4861 посетитель онлайн

Конгрессвумен от республиканцев пригласила в Вашингтон 4 российских депутатов для мирных переговоров

Депутаты Госдумы РФ должны посетить американскую столицу

Конгрессвумен-республиканка Анна Паулина Луна пригласила 4 депутатов Госдумы России в Вашингтон.

Об этом сообщает Цензор.НЕТсо ссылкой на пост Луны в X.

Они должны встретиться с членами Конгресса

Они будут говорить о мирных переговорах. Государственный департамент США уже разрешил встречу.

Она направила официальное приглашение российским депутатам встретиться в Вашингтоне в конце этого месяца.

"Мир всегда должен побеждать, и в обсуждениях должны участвовать здравомыслящие люди", – написала Луна, поблагодарив государственного секретаря США Марко Рубио.

Кто именно должен приехать в США на переговоры, не сообщается.

Что известно о конгрессвумен?

Анна Паулина Луна – американский политик, представительница Республиканской партии в Палате представителей США от штата Флорида, которая служила в Военно-воздушных силах США.

Она известна своими консервативными взглядами и активным участием в дебатах по внешней политике США, включая финансирование и военную помощь за рубежом.

Что касается Украины, Луна выступала против предоставления американской военной помощи Киеву, поддерживала законодательные инициативы, которые ее ограничивают.

Она критиковала украинскую власть, утверждая, что определенные действия якобы приводят к преследованию христиан, и называла это причиной не поддерживать финансирование.

Луна в 2023 году была соавтором "Резолюции об усталости от Украины", которая призывала прекратить помощь Украине. Она, в частности, голосовала против пакетов помощи Украине.

В октябре прошлого года Луна встречалась со спецпредставителем Путина Кириллом Дмитриевым, а в декабре с делегацией УПЦ МП, после чего заявила, что "преследование христиан при Зеленском нельзя игнорировать". В том же декабре она внесла законопроект о выходе США из НАТО.

