7567 посетителей онлайн

Итальянец восхвалял Путина по дороге в Украину: его не пропустили и запретили въезд на 3 года

В Украину не впустили итальянца Рокко, который восхвалял Путина

Пограничники не пустили в Украину 53-летнего гражданина Италии Рокко с пророссийскими взглядами. Тот рассказывал пассажирам, что уважает российского диктатора Владимира Путина и критиковал украинскую власть.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом сообщила пресс-служба ГПСУ.

Что известно о ситуации

Накануне пользовательница соцсети Threads Дарья Мельниченко рассказала, как ехала в Украину из Италии на двухэтажном автобусе и встретила там пару — украинку с итальянцем в вышиванке, которые, по их словам, направлялись домой к женщине.

Итальянец по имени Рокко начал задавать вопросы Дарье, после чего стал критиковать Украину, главу государства Владимира Зеленского и рассказывать, как он уважает Путина.

"Я ему пообещала, что мы на границу пойдем вместе и я подойду к пограничникам. Он у меня границу не пройдет. Я сделаю все, я лягу, но оно не заедет в Украину", - заявила Дарья другой пассажирке автобуса, которая тоже сказала, что пойдет к пограничникам.

Уже на границе Мельниченко поговорила со старшей смены, которая сфотографировала и ее документы, и документы итальянца. По словам девушки, ей сказали, что Рокко не пропустят.

Пророссийского итальянца Рокко не пустили в Украину

  • Эта история вызвала резонанс в соцсетях. Украинцы не только делали мемы, но и разыскали соцсети итальянца.
  • В частности, под последним постом Рокко в TikTok от 5 января, в котором он написал: "Путешествие в Россию, я уже скоро буду, моя земля".

В Украину не впустили итальянца Рокко, который восхвалял Путина

Иностранца не впустили в Украину

"Когда 53-летний иностранец, гражданин Италии, о котором описывала ситуацию женщина и который следовал в Украину, прибыл в пункт пропуска, инспекторами Государственной пограничной службы были проведены все необходимые меры пограничного контроля с привлечением других контролирующих служб", - отметила ГПСУ.

В настоящее время детальная проверка завершена. Результат - отказ иностранцу в пересечении границы и запрет въезда в Украину на 3 года.

"Фактически он имеет пророссийские взгляды, оправдывает вооруженную агрессию РФ против Украины. Из-за нарушения норм украинского законодательства он и получил соответствующие решения на границе. Въехать в Украину он пытался автобусом через пункт пропуска "Чоп"", - добавили там.

