10303 посетителя онлайн

Украина должна гарантировать, чтобы молодые мужчины проходили военную службу, а не выезжали за границу, - Мерц

Канцлер Германии Фридрих Мерц

Украина должна обеспечить условия, чтобы молодые мужчины оставались в стране и не уезжали в Германию или другие страны Евросоюза.

Об этом на пресс-конференции после встречи "Коалиции желающих" заявил канцлер Германии Фридрих Мерц, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ntv.

Выезд мужчин из Украины

Мерц призвал президента Украины Владимира Зеленского обеспечить, чтобы молодые украинские мужчины проходили военную службу в своей стране.

"Украина должна обеспечить, чтобы ее молодые люди могли найти достойную работу в своей стране, а не уезжали в Германию, Польшу или Францию. Мы это уже обсуждали в Брюсселе, и я думаю, что Украина может это ожидание выполнить. Украинские мужчины не должны уезжать в ЕС, а должны проходить службу", - сказал немецкий канцлер.

Мир в Украине

По его словам, для достижения мира в Украине потребуются компромиссы.

"Нам, безусловно, придется пойти на компромиссы, чтобы достичь мира в Украине. Мы сделаем все возможное, с упорством, реализмом и дальновидностью, чтобы достичь наилучшего возможного результата: стабильного прекращения огня, надежных гарантий безопасности и мира в Европе, который мы будем строить вместе", - цитирует слова Мерца издание Le Monde.

  • Напомним, ранее партия Христианско-социальный союз (ХСС), которая является союзником Христианско-демократического союза (ХДС) канцлера Германии Фридриха Мерца, выступила за ужесточение миграционной политики, в частности в отношении беженцев из Украины.
  • Германия подверглась наплыву молодых украинских мужчин после решения Киева разрешить лицам в возрасте от 18 до 22 лет выехать из Украины, сообщило ранее министерство внутренних дел AFP.
  • По данным министерства, количество мужчин этого возраста, ищущих убежища в Германии, выросло с чуть более 100 в неделю до 1796 в неделю с 6 октября 2025 года.
Топ комментарии
+26
вові розкажіть про це...
показать весь комментарий
06.01.2026 22:54 Ответить
+24
Йому й розказують. Але Шлімазл, шлімазлом, а рейтинги знає як підтримувати.
Нехай там ті хто вже воюють і далі воюють, а Шлімазл буде завойовувати прихильність у 18- 25 , їх батьків і родичів. А солдатам і зарплатню навіть не підняв у бюджеті 2026- ть.
показать весь комментарий
06.01.2026 23:03 Ответить
+23
Ну, звісно, бо як же тоді робити того самого «сталевого дикобраза», який буде щитом Європи, якщо чоловіки поїдуть? 😨

