10675 посетителей онлайн

Три офицера УГО, которых 9 месяцев держали в СИЗО по делу "флешек ФСБ", вышли под залог

офицеров УДО выпустили из СИЗО

Бывшие офицеры Управления государственной охраны (УГО) Вадим Чучковский, Руслан Крамаренко и Сергей Волевач, которых 9 месяцев содержали в СИЗО по делу "флешек ФСБ", вышли из-за решетки после длительной борьбы в судах. Им уменьшили сумму залога, который уже внесли.

Об этом сообщил "5 канал", информирует Цензор.НЕТ.

Напомним, Печерский суд первоначально определил офицерам залог в совокупности на общую сумму более миллиарда гривен, что означало фактически безальтернативное содержание под стражей.

Народные депутаты от фракции "Европейская Солидарность", которые поддерживали военных во время заседаний, назвали это решение признаком начала "де-ермакизации" и "де-портновизации" украинской правовой системы.

"Люди находились безосновательно за решеткой почти 9 месяцев. Это дело было сфабриковано и притянуто за уши. Считаю, что правовая сторона будет доказана в суде и это станет очевидным для всех", – заявил освобожденный офицер Чучковский.

Отмечается, что дело против офицеров было возбуждено на основании материалов, переданных окружением предателя Украины Виктора Медведчука. Следствие обвинило их в якобы незаконной перевозке наличных денег на сумму около $40 млн из России в 2019 году накануне президентских выборов. Защита подчеркивала: видеодоказательства сфабрикованы российскими спецслужбами, а основная цель следствия - заставить офицеров дать показания против пятого президента Украины, лидера "ЕС" Петра Порошенко.

Напоминаем, Вадим Чучковский, Руслан Крамаренко и Сергей Волевач были задержаны в марте 2025 года. Следствие держало их под стражей, установив залог в размере 350 млн грн для каждого.

Топ комментарии
+15
відеодокази сфабриковані російськими спецслужбами, а основна мета слідства - змусити офіцерів дати свідчення проти п'ятого президента України, лідера "ЄС" Петра Порошенка. Джерело: https://censor.net/ua/n3591087

У хазарZкого хлопчика та у пуйла спільна мішень, спільний противник
показать весь комментарий
17.12.2025 22:05 Ответить
+15
Дивно, але КабМіндічів з єрмаком, ніхто не арештував, а офіцерів з УДО, аж бігом !!! Зеленський з свириденко, про це теж не ЗНАЛИ???
Мабуть, в долі ??
показать весь комментарий
17.12.2025 22:24 Ответить
+9
Так на їх місце мають сісти за грати ті прокурори та судді, які влаштували це знущання і над людьми, і над законом!
показать весь комментарий
17.12.2025 22:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
До якої суми зменшили застави? Який сут прийняв таку ухвалу? Хто вніс заставу?
показать весь комментарий
17.12.2025 22:03 Ответить
відеодокази сфабриковані російськими спецслужбами, а основна мета слідства - змусити офіцерів дати свідчення проти п'ятого президента України, лідера "ЄС" Петра Порошенка. Джерело: https://censor.net/ua/n3591087

У хазарZкого хлопчика та у пуйла спільна мішень, спільний противник
показать весь комментарий
17.12.2025 22:05 Ответить
Що значить "ніби то"? Так вони везли сорок мільйонів баксів, чи не везли?
показать весь комментарий
17.12.2025 22:23 Ответить
а що не зрозуміло? як стверджує ***** своєю флешкою - таки везли. А інших доказів - катма!
показать весь комментарий
17.12.2025 22:24 Ответить
Вы представляете объем и вес 40 млн. баксов даже сотенными купюрами?
показать весь комментарий
17.12.2025 22:37 Ответить
Это примерно 400 кг денег.
Одна купюра - примерно 1 грамм
показать весь комментарий
17.12.2025 23:32 Ответить
вага 400 кг.
показать весь комментарий
18.12.2025 09:38 Ответить
Дивно, але КабМіндічів з єрмаком, ніхто не арештував, а офіцерів з УДО, аж бігом !!! Зеленський з свириденко, про це теж не ЗНАЛИ???
Мабуть, в долі ??
показать весь комментарий
17.12.2025 22:24 Ответить
Интересно, а кто-то судьям и прокурорам объяснил сколько весят 40 млн. баксов в наличных? Чтобы они понимали всю абсурдность того, что один человек мог это везти.
показать весь комментарий
17.12.2025 22:36 Ответить
та знають, вони знають, що один лям - це +/-10кг. Самі неодноразово піднімали так вагу.
показать весь комментарий
17.12.2025 22:45 Ответить
И это без веса самих кейсов. Ну так пусть объяснят как один человек, который типа на видео, мог перевезти 40 млн.

