5112 посетителей онлайн

Рейтинг поддержки Трампа американцами упал до 42%, - опрос

Инфляция и скандалы: почему падает рейтинг Трампа в США

Поддержка президента США Дональда Трампа снизилась на 3% с весны 2025 года. Среди ключевых причин - экономические проблемы и репутационные скандалы.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют результаты опроса NBC News.

Поддержка Трампа уменьшилась на 3% с апреля 2025 года, что привело к тому, что только 42% американцев одобряют его деятельность на посту президента.

Республиканцы также продемонстрировали снижение поддержки, с 38% до 35%. Среди сторонников движения MAGA поддержка Трампа снизилась на 8% и составляет 70%.

Большинство американцев подозревают осведомленность Трампа в деле Эпштейна

Среди факторов, повлиявших на рейтинг, отмечают инфляцию и скандал вокруг его связей с Джеффри Эпштейном.

К слову, новый социологический опрос показывает, что большинство американцев, в том числе избирателей Республиканской партии, склоняются к мнению, что президент США вероятно знал о преступлениях Эпштейна, даже несмотря на отсутствие конкретных доказательств его личной причастности.

Согласно результатам опроса Reuters-Ipsos, только 18% респондентов считают, что Трамп не был осведомлен о преступной деятельности Эпштейна. Зато 60% опрошенных убеждены, что он, вероятно, знал о соответствующих преступлениях.

Топ комментарии
+29
У цієї мавпи ще є рейтинг?
показать весь комментарий
15.12.2025 07:17 Ответить
+12
У нашої теж є.
показать весь комментарий
15.12.2025 07:23 Ответить
+12
І саме тому двічі обирали його президентом? 🤔 Дивна логіка. 😏
показать весь комментарий
15.12.2025 07:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У цієї мавпи ще є рейтинг?
показать весь комментарий
15.12.2025 07:17 Ответить
У нашої теж є.
показать весь комментарий
15.12.2025 07:23 Ответить
У нашої мавпи більший рейтинг. Певно і ідіотів більше, які тримають цей рейтинг.
показать весь комментарий
15.12.2025 11:11 Ответить
є... є... 72% як завжди
показать весь комментарий
15.12.2025 11:19 Ответить
Так само, як у зелупенка. На жаль, тупість людей не лікується...
показать весь комментарий
15.12.2025 07:26 Ответить
Рудому дебілу до лампи ниніщівний рейтинг, Навідь цей рудий дебіл розуміє, що нема гарантії, що воно досидить свій термін. Старому пирдуну Донні майже 80.
показать весь комментарий
15.12.2025 07:25 Ответить
а по Нобилю який рейтинг ?
показать весь комментарий
15.12.2025 07:28 Ответить
Це багато. Для порівняння рейтинг Макрона 16%, Мерца 23%, Стармера 19%. Але вони мають історично мінімальні рейтинги через економічні проблеми. У США все не так погано.
показать весь комментарий
15.12.2025 07:35 Ответить
Хоча ні, Макрона французи завжди вважали гандоном, у нього завжди було нижче плінтуса.
показать весь комментарий
15.12.2025 07:38 Ответить
І саме тому двічі обирали його президентом? 🤔 Дивна логіка. 😏
показать весь комментарий
15.12.2025 07:56 Ответить
почекай ще в нас зе другого разу виберуть
показать весь комментарий
15.12.2025 08:39 Ответить
Рівняєте Зєлєнского і Макрона? 😊 Чи французів з українцями? 😁 Зауважу лише, що французи коміків таки не обирають президентами.
показать весь комментарий
15.12.2025 09:18 Ответить
а шо таке макрон? шо він зробив?
одружився на бабці? то є збочення, геронтофілія а не геройство

