11424 посетителя онлайн

Мы видим демографический кризис, который даст серьезные последствия в будущем, - Улютин

Демографический кризис в Украине: что говорят в Минсоцполитики?

Демографический кризис в Украине возник не вчера, однако усугубился из-за войны.

Об этом в интервью РБК-Украина заявил министр социальной политики, семьи и национальной идентичности Денис Улютин, передает Цензор.НЕТ.

Демографический кризис

"Мы видим демографический кризис. Мы должны понимать, что он не возник вчера. Но эта проблема была очень усугублена непосредственно войной. Этот кризис даст свои последствия в будущем, причем серьезные", - отметил он.

Семьи с детьми

По словам Улютина, в Минсоцполитики анализировали, как влияет наличие ребенка в семье на потенциальное попадание семьи в сложные жизненные обстоятельства.

"Семьи без детей – это около 17%. Семьи с детьми – это сразу вдвое больше склонности к попаданию в СЖО – 34%. Именно поэтому мы увеличили выплату до 50 тысяч гривен", - добавил министр.

Топ комментарии
+26
з 19-го в Україні глобальна катастрофічна криза, а не тіко демографічна
показать весь комментарий
26.01.2026 10:56 Ответить
+24
"Я ваш вирок", - єдина виконана обіцянка ЗЄ.
показать весь комментарий
26.01.2026 10:58 Ответить
+16
Коли "особиста справа кожного подружжя" стикається з реальністю і звертається по допомогу до держави, держава каже - пшли нах, тільки податки не забувайте платити вчасно. І президент теж за це несе відповідальність. Повинен би був. Але ж він "нікаму нічєво нє должен", як відомо.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а ще вода мокра
показать весь комментарий
26.01.2026 10:55 Ответить
Саме улютін своїм сидінням на посаді та непідготовкою України до протистояння московіській повномасштабки, і є співучасником цього злочину!!! Закон України «Про фінансову систему України» він особисто ЗАБЛОКУВАВ!! Бо сама фінансова система є в Україні, а Закону - немає!! Злочин він здійснив, а покарання за це його ще ЧЕКАЄ!!!
показать весь комментарий
26.01.2026 11:44 Ответить
з 19-го в Україні глобальна катастрофічна криза, а не тіко демографічна
показать весь комментарий
26.01.2026 10:56 Ответить
"Я ваш вирок", - єдина виконана обіцянка ЗЄ.
показать весь комментарий
26.01.2026 10:58 Ответить
тіко б дотягнути до кінця терміну того "покарання"
показать весь комментарий
26.01.2026 10:59 Ответить
Терміну не буде ! Це така людина !
показать весь комментарий
26.01.2026 11:36 Ответить
Ото ж... Дожити б...
показать весь комментарий
26.01.2026 11:55 Ответить
А що, Президент має власноруч забезпечувати народжуваність в усіх сім'ях? Це особиста справа кожного подружжя.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:18 Ответить
Коли "особиста справа кожного подружжя" стикається з реальністю і звертається по допомогу до держави, держава каже - пшли нах, тільки податки не забувайте платити вчасно. І президент теж за це несе відповідальність. Повинен би був. Але ж він "нікаму нічєво нє должен", як відомо.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:23 Ответить
Тільки в СЖО!😒
показать весь комментарий
26.01.2026 11:33 Ответить
Ми бачимо демографічну кризу,яку ми створили в Україні і яка буде тільки збільшуватися ,через нашу дальнішу діяльність,
показать весь комментарий
26.01.2026 10:56 Ответить
У мінісра портібно запитати з якого боку сходить сонце
показать весь комментарий
26.01.2026 10:57 Ответить
цей Улютін він же як і Гетьманцев - податківець...
нахіба податківця було ставити на соц. політику?
він там і податків не назбирає і демографічну кризу не подолає

невже немає когось за профілем "Соціальна робота" або "Репродуктивне здоров'я"

