12117 посетителей онлайн

Орбан запустит "национальные консультации" против финансовой поддержки Украины

орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан анонсировал запуск "национальных консультаций", чтобы венгры могли высказать свое "нет" финансовой поддержке Украины со стороны ЕС.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Telex.

Орбан пояснил, что Украина оценивает свои потребности в финансовой поддержке от партнеров в 800 млрд евро в течение десяти лет. По его словам, ЕС планирует предоставлять эти средства по двум каналам: сначала из бюджетов стран-членов, а затем через кредиты.

"Но мы не позволим Брюсселю нас оббирать", - заявил премьер и добавил, что правительство представит свои аргументы гражданам в форме "национальных консультаций".

"Все получат эту (национальную петицию) и будут иметь возможность сказать 'нет', и вместе с правительством сказать, что мы не будем платить", - отметил Орбан.

Нацконсультации в Венгрии

Как напоминает издание, "национальные консультации" в Венгрии часто используются как пропагандистский инструмент правительства, имитируя общенациональный опрос, но без гарантий противодействия манипуляциям или злоупотреблениям.

Топ комментарии
+5
думка про те що потрібно виробляти свої ракети для ППО прийде в голову зеленої видрісті тільки коли нам перестануть постачати ці ракети зовсім і рейтинг полетить в бездонну ***** безуглої разом із рештками підстанцій
показать весь комментарий
16.01.2026 14:13 Ответить
+5
"Але ми не дозволимо Брюсселю нас оббирати", - заявив прем'єр"

Угорщина - дотаційна держава, яка спонсорується іншими державами. Схоже, що Жабба вважає, що зменшення дотацій Угорщині - це й є "обббирання" - тільки з чого воно вирішило, що Угорщину постійно мають утримувати інші держави ЄС? Які у Угорщини проблеми, окрім влади Орбана, що вона не може сама себе утримувати?
показать весь комментарий
16.01.2026 14:18 Ответить
+4
Цьому уй*бку вже не допоможе жоден консиліум психіатрів!
показать весь комментарий
16.01.2026 14:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
❗️Україна не мала ракет ППО до сьогоднішнього ранку - Зеленський повідомив, що наша країна отримала необхідні ракети.

Проте, за словами президента, кожного разу доводиться «вибивати» пакети допомоги з ракетами для систем ППО у США та Європи.
показать весь комментарий
16.01.2026 14:10 Ответить
думка про те що потрібно виробляти свої ракети для ППО прийде в голову зеленої видрісті тільки коли нам перестануть постачати ці ракети зовсім і рейтинг полетить в бездонну ***** безуглої разом із рештками підстанцій
показать весь комментарий
16.01.2026 14:13 Ответить
Та хіба ж він на таке піде за рахунок "міндичів", його ж тоді травануть "мівіною".
показать весь комментарий
16.01.2026 14:25 Ответить
Міндічі то святе. Але доведеться тоді обирати між гречкосіянням через тисячі зебіленського та виробництвом власного ППО
показать весь комментарий
16.01.2026 14:31 Ответить
Оце так рівень, блеа! точна!
Хочеш робити ракети, роби, більше нічого не треба, аби хотілося.
показать весь комментарий
16.01.2026 15:11 Ответить
Скільки типів ракет для ППО виробляє зараз Україна?
Яких саме технологій нам не вистачає для того щоб зробити хоча б найпростіші ракети ППО ближньої дії для захисту від шахедів?
показать весь комментарий
16.01.2026 15:21 Ответить
це смішно, ракета ппо це не просто тобі якийсь реактивний снаряд а система керування і наведення. І коштувати вона буде на порядок дорожче шахедів. Їх треба виробляти тисячі на день а це сотні мільонів доларів. Ракети ппо потрібні в першу чергу проти крилатих та балістичних ракет.
показать весь комментарий
16.01.2026 16:22 Ответить
це смішно, Нептун це не просто тобі якийсь реактивний снаряд а система керування і наведення
це смішно, Сапсан це не просто тобі якийсь реактивний снаряд а система керування і наведення
це смішно, Бобер, ФП-1 це не просто тобі якийсь реактивний снаряд а система керування і наведення. І коштувати буде... менше шахеда.
І виробляти треба не тисячі а хоча б сотню-дві - і тоді можна прикрити ключові вузли як Київ чи Дніпро - з гарантією до 90-95% як русня москву.
показать весь комментарий
16.01.2026 17:14 Ответить
Ракета ппо набагато складніша у розробці та виробництві. І дорожче
показать весь комментарий
16.01.2026 18:00 Ответить
Тоді зелена влада, в Україні вже буде відсутня
показать весь комментарий
16.01.2026 15:27 Ответить
❗️На форумі в Давосі може бути підписаний документ про виділення Україні від США $800 млрд для процвітання після війни, - Зеленський
показать весь комментарий
16.01.2026 14:11 Ответить
Трампонутому вірити, себе не поважати, або за це Україну треба продати
показать весь комментарий
16.01.2026 15:26 Ответить
Не уявляю, що є підставою аби цьому вірити?
показать весь комментарий
16.01.2026 17:17 Ответить
Цьому уй*бку вже не допоможе жоден консиліум психіатрів!
показать весь комментарий
16.01.2026 14:13 Ответить
Нейметься цій підстилці кремля
показать весь комментарий
16.01.2026 14:13 Ответить
Недовго тобі залишилося.
показать весь комментарий
16.01.2026 14:16 Ответить
кривава жаба...
показать весь комментарий
16.01.2026 14:17 Ответить
"Але ми не дозволимо Брюсселю нас оббирати", - заявив прем'єр"

