Ответить
Как насчет три раза по 5 часов в сутки(15 без света в Запорожье) ? Шо означает...
показать весь комментарий
10.12.2025 18:02 Ответить
Суми, Дніпро, Запоріжжя, Харків - ...опа
показать весь комментарий
10.12.2025 18:15 Ответить
Киев и область,)
показать весь комментарий
10.12.2025 18:22 Ответить
Вінниця - 16 годин
показать весь комментарий
10.12.2025 18:23 Ответить
Це ще по божеські, 7-3-7-3-7-3-7-3 (7годин немає, 3 години є) і так по замкнотому колу! 🤬
показать весь комментарий
10.12.2025 19:28 Ответить
Потужності всім вмикати світло є, це просто йде прогрів перед підвищенням тарифу.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:05 Ответить
Українських споживачів попереджають про потенційний різкий стрибок цін на послуги доступу до мережі Інтернет. За прогнозами, вартість абонентської плати може зрости до 3000 грн на місяць
показать весь комментарий
10.12.2025 18:15 Ответить
Брехня. Хто прогнозує?
показать весь комментарий
10.12.2025 18:23 Ответить
https://minfin.com.ua/ua/2025/12/09/163583814/
показать весь комментарий
10.12.2025 18:26 Ответить
Мудрий наріт давно сидить по європах - вже діти в садочки пішли
показать весь комментарий
10.12.2025 18:14 Ответить
Свет по 12 часов в сутки. Ну нихера ж себе. Это ж кто так мажорно живёт по нынешним меркам . А в некоторых регионах может быть даже легче. Это что за регионы такие. )
показать весь комментарий
10.12.2025 18:18 Ответить
Наприклад Конча заспа
показать весь комментарий
10.12.2025 18:20 Ответить
В Конце заспе отключают. Родственники там живут. Ну не в той самой конечно, а в обычной. Там не так далеко)
показать весь комментарий
10.12.2025 18:36 Ответить
То все брехня! Світло Е! Алеж не всім(((
показать весь комментарий
10.12.2025 18:21 Ответить
На завтра графік по моїй черзі +2/-4. Тобто 16 годин без світла.
показать весь комментарий
10.12.2025 18:44 Ответить
а по 14 год. в полтавській це теж до 12
показать весь комментарий
10.12.2025 19:10 Ответить
Брешуть, як завжди! Вже є графіки на завтра!
показать весь комментарий
10.12.2025 19:27 Ответить
А току з них . Мали включити в 20.30 , а ще нема .
показать весь комментарий
10.12.2025 22:37 Ответить
Надіюсь на москві теж блекаут, так наш президент обіцяв
показать весь комментарий
10.12.2025 19:28 Ответить
Чого він тільки не обіцяв! 🤣
показать весь комментарий
10.12.2025 19:31 Ответить
Це ж досягнення, так 73%? Не те що ''барижний'' ''Ротердам+'' про який знала кожна бабка біля під'їзду і світло не вимиуплося жодного разу і було дешеве. Тільки не спихуйте все на війну, 12 мільярдів розікрали оточення Зеленського, що були виділені на захисні споруди. Були б споруди - було би світло.
показать весь комментарий
10.12.2025 19:50 Ответить
І ніхто нам толком допомагати після розкрадання коштів друзів президента не буде. От і маємо: орки обстрілюють, друзі президента крадуть. Я наче пам'ятаю, що той розповідав, як піде з посту, якщо його колега будуть красти, ні?
показать весь комментарий
10.12.2025 22:38 Ответить
А нефиг экспортировать за границу, тогда бы всем хватало!
показать весь комментарий
10.12.2025 23:32 Ответить
А якщо в мене світло відсутнє 17 годин на добу, а не до 12, то хто п...здить? Я чи вельмишановний пан зайченко?
показать весь комментарий
11.12.2025 09:43 Ответить