7492 посетителя онлайн

Федоров назначил Валерию Ионан советником по международным проектам

Валерия Ионан назначена советницей Михаила Федорова

Министр обороны Михаил Федоров назначил Валерию Ионан советником по международным проектам.

Об этом сообщает пресс-служба оборонного ведомства, информирует Цензор.НЕТ.

Что известно о Валерии Ионан

"Валерия Ионан более 6 лет работала в команде Минцифры и возглавляла ключевые национальные проекты, направления региональной цифровизации и евроинтеграции", - рассказал Федоров.

По словам министра, она координировала международную коммуникацию с такими мировыми технологическими компаниями, как Google, Cisco, Microsoft, Palantir, IBM, международными организациями и правительствами по всему миру.

Она также участвовала в координации Таллиннского механизма — международной инициативы, которая уже выделила 241,7 млн евро на киберустойчивость Украины.

"Валерия Ионан продолжает работать на международном уровне с правительствами и компаниями над проектированием и масштабированием технологически ориентированных государственно-частных партнерств. Поэтому ее опыт усилит нашу работу", - добавил Федоров.

Что предшествовало

  • Напомним, что накануне новоназначенный министр обороны Михаил Федоров заявил, что волонтер и активист Сергей Стерненко стал его советником по вопросам повышения использования беспилотников на фронте.
Топ комментарии
+15
Поцікавтеся її біографією.
Розумна, але всю кар'єру побудувала на продажі повітря.
показать весь комментарий
24.01.2026 02:32 Ответить
+15
Інтелект зовсім не дорівнює порядності.
А порядна людина поряд з Федоровим чи з будь-ким з ЗЄ-команди посерити не присіла б.
показать весь комментарий
24.01.2026 03:22 Ответить
+14
Якщо зелену плісняву не випалювати, вона почне розмножуватися прямо у кабінетах.
показать весь комментарий
24.01.2026 02:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Прізвище Іонан має давнє коріння і походить від біблійного імені Іоанн (Іван), що в перекладі з давньоєврейської означає "Ягве (Бог).
В мене все... " Нова українка "
показать весь комментарий
24.01.2026 02:04 Ответить
Поцікавтеся її біографією.
Розумна, але всю кар'єру побудувала на продажі повітря.
показать весь комментарий
24.01.2026 02:32 Ответить
Хоч найрозумніша але в зеленій команді все гніє
показать весь комментарий
24.01.2026 03:08 Ответить
Інтелект зовсім не дорівнює порядності.
А порядна людина поряд з Федоровим чи з будь-ким з ЗЄ-команди посерити не присіла б.
показать весь комментарий
24.01.2026 03:22 Ответить
не корабельна сосна, тобто?)
показать весь комментарий
24.01.2026 04:45 Ответить
Ну ще не "корабельная", але вже "лодочная"...
показать весь комментарий
24.01.2026 06:09 Ответить
Розмовляє іспанською та англійською.
Грає на декількох музикальних інструментах.
Всюди дуже добре вчилася, вигравала олімпіади та конкурси.

Але. Маркетинг, реклама, консалтинг, менеджмент...
показать весь комментарий
24.01.2026 11:50 Ответить
Ну тат Борухєс Бєрєзовскій теж був мудрим матиматиком, неніальним комбінатором ...
Але використовував інтелект на побудову феноменальних схем для збагачення..
показать весь комментарий
24.01.2026 13:28 Ответить
Прямо якийсь зелений кібуц.
показать весь комментарий
24.01.2026 11:27 Ответить
Скорее от Иона, пророк Иона,
показать весь комментарий
24.01.2026 12:02 Ответить
Якщо зелену плісняву не випалювати, вона почне розмножуватися прямо у кабінетах.
показать весь комментарий
24.01.2026 02:35 Ответить
Новий ''зелений'' ефективний ''менеддер'' проводить експеримент над ЗСУ. Агов, плем'я 73%, ви думаєте, що армія витримає ваші експерименти, що вона немає кінця і краю? Один, таран, будував муляжі ракет, а оборонні гроші закатував в асфальт. Другий, резніков, практикував красти бюджет ЗСУ через яйця. Третій, умеров торгував повітрям, завищуючи ціни. А що цей? Торгує обіцянками, а війна то продовжується?
показать весь комментарий
24.01.2026 02:58 Ответить
Він "по кріптє"...
показать весь комментарий
24.01.2026 06:10 Ответить
Як допустити, що вона людина розумна, то як мінімум без совісті (тобто без душі). Інакше співпраця із зе-бандою була б фізіологічно не сумісна. Птахи не живуть під водою.
показать весь комментарий
24.01.2026 03:06 Ответить
показать весь комментарий
24.01.2026 05:23 Ответить
робоча форма
показать весь комментарий
24.01.2026 06:36 Ответить
Погляд як у хворої собаки.
показать весь комментарий
24.01.2026 07:47 Ответить
Це вона на кастингу у дуже відомого (в певних кругах) продюсера 😘😘😘❓❓❓
показать весь комментарий
24.01.2026 08:29 Ответить
робоча сосна. і зразу дам відповіть. Так. у мене б на неї встав
показать весь комментарий
25.01.2026 07:12 Ответить
норм мілфа такто. з татхзами. таку ***** одне задоволення
показать весь комментарий
25.01.2026 07:34 Ответить
А ми колись сміялися (в 2014), що в ОРДЛО, таку "міністеркінею" поставили.
показать весь комментарий
24.01.2026 09:17 Ответить
У владних Зекабінетах коханок більше аніж професіоналів. Ось уж точно бордель на фундаменті з "робочих сосен".
показать весь комментарий
24.01.2026 06:53 Ответить
Тут мова не конкретно за цю даму, дай Боже їй здоров'я, просто в ''зеленій команді'' так все побудовано. Подивіться хоча би на відносини галущенка і міністра енергетики. Таких прикладів десятки і це не припущення - це факти.
показать весь комментарий
24.01.2026 07:59 Ответить
Советниц много не бывает, это понятно.
показать весь комментарий
24.01.2026 08:01 Ответить
Може не буде на авто ганяти та стовби лякати....і то гарно.
показать весь комментарий
24.01.2026 08:13 Ответить
Интересно, Хфедоров уже установил "буржуйку" у себя в кабинете. В 1990+ у министра обороны Грузии в кабинете "буржуйка" стояла.
показать весь комментарий
24.01.2026 08:30 Ответить
Цікаво,підвищення використання безпілотників на фронті-це як? І що може порадити непокараний вбивця з цього питання,?
показать весь комментарий
24.01.2026 09:58 Ответить
БОлгарську мо потрібно було призначити ,проффесіоналку??, та подала у відставку в Софії на фоні скандалу
показать весь комментарий
24.01.2026 10:23 Ответить
Координация,коммуникация,маштабування,цифровизация,организация,пректування;так чем она занималась,кроме болтовни и демагогии?
показать весь комментарий
24.01.2026 11:36 Ответить