9193 посетителя онлайн

Зеленский посетит Канаду перед встречей с Трампом

Зеленский посетит Канаду

Президент Владимир Зеленский по пути в США посетит Канаду, где встретится с премьер-министром Марком Карни.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду", об этом Зеленский сообщил в разговоре с журналистами.

Зеленский подтвердил, что уже находится на пути во Флориду, где в воскресенье должен провести встречу с американским президентом Дональдом Трампом.

Встреча с Карни

"На этом пути мы остановимся в Канаде, у меня будет встреча с премьер-министром Канады Карни. Мы с ним планируем пообщаться онлайн с лидерами Европы, обсудим все вопросы, проинформируем, обменяемся деталями тех документов, о которых я буду говорить с президентом Соединенных Штатов Америки", - добавил он.

Зеленский также сказал, что во время разговора в субботу поднимет "сенситивные вопросы", которые содержатся в документах.

Топ комментарии
+9
Коли через сотні років читатимуть історію то

- ми не програли танкам
- ми не програли піхоті
- ми втримали бомбардування і ракети

ми програли бо російськомовні злодійкуваті евреї вкрали в США і ті пригрозили їм і вони здали нас.
Ось це буде надпис на могилі етносу
показать весь комментарий
27.12.2025 16:22 Ответить
+7
Це так, дрібниця, в порівнянні з тим скільки грошей витрачається на супроводжуючих його осіб, включаючи охорону і купу різних дармоїдів. А це починаючи від харчування, проживання, техніки, потім відшкодування витрат на відрядження і інші бажання
показать весь комментарий
27.12.2025 16:49 Ответить
+6
Сам літає чи скумбрію за собою за зябри тягне..
показать весь комментарий
27.12.2025 16:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Керосин на літак за грудень місяць ще не весь спалив - як і пакетні хвилини на мобілу...
показать весь комментарий
27.12.2025 16:21 Ответить
Це так, дрібниця, в порівнянні з тим скільки грошей витрачається на супроводжуючих його осіб, включаючи охорону і купу різних дармоїдів. А це починаючи від харчування, проживання, техніки, потім відшкодування витрат на відрядження і інші бажання
показать весь комментарий
27.12.2025 16:49 Ответить
та там один "Чебурек" за листопад місяць на відрядженях "додому" спалив не одну "двушку на мацкву"
показать весь комментарий
27.12.2025 16:52 Ответить
Коли через сотні років читатимуть історію то

- ми не програли танкам
- ми не програли піхоті
- ми втримали бомбардування і ракети

ми програли бо російськомовні злодійкуваті евреї вкрали в США і ті пригрозили їм і вони здали нас.
Ось це буде надпис на могилі етносу
показать весь комментарий
27.12.2025 16:22 Ответить
копаєте яму могильну? Не ранувато?
показать весь комментарий
27.12.2025 16:24 Ответить
Ні реальніше ми програли бо:
Наша влада неправильно витрачає кошти
Наша влада провалила мобілізацію і економічну і суспільства
Наші співгромадяни замість того щоб їти в ЗСУ починають придумувати відмазки для себе...
показать весь комментарий
27.12.2025 17:02 Ответить
Очередная турпоездка. Ему скоро в приличных станах самолёт посадить не дадут.
показать весь комментарий
27.12.2025 16:24 Ответить
Сам літає чи скумбрію за собою за зябри тягне..
показать весь комментарий
27.12.2025 16:28 Ответить
там дЄрмак уже чекає...
показать весь комментарий
27.12.2025 16:31 Ответить
Головне, що на відміну від "бариги", що за свої гроші літав, Бубачка витрачає міліони доларів на перельоти з державної кишені, тому - какаяРазніца?.
показать весь комментарий
27.12.2025 17:00 Ответить
Бестолковые поездки.
показать весь комментарий
27.12.2025 16:30 Ответить
бубочка хоче мамці Карні цицю посмоктати
показать весь комментарий
27.12.2025 16:31 Ответить
Фігаро тут, Фігаро там. А результат, як завжди, навіть не нульовий. Але для бидла - "трудар", якого не було з 1991.
показать весь комментарий
27.12.2025 16:36 Ответить
Як ви любите народ України відносить до бидла, а сам мабуть не бидло тільки тут
показать весь комментарий
27.12.2025 16:40 Ответить
Тажело знайти країну де цінують гроші а не людину. З трампонутым проліт, три роки не влаштовує, Канада, потрібно подивитися
показать весь комментарий
27.12.2025 16:37 Ответить
показать весь комментарий
27.12.2025 17:14 Ответить
Він Потужний! Там членів його ОПГ набушники вяжуть, а він все про Україну думає
показать весь комментарий
27.12.2025 17:16 Ответить
всіх не повяжуть - там багато...
показать весь комментарий
27.12.2025 17:36 Ответить
Якщо до Юзика доберуться?
показать весь комментарий
27.12.2025 18:19 Ответить
Присматривает себе домик
показать весь комментарий
27.12.2025 17:45 Ответить
Некомфортно ему в Украине... Никто его не любит... Стреляют опять же...
Привыкает к загранице... Бууубочка!
показать весь комментарий
27.12.2025 18:22 Ответить
ница злодійкувати брехлива істота