6125 посетителей онлайн

Китай о подходе к завершению войны в Украине: Должны учитываться интересы безопасности всех стран

Китай озвучил свой взгляд на завершение войны

В Китае рассказали о четырех принципах урегулирования войны в Украине.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом заявила пресс-секретарь МИД КНР Мао Нин.

Подробности

Так, она объяснила, почему Китай осуждает действия США в Венесуэле, а вторжение России в Украину - нет.

"Позиция Китая по "украинскому кризису" очень четкая. В основе подхода Китая к решению этого вопроса лежат четыре мирных принципа, выдвинутые председателем КНР Си Цзиньпином, а именно: суверенитет и территориальная целостность всех стран должны уважаться, цели и принципы Устава ООН должны соблюдаться, законные интересы безопасности всех стран должны восприниматься серьезно, а все усилия, способствующие мирному урегулированию кризиса, должны быть поддержаны", - сказала Мао.

В то же время дипломат уклонилась от ответа о том, в чем разница между событиями в Венесуэле и Украине.

Мао сказала, что "объективная и справедливая" позиция Китая и приложенные им усилия для достижения мира в Украине очевидны для международного сообщества.

"С первого дня кризиса Китай остается приверженным продвижению мирных переговоров и политическому урегулированию кризиса", - напомнила она.

Топ комментарии
+29
су* и червонодупі ,де ви китай ? А де Україна ? Які ваші інтереси були ,шо дали дозвіл московії напасти на Україну та ще і озброюїте їх проти України ?!!! ... Шоб ви бл* ді провалилися !!!...
показать весь комментарий
06.01.2026 11:17 Ответить
+24
Хто тим ******, яким мало 17 мільйонів квадратних кілометрів, загрожував?
показать весь комментарий
06.01.2026 11:22 Ответить
+24
Цинічні жовточервоні обезяни
показать весь комментарий
06.01.2026 11:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
су* и червонодупі ,де ви китай ? А де Україна ? Які ваші інтереси були ,шо дали дозвіл московії напасти на Україну та ще і озброюїте їх проти України ?!!! ... Шоб ви бл* ді провалилися !!!...
показать весь комментарий
06.01.2026 11:17 Ответить
Потрібно топити китайські кораблі морськими дронами біля Тайваню, тоді Китай буде більш зацікавлений в тиску на росію.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:02 Ответить
Хто тим ******, яким мало 17 мільйонів квадратних кілометрів, загрожував?
показать весь комментарий
06.01.2026 11:22 Ответить
Цинічні жовточервоні обезяни
показать весь комментарий
06.01.2026 11:27 Ответить
""об'єктивна та справедлива" позиція Китаю і докладені ним зусилля для досягнення миру в Україні є очевидними"

І в чому вони полягають? У допомозі кацапам? Цуки заявляють про принцип поваги до територіальної цілостності і при цьому допомогають тим, хто її порушує.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:33 Ответить
Словоблудие первой гильдии. Косорылые кореша московитов прекрасно понимают всю невозможность осуществления их 4х пунктового подхода
показать весь комментарий
06.01.2026 11:34 Ответить
Почули... Китайоські маоїські...Криза венесуельська однако... Все як ви любите..
показать весь комментарий
06.01.2026 11:35 Ответить
Ті хто так хотіли "багато полярний світ" раптово зіткнулися з дуже неприємними наслідками для себе.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:40 Ответить
підари брехливі косоокі
Штати захопили та судять диктатора- наркодільця - засуджуємо
кацапські рашистські окупанти 11 років вбивають сотні тисяч мирних, руйнують житло, майно, гвалтують, грабують, знищують, збройним шляхом окуповують територію суверенної визнаної світом держави - ні, не засуджуємо, бо ми, коосокі мавпи, за мир
підари...
показать весь комментарий
06.01.2026 11:42 Ответить
до речі, а шо із *********** китайським ппо у Венесуелі?
яке за словами чайників косооких "немає аналогів" та відстежує стелс і ф-35
всралися косоокі?
показать весь комментарий
06.01.2026 11:49 Ответить
Жовтопикі, як і свинособаки, шоковані реальними можливостями США і своєю неефективністю, після того як замадурили їхнього венесуельського дружка Ніколаса
показать весь комментарий
06.01.2026 11:46 Ответить
Брехливі косоокі мавпи.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:46 Ответить
Як виявилось керівництво Китаю жалюгідні збоченці, пустопорожні слова і запліснявіла промова не мудрих і виважених, а пройдисвітів в яких не має ні честі ні совісті ні розуму. Влада сідзянпиня це соплі в валізі без ручки. Ручка в тих хто купує їх неякісні товари. Перестануть купувати і владі сідзяня кірдик. Мені здається, що вони і самі собі вже огидні і потворні до блювоти.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:48 Ответить
китайозі завжди такі були - брехливі, підступні, заздрісні
білих та чорних вони ненавидять люто, хоча відкрито це не демонструють
у них догма величі "жовтої цегли"
показать весь комментарий
06.01.2026 11:51 Ответить
Все просто КНР чекає на перемогу свого союзника рф, сприяє цьому, а далі розпочне війну за Тайвань,так хочуть зосередитися на одній війні і з сильними позиціями.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:48 Ответить
Але є нюанс - перемогу свого союзника вони вже не дочекаються. Насправді віні пуху плювати на ту перемогу - його ціль була виявити реакцію Заходу на дії, аналогічні вторгненню на Тайвань, та заздалегідь підготувати до них свою економіку. Під час війни КНР з Тайванєм кацапів кинуть в мʼясні штурми прикордонних східноєвропейських міст, щоб заблокувати європейські сили НАТО - в самій війні з Тайванєм від рашки користі, як з козла молока.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:37 Ответить
Чия б корова мичала - краснодупі загроза всьому світу разом з рашафашиками.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:52 Ответить
Мао Нін, іди. скуштуй хробакив та закуси кожанами. Дааа, викормли США з ЄС собі та людству два чирьяка на сраку - кітайта Парашу.
показать весь комментарий
06.01.2026 11:54 Ответить
>> Водночас дипломатка ухилилася від відповіді...