Топ комментарии
+43
"..такої самої думки і моя жінка " (с) - ось , напевно , що головне в цій історії
показать весь комментарий
06.01.2026 17:13 Ответить
+41
Божевільний покидьок. Хіба що треба було відвезти в Покровськ хай би побачив рузький мир у всій красі.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:11 Ответить
+19
Чоп - чорт не пройшов
показать весь комментарий
06.01.2026 17:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дивно. Якщо не просто так їхав - тримав би язика в дупі.
А просто так їхати в країну, яку за країну не вважаєш...
показать весь комментарий
06.01.2026 17:11 Ответить
А навіщо йому тримати язика, якщо він вважав, що більшість в Україні такі як його дружина?
Я до повномаштабки доволі часто тут писав твердження: Україна - країна для українофобів. І це не втратило своєї актуальності. Більш того, наприкінці четвертого року героїчної оборони кількість "уставшіх" тільки зростає.
показать весь комментарий
06.01.2026 20:03 Ответить
Божевільний покидьок. Хіба що треба було відвезти в Покровськ хай би побачив рузький мир у всій красі.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:11 Ответить
"..такої самої думки і моя жінка " (с) - ось , напевно , що головне в цій історії
показать весь комментарий
06.01.2026 17:13 Ответить
Ото ждунів покарала небайдужа діночка! Ай молодець!
показать весь комментарий
06.01.2026 17:38 Ответить
цікаво, а її перевірили?
показать весь комментарий
07.01.2026 02:17 Ответить
Чоп - чорт не пройшов
показать весь комментарий
06.01.2026 17:14 Ответить
не кажи гоп, поки не проїхав Чоп
показать весь комментарий
06.01.2026 17:39 Ответить
Краще б оті прикордоники не випускали міндічей зелених. Теж мені - принципові сторожа кордону. Вжеб взагалі про такі речі нічого писали.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:14 Ответить
це , якщо ви не помітили , цензор написав . Ви саме на цьому сайті прочитали новину про цього у.бана .
показать весь комментарий
06.01.2026 17:23 Ответить
Дарма. Треба було пропустити.
А через тиждень затримати. Зі знімками військових з геолокацією та перепискою в тєлєгє з куратором ФСБ. І впаяти довічне з конфіскацією .
показать весь комментарий
06.01.2026 17:15 Ответить
Як це все остопи₴діло. Чому в світі скільки мерзоти та сволоти? Куди котиться ця цивілізація?
показать весь комментарий
06.01.2026 17:17 Ответить
Після того, що коїлось у 20 сторіччі, ні у кого не має бути ніяких ілюзій щодо того, на що люди здатні та скільки кругом латентних покидьків.
показать весь комментарий
06.01.2026 18:01 Ответить
Ворог масово працює з мізками у соцмережах різними мовами, зокрема італійському тіктоці.
показать весь комментарий
06.01.2026 19:22 Ответить
А що до тієї кобелиці, що готова будь з ким, лише б не українцем? Потім же вони замотуються в вишиванки і прапори, бігають всім показувати яка вона патріотка.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:17 Ответить
Напевно українці нею гидуют, ось і біситься шлюха
показать весь комментарий
06.01.2026 17:29 Ответить
такі не замотуються
показать весь комментарий
06.01.2026 17:38 Ответить
Ну президент в Україні і правда ху..вий ,шо поробиш?
показать весь комментарий
06.01.2026 17:19 Ответить
Я його зліпила, із того що було.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:23 Ответить
президент *******, але ***** - це *****. А всі хто ******* ***** - ті йдуть до нього
показать весь комментарий
06.01.2026 17:40 Ответить
Це не італійській ваті вирішувати! Прикинь, і в ***** така сама думка, як в тебе... Просто будь-який українець просто зобов'язаний бути незадоволений своєю будь-якою владою!
показать весь комментарий
06.01.2026 17:47 Ответить
А я не певен що в ху..ла така думка ..наш кловун для ху..ла - непоганий варіант..
показать весь комментарий
06.01.2026 23:26 Ответить
Так його за шо не пустили за критику нашого, Чи за любов до ху...ла.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:22 Ответить
Маю надію, що СБУ взяла на гачок жінку того італійця, яка має прокацапські погляди.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:26 Ответить
Ганьба тій українці, яка таке лайно собі знайшла і тягне в Україну
показать весь комментарий
06.01.2026 17:28 Ответить
Язик до Києва доведе, але не Рокко
показать весь комментарий
06.01.2026 17:29 Ответить
Язик міг би не лише до Києва довести, і в СІЗО також.)
показать весь комментарий
06.01.2026 17:40 Ответить
Могли бы хотя бы недельку в нашем кпз подержать, для профилактики
показать весь комментарий
06.01.2026 17:33 Ответить
ця Дарія трішка апіздала: той придурок вів трансляцію з автобуса, і тому вже всі українці, включаючи ДПСУ, вже чекали на той автобус, бо то була історія з розряду "українці чекають на срач"
показать весь комментарий
06.01.2026 17:39 Ответить
власне, ото рашик з Литви у Швейцарському потязі - теж їхав з "українкою". Тому таке, я би її так не назиавав, та вишиванку у дупу запхав їй
показать весь комментарий
06.01.2026 17:42 Ответить
Власне якби він сказав що зільонський таке саме гамно як і путін , то це було б правдою
показать весь комментарий
06.01.2026 17:45 Ответить
Lasciate lo andare fino Russia, il paese di Cucagna.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:46 Ответить
три рази бував в Італії, гарні люди, красива країна. А придурків хватає скрізь і своїх не мало.
показать весь комментарий
06.01.2026 17:47 Ответить
Соціологія в Італії чітка. Одна з найбільш промосковських країн ЄС. І взагалі аморально-пристосуванських.
показать весь комментарий
06.01.2026 22:04 Ответить
Поляк, який не вірив, що росія напала на Україну, поїхав на окуповані території, щоб перевірити, і загинув у російській тюрмі після катувань,
- Gazeta Wyborcza (с)
показать весь комментарий
06.01.2026 18:01 Ответить
https://bzh.life/ua/lyudi/1758873149--zlo-mozhe-peremagati-cheskiy-rezhiser-te/
показать весь комментарий
07.01.2026 02:19 Ответить
Ранувато стареча деменція почалась
показать весь комментарий
06.01.2026 18:09 Ответить
Русские ФСБшники,его бы скорее всего пропустили,если бы он начал излагать им проукраинские взгляды,чтобы "он убедился что был не прав"...А через несколько дней,его бы взяли за джопу и впаяли бы лет 10 за шпионаж....и как тушку на обмен впоследствии,на каких то своих выбл.дков,пойманых реально за шпионаж,убийства-диверсии и пр....Так и происходят обмены-западных дебилов,меняют на реальных зашквареных русских разведчиков и убийц..
показать весь комментарий
06.01.2026 18:13 Ответить
Та й тій курві, яка з ним їхала типу додому, теж нічого у нас робити, бігом до рашки.
показать весь комментарий
06.01.2026 18:15 Ответить
Його свиняку теж треба оштрафувати за виправдування агресії - в Україні є така стаття. Вона громадянка України, тому норми права можна впроваджувати.
показать весь комментарий
06.01.2026 18:31 Ответить
Біла Церква, що по неї?

