9973 посетителя онлайн

Макрон заявил, что США постепенно отворачиваются от союзников и международных правил, - Le Monde

Макрон

Президент Франции Эммануэль Макрон заявил, что Соединенные Штаты постепенно отходят от отдельных союзников и освобождаются от соблюдения международных правил, что создает угрозу для действующего мирового порядка.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Le Monde.

"Соединенные Штаты постепенно отворачиваются от некоторых союзников и в то же время освобождаются от международных правил", - отметил Макрон.

По словам президента Франции, система многосторонности находится в кризисе. Он отметил, что международные институты функционируют все хуже, а мир движется в направлении доминирования крупных держав, которые пытаются разделить сферы влияния между собой.

Также Макрон упомянул о росте "неоколониальной агрессивности" в международных отношениях.

Отдельно французский лидер остановился на вопросах цифровой политики и подчеркнул необходимость защиты европейского технологического суверенитета. По его словам, регламенты ЕС DSA и DMA находятся под давлением со стороны США и должны быть защищены и усилены.

Кроме того, Макрон напомнил о подготовке так называемого "европейского демократического щита", над которым работает Европейская комиссия, и заявил, что Франция продолжит инициативы в этом направлении.

Он также призвал ускорить введение европейских торговых преференций и упростить единый рынок капитала для усиления экономической самостоятельности ЕС.