французи лягушок їдять, цього мені достатньо 😂
показать весь комментарий
15.12.2025 09:29 Ответить
... ну знаєш бабки багато чого можуть - ось в росії придумали "бабушкіну схему" по Доліной - тепер бабушкі на бувшій росії крім пенсії мають лоховські гроші
показать весь комментарий
15.12.2025 11:23 Ответить
З огляду на те який він придурок, 42 відсотки то дуже багато.
показать весь комментарий
15.12.2025 07:50 Ответить
Саме так. Америка хвора. І просвітку не видно.
показать весь комментарий
15.12.2025 08:28 Ответить
Америка не хвора і завжди такою була - Америка понад усе! Як і Україна...
Тому для Трампа наважливіше показати що він робить для американців. От він і демонструє їм, що він не дарує зброю українцям, а продає!
Тому не вподобовайся до церковного жебрака на паперті, який завжди бурчить що йому мало подають...
показать весь комментарий
15.12.2025 09:27 Ответить
По перше, тут жодним словом не сказано про "мало_дають".
По друге, це не Україна, а США постійно патякають про якісь цінності, демократію, свободу.

І під цими гаслами виправдовують усі свої дії.

По третє, такого виродка, як трамп, на посту президента США ще не було ніколи. Принаймні за моєї пам'яті.

Ніхто не стелив червону доріжку перед головорізом.

А Вам ліпше мовчати, споживаючи польські харчі. І це Ви схожі на жебрака.
показать весь комментарий
15.12.2025 09:32 Ответить
Єдина людина яка могла організувати вбивство Епштейна в федеральній вязниці був Трамп. Саме його президентські повноваження зробили це "самогубство" можливим, а його посада та вплив конче необхідним...
показать весь комментарий
15.12.2025 07:58 Ответить
То це нормально що падає рейтинг після приходу до влади любого лідера, тому що очікування і фантазії виборців "справджуються" тільки коли наступає буденна реальність. Але що всього на 3% впав рейтинг,це взагалі мало, ну невже він такий ідеальний для своїх виборців.
показать весь комментарий
15.12.2025 08:02 Ответить
Нижче просто не може впасти. Протистояння республіканців і демократів ідеологічне.
показать весь комментарий
15.12.2025 08:20 Ответить
для підняття рейтингу треба ще дві-три війни закінчити.
показать весь комментарий
15.12.2025 08:05 Ответить
42% дибілів?(((
показать весь комментарий
15.12.2025 08:13 Ответить
День і ніч триндять що рейтинг маразматика впав, падає, рухнув, скотився, а виявляється 3% падіння за півроку ... Це падіння в межах статистичної похибки. Нажаль! Американці мабуть ще дурнійші ніж ми можемо собі уявити.
показать весь комментарий
15.12.2025 08:36 Ответить
У чому ж вони дурні - що мають про нас дбати більше ніж про власних дітей? У вас виходить, що найрозумніші ті, які весь свій бюджет віддадуть Зеленському з міндічами, а самі підуть жебракувати з протянутою рукою дло Китаю?
показать весь комментарий
15.12.2025 09:30 Ответить
Valery ні, не накручуйте. Дурні бо трмап аморальний брехун який ще й допомогає військовому злочинцю х7йлу та плює на міжнародне право.
показать весь комментарий
15.12.2025 09:54 Ответить
Оце проплачене ****** мурло вимагає від України здачі її території рашистам без бою.

показать весь комментарий
15.12.2025 09:44 Ответить
От нас ничего не требуют. Хочешь воюй, хочешь сдавайся. Только тцк посетить не забудь, а то на фронте критический недостаток особового складу
показать весь комментарий
15.12.2025 10:05 Ответить
Так ти або сірий в цих питаннях, або просто бот. Пишеш глупість.
показать весь комментарий
15.12.2025 11:05 Ответить
Свят свят свят
показать весь комментарий
15.12.2025 10:45 Ответить
Сумно за США..... 42% ідіотів.
показать весь комментарий
15.12.2025 09:51 Ответить
Опросы проводила левацкая контора? Это как у нас кмис рисует зеле 99% поддержки и остальную шизу