показать весь комментарий
06.01.2026 20:38 Ответить
У нас власних тупих гондонів вистачає, оно одни Zе та його розумово недоразвинені фанати чого коштують країні, шоб до нас ще італійського 3, 14дора пускати.
показать весь комментарий
06.01.2026 18:45 Ответить
Ще б повикидати з країни таке саме доморощене лайно - ціни б нам не було.
показать весь комментарий
06.01.2026 18:47 Ответить
По-хорошому, ці дупоголові валянки мали б провести медовий місяць на зоні.
показать весь комментарий
06.01.2026 18:52 Ответить
Дар'я молодець, і наші прикордонники теж
показать весь комментарий
06.01.2026 19:06 Ответить
Есть и такие испанцы!Они нашего футболиста уничтожали!А есть такие немцы и поляки, которые были в Украине ,говорили с людьми,вторые думали,что приехали поддержку Украине оказать а те,все перекрутили и сказали,что в Украине нацизм,как не где!Не все иностранцы въезжающие в Украину друзья! Нужно проверять аккаунт в соц сетях.Это война а не мирное время . Пропаганда страшное дело.Это показало и в Украине и Израиле!Как враги используют Медия!
показать весь комментарий
06.01.2026 19:06 Ответить
Та там половина таких вкраїнчиків їздить і нічого
показать весь комментарий
06.01.2026 19:15 Ответить
Не п...ди.
показать весь комментарий
06.01.2026 23:49 Ответить
Крилата цитата: "я ляжу, але воно не заїде в Україну"

показать весь комментарий
06.01.2026 20:43 Ответить
не певен, що причиною відмови стала критика України і розповіді, як він поважає Путіна. такої мразоти і у владних коридорах повно.
а от "почав критикувати...главу держави Володимира Зеленського", ото була критична помилка
ніхто, навіть скумбрія, не має права критикувати сонцсяйного
показать весь комментарий
07.01.2026 07:25 Ответить