У цьому вся політика коммі_китаю.

Будуть повторювати тисячу разів завчений shit, а від відповіді на будь-яке конкретне питання ухилятися.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:00 Ответить
Епідемія зайвої хромосоми!
показать весь комментарий
06.01.2026 12:08 Ответить
Здохніть жовтопикі лицеміри.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:12 Ответить
Як завжди - загальні фрази. Ховаються за ними, щоб війна і далі продовжувалася.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:13 Ответить
Китайцы снова позорились, ссыкливо вильнув задом по своей украинской позиции. "Это другоееее" )
Ваньки тоже так считают. Венесуэла это ааааааа ужас и нарушениееее... а украина это можно.
Позорище ))
показать весь комментарий
06.01.2026 12:14 Ответить
То чо за мадурою скиглять? Транмп прям за їхньою методичкою...
показать весь комментарий
06.01.2026 12:14 Ответить
Треба враховувати інтереси виключно Китаю.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:23 Ответить
Китай йди *****, коли тебе будуть разйобувати, Україна буде в перших рядах не допомогу
показать весь комментарий
06.01.2026 12:28 Ответить
Так може буть лише в поганих казках - це про "інтереси усіх" .
А в реальності не можливо а нічого вирішувати без формули :
"інтереси агресора й ублюдка враховуються в останню чергу" .
Без ключового питання : "хто є жертва , а хто нападник" й втрачати час на усю болтологію - гаяти той час !
показать весь комментарий
06.01.2026 12:28 Ответить
Мадуро: "Іуди горити вам в пеклі!"
показать весь комментарий
06.01.2026 12:44 Ответить
Йди на ***, жовтопика потвора.
показать весь комментарий
06.01.2026 12:44 Ответить
гарні слова , та погані дії це принцип китайської політики .
показать весь комментарий
06.01.2026 13:07 Ответить
Перед анексією Криму в 2014 ***** узгоджував свої дії з Китаєм. Перед повномасштабним вторгненням історія повторилась. Китай насправді є замовником, спонсором і гарантом економічного виживання *****стану протягом загарбницької війни. Китай, як союзник *****, вже не може далі приховувати свою агресивну імперіалістичну сутність. Бойкот китайським товарам - краще купувати у тих хто допомагає нам вистояти дорожче ніж у тих хто встромлює ніж у спину дешевше.
показать весь комментарий
06.01.2026 13:13 Ответить
Вузькоокі хочуть рибку з'їсти,і кудись сісти. Суть брехнею в очі,допомагаючи кацапам. Міст у Крим побудували криворуким також із цих чотирьох принципів? Зброю,амуніцію,обладнання для виробництва зброї -з якого пункту принципів-першого,другого,третього чи четвертого?
показать весь комментарий
06.01.2026 13:46 Ответить
а что Украина кому то угрожала ? Это как раз Путин угрожал еще при встрече с Бушем младшим согласно последней информации
показать весь комментарий
06.01.2026 14:15 Ответить
То у 1945 треба було врахувати інтереси Японії і дати їй ще пару десятків мільйонів китайоз на бамбук посадити?
показать весь комментарий
06.01.2026 19:43 Ответить
Китай соучастник геноцида украинского народа, фашистский недорейх