до речі, а сам Улютін в СЖО?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:15 Ответить
Ні з якого, а з під ліжка Голобородька'.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:28 Ответить
Треба ще почати випускати з України ухилянтів!!
показать весь комментарий
26.01.2026 10:58 Ответить
А що по справжньому,їм потрібно зробити?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:00 Ответить
Ухилянтів? Це хто?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:04 Ответить
це щось новеньке
ухилянти призвели до демографічної кризи
а (вибачаюсь) від чого вони ухилялися?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:18 Ответить
Ухилянт це той кому закон дозволяє перебувати на ЛБЗ, але він там чомусь ще не знаходиться. Ухилянт-лицемір це звичайний ухилянт який проти будь-яких мирних угод. І таких у нас більшість населення судячи по опитуванням.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:49 Ответить
Термін " ухилянт" вигаданий та розповсюджений владою для дегенератів, з якою метою це було зроблено не має сенсу ,судячі з вашого коменту,вам пояснювати.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:14 Ответить
Майбутнє буде у живих... цей вангуючий улютін себе бачить серед живих...
показать весь комментарий
26.01.2026 10:58 Ответить
А хто дозволив 18-22 річним виїзд за кордон? Демографи?
показать весь комментарий
26.01.2026 10:58 Ответить
Вони приписані до пана,чи до колгоспу?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:01 Ответить
А чому ваш пукан запалав?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:36 Ответить
ти не вихляй
чому діти які не голосували за зедебіла повинні вмирати???
показать весь комментарий
26.01.2026 11:55 Ответить
Це у вас горить,бо одразу за молодь написали.
показать весь комментарий
26.01.2026 12:27 Ответить
А чому їм не можна за кордон? А чому тільки їм можна? В нас тут в Україні хоч якісь закони і права є?

Ну і про тебе - ти типовий раб.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:05 Ответить
А ти типовий балабол і чмо.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:35 Ответить
Вот после таких тупых вопросов и возникают демографический кризис )
показать весь комментарий
26.01.2026 11:25 Ответить
Обоснуй. Или будешь треплом и идиотом.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:34 Ответить
А тобі не дозволили🥲🥲😭🤣
показать весь комментарий
26.01.2026 11:43 Ответить
Від'їзд 18-22 річних за кордон це козир в руках Путлера. Він знань що людей цього віку у нас нема і не буде.
показать весь комментарий
26.01.2026 12:18 Ответить
В нас вже катастрофа,бо смертність,втричі перевищує народжуваність.
показать весь комментарий
26.01.2026 10:59 Ответить
Очень скоро в Украину заветут негров, индусоа и арабов и демографическая проблема сразу исчезнет, ведь они плодятся как кролики.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:00 Ответить
А хіба вони не люди?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:06 Ответить
Тільки це поки що на росії чомусь.
https://rtvi.com/news/gotovy-prinyat-neogranichennoe-kolichestvo-rossiya-zakroet-deficzit-rabochih-za-schet-indii/ «Готовы принять неограниченное количество»: Россия закроет дефицит рабочих за счет Индии
показать весь комментарий
26.01.2026 11:07 Ответить
Це у вас на болотах вже завезли індусів та арабів, які задовольняють ваших самиць.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:08 Ответить
Ото цигани тільки й плодітимуться.
За ті 50 000. Для внеску у добробут циганських баронів.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:01 Ответить
О це неправда. Наша родина теж свого часу отримала чималу допомогу на дитину, а ми не роми.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:20 Ответить
У якому році?
показать весь комментарий
26.01.2026 12:04 Ответить
2008, ще за Юлі, за що ми їй вдячні.
показать весь комментарий
26.01.2026 13:19 Ответить
Та ми не одинокі, бо в Японії чи Італії замість дітей заводять собак. У нас війна і хочаб зрозуміло, чому впала народжуваність. А от що заважає заводити дітей у безпечній та заможній Італії?
Життя дорожчає і щоб виростити та вивчити одну дитину треба багато коштів, тому італійки краще куплять собі чергову сумку Біркін, ніж заведуть дитину.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:06 Ответить
От заможність і заважає. Крута сумка (машина/яхта/....) їм важливіше за дитину.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:22 Ответить
Чайлдфрі зараз у тренді по всьому світу. Окрім Китаю та Індії , там плодяться інтенсивно не зважаючи на доходи.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:28 Ответить
З твого коментаря зрозуміло, що ніфіга тобі не зрозуміло. Народжуваність впала ще до війни.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:44 Ответить
А з твого коментаря зрозуміло, що ти взагалі ще не почав розмножуватись.
По- перше, народжуваність у нас впала одразу після анексії Криму та Донецької Луганської. А після повномасштабного то це вже повний колапс.
По-друге, особисто я бачу, що на вулицях міст багато молодих жінок з малюками, які народились саме після 2022 року.
По-третє, навчись ввічливому спілкуванню з жінками і тільки тоді почнеш розмножуватись.
показать весь комментарий
26.01.2026 12:43 Ответить
Не тільки демографична, а всі кризи розпочалися з весни 2019 року, коли мудре "племя 73%" зробила всіх разом для процвітання неукраїнців свори Голобородька.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:08 Ответить
Улютін працює шоб пом"ягшити дем. кризу?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:09 Ответить
Як не прикро,але крім назви Україна,
Українців з такими темпами не стане.
😔😔😔
показать весь комментарий
26.01.2026 11:12 Ответить
50 000 гривень? Це все міняє.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:22 Ответить
Це навіть не криза. Це тотальна депопуляція.
Отак від одної з самих перспективних країн 90-х з атомною зброєю, літакобудуванням та ракетобудуванням,до наметових місточок незламності в головному місті країни, блекаутів,відустності води та мінус 50% населення з різних обставин.

