12106 посетителей онлайн

Рада назначила Федорова министром обороны Украины

Федорова назначили министром обороны Украины

Верховная Рада поддержала назначение Михаила Федорова на должность министра обороны Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Голосование

"За" - 277 нардепов.

Федорова назначили министром обороны Украины
Федорова назначили министром обороны Украины

Кадровые изменения

  • Напомним, ранее сообщалось, что президент Украины Владимир Зеленский планирует уволить главу СБУ Василия Малюка и назначить на другие должности.
  • Источники Цензор.НЕТ в властных кругах рассказали, что сейчас есть попытки снять Малюка с должности главы СБУ, однако пока этот вопрос еще не решен.
  • В поддержку Малюка выступили военные, народные депутаты и активисты.
  • Зеленский встретился с Малюком и предложил ему сосредоточиться на боевой работе в СБУ.
  • Впоследствии Малюк подтвердил, что уходит с поста главы СБУ.
  • Позже стало известно, что начальник Центра спецопераций "А" СБУ Евгений Хмара временно возглавит Службу безопасности Украины.
  • 2 января 2026 года президент Украины Владимир Зеленский предложил главе ГУР МО Кириллу Буданову возглавить Офис Президента.Решение мотивировано необходимостью усилить фокус государства на вопросах безопасности, развитии Сил обороны и дипломатических переговорах.
  • Впоследствии Буданов принял предложение Зеленского и возглавил Офис Президента Украины, назвав новую должность еще одним рубежом ответственности перед государством в исторический для страны момент.
  • 2 января президент Владимир Зеленский предложил вице-премьеру Михаилу Федорову возглавить Министерство обороны Украины.
  • Президент предложил Шмыгалю должность министра энергетики.

Топ комментарии
+17
а можна українця призначити міністром оборони?
показать весь комментарий
14.01.2026 12:44 Ответить
+15
показать весь комментарий
14.01.2026 12:55 Ответить
+14
Дрібного злодюжку призначили аж цілим міністром оборони, оце так кар'єрний зліт. Певно сподіваються, що він вже добре навчився тихесенько пиляти гроші і буде вірно служити своїм хазяям.
показать весь комментарий
14.01.2026 12:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а можна українця призначити міністром оборони?
показать весь комментарий
14.01.2026 12:44 Ответить
Можна, але при новій владі
показать весь комментарий
14.01.2026 12:48 Ответить
ні....укри самі вибрали евреїв у владу - тому населення уже мінус 45% а буде мінус 90%
показать весь комментарий
14.01.2026 12:51 Ответить
Це тобі в методиці фсбшникі написали.
показать весь комментарий
14.01.2026 13:01 Ответить
фсбешникам ніколи вони тобі дописують
показать весь комментарий
14.01.2026 13:10 Ответить
ну, ти ж не написав власне ім'я-прізвище за правилами граматики, тож не маєш права такі питання ставити
показать весь комментарий
14.01.2026 13:23 Ответить
А Федоров шо - узбек ??
показать весь комментарий
14.01.2026 13:48 Ответить
можно звісно...як би не твоя хвамілія....
показать весь комментарий
14.01.2026 14:19 Ответить
Скільки хабарників не затримуй, а они все одно перемогають
показать весь комментарий
14.01.2026 12:47 Ответить
Тепер заживемо.
Коли шашлик і парад над руїнами могили крупського? Скільки трамп пообіцяв за карельські та уральські редкоземельні елементи в бюджет відбудови України?
показать весь комментарий
14.01.2026 12:47 Ответить
То тепер BREN-2 можна в дії замовити?
показать весь комментарий
14.01.2026 12:47 Ответить
Ось Так в літаку 🛩,,Україна"
Призначили пасажира 3 класу
на посаду Пілота..
Пікіруємо Далі...
показать весь комментарий
14.01.2026 12:47 Ответить
Дрібного злодюжку призначили аж цілим міністром оборони, оце так кар'єрний зліт. Певно сподіваються, що він вже добре навчився тихесенько пиляти гроші і буде вірно служити своїм хазяям.
показать весь комментарий
14.01.2026 12:47 Ответить
І який він має досвід увійськових справах?
показать весь комментарий
14.01.2026 12:50 Ответить
Головне щоб він в "яйцях" мав досвід!
показать весь комментарий
14.01.2026 12:52 Ответить
В яйцях по 17 гривень за штуку?
Так такий міністр оборони вже був!
показать весь комментарий
14.01.2026 12:59 Ответить
Ну здібність до спекуляції у нього з шкільних років проявилась!
показать весь комментарий
14.01.2026 13:05 Ответить
Ще запитай чи служив він у Армії...
показать весь комментарий
14.01.2026 12:59 Ответить
Це наврядчі.
показать весь комментарий
14.01.2026 13:07 Ответить
Дуже невеликий. Ну той хочаб в мусарах ходив та удо керував. В різних силових конторах з 1985 по 2019. Ваш хід.
показать весь комментарий
14.01.2026 13:38 Ответить
Точно такий як і верховий лідор.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:44 Ответить
міністр оборони - це про організацію, використання ресурсів і ін., а не планування генштабом бойових дій, і в ЄС він завжди цивільний
показать весь комментарий
14.01.2026 14:59 Ответить
Як шо не відрізняє арку від калаша чи танк від бмп то він накерує. Оно, резніков з умеровим приклад.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:37 Ответить
Не під час війни.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:39 Ответить
І що - яйця тепер будуть мабуть по 30 гривень за штуку для ЗСУ!
показать весь комментарий
14.01.2026 12:50 Ответить
Пам'ятаю раніше казали шо то не так зрозуміли,шо то на кілограми яйця були.тепер будуть на метр
показать весь комментарий
14.01.2026 12:54 Ответить
Нет, теперь яйца будут в Килобайтах мерять.
показать весь комментарий
14.01.2026 12:58 Ответить
В біткойнах.
показать весь комментарий
14.01.2026 14:26 Ответить
Головний куратор ботоферми ;ZE!диджитал;. Координував дописи ботів, займався зарплатнею та преміями.
Ну що я можу сказати?
Тепер точно дно.
показать весь комментарий
14.01.2026 12:51 Ответить
Колись бачив його довге інтерв'ю в iнтернеті. Такий видатний ******** народжується один раз в 50 років.
показать весь комментарий
14.01.2026 12:51 Ответить
показать весь комментарий
14.01.2026 12:52 Ответить
Це якийсь страшний сон.
Солдати воюють вже більше ніж в другі світові СССР, хтось подумав про ротацію, навіть міністри не в змозі сидіти так довго.
показать весь комментарий
14.01.2026 12:54 Ответить
показать весь комментарий
14.01.2026 12:55 Ответить
А попередній де дівся?
показать весь комментарий
14.01.2026 12:58 Ответить
Такого бардака у воюючих країнах ніколи не було, добре що не з дитячого садка, хоча різниця не дуже велика, що один, що дитина в армії не служили, но керувати готові. За військових образливо, вони стільки років служили що зайняти чергову посаду, а тут прийшов, побачив, ну і почав керувати. А як бути тим хто зараз на фронті, коли будуть знати що побратими гинуть за вказівкою цього творіння. Добре хоч головнокомандувач пройшов і має потужну військову освіту, яку отримав знімаючись у кіно
показать весь комментарий
14.01.2026 12:59 Ответить
Оце "соціальний ліфт": із інтернет-шахрая в міністри оборони під час війни!
І бойові командири та герої війни тепер йому честь віддаватимуть?!
Хоча, питання риторичне.
Чим він за коміка гірший?...
показать весь комментарий
14.01.2026 12:59 Ответить
кловану козиряють, а простий шахрай чим
гірше
показать весь комментарий
14.01.2026 13:59 Ответить
Тепер армія буде потужно цифровізуватися
показать весь комментарий
14.01.2026 13:00 Ответить

