8898 посетителей онлайн
5 888 33

С сегодняшнего дня стартует программа "Скрининг здоровья 40+": как она будет работать?

Бесплатный скрининг здоровья

С 1 января в Украине стартует Скрининг здоровья 40+ - национальная программа по раннему выявлению сердечно-сосудистых заболеваний, сахарного диабета и проблем психического здоровья.

Об этом сообщила в телеграм-канале премьер-министр Юлия Свириденко, информирует Цензор.НЕТ.

Суть программы

Она позволит украинцам и украинкам от 40 лет и старше пройти обследование и вовремя выявлять риски хронических заболеваний. Стоимость скрининга покрывает государство.

"Пользователям приложения Дія в возрасте от 40 лет (включительно) приглашение пройти скрининг придет на 30-й день после дня рождения. Примите приглашение для участия в программе Скрининг 40+ в приложении, закажите Дія.Картку в приложении или используйте уже имеющуюся. Средства - 2000 грн - поступят на карту в течение 7 дней. Получив их, запишитесь на скрининг в одном из медучреждений-участников программы", - пояснила Свириденко.

Как получить?

"Если у вас нет Дії, после 30-го дня со дня рождения обратитесь в банк-партнер (на данный момент - Приват-Банк) для оформления пластиковой карты со специальным счетом, а затем - в ЦНАП. Обследования доступны в государственных, коммунальных и частных медучреждениях - независимо от места регистрации", - добавила она.

Топ комментарии
+27
тю, так вона вже роки 4 як йде. ВЛК називається, скрінять по повній, зцілюють
показать весь комментарий
01.01.2026 13:35 Ответить
+16
Коротенько про цю ініціативу

показать весь комментарий
01.01.2026 13:46 Ответить
+14
Перзидента треба первірити першим, на предмет психічного здоровя.
показать весь комментарий
01.01.2026 13:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
тю, так вона вже роки 4 як йде. ВЛК називається, скрінять по повній, зцілюють
показать весь комментарий
01.01.2026 13:35 Ответить
Перзидента треба первірити першим, на предмет психічного здоровя.
показать весь комментарий
01.01.2026 13:38 Ответить
Так вже перевіряли! Вийшла чергова гнила реприза 95 -го кварталу, це була наглюча тупа підстава. так як учасник українського кулінарного шоу «Майстер Шеф-8» Владислав Кірякулов, який у п'ятницю взяв кров на аналіз у Володимира Зеленського, раніше зіграв у забороненому в Україні серіалі «Свати» просто грав роль медика.
А це сама реприза здачі аналізів.
показать весь комментарий
01.01.2026 14:14 Ответить
та його виборців
показать весь комментарий
01.01.2026 20:43 Ответить
Зелебобика з татаровими, міндічами та єрмаками треба перших перевірити. А цю шмару Сведенеко з її коханцем Міловановим взагалі треба перевіряти з ранку і до вечора, бажано терморектальним методом
показать весь комментарий
01.01.2026 13:41 Ответить
Придатний!!!!!!!!🤣
показать весь комментарий
01.01.2026 13:41 Ответить
вигадали спосіб загнати людей на автоматичну ВЛК
показать весь комментарий
01.01.2026 13:42 Ответить
Коротенько про цю ініціативу

