11185 посетителей онлайн
8 065 35

Почему Ермак до сих пор не на фронте: Где прячется Зе-менеджер? || Без цензуры. ВИДЕО

После увольнения с должности главы Офиса Президента Украины Андрей Ермак публично заявлял о намерении пойти служить. По словам журналистов, он также сообщал об этом в частной переписке с американской коллегой. Впрочем, через несколько недель после этих заявлений информация о его дальнейшей деятельности так и не появилась в публичном пространстве

Как сообщает Цензор.НЕТ, в проекте "Без цензуры" журналистка Марина Данилюк-Ярмолаева пыталась разыскать Ермака и его место службы 

Топ комментарии
+15
А хіба не ясно? Там страшно!
А може, це й краще, бо стрілятиме в спину нашим бійцям!
У камері йому місце, а, щоб не сумно було, то й зеленського туди ж!
показать весь комментарий
17.12.2025 14:40 Ответить
+10
Ермака нет в Украине !!!!!!
А вы думаете- почему у президента такое хорошее настроение?
Потому что НЕКОМУ теперь вручить подозрение
У НАБУ нет главного свидетеля...
показать весь комментарий
17.12.2025 14:45 Ответить
+5
відверто кажучи мене дивують винесені в заголовок статті формулювання; невдячність та заангажованість авторки.
здається достатньо просто співставити дати та факти, щоб з'явилось чітке, неспростовне та однозначне усвідомлення ролі андрія борисовича у змінах на фронті:
- наприкінці листопада андрія борисовича вероломно звільнили з офісу президента, а вже в перших числах грудня відбувся прорив українських сил оборони на Куп'янському напрямку.
й як ви думаєте, кому ми маємо дякувати, невже Хартії та іншим підрозділам?
звісно ж ні, тільки незламному АБ, таємничому Алі Бабі, тому, хто вміє та знає все, тому, хто не втік 24 лютого 2022-ого, а героїчно залишався в президентському бункері й вже тоді розробляв цю, й наступні, визвольні операції. тьфу на вас, невдячні.
показать весь комментарий
17.12.2025 14:49 Ответить

Загрузка...