Там на пленках Мидича один верблюд с трудом донес 1.6 млн. кеша.
показать весь комментарий
17.12.2025 22:58 Ответить
400 кг без пакування...
показать весь комментарий
17.12.2025 23:18 Ответить
Да. Охранник просто Геракл какой-то.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:25 Ответить
Так на їх місце мають сісти за грати ті прокурори та судді, які влаштували це знущання і над людьми, і над законом!
показать весь комментарий
17.12.2025 22:46 Ответить
і над здоровим глуздом
показать весь комментарий
17.12.2025 22:47 Ответить
Земіндічам дуже хочеться хоть щось нарити на Порошенка ,
так як їх жаба давить за те , що Петро Олексійович і його команда
постійно допомагають нашій армії і відстоюють інтереси України !!
А зелень прийшла до влади з однією ціллю -
красти , красти і брехати 🙁
показать весь комментарий
17.12.2025 22:49 Ответить
https://prm.ua/pivrobitnykiv-udo-iakykh-mayzhe-rik-utrymuvaly-v-sizo-shchob-vybyty-pokazy-na-poroshenka-zvilnyly-z-pid-varty/ Телеканал Прямий:
Вадим Чучковський після емоційної зустрічі з рідними та друзями подякував усім за підтримку: "вважаю, що правова сторона у цій справі буде доведена в суді й буде всі очевидно, що це справа була сфабрикована, за вуха притягнута, і люди знаходились за ґратами безпідставно. Хочу подякувати за підтримку військовим, народним обранцям, пресі".
Їхня історія, так само як історії розвідника Червінського, детектива НАБУ Магамедрасулова та інших політичних вʼязнів свідчить, що відбувається де-єрмакізація правового поля, вважають народні депутати з "Євросолідарності", які увесь цей час приходили на суди й клопотали про взяття офіцерів УДО на поруки.
"Сьогодні день, коли портновщина в українській правовій системі дала тріщину. Це не означає, що вона повністю зруйнована. Тому що вся боротьба за справедливість, за те, щоб зняти сфабриковані звинувачення з хлопців, які працювали в Управлінні держохорони, ще попереду. Але ми бачимо, що де-єрмакізація, де-портновізація правової системи розпочалась. Влада використовувала всі можливі методи й кидала в тюрму, наприклад, розвідника Червінського, чи детективів НАБУ Магамедрасулова та інших, намагалися змусити мовчати. А тут якраз хлопців намагалися змусити оббрехати лідера опозиції. Але все це одна і та сама злочинна мафіозна система влади. І вона сьогодні дає тріщину", - говорить народний депутат Володимир Арʼєв.
"Ми маємо далі боротися для того, щоб демонтувати систему Портнова і Єрмака з правового поля України. Зараз ще попереду боротьба за повне зняття сфальсифікованих звинувачень. Які були зроблені на підставі ФСБшної інформації, яка була передана і взята українською правовою системою. Я впевнений що разом із демонтажем цієї системи, разом із боротьбою за кожного, кого переслідувала влада, буде підніматись Україна. Тому що ми боремося всі разом за Україну європейську, а не той "русскій мір", який ми бачили останніми роками в українській правовій системі", - наголошує Арʼєв.
"Ніколи б не подумала, що ми офіцерів УДО будемо називати політвʼязнями. І це вже не перший випадок. Червінський, я вже не говорю про бойових командирів Марченка, Павловського. Але це все треба зупиняти. Тому що у нас ворог - це російська федерація. А коли влада воює з власними офіцерами, це ганьба і злочин.
І тому ми хочемо подякувати всім, хто всі ці десять місяців приходив, підтримував. Коли ми всі один одного підтримуємо і захищаємо, нас точно не подолати", - переконана Марія Іонова.
"Суди зараз розуміють, що є шанс не бути вляпаним в той великий схематоз, і треба винести якесь нормальне рішення. І це якраз приклад, чому сьогодні хлопці були звільнені. Поки зараз цього права телефонного дзвінка немає, суддям нема кому дзвонити, і вони починають помаленьку включати інстинкт самозбереження. Зараз ті рішення, які вони 10 місяців виносили, вони пробують назад відмотати, щоб ці останні рішення були плюсиком в їхній кармі", - говорить нардеп Михайло Бондар.
"Ця історія, яка зараз відбулася, це початок боротьби за нову Україну, коли система розуміє, що які не віддавали телефоном вказівки, коли прийде розплата, ніхто цих виконавців захищати не буде. І це має собі зарубати на носі кожен, хто сьогодні працює в правовій системі. Працює проти закону - його обовʼязково дожене закон", - такий висновок зробив Володимир Арʼєв.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:05 Ответить
Зелене бидло краде в українців і перевозить міліони доларів в москву - і за це несадять.
Але красти в москалів і перевозити гроші в Україну не можна - бо за це посадять.
показать весь комментарий
17.12.2025 23:20 Ответить
Одразу має бути возбуджена карна справа проти тих, хто замовив фальсифікацію карної справи проти співробітників УДО та проти тих слідчих та суддів хто фальсифікував цю справу. Бо це була 100% фальсифікація проти лідера опозиції із залученням сфальшованої флешки яку нашим слідчим органам УВАГА!!! передало фсб рф !!!!
показать весь комментарий
17.12.2025 23:40 Ответить
ТЮРЬМЫ УЖЕ НЕ ТЕ !!! РАНЬШЕ Б ИХ ОПУСТИЛИ НИЖЕ ПЛИНТУСА !!! ФУ БАРЫЖЬИ ТЮРЬМЫ !!!
показать весь комментарий
18.12.2025 06:29 Ответить
Із підплінтуса кукурікаєш?
показать весь комментарий
18.12.2025 08:01 Ответить