Угорщина - дотаційна держава, яка спонсорується іншими державами. Схоже, що Жабба вважає, що зменшення дотацій Угорщині - це й є "обббирання" - тільки з чого воно вирішило, що Угорщину постійно мають утримувати інші держави ЄС? Які у Угорщини проблеми, окрім влади Орбана, що вона не може сама себе утримувати?
показать весь комментарий
16.01.2026 14:18 Ответить
А навіщо, Угорщину утримує ЄС, орбанутий смокче ху....лу, все його влаштовує
показать весь комментарий
16.01.2026 15:24 Ответить
Коли вже перекриют нафтопровід що транспортує російську нафту в Угорщину ? ось так клоун боїтся криве слово сказати проти орбана як і проти кривавого терориста.
показать весь комментарий
16.01.2026 14:46 Ответить
Цей же нафтопровід транспортує нафту до Словаччини і Чехії. І я вам відкрию страшну таємницю - ми залежимо від поставок бензину та дизпалива з цих країн. Бажаєте відтрелити собі ногу і залишити Україну без бензина?
показать весь комментарий
16.01.2026 15:46 Ответить
Але кацапську нафту , йому , ми все одно не перекриємо ! Молодці
показать весь комментарий
16.01.2026 14:53 Ответить
:...........уй ти вгадав, **** ти драна!!!! тИ чмо готуйся на нари, тебе весною скинуть з твого теплого місця і маю надію новий прем'єр тебе і твоє оточення посадять, якщо правда ти не встигнеш ****....ть до своїх предків на болота мокшанськи!!!!
показать весь комментарий
16.01.2026 14:57 Ответить
Мабуть гроші закінчуються, а ху....ло на халяву не дає, ось і треба знову працювати. Почало скиглити випрошуючи гроші. Бо смоктати вже не виходить
показать весь комментарий
16.01.2026 15:19 Ответить
Ну то треба у ЄС запустити такуж саме мульку, щоб Європейці висловились, чи бажають вони фінансувати орбанську Угорщину...
показать весь комментарий
16.01.2026 15:29 Ответить
Да пофиг что там скажет Орбан . Если коллективной Европе выгодно будет финансировать Украину, то она это будет делать даже в обход Орбан и прочих. Это они могут легко. Если вдруг станет не выгодно, то внезапно Орбан станет непреодолимым препятствием. Где-то так оно у них работает. При чем последние лет 15.
показать весь комментарий
16.01.2026 16:02 Ответить
Загнати б цього Орбана на історичну батьківщину десь у район Уральских гір!
показать весь комментарий
16.01.2026 17:33 Ответить
Тобто, угорці будуть диктувати іншим країнам ЄС, куди ті інші країни мають витрачати свої власні гроші?
Типу "досить давати їх Україні, краще віддайте нам"?
Приїхали...
показать весь комментарий
16.01.2026 18:21 Ответить