Топ комментарии
+12
та що там конгресвуман?
я, особисто запрошую персонально *****, та всіх його холуїв в київ!
зустрічаємось біля пивзаводу "оболонь".
показать весь комментарий
08.01.2026 18:40 Ответить
+8
Нехай їдуть кацапи може поїдять у Макдональсі - та поводять кацапськими ху....ми по її губам
показать весь комментарий
08.01.2026 18:42 Ответить
+8
Ось і відповідь! Спектакль - рюзькими кораблями був для дитсадка. Писала про це нераз. Насправді ж білий дім ось- ось мав вводити жорсткі санкції проти рф. Аби знову відтягнути прибдумали перемовини якоїсь …вумен з кацапами. Тобто- перемовини у Трампа може вести любий депутат чи -ять, чи кузен, а поскільки їх багато- це буде безкінечно. Санкції не введуть.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
та що там конгресвуман?
я, особисто запрошую персонально *****, та всіх його холуїв в київ!
зустрічаємось біля пивзаводу "оболонь".
показать весь комментарий
08.01.2026 18:40 Ответить
Рівно о 18:00 біля прохідної. 😁
показать весь комментарий
08.01.2026 18:52 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2026 19:21 Ответить
Біля магазинчику де продають живе пиво
показать весь комментарий
08.01.2026 19:24 Ответить
Як можна запрошувати всяку мазь до Києва, або тільки якщо пообіцяють здохнути у дорозі
показать весь комментарий
08.01.2026 19:44 Ответить
Так цей же гриша хліба постійний провокатор на цензорі, доречі і нашу столицб написав з маленької літери.
показать весь комментарий
09.01.2026 00:21 Ответить
У пуйла холуїв багато (і не лише на кацапії), декількадесятків мільйонів. Чи помістяться там усі?
показать весь комментарий
08.01.2026 20:26 Ответить
🙃🤥🙃🤥🙃
показать весь комментарий
08.01.2026 18:41 Ответить
Нехай їдуть кацапи може поїдять у Макдональсі - та поводять кацапськими ху....ми по її губам
показать весь комментарий
08.01.2026 18:42 Ответить
Ось і відповідь! Спектакль - рюзькими кораблями був для дитсадка. Писала про це нераз. Насправді ж білий дім ось- ось мав вводити жорсткі санкції проти рф. Аби знову відтягнути прибдумали перемовини якоїсь …вумен з кацапами. Тобто- перемовини у Трампа може вести любий депутат чи -ять, чи кузен, а поскільки їх багато- це буде безкінечно. Санкції не введуть.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:42 Ответить
такій аналітик пропадає, що робити ?
показать весь комментарий
08.01.2026 18:48 Ответить
Що вона не так написала? "Це ж було уже".
показать весь комментарий
08.01.2026 20:06 Ответить
З мєдінськім вона швидко знайде спільну мову. Хоча... схоже вже знайшла.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:44 Ответить
Американська безугла? Ну нічо так, я би вдул.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:50 Ответить
Схоже, що це скоріше Надя Савченко.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:54 Ответить
- Питання уже вирішено на 50%!
- А це як?
- Я уже хочу але вона про це ще не знає...
показать весь комментарий
08.01.2026 19:01 Ответить
Не, наоборот, ти приймає участь, но ще не знаєш про це.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:26 Ответить
Ну не просто так нацист Дмітрієв в Парижі під дверима слухав і в вікна заглядував а потім в американське посольство побіг жалітися. А хтось мріяв про нові санкції проти Сосії на наступному тижні? Одні українофоби фашистські на Тромба працюють. Про що тут можна вести переговори?
показать весь комментарий
08.01.2026 18:55 Ответить
щоб вона здохла, ця трампіська касапка
показать весь комментарий
08.01.2026 18:59 Ответить
Кто кому должен бусы дарить? Поясните пожалуйста.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:59 Ответить
Ця ідіотка нічого не вирішує, просто піар і показуха.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:59 Ответить
на жаль, ви не праві. Може, вона сама нічого не вирішує, але вона транслює тих, хто вирішує.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:10 Ответить
А від України я так розумію поїде Шухрич і Труханов яким по дивному збігу обставин змінили міру покарання?
показать весь комментарий
08.01.2026 19:03 Ответить
Ця ТП така сама як Тейлор-Ґрін. Їй в ОФ зніматися, а не в Конґресі спідницю просиджувати 😡
показать весь комментарий
08.01.2026 19:06 Ответить
Приедут, причём самые отпетые лучшие.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:06 Ответить
Кабздон, правда, с чёрного хода зайдёт, но зато прямо с концерта...
показать весь комментарий
08.01.2026 19:08 Ответить
Якась хвора тенденція: що не колишній котік ,то довбограй(А потів в кангрес((
показать весь комментарий
08.01.2026 19:12 Ответить
Там немає з ким говорити...
показать весь комментарий
08.01.2026 19:14 Ответить
щас приедет димас алкоголичка расскажет вам про древнюю русь московию и созданную пуйлом, сталиным чи кем там Украину. Надеюсь полегчает
показать весь комментарий
08.01.2026 19:17 Ответить
І знову все по колу.
показать весь комментарий
08.01.2026 19:28 Ответить
Це так з ху....лостаном не діє, треба було просити ху...ла виділити 4 холопи з держдупи для переговорів, тому що інакше не приїдуть
показать весь комментарий
08.01.2026 19:38 Ответить
Пишаюсь американським народом; вони мають власну безуглу у Конгресі !!!
показать весь комментарий
08.01.2026 20:13 Ответить
-- критикувала українську владу, стверджуючи, що певні дії нібито призводять до переслідування християн Джерело: https://censor.net/ua/n3594491
Тобто 🐸 ватна дура на мінімум 90 %
Уважно прочитав про неї, так і є
показать весь комментарий
08.01.2026 22:38 Ответить
Meрзлява ************ на зарплатi у *****.
показать весь комментарий
09.01.2026 00:52 Ответить
Це - нове обличчя республіканської партії. На заміну старим рейганівцям, які масово йдуть. MAGA активістка, подруга Карлсона. Дуже подобається Трампові.
показать весь комментарий
09.01.2026 01:48 Ответить