показать весь комментарий
14.01.2026 13:01 Ответить
На ху...лостані почали святкувати це призначення, а ще їхні військові радіють цьому. Вони отримали премії і нагороди всі причетні до цілого, как з їхньої сторони, так і нашої
показать весь комментарий
14.01.2026 13:05 Ответить
для начала посмотрите кто у самих кацапов в мин.обороны)бухгальтер
показать весь комментарий
14.01.2026 13:39 Ответить
кіндер -міністр, соціолог по освіті, баран в військовій справі. пздець.
показать весь комментарий
14.01.2026 13:15 Ответить
*** його знає яким міністром буде Федоров, але впевнений це краще ніж Таран, Рєзніков чи Умєров...а накидачам лайна варто було б надати свою кандидатуру, а не просто лайно накидати
показать весь комментарий
14.01.2026 13:26 Ответить
На роботу прийшло 318 осіб. Питання: де інщі? Принаймні відсутніх "списочників" можна було б вже поміняти
показать весь комментарий
14.01.2026 13:29 Ответить
похєров намбер ту
показать весь комментарий
14.01.2026 13:40 Ответить
Солідарність, Голос проголосували Так.....тоді напевне, все норм, росходимось....
показать весь комментарий
14.01.2026 13:52 Ответить
Федя добудує цифровий концтабір до логічного завершення
показать весь комментарий
14.01.2026 14:00 Ответить
Буде совок у цифровому вигляді?
показать весь комментарий
14.01.2026 14:14 Ответить
диваним критикам знов все НЕ так
А кого ці критикани поіменно вважатимуть найкращими на капітанському мостику?
показать весь комментарий
14.01.2026 15:01 Ответить
Все!
Тепер буде повна бусифікація Українців, та звиздець обороні України!
показать весь комментарий
14.01.2026 15:07 Ответить
Хфьодоров людина катастрофа.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:51 Ответить
Армія трансформується в диджитал платформу, де будуть е-танки, е-літаки, е-гармати, е-дрони.
показать весь комментарий
14.01.2026 15:55 Ответить
Тактика цієї ригозеленої мразоти дуже зрозуміла,щоб сховати свій зашквар вони роблять новий,і це буде продовжуватись доки про перший мудрий нарід не забуде, всі ці пересування,перестановки робляться з метою замітання слідів,хер потім що доведеш і кого винного знайдеш,але мудрому наріду це заходить,мовчать,гривами машуть,терплять значить подобається.
показать весь комментарий
14.01.2026 16:13 Ответить