9946 посетителей онлайн

Зеленский о возможности ускоренного вступления Украины в ЕС: "Если это блокируется политически, я такую логику не понимаю"

Зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский прокомментировал возможность ускоренного вступления Украины в Европейский Союз, что, по сообщениям СМИ, фигурирует в последнем проекте мирного предложения от США.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

По словам Зеленского, ускоренное вступление Украины в ЕС зависит от шагов самой Украины и ее партнеров, если этот процесс не блокируется политически.

"Если это блокируется политически, я такую логику не понимаю, но понимаю, кто это делает. Для нас членство в Европейском Союзе - это часть тех гарантий безопасности, о которых Украина договаривается и на которые рассчитывает", - заявил президент.

Он также отметил, что дата вступления Украины в ЕС является важным вопросом, однако окончательное решение будут принимать лидеры Евросоюза. В то же время Зеленский подчеркнул, что это решение не должны определять Россия или отдельные страны ЕС, которые, по его словам, блокируют процесс по политическим причинам, а не из-за невыполнения Украиной реформ.

Напомним, председатель Европарламента Роберта Мецола сообщила, что Европейский парламент готов применить так называемую процедуру срочности для ускоренного рассмотрения вопроса о "репарационном кредите" для Украины.

Топ комментарии
+12
зате дуже добре розумієш логіку розміновування "чонгарів", Гнида Оманська .. і двушек на маскву
показать весь комментарий
18.12.2025 15:49 Ответить
+6
А, мародерити у власній країні під час війни? Логік мамиріми.
показать весь комментарий
18.12.2025 16:05 Ответить
+4
ЦЕ БЛОКУЄТЬСЯ БО САМЕ ТИ ПРИ ВЛАДІ....якщо коротко
показать весь комментарий
18.12.2025 15:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
зате дуже добре розумієш логіку розміновування "чонгарів", Гнида Оманська .. і двушек на маскву
показать весь комментарий
18.12.2025 15:49 Ответить
Прийдуть до влади патріотичні українські сили, які не будуть гребсти все під себе, то може і буде прискорений вступ
показать весь комментарий
18.12.2025 15:51 Ответить
Давай разом мріяти
показать весь комментарий
18.12.2025 15:54 Ответить
нащо цей вступ? щоб залежати від брюсселю та законів єс?
показать весь комментарий
18.12.2025 16:11 Ответить
ЄС зараз, Україна зі своїм досвідом, потрібна у своєму составі більш ніж ви мабуть собі уявляєте, Це вже розуміють усі, і це по-перше, по-друге, вам не до вподоби закони ЄС?? тоді я так розумію, вам буде чудово існувати по законам орків. чи як??)
показать весь комментарий
18.12.2025 16:47 Ответить
>вам не до вподоби закони ЄС??

так, особливо не подобаються вимоги тримати у себе мігрантів, необхідність мати ПДВ, та обмеження на ядерну енергетику.

> тоді я так розумію, вам буде чудово існувати по законам орків. чи як??)

ідіотська дихотомія, або клізма з сечею, або бутерброд з лайном. Мені подобається жити в Україні з українськими законами. Хоча їх, звичайно, треба виправляти. Але для цього необов'язково віддавати частину свого суверенітету наддержаві-ЄС. Чи русні.
показать весь комментарий
18.12.2025 16:59 Ответить
Ви прирівнюєте закони ЄС до "законів" єрефії? там сеча, а там лайно? ви серйозно?
показать весь комментарий
18.12.2025 17:20 Ответить
і єс, і рф - мультикультурні помийки, які змішують етнічні групи і раси, мені таке лайно не потрібно, я за Україну, країну для етнічних українців.
показать весь комментарий
18.12.2025 17:30 Ответить
Саме тому ти там дупу грієш?? писдуй на рашу, там тобі буде краще.
показать весь комментарий
18.12.2025 17:42 Ответить
я в Україні, просто під VPN.

>писдуй на рашу, там тобі буде краще.

ти дислексік, читати не можеш? написано, що і єс, і рашка - мультикультурні помийки.
показать весь комментарий
18.12.2025 17:50 Ответить
Скажу вам так, ви своєю "творчістю" ************ тут, повістку русні, у чистому вигляді. Кажете - "Україну, країну для етнічних українців."?? -- Це маячня, додам жахлива маячня, бо маємо у минулому, жахливі приклади отаких висерів., а головне це Те, що зараз світ, це Світ, де країни та суспільства стають все більш взаємопов'язаними та інтегрованими завдяки посиленню потоків товарів, інформації, капіталу, людей та культурних цінностей, стираючи географічні та політичні бар'єри, що призводить до глобальних взаємозалежностей!!! але також і до конфліктів інтересів, культурних обмінів та екологічних викликів, і це уявляєте, має одну назву - Глобалізований світ!!! і ось тут, пан Evgeniy просто під VPN, прийдеться обирати сторону, розумієте??? Вибачте, більш детально, розжувати не можу)
показать весь комментарий
18.12.2025 20:48 Ответить
>Скажу вам так, ви своєю "творчістю" ************ тут, повістку русні, у чистому вигляді.

русня виступає за мультикультуралізм і змішення етнічних груп, як і єс.

>Кажете - "Україну, країну для етнічних українців."?? -- Це маячня, додам жахлива маячня, бо маємо у минулому, жахливі приклади отаких висерів

в чому їх жахливість?
показать весь комментарий
18.12.2025 21:24 Ответить
ЦЕ БЛОКУЄТЬСЯ БО САМЕ ТИ ПРИ ВЛАДІ....якщо коротко
показать весь комментарий
18.12.2025 15:59 Ответить
А, мародерити у власній країні під час війни? Логік мамиріми.
показать весь комментарий
18.12.2025 16:05 Ответить
Як що щось не зрозумиєш-зпитай у помічників.Але є одне-твої помічники-політтехнологи,мамкіни "цифровізатори" та кремлівська агентура .
показать весь комментарий
18.12.2025 16:22 Ответить
«а кто ето здєлал, ай-ац-ай»… ну ну
показать весь комментарий
18.12.2025 16:40 Ответить
Такий як в країнах рожевих поні. Дурку строїть з себе наче не знає реалний справи міжнородної політики. "Ой ой якже так якже так цеж наші рідненькі европартнери так ліцемірно роблять,а я потужний думав що вони лицарі "
показать весь комментарий
18.12.2025 16:55 Ответить
А Ви спитайте людей теба тв ес чи ні????Люди шо там наразі вже розуміють шо то ес.ес то торба!!!!
показать весь комментарий
18.12.2025 17:18 Ответить
Доки це обкурене чмо буде смердіти на Банковій, доти не буде жодних вступів. І ішак - головна перепона. Але воно грає варята, що не розуміє.
показать весь комментарий
18.12.2025 21:02 Ответить
дійсно не розуміє чи прикидається,- тільки твої друзі-потвори закинули Україну в рейтінг самих корумпованих держав, весь непотріб зібрав до своїх лав