Зате поки що ніхто не заброняє танцульки на КВХ як ПЛЕМЯ по заповітам мосейчук ! Мабуть то племя танцувало на честь дня народження "лідора світу" земумби
показать весь комментарий
26.01.2026 11:24 Ответить
******* подружжя і двох дітей (а двох навіть для збереження кількості населення мало) не прагнуть заводити, це фіча всіх розвинених країн ... ба навіть у Китаї кількість населення пішло на спад, а у нас ще й війна ... населення України стійко зменшується з 93 року тому думаю жодного рішення що спрацює для цієї проблеми не існує і жодний "гетьман" її теж не вирішить. Якби хто не матюкав владу з демографією це "пук у воду від безсилля" 🤔
показать весь комментарий
26.01.2026 11:26 Ответить
Та пофігу.Тут всі як жили на розслабоні, так і продовжують жити. Як у тій історії про жабу у теплій воді, яка зварилася живцем.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:31 Ответить
Зелена влада слугориг - це знищення України як держави, так і нації! Для них ближче кцапія і вони роблять все, щоб нас перетворити їх рабами, а себе доларовими мільярдерами. Це не просто слова - це їх дії!
показать весь комментарий
26.01.2026 11:35 Ответить
Для екзистенційного спротиву ще вистачить надовго, все інше вже не має значення.
показать весь комментарий
26.01.2026 11:52 Ответить
під час війни народжувати та ще лотерея
це очевидно, навіщо КО косплєєти?
показать весь комментарий
26.01.2026 11:58 Ответить
Так, суч...ра, ти все бачиш і саме тому дрбиватимеш українців.ще більш завзято, демотивуючі українців повертатися в Україну, через пенсійні реформи, які нанівець зводять будь яку мотивпцію працювати на державу, на державній служби, демотивуючі всіх чесно споачувати податки аби потім мати достойну пенсію, мати належний соц пакет😡😡😡😡😡
Шарлатани і махлювпльники, збоченці для яких нас все ще забагато!
показать весь комментарий
26.01.2026 12:23 Ответить
Треба бути повним дебілам аби вірити, що улютін, третякова і гетьманцев дбатимуть про українців!
Це вже повністю відбитий мозок до стану овоча.
Військовим зп не підняли, А СОБІ ТАК І НАВІТЬ ВДВІЧІ!
Таких блдей навіть за овоча не було привладі, коли крлв людська для них як вода😡😡😡😡
показать весь комментарий
26.01.2026 12:26 Ответить
Це не криза, це геноцид.
показать весь комментарий
26.01.2026 12:40 Ответить
З метою подальшого вдосконалення феміністичного сімейного законодавства логічно запровадити кримінальну відповідальність чоловіків за батьківство і обов'язковий аліментний податок на осіб чоловічої статі починаючи з моменту народження.
показать весь комментарий
26.01.2026 14:58 Ответить