8626 посетителей онлайн

Россияне давно хотят выхода Украины из Донбасса, но у нас есть свои интересы, - Зеленский

Что будет с Донбассом? Заявление президента Зеленского

Президент Владимир Зеленский заявил, что в вопросе Донбасса Украина будет действовать в соответствии со своими интересами.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на LIGA.net.

Свободная экономическая зона

По словам президента, детализированной концепции "свободной экономической зоны" на Донбассе пока нет.

"Мы обязательно будем это обсуждать с обществом (ранее Зеленский заявлял, что этот вопрос должен быть вынесен на референдум. - Ред.)", - подчеркнул он.

Донбасс

Зеленский также отметил, что то, что россияне хотят выхода украинских войск из Донбасса, - "не новость".

"В их розовых мечтах, чтобы нас вообще не было на территории нашей страны. Этим мечтам уже не один год. Но у нас есть своя земля, своя территориальная целостность, свое государство и свои интересы. Мы будем действовать в соответствии с интересами Украины", - добавил он.

Топ комментарии
+11
Любі поступки власними теріторіями призведуть до втрати сувіренітету та державності.
показать весь комментарий
29.12.2025 13:53 Ответить
+9
У Зєлєнского замість конституційних обов'язків президента по збереженні територіальної цілісності України, включаючи Донбас виявляється є якісь інтереси: "Росіяни давно хочуть виходу України з Донбасу, але у нас є свої інтереси, -Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3592867
Це бізнес- інтереси, чи якісь інші інтереси? 🤔
показать весь комментарий
29.12.2025 14:08 Ответить
+8
Судячи як нищив оборону перед вторгненням, він дав задню ще в Омані.
показать весь комментарий
29.12.2025 14:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І не тільки з Донбасу вони хочуть нас вибити
показать весь комментарий
29.12.2025 13:52 Ответить
Любі поступки власними теріторіями призведуть до втрати сувіренітету та державності.
показать весь комментарий
29.12.2025 13:53 Ответить
Скажи це фінам.
показать весь комментарий
29.12.2025 14:05 Ответить
Скажи це племенам могікан, черокі, делаварів,...
Що?
Опитування треба в резерваціях проводити?
показать весь комментарий
29.12.2025 14:21 Ответить
Їхні рожеві мрії поступово перетворюються у реальність
показать весь комментарий
29.12.2025 13:56 Ответить
Коли захопили Київщині, мої батьки і брат з племінниками опинилися в окупації. Брат з племінниками десь через місяць вирвалися. Ледь не загинули під час обстрілу колони. Батьки відмовилися їхати, щоб не перегрузити машину. Я їх обійняв лише після визволення Київщини. А тепер питання: А якби не вдалося звільнити, подарували б росіянам разом з людьми?
показать весь комментарий
29.12.2025 14:06 Ответить
У Зєлєнского замість конституційних обов'язків президента по збереженні територіальної цілісності України, включаючи Донбас виявляється є якісь інтереси: "Росіяни давно хочуть виходу України з Донбасу, але у нас є свої інтереси, -Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3592867
Це бізнес- інтереси, чи якісь інші інтереси? 🤔
показать весь комментарий
29.12.2025 14:08 Ответить
Зєля дав задню тоді, коли погодився обговорювати якісь умови без зупинки бойових дій! Це вже дало можливість тиснути на ньог та Україну і *****, і трумпу.
Зєля має віддати перемовини у руки дорослих і досвідчених людей і займатись своєю звичайною справою - вечірними відосиками, перед нічною дозою коксу.
показать весь комментарий
29.12.2025 14:19 Ответить
Судячи як нищив оборону перед вторгненням, він дав задню ще в Омані.
показать весь комментарий
29.12.2025 14:27 Ответить
Я писав про теперішній етап.
А зрадником зєля став давно.
У всякому разі - з часу запроваджування гебнею в Україну кварталу, з його антиукраїнською риторикою, то як мінімум. (Весь КВН, з 60-х завжди був під контролем гебні).
І на посаду Президента йшов з конкретною метою - капітуляція України... За три роки провернув купу роботи зі знищення обороноздатності, економіки, руйнації підтримки західних партнерів але українці наломали спільні з ****** плани і доводиться тепер придурюватись неголеним патріотом.
показать весь комментарий
29.12.2025 18:07 Ответить
Краще поцікавився б, що буде з ним !
показать весь комментарий
29.12.2025 14:24 Ответить
Питання з кейсу: Скільки дасьте ?
показать весь комментарий
29.12.2025 14:28 Ответить
Свої інтереси, це виторгувати собі признання переможцем на другий термін, і красти, красти, і дуже красти?
показать весь комментарий
29.12.2025 14:35 Ответить
Рано чи пізно і Запоріжжя впаде з-за катастрофічної нестачі людей, у кацапів їх повно а у нас?
показать весь комментарий
29.12.2025 15:08 Ответить