P.S. вангую, що після цієї новини чоловіки до 22 років ще активніше почнуть виїзджати, боячись, що скоро ворота знову закриють…
показать весь комментарий
06.01.2026 22:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
А вони обіцяли відправляти своє м'ясо ?
Чи просто попереджали "копайте траншеї а не пропагуйте шашлики"?
показать весь комментарий
07.01.2026 00:38 Ответить
Нічого такого він не "каже"
показать весь комментарий
07.01.2026 09:11 Ответить
Это специальное сообщение для тех кто думает что это сами "беженцы" будут решать возвращаться им или не возвращаться.
показать весь комментарий
07.01.2026 00:00 Ответить
Так вони й будуть самі вирішувати. Ти не зрозумів взагалі нічого.
показать весь комментарий
07.01.2026 00:26 Ответить
Сміх без причини - признак дурачини.
показать весь комментарий
07.01.2026 00:35 Ответить
будуть. На крайняк поїдуть далі
показать весь комментарий
07.01.2026 01:34 Ответить
В Африку, в Индию, Венесуэлу? Это не вариант для большинства после прелестей жизни на шару в Европе. Возможно для богатых, но долго ли они пробудут богатыми в условной Бразилии или Колумбии? До первого гоп-стопа или ареста, не более того.
показать весь комментарий
07.01.2026 06:13 Ответить
Та ж Туреччина,Азербайджан
показать весь комментарий
07.01.2026 10:01 Ответить
В Туреччині мова дуже важка. Як конкурувати з місцевими за робочі місця чи за клієнтів, контракти ? Французька та німецька це дитячий садочок у порівнянні. Не кажу що не можливо, але без достатньої кількості грошей буде важко.
показать весь комментарий
07.01.2026 13:07 Ответить
ну не в Україну ж повертатимуться
показать весь комментарий
07.01.2026 17:00 Ответить
Узькощелепний переживає щоб трам не депортував його до рашки
показать весь комментарий
07.01.2026 10:40 Ответить
Зеленський готує Україну до капітуляції перед москальськими окупантами.
А ви йому розповідаєте про кадрову боєздатність Українського Війська...
показать весь комментарий
07.01.2026 00:40 Ответить
Повністю підтримую німецького білого пана! Немає чого молодим тубільцям з України по різним там Європам роз'їзжати, вони повинні своїми життями забезпечувати захист та спокійне і сите життя європейських бюргерів! Зрештою, хто платить - той і музику замовляє.
показать весь комментарий
07.01.2026 00:51 Ответить
Не потрібно було твоїм "молодим тубільцям" у 2019 "приколи " влаштовувати щоб "поржати " Саме просте - твій нік "хохлов" ( звісно якщо ти не троль кацапський ) , реєстрація 2023 і фантазії вистачило на "хохла " ? Ото і вся твоя повага навіть до самого себе. Міг тоді взагалі "бидловим" себе охрестити , не був би тубільцем . Щоб вільно їздити "по Європам" і щоб тебе там не мали за "тубільця" - досягни Європи у себе ! А допоки "акції протесту" у нас проходитимуть із відомостями на отримання кешу за участь - ти і є тубілець , ба , гірше - австралопітек .
показать весь комментарий
07.01.2026 02:27 Ответить
У пана потік свідомості прямо всі можливі греблі рве, пігулки забули вчасно зажити???
показать весь комментарий
07.01.2026 09:17 Ответить
Пігулки тобі не завадять
показать весь комментарий
07.01.2026 10:41 Ответить
Дивлюся, вас там багато в палаті, невже у вас в лікарні у зв'язку з відключеннями електроенергії немає можливості вчасно отримувати необхідну дозу перегляду зомбімарафону і почалися рецидиви? Не потрібно збуджуватися, як відомо, ми однозначно перемагаємо на всіх фронтах під керівництвом найвеличнішого сонцесяйного лідора **********!!!
показать весь комментарий
07.01.2026 10:49 Ответить
Щось мені підказує що твій паспорт видали там, де слово "пан" сприймають за лайку (( Саме тому вживання пігулок тобі не допоможе , особливо коли ти їх "заживаєш " . Боюся навіть уявити яким отвором свого організму ти при цьому користуєшся , але про всяк випадок - як "заживаєш" пігулки, то хоч пляшкою не пропихай ((.
показать весь комментарий
07.01.2026 12:38 Ответить
Латентного кацапа-поціновувача рузького мира практично завжди видають вологі фантазії про пляшки, які вставляються в різноманітні отвори. Так що попри псевдопатріотичні марення в стилі зомбімарафону, як то кажуть, видно пана по халявах. Зізнайся, приємно ж спостерігати за мужньою постаттю улюбленого президента з брутально-неголеним обличчям справжнього мачо?
показать весь комментарий
07.01.2026 13:01 Ответить
Латентний хохол, ти "заживай" пігулки , не відволікайся на дрібниці - дивися допоможе і станеш "харошим " кацапом
показать весь комментарий
07.01.2026 13:17 Ответить
Капець, сам типу дотепно пожартував, сам з себе посміявся - просто хрестоматійний приклад ефекту Даннінга-Крюгера! І де ви тільки беретесь тут в такій кількості, це просто неймовірно! І головне - кожен з таких гумористів і гадки не має, що саме завдяки таким імбециллам Україна і перебуває сьогодні в повній задниці!
показать весь комментарий