Топ комментарии
+16
Це не так працює. Спочатку уся мирова спільнота, всі міжнародні організації починаючи з ООН, заплющують очі на порушення міжнародного права, свобод людей, як анексія Криму, створення усіляких ЛДНР, на збройні агресії одних країн проти інших. Торгують собі, виказують стурбованості. Байдужість і безвідповідальність зростає, зростає. А вже потім, років через вісім - десять, всі починають серти друг другу на голови, і все навколо починає руйнуватись. І тут з'являється капітан очевидність...
показать весь комментарий
08.01.2026 16:10 Ответить
+7
МАКАРОН...чотири роки війни в Україні.а Ви європейські шлюхи і дальше торгуєте із вбивцею українського народу куйлом всія 3,14дерації .Це як?
показать весь комментарий
08.01.2026 16:11 Ответить
+7
Тіньовий флот не кацапи придумали, а Іранці, й ще багато років тому. Ходити по морях і океанах під фальшивими прапорами, без документів, це порушення міжнародного права, но всім було плювати. А тепер раптом, щось змінилось...
показать весь комментарий
08.01.2026 16:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ого це вже загроза ...
показать весь комментарий
08.01.2026 16:00 Ответить
Створюйте Сполучені Штати Європи
показать весь комментарий
08.01.2026 16:04 Ответить
Tymczasem w Grenlandii
показать весь комментарий
08.01.2026 16:07 Ответить
Це не так працює. Спочатку уся мирова спільнота, всі міжнародні організації починаючи з ООН, заплющують очі на порушення міжнародного права, свобод людей, як анексія Криму, створення усіляких ЛДНР, на збройні агресії одних країн проти інших. Торгують собі, виказують стурбованості. Байдужість і безвідповідальність зростає, зростає. А вже потім, років через вісім - десять, всі починають серти друг другу на голови, і все навколо починає руйнуватись. І тут з'являється капітан очевидність...
показать весь комментарий
08.01.2026 16:10 Ответить
Анексія Криму та лднр то був не початок; раніше була ізраїльська операція "Фокус" 67-го року та кацапська 2008-го у Сакартвело.
показать весь комментарий
08.01.2026 17:07 Ответить
Багато чого було, підсумок завжди один...
показать весь комментарий
08.01.2026 17:41 Ответить
МАКАРОН...чотири роки війни в Україні.а Ви європейські шлюхи і дальше торгуєте із вбивцею українського народу куйлом всія 3,14дерації .Це як?
показать весь комментарий
08.01.2026 16:11 Ответить
Макрон на диво гостроокий і кмітливий. Не пройшло й стоп'ятсот лун, як він допетрав : той брехун.Той не очолить весь двіжняк , бо Дональд гоне порожняк.
показать весь комментарий
08.01.2026 16:14 Ответить
❗️Російський Boeing 767 може просто зараз впасти в ОАЕ - літак з ~200 пасажирами на борту подав сигнал лиха практично після зльоту на Москву.
показать весь комментарий
08.01.2026 16:18 Ответить
Борт намотав в повітрі вже 10 кіл та знаходиться в критичному стані більше години.
показать весь комментарий
08.01.2026 16:19 Ответить
та сідає вже, скинув паливо... але памперсів, мабуть, було замало...
показать весь комментарий
08.01.2026 16:33 Ответить
То Венесуела таки була порушенням міжнародного права що б там не писали доморощені аналітики
показать весь комментарий
08.01.2026 16:18 Ответить
Тіньовий флот не кацапи придумали, а Іранці, й ще багато років тому. Ходити по морях і океанах під фальшивими прапорами, без документів, це порушення міжнародного права, но всім було плювати. А тепер раптом, щось змінилось...
показать весь комментарий
08.01.2026 16:24 Ответить
Макогон,тебе б макогоном по набитій ватою макітрі вклепати треба!!!
показать весь комментарий
08.01.2026 18:56 Ответить
Дуже прикро, що європейські лідери з усією їх освітою, не прораховували і не бачили куди приведе агресія москви. Усі політичні процеси вони завжди розглядають відокремлено, вичікують, сидять в позі китайця на березі, а потім виявляється - вони зовсім не готові до загроз і не знають як діяти.
показать весь комментарий
08.01.2026 16:19 Ответить
емануєль!!!
треба терміново подзвонити *****!!!
показать весь комментарий
08.01.2026 16:23 Ответить
https://t.me/Chornovil_official/29429 Тарас Чорновіл:
Трамп ставленням до Венесуели без Мадуро демонструє чітке повернення в минуле - жодної підтримки демократії та цивілізованого вибору, тільки легітимізація злочинної відрижки режиму Мадуро в особі віце-президентки Родрігес, якщо вона йому платитиме нафтою, або її жорстоке покарання, якщо не платитиме. А в себе вдома можете вводити яку завгодно диктатуру, вбивати опозицію, головне - викинути рашистських і китайських радників і стати покірним васалом його трампо-величності... Для світу це моральна катастрофа.
І це може піти в двох кардинально відмінних напрямках. Отака глобальна точка біуркації. Перший жахливий. Трамп уже заявив, що він буде хазяїном "цієї півкулі". А отже інша має попасти у сфери експансії Китаю та раші? Для України це катастрофа подвійна. І відмова представників Трампа підписувати комюніке в Парижі багато про що каже. Трамп набирає апетиту й може знищити єдність західного світу та НАТО. Й фактично виправдати повернення з темного минулого колоніальних воєн. А в чому США епохи Байдена звинувачували кремлядь? Так, саме у відродженні колоніальних воєн за принципом: "я так хому, це моя геополітична сфера впливу й плювати на міжнародне право". Тому не дарма багато хто вбачають у мотивації Трампа щодо Венесуели ймовірне виправдання знищення України рашею та захоплення Тайваню Китаєм.
показать весь комментарий
08.01.2026 16:29 Ответить
А чому ******* міжнародне право було встановлене в 1945 році, а французи боролися зі свободолюбивими алжирцями в 1954-1962?
показать весь комментарий
08.01.2026 16:31 Ответить
Подяка Макрону! Нарешті хтось правдою почав балакати, а не просто сцяти в очі.
показать весь комментарий
08.01.2026 16:45 Ответить
До Макрона,при всій повазі ,все довго доходить))Наприклад ,з його особистого життя,він думав ,що то любов в нього була з вчителькою,а з точки зору закону ,розстління малолітнього чи неповнолітнього,тобто його))
показать весь комментарий
08.01.2026 17:00 Ответить
Цікаво таке " перевтілення" Макрона пов'язане з перебуванням представника уйла в Парижі ❓🤔
показать весь комментарий
08.01.2026 17:05 Ответить
Нет у США союзников и никогда не было. Если США как государству, будет маячить критическая угроза, они и от Израиля отвернутся.
показать весь комментарий
08.01.2026 17:21 Ответить
Ех... як були ми козаками...колись і Франція була великою державою, а дострибалася до Макронів.
показать весь комментарий
08.01.2026 18:47 Ответить
В них і ЯЗ є,і літаки виробляють,і далеко від кацапії географічно...
показать весь комментарий
08.01.2026 18:59 Ответить
Так то воно так... Але всьо одно нє арьол!
показать весь комментарий
08.01.2026 20:28 Ответить
Алло Макрон, съезди в исраиль которому ты между булками лижешь и расскажи им про международное право. Они про него не знают. Аж с 1949 года. И вспомни что вы твари в Африке творили.
показать весь комментарий
08.01.2026 21:40 Ответить
А крапкою буде вихід США з НАТО, як ви тоді зможете гарантувати собі безпеку?
показать весь комментарий
08.01.2026 22:30 Ответить