показать весь комментарий
01.01.2026 13:46 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2026 13:52 Ответить
Група оповіщення затримала лжеухилянта, який хотів безкоштовно пообідати в приміщенні ТЦК.
показать весь комментарий
01.01.2026 15:58 Ответить
Стривайте... Та то ж Костенко Роман справа, у чорному. А на підлозі - ху#ло! 😂
показать весь комментарий
01.01.2026 18:34 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2026 13:47 Ответить
''Нинішня прем'єрка, тоді ще міністерка економіки, сиділа з підручниками з економіки та займалася зумом з якимись незрозумілими тьюторами. Про що тут взагалі говорити, якщо президент у розпал війни обирає таких людей на ключові посади в країні? Разом із тим у неї завжди знаходився час на улюблений серіал "Корона", поки вона вирішувала, кому давати бронь, а кому ні. Тобто кому жити, а кому - ні. І у цей час чоловіки гинули на війні". Джерело: https://censor.net/ua/b3593267
показать весь комментарий
01.01.2026 13:52 Ответить
Працюватиме або просто херово, або дуже херово!
показать весь комментарий
01.01.2026 13:57 Ответить
чоловіки будуть проходити скринінг при тцк )
показать весь комментарий
01.01.2026 13:58 Ответить
Що тільки не придумають,як би загнати на ВЛК!
показать весь комментарий
01.01.2026 14:04 Ответить
59, захворювань на диссертацию хватит! Что мне за 2000 наскринят? Анализы мочи и кала? И возможно флюшку А деньги спишут, как прошедшего по держпрограми!
показать весь комментарий
01.01.2026 14:31 Ответить
... и психичного здоровья! Сегодня, только психиатр отскринит по полной программе, если вы с этой программой припретесь!
показать весь комментарий
01.01.2026 14:34 Ответить
да ... да !!.. но ... нет !!
показать весь комментарий
01.01.2026 14:35 Ответить
Диб..ли, відірвані від реальності 2000 грн це вартість 4-5 лікарів і загальний аналіз крові, і при умові якщо буде знижка, про якийсь елементарне узд, я промовчу просто.

Таку х..ню в держклініках задурно роблять ))))
показать весь комментарий
01.01.2026 14:54 Ответить
Там навіть не вистачить. Колоноскопію та Фгдс без анестезії зробити. У всьому цивілізованому світу ці процедури роблять під пропофофолом ( медикаментозний сон )та у наших приватних клініках. Але коштує це в нас дуже не дешево. Якось довелося в 16 році бувати у військовому шпиталі. Сиділа я під кабінетом де військовим робили бронхоскопію. Те що мені довелося чути в коридорі - освенцум відпочиває. Наша медицина нікуди не відійшла від совкової медицини. Ну майже…
показать весь комментарий
01.01.2026 15:48 Ответить
Профанація. Поставити галочку про 'заботу'.
показать весь комментарий
01.01.2026 18:36 Ответить
ВЛК сама продвинута система оздоровлення та лікування всіх хвороб ,в тому числі і невиліковних в США чи ЄС.А ще майже незрівнянно з жодною країною в світі виявлення хвороб що належать до статусу непридатний до служби, на самих ранніх стадіях,подекуди є випадки за 50,60,70 та навіть 99!!! років до розвитку ускладнень.
показать весь комментарий
01.01.2026 15:16 Ответить
Мені цікаво , що на 2000 можна виявити ? Це вартість клінічного та біохімічного аналізу крові тількі.
показать весь комментарий
01.01.2026 15:43 Ответить
- Лікарю, я не можу сходити в туалет.
- Хворий, не зациклюйтесь на цьому. Не можете сходити в туалет, то сходіть в театр чи музей.
показать весь комментарий
01.01.2026 16:01 Ответить
"За рахунок держави" це означає за мої гроші які я сплачую податками в бюджет, "визначені мед заклади" це означає що саме вони отримають мої сплачені податки.
Особисто я не давав згоди щоб за мої гроші обслідували якогось "дядю Васю".
Янукович плаче.
показать весь комментарий
01.01.2026 16:27 Ответить
40+ в скриню, значить...
показать весь комментарий
01.01.2026 17:01 Ответить
Жодного слова про необхідність декларації доходів для тих хто скористається і сплати 460 грн податків з власної кишені.
І це за 2 аналізи і вимір ваги тиску пульсу.
Дорогувато.
показать весь комментарий
01.01.2026 18:00 Ответить
ну i шо, вiдскриню, знайду болячку... а за який Х.. лiкуватися...
показать весь комментарий
01.01.2026 18:09 Ответить
А список аналізів буде?
показать весь комментарий
01.01.2026 19:05 Ответить