07.01.2026 19:16 Ответить
"заживай" , "заживай" ..... і свою дупу теж "заживай" , лишньохромосомний
показать весь комментарий
07.01.2026 21:07 Ответить
Дебілко, вислів "зажити пігулку" є цілком звичним для жителів Галичини, так що припиняй демонструвати на Цензорі свою тупість. Бачу також, що дупи і пляшки не полишають твої фантазії, вочевидь, в твоєму минулому однозначно був подібний досвід, який залишив глибокий слід в несформованій психіці.
показать весь комментарий
08.01.2026 07:49 Ответить
"заживай" , "заживай", хохол , тобі он іще свої пляшкові проблеми вирішувати , а без "заживлення" не вийде ))
показать весь комментарий
08.01.2026 11:43 Ответить
А ти прикольна тваринка, продовжуй демонструвати свою тупість. Люблю дебілів, без них цей світ був би занадто нудним, а так ти надаєш йому примітивізму, на фоні якого вигідно вирізняються адекватні люди.
показать весь комментарий
08.01.2026 13:34 Ответить
"заживай" , "адекватний" кацохол !
показать весь комментарий
08.01.2026 17:24 Ответить
До речі, ще велике питання хто з нас є лишньохромосомним. Володіння українською мовою на початковому рівні, явне незнання культурних особливостей різних регіонів України, невміння формулювати власні думки, загальний рівень інтелекту нижче плінтусу, нічим не виправданий апломб та безапеляційність - все це видає типового кацапа, ментального раба сруського міра, основні цінності якого - дупа і пляшка.
показать весь комментарий
08.01.2026 09:04 Ответить
Латентний хохол мене буде повчати "культурним особливостям " ? )) Збігай краще "на пляшку " , хохол ))
показать весь комментарий
08.01.2026 11:40 Ответить
Ну от бачиш, завдяки моєму попередньому допису ти вивчив нове слово, тепер до базового набору "пляшка", "дупа", "хохол", якого тобі вистачало на щодень, додалося малозрозуміле "латентний".
показать весь комментарий
08.01.2026 13:40 Ответить
Ти , кацохоле , голову не дуже задирай , а то ненароком корона власної величі спаде і поранить "незажиту " після "пляшки" "дупу " ..... а та ж "дупа" тобі іще знадобиться для болотяних "бутилок " . P.S. Щодо латентності - кацап ти реальний , на відміну від латентного хохла . Аж стало цікаво у я кому коліні у твоєму свинарнику відбулося схрещеня ліній хохлів і кацапів що кацапська хромосома домінує .....
показать весь комментарий
08.01.2026 17:33 Ответить
А шо такоє? Не хочеш шоп німчура воювало???
показать весь комментарий
07.01.2026 01:37 Ответить
РЯТУЙТЕ!!!!
показать весь комментарий
07.01.2026 01:50 Ответить
Що у тебе , закреп , геморой чи гайморит ? Від чого рятувати , розшифруй ((
показать весь комментарий
07.01.2026 02:29 Ответить
Якщо напишу від чого - мене забанять.
показать весь комментарий
07.01.2026 03:13 Ответить
Тут демократичний форум , за таке не банять , за що банять я тобі написав , але поглянь що коментар вже модератор видалив (( Так що замість еееееее , напиши пошук у гуглі якщо не дійшло у 47 , бо у такому віці ніколи не чути було б нереально ))
показать весь комментарий
07.01.2026 03:30 Ответить
Танець одного древнього народу ))
показать весь комментарий
07.01.2026 04:04 Ответить
Дуже файно ткнув носом зеленского у лайно - а то виходить так, шо українці розбігаються по норкам, а колаліція охочих буде відсилати своїх в Україну - ніхріна. А там з молодиків, шо здриснули у Европу, особливо останній, такий крупненький, у зеленому пінджаку - того треба повернути - у нього тут справа.
показать весь комментарий
07.01.2026 04:31 Ответить
Німчура буде довічно зобов*язана Україні, за смерті 10 мільйонів її громадян
показать весь комментарий
07.01.2026 04:48 Ответить
Влада яка прийла в Україну з гаслами---попить,пожрать,посміяться --все робить ,щоб її виборці були в безпеці,тобто втікли з України. Ну а оювати---нехай роблять це їхні батьки Ухилянт,ухилянта бачить здалеку. Воїн в 22--25 років самий боєздатний, а ми зробили з них "дітей" Владою все робиться,щоб знищити державу УКРАЇНА.,як на законодавчому рівні,так і в політичному. Піар на піарі ,брехня на брехні,корупція і шахрайство---це ОСНОВА знищення держави
показать весь комментарий
07.01.2026 05:29 Ответить
Диви щоб вони в білорусь не поїхали.
показать весь комментарий
07.01.2026 07:07 Ответить
Вказівка окуїтельна.... Який сором пане Мерц... Нікому захищати Німечинну у вас??? Краще ви б з цим промовчали... Без ваших вказівок ЗСУ не стримали б окупанта в 22 році.. Ваша баба Меркель виростила нового Гітлера але кремлівського, ..Вам в ЄС сподобалося споглядати як ЗСУ тримає оборону і хотілі б продовження..З вашої вказівки виходить, що і надалі ні один солдат з ЄС не буде офіційно захищати Європу на землі України..Це дає повід для подальшого тиску пдрів кцпів..
показать весь комментарий
07.01.2026 07:50 Ответить
Взагалі то про роботу сказано,а не службу.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:43 Ответить
Страница 3 из 3